Strony związane z hasłem 'szkolenia':

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Motoprezent.pl - prezent dla faceta »

  Nasza firma prowadzi działalność zajmującą się szybkimi samochodami. Chcemy umożliwić prowadzenie ich innym osobom, więc stworzyliśmy możliwość zakupienia kuponów na jazdę danymi samochodami. W zależności od marki i modelu ceny są różne. Kupujesz voucher, dajesz go bliskiej osobie i spełniasz jej marzenia. Idealnie sprawdza się jako prezent dla taty, męża, chłopaka czy żony. Zapraszamy do zapoznania się z nasza stroną internetową.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe warszawa »

  Rozwój osobisty to bardzo ważny element w życiu każdego człowieka. Każdy dąży do tego, aby się realizować w jakiejś dziedzinie czy sferze życia, doskonalić swoje umiejętności i wykorzystywać je w interesującej go dziedzinie. Futuretraining pozwala osiągnąć najwyższy poziom samorealizacji dzięki profesjonalnym szkoleniom, które pomagają w zdobyciu motywacji do działania, podpowiadają jak unikać po drodze konfliktów, jak być asertywny i w jaki sposób skutecznie osiągać swoje cele. Futuretraining to najlepsze szkolenia biznesowe w Warszawie.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona środowiska, opłaty środowiskowe, pozwolenia, odpady »

  BDG HOSSA oferuje usługi w zakresie przygotowania opracowań tj. [*]Programu Gospodarki Odpadami, [*]wniosków o wydanie pozwoleń/decyzji na wytwarzanie odpadów i zezwoleń na gospodarowanie odpadami (odzysk, zbieranie, transport), [*]wniosków o wydanie pozwoleń na wprowadzanie pyłów i gazów do powietrza, [*]operatów wodno–prawnych, [*]raportów o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko, [*]wniosków o wpis do rejestru GIOŚ dla wprowadzających do obrotu sprzęt elektryczny i elektroniczny, zbierających i prowadzących zakłady przetwarzania ZSEiE, [*]zgłoszeń do Urzędu Marszałkowskiego faktu wprowadzania na rynek opakowań i produktów w opakowaniach. Opracowujemy dokumentację sprawozdawczą z zakresu ochrony środowiska: [*]sprawozdania o zakresie korzystania ze środowiska, [*]zbiorcze zestawienia o odpadach, [*]sprawozdania o wysokości opłaty produktowej z tytułu wprowadzanych opakowań i dla ZSEiE.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Czy ochrona danych osobowych to ta dziedzina którą interesujesz się najbardziej? Może chciałbyś poznać więcej szczegółów na temat tego zagadnienia? Nie musisz na własną rękę pozyskiwać wiedzy w tym zakresie. Jedyne co musisz zrobić to jedynie zdecydować się na rzetelny kurs. Szkolenie ochrona danych osobowych to świetny sposób na rozszerzenie informacji prawniczej. Warsztaty prowadzone są przez najwyższej klasy specjalistów, którzy doskonale znają się na omawianym temacie. Podczas kursu dowiesz się między innymi o uprawnieniach należących do osoby, której dane podlegają przetworzeniu i jakie obowiązki mają administratorzy danych. W naszej szerokiej ofercie pojawia się zarówno szkolenie dotyczące danych osobowych w przedsiębiorstwie, w placówkach edukacyjnych, w klubach sportowych i innych. Propozycja jest bardzo rozbudowana i dostosowana do aktualnie panujących warunków, bez wątpienia znajdziesz dla siebie pożądany wariant. Wiedza tego typu przyda się zarówno kierownictwu w jakiejkolwiek firmie, ale również szefom działu marketingu, obsługi klienta. Zapisz się na ten kurs już teraz i zdobądź cenną wiedzę.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia wózki widłowe Warszawa »

  Zatrudniony u ciebie człowiek nie ma uprawnień na suwnice, podesty ruchome czy inne urządzenia? Teraz możesz to zmienić inwestując w niego. Skorzystaj z naszej oferty, a zdobędziesz właściwie wykwalifikowanego pracownika. Organizujemy często wybierane szkolenia suwnice oraz szkolenia wózki widłowe Warszawa. Swoją ofertę kierujemy także do osób prywatnych, które chcą zdobyć się przekwalifikować. Dzięki naszym kursom otrzymujecie możliwość rozwoju kariery, zwiększenia dochodów oraz jakości życia.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Implanty stomatologiczne - klinika »

  Uzupełnienie braków zębowych za pomocą implantów stomatologicznych to rozwiązanie, które zgodnie rekomendują najlepsi specjaliści w Polsce i na świecie. Implantologia pozwala na odtworzenie utraconych zębów za pomocą tytanowych wkrętów imitujących korzeń zęba. Takie rozwiązanie zapewnia podparcie zarówno dla pojedynczych jak i rozległych uzupełnień protetycznych. Jest to najlepszy sposób na uzupełnienie zarówno braku pojedynczego zęba, jak i braków wielo zębowych oraz całkowitego bezzębia. Implant stanowi więc podstawę dla uzupełnienia braku zębowego. Dopiero na nim mocuje się koronę, most lub protezę czyli widoczną część zęba.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rock Master – Alpinizm przemysłowy i szkolenia wysokościowe »

  Firma Rock Master specjalizuje się w działaniach mających na celu popularyzację bezpieczeństwa pracy na wysokościach. Prowadzone są one zgodnie z europejskimi normami, dyrektywami oraz odpowiednimi przepisami. Prowadzimy zarówno działalność szkoleniową, jak i praktyczną. W szczególności, do naszych zadań należy: wykonywanie przeglądu sprzętów, dostarczanie zabezpieczeń zbiorowych, zaopatrywanie klientów w środki ochrony indywidualnej, produkcję i montaż stałych systemów zabezpieczających na dachach i obiektach wysokich i usługi wysokościowe, Ponadto prowadzimy wykłady dla służb BHP, audyty oraz opracowywania ocen ryzyka. Przeszkoliliśmy już ponad 29 tysięcy osób, współpracujemy z firmami telekomunikacyjnymi, energetycznymi, budowlanymi, wojskiem, policją i strażą pożarną. Firma Rock Master działalność szkoleniową prowadzi od 1991 roku, a prace w zakresie ochrony przed upadkiem z wysokości od 1997 roku. Posiadamy największe doświadczenia w dziedzinie szkoleń bezpiecznej pracy na wysokościach w Polsce!

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • HSE BHP szkolenie z ochrony środowiska »

  Bezpieczeństwo w przedsiębiorstwie rozpoczyna się od dbałego oraz stosownego z określonymi nakazami podejścia pracowników oraz kadry zarządzającej - przekonuje związane m. in. z zagadnieniami BHP czy organizacją szkoleń z tego obszaru firma „HSE BHP SECURITY”. dodatkowo tego jednostka świadczy usługi dotyczące stałej obsługi firm w postaci dostarczania firmom Służby BHP bądź służby Przeciwpożarowej zaś dodatkowo przynosi dozór BHP w trakcie realizowanej inwestycji budowlanej i kształci z zakresu pierwszej pomocy. Szczegóły zasad współpracy z płockim przedsiębiorstwem „HSE BHP SECURITY” znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krajowytransport.pl - przewóz osób »

  Transport mienia, osób, zwierząt – to tylko niektóre z możliwości, które oferuje firma Krajowytransport. pl. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, zatrudniającą profesjonalnych logistyków oraz kierowców. Nasi klienci mogą liczyć na wysoki poziom obsługi, busy i autobusy o doskonałym stanie technicznym, zapewniamy też dogodne warunki umowy. Dodatkowo prowadzimy także kursy ADR. Specjalizujemy się w transporcie osób na terenie kraju i za granicą – zarówno w przypadku pracowników firm, jak i osób wyjeżdżających na wakacje. Wysoka troska o komfort i bezpieczeństwo podróżnych jest naszym priorytetem!

  Data dodania: 19 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia pełnomocnik ISO 9001 »

  ISO 9001 szkolenia, które powinien odbyć każdy Twój pracownik. Wejdź na https://centrum. jakosci. pl/ i sprawdź, która firma przeszkoli Twoich pracowników w najkorzystniejszej cenie na rynku zapewniając im pewne i rzetelne informacje. Skorzystaj z naszej porównywarki i bądź spokojny o kwalifikacje swoich pracowników.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia google analytics - Orangejuice.pl »

  Orange Juice to profesjonalna firma, która zajmuje się skuteczną reklamą w marketingu. Dzięki kursom Google napędzisz swoją sprzedaż w Internecie. Zwiększysz zarobki oraz efektywność działania swojego przedsiębiorstwa. Koniecznie musisz zadbać o to, aby pojawić się w wyszukiwarce Google. Zwiększy to oglądalność Twojej strony oraz materiałów reklamowych. Potrzebujesz szczegółowych informacji? Zadzwoń – +48 71 725 70 22, lub napisz – biuro@orangejuice.pl. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 04 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Aviation Project szkolenia lotnicze zielona góra »

  Jeśli chcesz przejść profesjonalne szkolenia związane z obsługa maszyny Latającej to dobrze trafiłeś. Aviation Project to firma zajmująca się udzielaniem pozwoleń oraz dogodnych szybkich kursów. Kompleksowe doradztwo w procesach certyfikacji i monitorowania zgodności podmiotów lotniczych.

  Data dodania: 17 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Urlop »

  Firmowe konferencje i imprezy integracyjne - 4 Światy. Aktywna baza wypoczynku - integracja, szkolenia, organizacja imprez integracyjnych. Firmy szkoleniowe - sale konferencyjne, bankiety, aktywne, wyjazdy firmowe, integracja dla firm, sporty ekstremalne. Wyjazdy zagraniczne dla firm - profesjonalne SPA Wellness, pałce i dwory - Nad morzem, jeziorem i w górach. Na stronie katalog i oferty firm które organizują imprezy integracyjne, firmowe, quady, konferencje, wyjazdy firmowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy i wybrania imprezy.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • DORADZTWO W ZAKRESIE BHP GRĄDZIEL ALEKSANDRA OPOLE bhp usługi opolskie »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy szkoleniowej z Opola „Doradztwo BHP”. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, posiadająca kadrę wykwalifikowanych instruktorów. Przestronna wiedza i zaangażowanie są jej głównymi zaletami. Zakres jej usług obejmuje: doradztwo bhp, szkolenia bhp, ocenę ryzyka zawodowego, szkolenia przeciwpożarowe, a także zagadnienia dotyczące udzielania pierwszej pomocy oraz pozostałe zagadnienia związane z bezpieczeństwem oraz higieną w pracy. „Doradztwo BHP” przeprowadza swoje działania na terenie całego województwa opolskiego oraz we Wrocławiu. By poznać szczegóły zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie prawo pracy »

  Na stronie www. delphi. edu. pl zostały opisane usługi oferowane przez firmę Delphi. Specjalizuje się ona w usługach z zakresu BHP. Prowadzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, prawa pracy, pierwszej pomocy, oceny ryzyka zawodowego oraz zasad przeprowadzania ewakuacji. Poza kursami standardowymi, Delphi oferuje również szkolenia e-learningowe. Ponadto, Delphi oferuje klientom również outsourcing BHP i przeciwpożarowy. Wykwalifikowani pracownicy Delphi udzielają rzetelnych konsultacji dotyczących m. in. przeprowadzania postępowania powypadkowego, wypełniania dokumentacji na potrzeby ZUS, US oraz PIP czy też prawidłowego przygotowania instrukcji BHP.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia integracyjne »

  Niniejsza witryna promuje idee team building. Strona omawia niektóre z najbardziej popularnych i skutecznych metod szkoleniowych. Pozwala to łatwiej orientować się w aktualnej ofercie. Na stronie umieszczono przykładowe prezentacje treningów i gier, przygotowanych przez specjalistów. Strona została wyposażona w także specjalną kategorię, na której umieszczono ciekawe treści poradnikowe. Dotyczą one konkretnych, najbardziej znanych sposobów szkoleniowych oraz najpopularniejszych problemów, jakie napotykają menedżerowie grup pracowniczych w swojej pracy. Witryna opisuje też profile fachowców zatrudnianych w firmie i opisy ich sukcesów w dziedzinie szkoleń.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lean management szkolenia »

  Nasza firma absorbuje się organizacją szkoleń z zakresu współczesnego zarządzania firmą. Doświadczona kadra pracownicza wytłumaczy Państwu w jaki sposób promować markę zgodnie z wymaganiami konsumentów, jak skutecznie zwiększać sprzedaż oraz jak poprawnie zarządzać procesem produkcyjnym. Jesteśmy fachowcami, którzy wielką wagę przykładają do jakości oferowanych usług. Znakomicie znamy Państwa potrzeby i wiemy jak im sprostać. Prowadzimy profesjonalne i zajmujące szkolenia, jakie pomogą w ugruntowaniu pozycji jednostki gospodarczej na konkurencyjnym rynku.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lenax szkolenia na koparko ładowarki »

  Wiele kursów i szkoleń, których jesteśmy pomysłodawcami, upaja się dużą wziętością i pomogło nam zdobyć bezcenne kwalifikacje i rozbudować aktualną erudycję. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax jest wprowadzone do rejestru niepublicznych szkół edukowania ustawicznego. W naszej jednostce uczą wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani profesorowie, którzy wiedzą, jak efektywnie i skutecznie sprezentować zdobytą erudycję. Nasze ćwiczenia mają zakres generalny, co oznacza, że ich ukończenie zamyka się testem i zatwierdzeniem nabytych kwalifikacji. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą działalnością i wybrania odpowiedniego dla Państwa kursu, na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Excel, Excel Kurs, szkolenia Excel, szkolenie Excel, Excel kursy »

  Kurs Excel, aby był efektywny powinien obejmować wszelkie zagadnienia związane z obliczeniami i obróbką danych. Nasz program kursu Excel zawsze dostosowujemy do potrzeb zamawiającego. Oczywiście dotyczy to szkoleń zamkniętych. W trakcie zajęć kurs Excel zaawansowany obejmuje znane funkcje: funkcje logiczne: jeżeli, oraz, lub, jeżeliczybłąd, funkcje tekstowe: lewy, prawy, inne łatwiejsze funkcje tekstowe (literywielkie, literymałe, fragmenttekstu itd.), funkcje wyszukiwania i adresu: index, przesunięcie, wyszukajpionowo, wyszukajpoziomo, wyszukaj i inne. Kurs Excel możemy przeprowadzić w całej Polsce na naszym sprzęcie i oprogramowaniu lub na Twoim sprzęcie i oprogramowaniu. Stacjonarne kursy Excel realizujemy w Krakowie w naszych salach. Zawsze szkolenie standardowe obejmuje pracę z Tabelami przestawnymi raportowanie za pomocą automatycznych metod w Ms Excel.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • INTELi SERWIS - Pogotowie komputerowe, Serwis komputerowy, Szczecin »

  iNTELi SERWIS zajmuje się wsparciem IT dla osób fizycznych oraz firm. Rozwiązujemy wszystkie problemy z komputerem, siecią bezprzewodową czy skanerem. Nie ma dla nas znaczenia czy problemy są programowe czy sprzętowe. Jesteśmy po to by Ci pomóc. Nasze usługi są na najwyższym poziomie, a wszystko w przyjaznych cenach. Zadzwoń i się przekonaj! Zajmujemy się między innymi: - serwisem i naprawą komputerów, - usuwaniem wirusów, - odzyskiwaniem danych, - projektowaniem sieci komputerowych, - pomocą przy zakupie komputera, - szkoleniami komputerowymi, - reinstalacjami komputera, - instalacją peryferiów, itp. iNTELi SERWIS biuro@inteliserwis.szczecin.pl http://inteliserwis.szczecin.pl Tel. 536 336 108

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »