Strony związane z hasłem 'wykrywacze podsłuchów':

 • Dyktafony szpiegowskie »

  Miniaturowe dyktafony szpiegowskie oraz telefoniczne podsłuchy GSM oferuje profesjonalny sklep internetowy z asortymentem detektywistycznym. Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy po nowoczesne mikro kamery szpiegowskie oraz rejestratory cyfrowe a także lokalizatory GPS. W sklepie kupicie zagłuszacze GPS i GSM czy też podsłuch telefonu SpyPhone i keyloggery. Ponadto sklep detektywistyczny oferuje rozmiate rejestratory samochodowe czy zestawy egzaminacyjne do podpowiedzi.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobre ceny »

  Wypróbuj nadarzającą się okazję, sprawdź naszą ofertę na bezpieczny podsłuch gsm oraz dyktafony szpiegowskie. Sklep z podsłuchami zaprasza po wykrywacze podsluchów, Lokalizator alfatrack, mikrofony sejsmiczne. Zestawy podsłuchowe, podsłuch ukryty w pamięci w pendrive. Zapraszamy po niezawodne podsłuchy gsm. Kliknij link do strony i wybierz nas - Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą gdzie trafią Państwo konkurencyjne ceny. Zapraszamy po laserowy wykrywacz kamer.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • STERNAL Sprzęt Detektywistyczny »

  Specjalistyczny sklep ze sprzętem detektywistycznym Sternal oferuje swoim klientom wykrywacze, podsłuchy, zagłuszacze GPS oraz jonizatory powietrza najwyższej klasy w bardzo atrakcyjnych cenach. Sklep posiada wszelkie niezbędne do prowadzenia tego rodzaju działalności pozwolenia i certyfikaty a jego właścicielem jest firma Elektronika Specjalistyczna STERNAL, mieszcząca się w Rawiczu, przy ulicy Nowiaszaka 28.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »