Strony związane z hasłem 'zakład pogrzebowy':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Kremacja Wrocław »

  Zakład funeralny świadczący usługi pogrzebowe i kremacyjne prezentuje stronę poświęconą kremacji zwłok. Spopielenia przeprowadzane są ww wrocławskim krematorium. Ponadto strona zawiera zbiór niezbędnych informacji dotyczących kremacji zwłok - terminologia, aspekt kulturowy, religijny, prawny, a także analizę rynku kremacyjnego w Europie.

  Data dodania: 07 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Credo.gdansk.pl »

  Jedną z możliwości poinformowania o pochówku jest umieszczenie w prasie nekrologu, w którym podamy imię i nazwisko zmarłego, a często także datę oraz miejsce pogrzebu. Duża część przedsiębiorstw pogrzebowych na zamówienie klienta wykonuje wyjątkowe obrazki pamiątkowe, rozdawane podczas pogrzebu. Pochówek najbliższej osoby to jeden z najbardziej przykrych momentów w życiu każdego z nas. Ostatnią sprawą, o której jesteśmy w stanie w owym czasie myśleć są kwestie powiązane z organizacją pogrzebu, więc wielu z nas decyduje się poprosić o pomoc firmę oferującą usługi pogrzebowe Gdańsk. O umarłych powinno się pamiętać cały czas, a nie tylko przy okazji 1 listopada. Troszczenie się o pomnik, a także obszar wokół niego to jeden z elementarnych obowiązków bliskich osoby zmarłej. Jeśli nie posiadasz możliwości bądź siły, aby zorganizować pogrzeb bliskiej osoby samodzielne, powinieneś odwiedzić dom pogrzebowy Gdańsk i poprosić o pomoc. Jedną z ważniejszych tradycji związanych z pogrzebem jest towarzyszenie umarłemu w trumnie w marszu pogrzebowym. Mając zamiar sprawić, by pogrzeb był faktycznie wyjątkowy, możemy zastanowić się nad oprawą artystyczną, czyli na przykład o muzyce granej na żywo przez profesjonalnych wykonawców. Pochówek bliskiej osoby to zdarzenie, z którym w bardzo dużej części nie dajemy rady się pogodzić, które uznajemy za coś, co nie powinno się wydarzyć, więc nie wszyscy są w stanie wykonywać pracę w dom pogrzebowy Gdańsk. Usługi związane z pogrzebem Gdańsk obejmują przewóz zmarłych, zamówienie wieńców czy kwiatów, jak również rozmaite czynności kamieniarskie związane z budową pomników. Tradycje związane z pochówkiem są zależne od miejscowych tradycji, mimo to do najbardziej popularnych należy składanie wieńców lub kwiatów.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOPERSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA kremacja warszawa »

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Domu Pogrzebowego Koperski. Wiedziemy swoją działalność w Mszczonowie. Jesteśmy fachową firmą z wieloletnim stażem. Zaufało nam już wiele klientów. Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe i artykuły najwyższej jakości. Przystępujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Zapewniamy, iż powierzone przez Państwa ciało bliskiej osoby będzie traktowane z najwyższą czcią i szacunkiem. Specjalizujemy się w wyrobie trumien. Do ich wytwórczości stosujemy standardowe metody rzemieślnicze oraz nowoczesne narzędzia. Kompletna oferta zakładu pogrzebowego mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Lublin - całodobowe usługi pogrzebowe, w tym kremacje i transport zmarłych, groby »

  Jesteśmy po to aby pomóc państwu w trudnych chwilach. Firma pogrzebowa MEMORIAL jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się usługami pogrzebowymi takimi jak Transport zwłok, kremacja. Założycielami jej, są osoby związane z branżą pogrzebową od 1996 roku. Naszym obowiązkiem i głównym cele jest pełnienie najwyższej jakości usług pogrzebowych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wychodzimy naprzeciw życzeniom i zróżnicowanym potrzebom naszych klientów. Filar naszej firmy stanowią pracownicy charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą, która gwarantuje rzetelne i poważne podejście do wykonywanej pracy. Gwarantujemy godną i rzetelną obsługę i konkurencyjne.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Usług Pogrzebowych J. Górski - Ursus, Warszawa »

  Zakład usług pogrzebowych Jarosław Górski czynny jest zawsze kiedy Państwo potrzebujecie ich w tak tragicznej chwili jaką jest śmierć bliskiej osoby. Zakład usług pogrzebowych zatrudnia tylko najlepszych mistrzów ceremonii, świetnych muzyków.
  Ceny oferowanych przez zakład usług są na pewno przystępne. Proszę ich sprawdzić nim zdecydują się Państwo na wybranie zakładu, na tę ostatnią drogę bliskich Wam osób.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kremacja Bydgoszcz »

  Śmierć najbliższej osoby to przykry okres dla tych, którzy zostają. Nikt nie ma głowy aby samodzielnie przeprowadzić wszelkie czynności związane z ostatnim pożegnaniem. Oferowane przez nas usługi pogrzebowe Fordon są przeprowadzane w sposób kompleksowy tak aby nie zakłócić intymnej relacji osób, które doświadczyły śmierci bliskiego. Prowadzony przez nas zakłady pogrzebowe Bydgoszcz dobrze wie jak godnie przeprowadzić pogrzeb. Dobrze wiemy, że ostatnie pożegnanie jest to także znaczny koszt wobec tego staramy się przeprowadzić tani pogrzeb Bydgoszcz, który też będzie godnym pożegnaniem.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • OBOL STANISŁAW RÓŻYCKI zakład pogrzebowy pomorskie »

  Zakład pogrzebowy OBOL powstał na terenie Sopotu, aby zapewniać obywatelom Trójmiasta oraz okolic profesjonalne usługi pogrzebowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na rzetelność świadczonych usług. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż sprawa pochówku jest w szczególności trudna dla rodziny osoby zmarłej. W związku z tym z największą starannością i subtelnością przystępujemy do naszej pracy. Współpracując z naszym zakładem pogrzebowym, nie muszą się Państwo troskać o żadne formalności powiązane z pochówkiem. Zadbamy o trumnę oraz wieńce pogrzebowe, a także oprawę uroczystości pogrzebowej. Precyzyjny opis i obszar naszych usług na witrynie internetowej.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe Wrocław »

  Na witrynie możemy znaleźć propozycję dolnośląskiego zakładu pogrzebowego, który funkcjonuje nieprzerwanie już od 40 lat. Jeśli potrzebna jest Ci pomoc w przygotowaniu pochówku bliskich osób albo organizacji kremacji, ten zakład pogrzebowy z pewnością będzie mógł Ci pomóc. Podejmując decyzje o skorzystaniu z usług akurat tego przedsiębiorstwa, możemy liczyć na empatię i daleko posunięte zaangażowanie. Należy wspomnieć, że przedsiębiorstwo trudni się również przewozem zwłok, w tym z zagranicy. Ofertę i cennik usług możemy znaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • PUK Usługi pogrzebowe kraków »

  Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych z Krakowa jest jednostką z tradycjami, jednostką, która specjalizuje się w wydajnym rozporządzaniu wszelkimi etapami organizacji ceremonii pogrzebowej - w dowolnym położeniu na terenie całej Polski. W zakresie przedsiębiorstwa leży transport zmarłego, pomoc w uzyskaniu trumny czy też urny, organizacja ceremonii na cmentarzu bądź spotkania pożegnalnego dla Bliskich. Również w dopełnieniu formalności i zorganizowaniu zasiłku pogrzebowego pośredniczy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, starając się przynieść Klientom ukojenie w tych wymagających momentach. Dodatkowe informacje opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Wrocław »

  Jest to strona zakładu pogrzebowego, którego misją jest udzielenie pomocy rodzinom osób, które odeszły. Oferowana pomoc obejmuje przygotowanie ciała do pogrzebu, ale nie tylko. Propozycja zakładu obejmuje również usługi transportowe, w tym międzynarodowe różnymi środkami transportu. Bogate doświadczenie oraz profesjonalne podejście sprawiają, że ostatnie pożegnanie przebiega zgodnie z planem. Zakład ten proponuje wsparcie kompleksowe. Wszystkie istotne informacje, także odnośnie dyspozycyjności znajdziemy niewątpliwie na kolejnych podstronach.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy warszawa powązki »

  Odpowiednie dobranie firmy pogrzebowej do swoich potrzeb jest niezwykle istotne, aby zapewnić godny pochówek zmarłej osobie. Warto stawiać w takiej sytuacji jedynie na najbardziej sprawdzone przedsiębiorstwa, które są gwarancją najwyższej jakości i gwarancją czerpania z nich dużej radości. Do takich zaliczają się wszelkiego rodzaju renomowane zakłady pogrzebowe z Warszawy. Wśród nich na wyróżnienie zasługuje Pruszyński, który oferuje dla swoich klientów bardzo profesjonalne podejście do pochówku i najwyższej jakości usługi, z których naprawdę warto korzystać.

  Data dodania: 09 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pogrzeby, Trumy, Kremacja i Transport Zwłok - EDEN Sosnowiec »

  Nasze kompleksowe usługi przygotowania i organizacji pogrzebów oferujemy klientom zarówno organizującym pogrzeby świecki jak też religijne oraz bez względu na wielkość realizowanego pogrzebu. Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić między innymi załatwienie wszelkich formalności. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dom Pogrzebowy Warszawa Memento Mori »

  Odejście bliskiej osoby to czas, kiedy rodzina potrzebuje wsparcia zarówno merytorycznego w zakresie dopełnienia formalności, a także duchowego, ponieważ ze stratą trudno jest sobie poradzić. Pomoc można otrzymać wybierając odpowiednie usługi pogrzebowe w swoim mieście. Pełnego wsparcia na każdym etapie przygotowań ceremonii udzieli zakład pogrzebowy Memento Mori. Jego pracownicy wykazują się ogromną życzliwością i indywidualnym podejściem do każdego z klientów.

  Data dodania: 13 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Kędzierzyn »

  Nasz zakład usług pogrzebowych zapewnia fachową obsługę klientom wymagającym wsparcia w trudnych momentach po stracie bliskich. Przygotowujemy całościowo pochówki, zajmujemy się kremacjami, organizacją formalności, międzynarodowym i krajowym transportem zwłok. Dostępne są u nas trumny, urny, znicze, poligrafia funeralna w szerokim wyborze i atrakcyjnych cenach. Także organizujemy stypy, zajmujemy się budową nagrobków, grobowców, ich renowacją, opiekujemy się nimi. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pogrzeby Wrocław »

  Oferta naszej firmy pogrzebowej obejmuje profesjonalną oraz pełną realizację usług pogrzebowych. Zajmujemy się między innymi przygotowaniem wiązanek kwiatów zarówno z naturalnych, jak i sztucznych kwiatów. Kwiaty można zamówić poprzez wygodny formularz internetowy lub bezpośredni kontakt z nasza firmą. Oferujemy również realizowanie uroczystości pogrzebowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w ramach naszej stronty firmowej!

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Pogrzebowe Gdańsk »

  Temat umierania jest zazwyczaj tematem bardzo deprymującym. I choć każdego dnia słyszymy o tym w telewizji, to wcale nie jest tak, że się do tego przyzwyczajamy. Nawet odejście obcej dla nas osoby wpływa na nasz nastrój. A przypadek, w którym życie traci bliska nam osoba, jest dla nas czymś potwornym. Paradoks stanowi tu fakt, iż w tym trudnym czasie musimy skoncentrować się na tym, żeby zorganizować uroczystości pogrzebowe. Na ratunek przybywają nam wówczas urzędnicy zakładów pogrzebowych, w tym również Miejskiej Zieleni, mieszczącej w Gdańsku. Po odejściu członka rodziny większość z nas, zamiast poświęcić kilka dni na załatwienie wszelkich procedur, woli pogrążyć się w żałobie. Dzięki szerokiemu zakresowi usług, jaki proponuje swoim klientom Miejska Zieleń, to właśnie możemy uczynić. Kilkunastoletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm sprawiły, iż tak wiele osób postawiło już na zakład z Trójmiasta.

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Jakubisiak s.c. Dariusz i Mariusz Jakubisiak »

  Śmierć zawsze przychodzi w nieodpowiednim momencie. Dlatego chcemy Ci pomóc przy organizacji pogrzebu bliskiej osoby. Zaufaj nam! Zakład Usług Pogrzebowych Jakubisiak ma 15-letnie doświadczenie w przygotowaniu ceremonii pogrzebowych w Warszawie. Zapewniamy całodobowy transport zmarłych z dowolnego miejsca. Organizujemy pochówek zgodnie ze wskazanym obrzędem religijnym lub świeckim. Posiadamy specjalistyczną kadrę certyfikowanych tanatologów. Zadzwoń do nas (22) 435 99 56 i umów się na spotkanie.

  Data dodania: 16 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • RASZCZUK Dom pogrzebowy Białystok, zakład pogrzebowy »

  Wiadomość o śmierci bliskiej osoby wywołuje ogromny żal, smutek i ból. Rodzina musi jednak zadbać o pochówek, wybierając odpowiednie usługi pogrzebowe świadczone w okolicy. W tych trudnych chwilach można liczyć na ogromne wsparcie, jakiego okaże zakład pogrzebowy Raszczuk z Białegostoku. Jego pracownicy z życzliwością i sympatią podchodzą do wszystkich klientów, pomagając w dopełnieniu formalności, a także służąc poradą związaną z każdym etapem pochówku.

  Data dodania: 13 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • hmkosmala.pl »

  Zakład pogrzebowy H. M. Kosmala świadczy m. in. : wykonywanie wiązanek i wieńców pogrzebowych, transport zwłok w kraju i za granicą, kosmetykę pośmiertną, kremacje, chłodnie, windy do spuszczania trumien oraz urn, baldachim pogrzebowy, ekshumacje i inne usługi dodatkowe. Poznaj je wszystkie na stronie: www. hmkosmala. pl.

  Data dodania: 20 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • PRZYMIERZE Organizacja pogrzebów olsztyn »

  W uniwersalnej organizacji religijnych albo świeckich ceremonii pogrzebowych specjalizuje się szanowany olsztyński Zakład Usług Pogrzebowych „Przymierze”. W ciężkich chwilach pożegnania z Bliskim, podczas gdy dominuje smutek, nieukojone poczucie żalu oraz trudno skoncentrować się na formalnościach, warto polecić wszelkie działania wysoko wykwalifikowanemu realizatorowi religijnych oraz świeckich uroczystości pochówku. Zarówno przygotowanie zmarłego, dobór trumny czy urny czy potencjalna kremacja bądź ekshumacja osiągalne są z wykorzystaniem Zakładu. Wspierające informacje razem z całkowitą paletą produktów i profilem usług opublikowano na stronie www „Przymierza”.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »