Strony związane z hasłem 'wyroby z tworzyw sztucznych':

 • http://www.plastbudzary.pl - detale z tworzyw sztucznych »

  Firma Plastbud istnieje od 1990 roku. Od początku założenia naszej działalności zajmowaliśmy się wykonywaniem detali metodą wtrysku z tworzyw sztucznych. Nasze doświadczenie pozwala nam oferować najlepszej klasy towary. Dokładamy wszelkich starań, aby precyzyjnie dokonać każdy szczegół. Pracujemy na 14 różnego typu wtryskarkach, z tej przyczyny jesteśmy w stanie przekuć w czyn praktycznie każdy szczegół jakiego sobie Klient zażyczy. Wierzymy w głębi, że każdy nasz Kupujący będzie kontent jakością naszych usług. Zapraszamy ciepło do odwiedzenia naszej strony i do zapoznania się z pełną propozycją oraz profilem firmy. W razie pytań i wątpliwości wykwalifikowana załoga specjalistów służy fachowym doradztwem.

  Data dodania: 29 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby z tworzyw sztucznych »

  Różnego typu wyroby plastikowe mają dużo zalet. Są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i substancje chemiczne. Pod warunkiem, że wytwarza je renomowana firma. Bezsprzecznie polecanym producentem jest Dorman-Plast. Za sprawą doświadczenia i precyzji może zaoferować wyroby z tworzyw sztucznych świetnej jakości. Jakie propozycje przygotowano dla kupujących? Fundament oferty przedsiębiorstwa to uchwyty do przewodów elektrycznych. Występujące w wersjach HOOK 1, 2, 3, 4 oraz HOOK 1P do 4P i HOLDER. Firma reklamująca się hasłem wyroby plastikowe produkcja wykonuje też inne akcesoria. To na przykład pokrętła, zakrętki, pojemniki na żel. Pełną ofertę i więcej informacji znajdziesz na stronie dorman. pl. Nie zwlekaj tylko odwiedź ją już dziś.

  Data dodania: 07 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • korek do wina »

  Firma PodWysocki zaprasza do zaznajomienia się ze swoją propozycją. Dokładamy wszelkich starań, aby w ręce naszych klientów trafiły najlepsze zakrętki z tworzywa sztucznego, które są bezpieczne w użytkowaniu. Nasza firma już od wielu lat funkcjonuje na rynku a oprócz tego współpracuje z wieloma firmami spożywczymi, jak i spółkami z branży farmaceutycznej. W naszej propozycji znajdziecie takie artykuły, jak korek do wina, nakrętki do miodu. Gwarantujemy Wam, że żaden z naszych artykułów nie wchodzi w reakcje chemiczne z produktami spożywczymi. Prócz tego, dla branży farmaceutycznej mamy kroplomierze, które służą profesjonalnym do zatykania butelek oraz multum innych. Wszystkie nasze artykuły posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją oraz do kontaktu, o ile macie dodatkowe pytania.

  Data dodania: 19 08 2019 · szczegóły wpisu »