Strony związane z hasłem 'szkolenia':

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Kursy BHP - eSTe SECURA - Kraków »

  Nie marnuj czasu swojego i pracowników. Wybierz szkolenia BHP prowadzone przez tą krakowską firmę od prawie 30 lat, a otrzymasz idealnie skrojoną ofertę szkoleniową pod Twoje potrzeby. Wykonują kursy BHP dla każdego rodzaju pracowników, pracodawców i kierujących pracownikami. Za jednym razem zamówisz szkolenia dla całej swojej załogi, a w dodatku dla Twojej wygody przyjadą przeprowadzić je w siedzibie Twojej firmy. Tym sposobem zyskasz same korzyści. Firma prowadzi na terenie Krakowa i w okolicy, tak wstępne jak i okresowe szkolenia BHP. Kursy BHP oprócz stacjonarnej formy, mogą być też w postaci szkolenia BHP online lub na zasadzie samokształcenia, do którego otrzymujesz wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe oraz konsultacje eksperta BHP.

  Data dodania: 26 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • otspaw.com.pl »

  Ośrodek Techniki Spawalniczej od ponad 20 lat szkoli pracowników w zakresie spawania. Prowadzi nie tylko proces edukacyjny, ale również egzaminy, zakończone wydaniem stosownego certyfikatu. Przyjmuje kandydatów w ramach wolnego naboru a także po konsultacji z konkretnym zakładem pracy. Najlepsi absolwenci mogą liczyć na zatrudnienie po zakończeniu nauki. Ważną częścią działalności ośrodka jest diagnostyka i analiza laboratoryjna powierzonego materiału pod kątem jego sprawności i przydatności do użycia.

  Data dodania: 13 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Soulinvest »

  Soulinvest jest liderem w zakresie psychologii biznesu. W oparciu o bogate doświadczenie, ta gdyńska firma dba o poprawę interesów swoich Klientów, stosując wiedzę i umiejętności wypracowane przez nauki społeczne. Pracownicy to pasjonaci psychologii biznesu, którzy odnoszą się do swojej pracy profesjonalnie i otwarcie. Szukając nowych wyzwań i inspiracji do samorealizacji, tworzą nowoczesne sposoby, które pomagają spoglądać na biznes z wielu perspektyw. Kadra trudni się wspomaganiem sprzedaży, rozwojem organizacji, optymalizacją pracy zespołu oraz wspiera liderów. Soulinvest radzi firmom na każdym etapie kooperacji z dostosowaniem do wykorzystywanych modelów biznesowych. Dodatkowo Soulinvest świadczy firmom usługę zlecania na zewnątrz obsługi obszaru Human Resources, projektów lub implementacji systemów rozwoju.

  Data dodania: 10 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Bielsko »

  Sprawdzone BHP w Twojej firmie. Chcesz mieć z głowy ten zakres obowiązków? Wybierz bhp bielsko, czyli ofertę firmy z wieloletnim doświadczeniem, z której usług korzysta obecnie kilkadziesiąt przedsiębiorstw. Gwarantujemy pełen zakres usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy w zakładach.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oferta kursów językowej szkoły Akcent. »

  Zapoznaj się z ofertą szkoły języków obcych Akcent. Siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu. Zajrzyj na stronę i zapoznaj się z kursami oraz szkoleniami. Szybka i banalnie prosta nauka języka niemieckiego w Poznaniu dostępna jest właśnie w ofercie SJO Akcent. Zwiększ swoje kompetencje językowe dzięki szkoleniom językowym EFS, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do kursu, odwiedź naszą stronę, gdzie znajdziesz wszystkie interesujące Cię szczegóły. Istniejemy na rynku już kilkanaście lat, posiadamy wiedzę oraz profesjonalny zespół nauczycieli i lektorów, zaufaj właśnie nam! Zajrzyj na stronę www. akcent-poznan. com. pl/oferta i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 17 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Excel - Itschool.pl »

  Dobre szkolenie Excel na pewno zapewni każdemu odpowiednią wiedzę na temat wykorzystywania programu Excel w praktyce. Takie szkolenia zapewniają uczestnikom pojęcie zagadnień, które mogą wiązać się z korzystaniem z arkusza kalkulacyjnego. Pomagają także pojąć praktyczną obsługę programu. Szkolenia organizowane są w szczególności dla osób, które potrzebują takiej wiedzy, aby móc efektywnie pracować w biurze lub w zakładzie pracy, który wymaga takich znajomości od swoich pracowników, ponieważ mogą okazać się one przydatne.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zarządzanie czasem »

  Training Projects to firma, która od wielu lat zajmuje się prowadzeniem najróżniejszego typu szkoleń sprzedażowych. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy w tej chwili szkolenia komunikacyjne, rozmaite gry strategiczne, szkolenia dotyczące zarządzania zmianą itd. Atutem firmy jest jej kadra trenerów. Składa się ona jedynie z osób wykwalifikowanych, które latami zajmowały się zarządzaniem w najbardziej znanych polskich firmach. Na stronie możemy zapoznać się z sylwetkami poszczególnych trenerów.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menadżerskie »

  Jeżeli należysz do osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą i jeśli ciągle trzymasz rękę na pulsie, to szkolenia oferowane przez naszą firmę pomogą Ci się jeszcze bardziej zorganizować i wszystko zaplanować. Pragniemy Cię poinformować, że jesteśmy zespołem, który na co dzień oferuje firmom szkolenia oraz doradztwo między innymi w zakresie obsługi klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dobre relacje utrzymywane z kontrahentami przenoszą się na większe zyski i na ciągły rozwój przedsiębiorstwa. Nie bez znaczenia jest dla nas także efektywne zarządzanie i szkolenie pracowników na konkretne stanowiska. Mamy w tym spore doświadczenie, a nasza Akademia Rozwoju cieszy się coraz większym zainteresowaniem. U nas nie ma miejsca na bezczynne siedzenie za biurkiem. Bierzemy sprawy w swoje ręce i wszystkim menadżerom uczestniczącym w naszych kursach także to polecamy. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych szkoleń, to wejdź na stronę westhill, skontaktuj się z naszymi pracownikami i wspólnie znajdźcie dogodny dla wszystkich termin. Pomożemy Ci w zarządzaniu Twoją firmą i postawimy na rozwój pracowników. Naszą misją jest motywowanie do działania i pokazywanie innowacyjnych mechanizmów. Jeśli wydaje Ci się, że emocje związane z grami komputerowymi nie mogą być wykorzystywanie na biznesowej płaszczyźnie, to my Ci udowodnimy, że jest inaczej. Dobrze wiemy, że każdy uwielbia rywalizację, a nasz projekt o nazwie grywalizacja dodaje pikanterii, motywuje i wspiera pracowników. Serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Proxymo - doradztwo w ochronie danych osobowych »

  Prowadząc jakąkolwiek formę działalności gospodarczej bądź aktywności w sieci gromadzi się różnorakie dane, o które koniecznie trzeba odpowiednio zadbać. Zabezpieczenie danych musi być zrealizowane w zgodzie z obowiązującymi aktami prawnymi w tym obszarze. Aby zrobić to właściwie to najlepiej jest zlecić wykonanie takowego zadania specjalistycznej firmie Proxymo, która o ochronę danych zadba na każdej płaszczyźnie. Firma Proxymo specjalizuje się w całościowym zabezpieczeniu danych osobowych, które umożliwia bezpieczne funkcjonowanie w przestrzeni rynkowej. Oferuje przeróżne usługi z obszaru ochrony danych osobowych miedzy innymi: przygotowanie Instrukcji Zarządzania Systemem Informatycznym, inwentaryzacja zbiorów danych osobowych oraz całe mnóstwo innych. Aby system ochrony danych prawidłowo pracował firma Proxymo przeprowadzi fachowe szkolenie pracowników. Można skorzystać ze szkoleń o następującej tematyce np. : kompendium Inspektorów Ochrony Danych i inne. Prócz tego Proxymo oferuje stałe konkretne wsparcie dla Administratorów Danych Osobowych jak też Administratorów Bezpieczeństwa Informacji poprzez: wsparcie podczas prowadzenia korespondencji z GIODO. Na prośbę klienta firma Proxymo może objąć stanowisko Administratora Bezpieczeństwa Informacji we wskazanej firmie. Wszystkie szczegółowe informacje na temat kompleksowej obsługi w dziedzinie ochrony danych osobowych przez firmę Proxymo znajdują się na stronie internetowej proxmo. pl.

  Data dodania: 16 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pakulaconsulting.pl »

  Firma Pakuła Consulting oferuje systemy zarządzania dla różnych firm i instytucji, wśród których wyróżnić można hotele, firmy transportowe i zajmujące się spedycją, zakłady opieki zdrowotnej, ochronę, budownictwo i znacznie więcej. Firma organizuje także szkolenia oraz konsultacje na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 25 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • itlecture.pl »

  Jesteśmy przekonani, że wiedza to kluczowy czynnik, który umożliwia rozwój kariery profesjonalistów i menedżerów oraz właściwy rozwój organizacji. Wiemy jak ważne jest ciągłe zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy. W IT Lecture wyznajemy zasadę, która mówi, że rozwijając Siebie jesteś w stanie efektywnie i skutecznie rozwijać umiejętności innych. Tak, wiec Nasi szkoleniowcy i instruktorzy codziennie podnoszą Swoje kwalifikacje. Są zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, dzięki temu są liderami na polskim rynku szkoleniowym. IT Lecture to niekwestionowany lider!

  Data dodania: 14 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Panele fotowoltaiczne - globo4u.com »

  Fotowoltanika? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy obecni na rynku już od 1986 roku. To właśnie katastrofa w Czarnobylu (kwiecień 1986) sprawiła, że nader zainteresowaliśmy się środowiskiem oraz jego ochroną. W naszej ofercie znajdziesz między innymi moduły fotowoltaiczne, panele fotowoltaniczne i sporo innych. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie. Zawsze doradzamy naszym klientom możliwie najlepiej, jak potrafimy. Dla nas najważniejsze jest głównie zadowolenie klienta z naszych produktów oraz usług.

  Data dodania: 18 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Moderator - szkolenia dla managerów »

  Rozwój kompetencji komunikacyjnych i zdolności w zakresie zarządzania w szkole Moderator. Pod okiem profesjonalistów i ekspertów z branży. Szkolenia dla managerów to idealny sposób na zwiększenie swoich umiejętności. Stanowisko osoby zarządzającej wymaga nieustannej nauki. Należy stosować najnowsze metody, adekwatne do sytuacji. Szkolenia dla managerów to przede wszystkim udoskonalenie Twoich dotychczasowych umiejętności i ukazanie nowych metod na zarządzanie. Zapoznaj się z ofertą firmy na stronie internetowej szkoły Moderator.

  Data dodania: 26 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Uczymyratowac.pl »

  Proponujemy Państwu nowatorskie szkolenia pierwszej pomocy według najnowszych wytycznych WHO. Nasi szkoleniowcy nie tylko przeszkolą Państwa z zakresu sztucznego oddychania, masażu serca czy usztywniania złamanych kończyn, ale również pokażą szereg nowości z dziedziny ratownictwa medycznego. Pamiętajmy, że szybko świadczona akcja ratunkowa niezwykle często ratuje ludzkie życie. Często pogotowie nie jest w stanie dotrzeć na czas.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Keep Going - doradztwo biznesowe, marketing i księgowość »

  Keep Going to połącznie kancelarii adwokackiej, biura rachunkowego i agencji marketingowej. Zajmują się świadczeniem kompleksowych usług dla biznesu. Biuro firmy zlokalizowane jest przy ulicy Żurawiej 6/12 lok. 775 w Warszawie. Zespół doświadczonych specjalistów fachowo zajmie się obsługa wszelkich formalności związanych z prowadzeniem firmy klienta. Zorganizują niezbędne szkolenia wewnątrz firmy, tak aby pracownicy nadążali za zmieniającymi się trendami. Zoptymalizują koszty poprzez profesjonalne prowadzenie księgowości. Przygotują i przeprowadzą skuteczne kampanie reklamowe, tak aby firma klienta stała się rozpoznawalną marką na rynku. Zajmą się pozycjonowaniem strony internetowej, dlatego że mało osób zdaje sobie sprawę, jakie to jest ważne i jak wiele korzyści płynie z wyższej pozycji w wyszukiwarce. Wyższa pozycja to większy ruch na stronie i większa widoczność, a co za tym idzie więcej potencjalnych klientów, czyli zysk dla firmy. Wszystkie usługi marketingowe Keep Going zrealizuje w sposób fachowy i przynoszący korzyści. Rozpoczęcie współpracy w Keep Going jest bardzo proste, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej firmy i czekać na kontakt ze strony Keep Going. Powierz wszystkie formalności swojej firmy w ich ręce i zapomnij o wszystkich problemach z księgowością i całą resztą papierów, którymi do tej pory byłeś zawalony. Dzięki temu będziesz mógł w pełni skupić się na prowadzeniu swojej działalności, tak aby przynosiła jeszcze większe zyski. Resztę zrobi za ciebie Keep Going.

  Data dodania: 26 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • SAFETY Service »

  SAFETY Service - Krakowskie Centrum BHP to firma prowadząca usługi BHP takie jak szkolenia i obsługa przedsiębiorstw. Realizujemy usługi dla firm budowlanych i przemysłowych, a także dla korporacji anglojęzycznych.

  Data dodania: 15 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie pomorskie, wyjazdy nurkowe gdańsk »

  Interesuje Cię nurkowanie? Chcesz skorzystać ze specjalistycznej pomocy, zapisać się na szkolenia nurkowe? Serdecznie zapraszamy do Pomorskiego Centrum Nurkowania Submarine Gdynia. Tutaj możecie liczyć na kursy nurkowe na najwyższym poziomie, bogatą ofertę (m. in. kursy motorowodne, kursy nurkowania, kursy pierwszej pomocy i wiele więcej). Współpracują z Submarine wasza nauka nurkowania będzie nad wyraz skuteczna, a do tego w pełni bezpieczna. Gwarantujemy najlepsza kadrę nurków, ciekawe wyjazdy nurkowe i oczywiście doskonałą rozrywkę

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • palacwkonarach.pl »

  Przedstawiamy Państwu Pałac w Konarach. Mieści się on w Stopnicach. Zajmujemy się świadczeniem usług hotelarskich. Mamy też salę balową, gdzie możemy dla Państwa zorganizować wesele czy Komunię, jak również konferencje. U nas mogą Państwo również odwiedzić Mirage Music Club, gdzie można m. in. zagrać w kręgle lub bilarda. Natomiast w weekend jest to miejsce, gdzie można potańczyć przy dobrej muzyce. Dla naszych Gości, dostępne są również takie atrakcje, jak siłownia, boisko wielofunkcyjne, kort tenisowy, plac zabaw, chata grillowa. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Orinoko Szkolenia & Doradztwo »

  Szkolenia dla rodziców- jak postępować z dzieckiem, jak dobrze je wychować, jak być poważanym przez dziecko. Rola rodzica to jedna z najtrudniejszych ról, które pełnimy w życiu. Na co dzień spotykamy się z różnymi sposobami wychowywania dzieci, niejednokrotnie sposoby te czerpane są z wiedzy i doświadczenia naszych rodziców, dziadków i rodziny, ale czy zawsze są stuprocentowo skuteczne, a przede wszystkim czy są dobre dla rozwoju naszego dziecka. Orinoko wyszkoli jak słuchać, aby dziecko do nas mówiło i jak mówić aby słuchało.

  Data dodania: 15 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Florystyka kurs - kwitnacehoryzonty.pl »

  Kurs układania kwiatów? Szkolenia florystyczne? Żaden problem dla naszej szkoły florystycznej „Kwitnące Horyzonty”. Nasz doświadczony zespół od wielu lat dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz praktycznymi wskazówkami dla wszystkich, którzy pracują lub dopiero planują pracę w branży kwiatowej. Nasze szkolenia florystyczne nie mają sobie równych. Może niebawem sam się o tym przekonasz?

  Data dodania: 29 02 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »