Strony związane z hasłem 'szkolenia':

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Szkolenia okresowe kierowców Bielsko Biała »

  BKM Transbus to firma, która zajmuje się ćwiczeniami kierowców i dopełnia je na wysokim poziomie. Decydując się na ofertę doświadczonego składu możecie być pewni, że kierowane szkolenia będą odpowiednio przygotowane i faktycznie okażą się owocne. Aktualnie firma ma przede wszystkim ofertę przygotowywaną pod kątem osób, które chcą prowadzić auta o masie powyżej 3, 5 tony. To właśnie na takich autach prowadzi się usługi transportowe, w związku z tym trzeba liczyć się z tym, że przeprowadzenie stosownych szkoleń będzie niezwykle ważne. Należałoby skorzystać z naszego wsparcia, które będzie dopełniane na wysokim poziomie.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mutyzm wybiórczy »

  W naszej Poradni Terapii Mutyzmu zajmujemy się problemami dzieci wraz z uwzględnieniem rodziców. Mutyzm wybiórczy czy nieśmiałość u dziecka to są objawy, które powinno się kontrolować i posiadać nad nimi przewagę. Fachowa poradnia zajmuje się specjalistycznym podejściem, konsultacjami, szkoleniami, a także interwencjami dzieci, które są chore na mutyzm. Pokazujemy czym się różnią nieśmiałość u dziecka, a mutyzm wybiórczy. Fundacja pomaga dzieciom, a także rodzinom, które borykają się z tym kłopotem. Jako pierwsi w całym kraju świetnie radzimy sobie z leczeniem pacjentów zgodnie z nowoczesnymi zasadami i normami etyki. Profesjonalni specjaliści gwarantują doskonałą opiekę, jak również i pomoc, która rzutuje na przyszłe życie dzieci i ich prawidłową komunikację ze światem.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Biznesowy »

  Marcin Osman to fachowy trener biznesu oferujący fachowe warsztaty biznesowe opierające się w 100% na praktyce. Własną widzę o doświadczenie czerpał od najlepszych. W gronie jego mentorów znajduje się m. in. Richard Bronson. Jest współtwórcą wielu międzynarodowych inicjatyw, a też zaangażowany w kilka prestiżowych projektów. Osman to też autor książki dotyczącej biznesu, a również laureat wielu prestiżowych branżowych nagród, przykładowo. Global Startup Challenge 2012 czy YCE nadawanej poprzez British Council. Warsztaty, które oferuje Marcin Osman obejmują pełen coaching biznesowy. Poruszana tematyka na szkoleniach tyczy się skutecznej sprzedaży, negocjacji w biznesie, rozwiązywanie sytuacji kryzysowych, wsparcie strategiczne dla top managmentu, a ponadto zagadnienie niestandardowego myślenia w branży (biz-hacking).

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii szkolenie lipoliza iniekcyjna »

  Polski Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej powstał parę lat temu z myślą o nauczaniu i rozwijaniu najnowszych zdolności i obsługi nowoczesnych technologii z aspektu medycyny estetycznej, jaka jest zgodna ze ogólnoświatowymi i europejskimi standardami. Nadrzędnym celem naszego Instytutu jest dzielenie się wiedzą i przydatnymi umiejętnościami z naszymi słuchaczami, którzy w przyszłości będą prowadzić albo prowadzą salony kosmetyczne czy też salony odnowy biologicznej. Poza tym przygotowujemy lekarzy plastyków, do rozpoczęcia przeprowadzania fachowych zabiegów estetycznych. Dokładne wiadomości o usługach i terminy ćwiczeń pod adresem WWW.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Private Equity Consulting »

  Świadczę usługi doradcze (konsultingowe) głownie w takich obszarach jak: sprzedaż firmy, wycena firmy, pozyskiwanie finansowania dla firm i startupów, tworzenie modeli biznesowych, biznes plan.

  Sprzedaję kursy online i ebooki w zakresie finansów, pozyskiwania kapitału oraz modeli biznesowych.

  Prowadzę blog o inwestycjach i pozyskiwaniu kapitału.

  Proszę o kontakt przez formularz kontaktowy na witrynie.

  Zapraszam do współpracy, Mariusz Malec

  Data dodania: 24 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • FORBERG - kursy maturalne, kursy językowe »

  Zajmujemy się organizacją oraz prowadzeniem kompleksowych kursów maturalnych zarówno dla osób dorosłych jak i uczniów z oddzielnymi grupami dla poszczególnych grup wiekowych. Oferujemy kursy gimnazjalne dla młodzieży oraz kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania dla młodzieży i dorosłych. Przygotowaliśmy również szczególną i bogatą ofertę szkoleń językowych dla firm i instytucji. Oferujemy również usługi w zakresie tłumaczenia dokumentów czy wypowiedzi. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz opiniami osób, które już skorzystały z naszych usług.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Edumedical.pl - expert w szkoleniach »

  Przedsiębiorstwo Edumedical zajmuje się prowadzeniem szkoleń medycznych. Oferta firmy skierowana jest do lekarzy różnych specjalizacji, w tym stomatologów, a także lekarzy medycyny estetycznej. Edumedical istnieje od 6 lat i zatrudnia doświadczoną kadrę. Kursy organizowane przez Edumedical obejmują zarówno wiedzę teoretyczną, jak i szkolenie praktyczne. Przykładowo szkolenia z zakresu botuliny i kwasu hiarulonowego dają możliwość do dokonania zabiegów na trzech pacjentach. Poza szkoleniami firma edumedical trudni się także prowadzeniem konferencji, sympozjów i wykładów o charakterze naukowym jak i marketingowym. Edumedical prowadzi kompleksową obsługę takich eventów i posiada doświadczenie w tym obszarze.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź »

  Szkolenia bhp Kraków, woj. małopolskie - Outsourcing w zakresie służby bezpieczeństwa i higieny pracy - firma Partner Bhp Kraków. Dokonywanie przeglądów obiektów, sporządzanie dokumentacji bhp, pierwsza pomoc, doradztwo w zakresie wyposażenia zakładu pracy w sprzęt, pełna obsługa postępowań powypadkowych, przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego, bhp Kraków. W ofercie też skuteczna pomoc w dostosowaniu terenów, obiektów, budynków. Opracowanie opinii i ekspertyz. Twój wybór to nasza oferta, serdecznie zapraszamy dalej - kliknij teraz w link i sprawdź co polecamy. Pomoc w realizacji zadań: opracowywania procedur na wypadek zagrożeń, przygotowania dokumentacji i pomocy w przeprowadzeniu ćwiczeń - szkolenia bhp Kraków, Lublin, Bielsko Biała.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla kosmetologów - MEDDIAMONDS Warszawa »

  Strona internetowa szkolenia-meddiamonds. pl powstała w celu zaprezentowania szerokiej gamy usług świadczonych przez salon kosmetyczny MedDiamond. Firma prowadzi kursy medycyny estetycznej oraz szkolenia dla kosmetyczek, oferując wysokiej jakości szkolenia z kwasu hialuronowego na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

  Data dodania: 06 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wojtyczka Marek OSK Ośrodek Szkolenia Kierowców Nauka jazdy Leszno »

  Nauka jazdy, Leszno, Wojtyczka Marek, Szkolimy szybko, solidnie i profesjonalnie, nr 661 158 389, Ośrodek Szkolenia Kierowców Marek Wojtyczka zaprasza na kurs prawo jazdy. Nowe zasady nie są nam obce.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje, Imprezy integracyjne w wielkopolsce »

  Pałac w Pakosławiu - jeden z cenniejszych klasycystycznych obiektów w Wielkopolsce. Click - kliknij i sprawdź co oferujemy. Jeżeli potrzebujesz zorganizować konferencje, event, imprezy integracyjne, szkolenia lub wesele w Wielkopolsce - w pobliżu miast Poznań, Wrocław i Leszno to zapraszamy do nas. Event firmowy, catering (usługi cateringowe), eventy, konferencja, szkolenie i romantyczne wesele w Pałacu. sala weselna Poznań, Wrocław, Leszno. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij teraz w link i sprawdź co polecamy. Organizacja imprez - sale wielkopolska. Serdecznie zapraszamy dalej - zobacz więcej na stronie - sale wesele Poznań, Leszno, Wrocław.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • NTG Łódź szkolenia autoryzowane »

  NT Group to firma osiągalna wszędzie, gdzie tylko jest internet. Ich działalność obejmuje szeroko rozumianą branżę komputerową. Zajmują się: kursami informatycznymi, tworzeniem stron internetowych, portali i wortali, programów przystosowanych do profilu działalności firmy, grafik komputerowych, podejmują się także hostingu stron i poczty. Układają systemy zarządzania firmą, zarządzania treścią oraz e-businessowe – B2B – B2C – B2E. To jednak nie wszystko outsourcingują także: serwis i doradztwo w kwestii systemu komputerowego, sprzętu, ale też właściwego dla firmy oprogramowania. Dla tych, którzy chcieliby sprawdzić legalność zainstalowanych na swoich komputerach aplikacji, oferują audyt. Szczegółowo oferta firmy opisana jest na stronie:

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektant klimatyzacji »

  Na serwisie strefaklimatyzacji. pl znajduje się dużo przydatnych informacji dotyczących klimatyzatorów. Można tam znaleźć praktyczne porady oraz zapoznać się z materiałami na temat klimatyzacji, przez co wybór i eksploatacja tych urządzeń staje się znacznie łatwiejsze. Poza tym, portal daje także możliwość bezpośredniego kontaktu z fachowcami, co gwarantuje szybką i profesjonalną odpowiedź na nurtujące pytania. Na stronie można także znaleźć bazę firm i instalatorów klimatyzatorów z danej miejscowości, co niejednokrotnie może okazać się bardzo pożyteczne. Serdecznie zapraszamy na serwis!

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.florystyka.com »

  W naszej Akademii Florystyki możesz wziąć udział w profesjonalnych kursach florystyki. Działamy od 2000 roku i od tego czasu szkolimy w Warszawie i Gdańsku tych, którzy chcą wiedzieć o florystyce wszystko. Z nami możesz nauczyć się, jak przygotowywać piękne kompozycje kwiatowe na każdą okazję. Jeżeli interesuje cię florystka, kurs u nas będzie bardzo dobrą inwestycją. Nasza Akademia wyszkoliła wielu ekspertów w swojej dziedzinie, także Mistrzów Polski. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty na stronie internetowej!

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • ANACCO | szkolenia biznesowe »

  Jakość relacji interpersonalnych oraz umiejętność odpowiedniej komunikacji to czynniki, które w biznesie zazwyczaj bywają decydujące. Szczególnie jeżeli chodzi na przykład o negocjacje biznesowe. Dodatkowo, istotne jest aby umieć znajdować w sobie motywację, a także potrafić wyznaczać sobie cele. Jeśli pragniesz posiąść kwalifikacje odpowiednie by być dobry menadżerem koniecznie zapoznaj się z propozycją szkoleń prowadzonych przez Anacco. Nasza firma ma siedzibę w Krakowie, jednak warsztaty biznesowe organizujemy na terenie całego kraju. Czego się na nich nauczysz? Przede wszystkim, opanujesz wiedzę z takich obszarów biznesu jak zarządzania ludźmi czy czasem, motywacji pracowników czy wartościowania pracy. Więcej, tak o naszej ofercie jak i samej firmie Anacco, dowiesz się z naszej strony www anacco. pl. A jeżeli chcesz zapisać się na nasze szkolenia biznesowe to znajdziesz tam aktualny terminarz warsztatów wraz z informacją o miejscu jego organizacji!

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • STYL - STUDIO Kurs masażu klasycznego »

  Wizaż. Kosmetyka. Paznokcie. Masaż. Spa. Fryzjerstwo. ŁódźZ tych tematów szkolimy. To tak w skrócie, jeżeli chcesz wiedzieć jak rozwijamy naszą działalność, zapraszamy do kilku minutowej lektury.Rozpoczęliśmy od prowadzenia kursów z zakresu wizażu i makijażu, stopniowo wprowadzaliśmy szkolenia z kosmetyki i masażu, jednak w miarę wzrostu zainteresowania rozszerzyliśmy naszą działalność. Chcielibyśmy przybliżyć trochę kurs masażu! Jeżeli znajomi mówią, że świetnie masujesz?Jeżeli masowanie daje Ci satysfakcję, to może warto rozwinąć skrzydła?Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy! W czasie 2,5 miesięcznego kursu masażu klasycznego:

  •zapoznasz się ze specyfiką pracy w gabinecie masażu, co znacznie ułatwi przyszłą pracę;
  •zdobędziesz wiedzę z anatomii i fizjologii człowieka, co zapewni teoretyczne podstawy w pracy;
  •poznasz podstawy kinezyterapii, by dowiedzieć się ile może zdziałać gimnastyka lecznicza;
  •nauczysz się wykonywać masaż klasyczny,który jest podstawą pozostałych rodzajów masażu;
  •będziesz właściwie wykonywać masaż leczniczy, przynosząc ulgę w różnych dysfunkcjach ruchu;
  •zdobędziesz praktykę z masażu sportowego, co wykorzystasz przy kontuzjach po treningu sportowym;
  •będziesz wykonywać dający odprężenie masaż relaksacyjny, oraz równoważący ciało i umysł masaż aromaterapeutyczny;
  •nauczysz się prawidłowo wykonywać masaż odchudzający; aby pomóc klientce świetnie wymodelować sylwetkę,
  •dowiesz się, jak wykonywać masaż izometryczny i kontralateralny, dzięki czemu rozszerzysz wachlarz swoich usług;
  •zapoznasz się z refleksoterapią stóp, żeby oferować swoim klientom świetne antidotum na stres, bóle głowy, kręgosłupa i innych części ciała.

  Stawiamy na praktykę! Dlatego spośród 120 godzin dydaktycznych,aż 100 godzin to zajęcia praktyczne! Może zainteresują Cię kursy powiązane z kursami masażu takie jak kurs SPA i masażu kamieniami.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • AURUM dermapen »

  Aurum Distribution Group specjalizuje się skrupulatnie w dostarczaniu najbardziej wydajnych rozwiązań dotyczących znakomitych fachowych kosmetyków i kosmeceutyków i urządzeń łączonych z sektorem medycyny estetycznej. Poprzez przedsiębiorstwo można otrzymać poradę profesjonalnych konsultantów, którzy w zrozumiały sposób pomogą Państwu wybrać najbardziej wydajny dla Państwa działalności osprzęt oraz zaplecze kosmetyczne selekcjonowane jedynie spośród stwierdzonych marek gwarantujących czynne rozwiązania. Dogłębny zakres usług spełnianych przez Aurum Distribution Group opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • hintmine.pl »

  HintMine od ponad 10 lat oferuje szeroki zakres szkoleń. Są one dedykowane zarówno dla osób prywatnych, oraz na zlecenia konkretnych firm, również pod indywidualne zamówienie klienta. Oferta obejmuje całe środowisko Microsoft, tworzenie stron www, szkolenie z baz danych, elementów grafiki na przykład programem Photoshop oraz oprogramowania komputerowego. Strona internetowa ułatwia kontakt, informuje także o wszystkich aktualnych terminach rozpoczęcia nauki i ich lokalizacji w głównych miastach Polski.

  Data dodania: 20 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • seka.pl »

  Firma Seka (seka. pl) nieustannie się rozwija na polskim rynku od 1988 roku. Usługi, które świadczy Seka to: doradztwo w zakresie prawa pracy oraz sprawach personalnych, szkolenia BHP, szkolenia z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zarządzania zasobami ludzkimi, rachunkowości i podatki oraz szkolenia zawodowe, doradztwo w zakresie projektów unijnych, przygotowanie projektów szkoleniowych, inwestycyjnych. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą stronę internetową – https://www. seka. pl.

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kadry katowice »

  Merton jest firmą, która już od wielu lat zajmuje się kompleksową organizacją różnego typu szkoleń i kursów na terenie całej Polski. Krakowska firma jest znaną i cenioną marką na rynku dzięki temu, że zatrudnia tylko najlepszych i najbardziej doświadczonych trenerów i szkoleniowców ze świata nauki i biznesu. W bogatej ofercie szkoleń można znaleźć te z zakresu podatków, księgowości, prawa pracy, ubezpieczeń, prawa gospodarczego, zamówień publicznych, BHP i umiejętności osobistych. Gwarancja fachowej i aktualnej wiedzy.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »