Strony związane z hasłem 'wnioski':

 • Wzory druków i formularzy »

  Skorzystaj z bezpłatnego programu do wypełniania PITów online. Producent e-file jest twórcą jednej z czołowych aplikacji do rozliczania PITów każdego rodzaju. W naszej branży pragniemy tworzyć proste i funkcjonalne aplikacje, które przydadzą się w codziennym życiu. Szczególną uwagę przywiązujemy do funkcjonalności i wysokiej jakości merytorycznej naszych narzędzi. Dlatego współpracujemy z prawnikami, konsultantami podatkowymi oraz ekspertami z zakresu e-government korzystając z ich wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy autorami cenionej przez internautów aplikacji e-pity do rozliczania deklaracji podatkowych oraz programu fillUp pozwalającego w łatwy sposób uzupełniać formularze.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Siegma Consult - Twoja firma konsultingowa »

  Świadczymy usługi w zakresie: dotacje unijne, biznes plany, doradztwo gospodarcze, fundusze unijne, dofinansowanie, usługi doradcze, usługi biznesowe, pozyskiwanie dotacji, pozyskiwanie dofinansowania, wnioski o dotacje, fundusze strukturalne, fundusze europejskie, eksport, Niemcy, innowacje, doradztwo kredytowe, porady prawne, rozwój eksportu, usługi księgowe, biuro rachunkowe, księgowość, obsługa księgowa, prowadzenie księgowości, doradztwo podatkowe. O firmie: Firma SIEGMA-CONSULT funkcjonuje na rynku firm doradczych od 2007 roku. Od samego początku głównym profilem naszej działalności jest pozyskiwanie bezzwrotnego, zewnętrznego wparcia finansowego pochodzącego w większości ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, na realizację projektów inwestycyjnych naszych Klientów. Lata doświadczeń spowodowały, iż posiadamy szeroką wiedzę zarówno na temat możliwości uzyskania dofinansowania, jak i obowiązujących procedur. Dzięki wytężonej pracy i pełnym zaangażowaniu w każdy projekt, nasza skuteczność wynosi ponad 90%. Wysokość inwestycji realizowanych przez naszych Klientów, dzięki środkom pozyskanym z Funduszy Unijnych przekroczyła w tym roku 200 mln zł, a wartość pozyskanych przez nas dotacji wynosi ponad 100 mln zł. Dzięki dofinansowaniu działań inwestycyjnych, nasi Klienci rozwijają się dynamiczniej, w pełni wykorzystują i stale zwiększają swój potencjał wytwórczy poprzez m. in. : działania eksportowe, zakup specjalistycznych maszyn, wdrażanie innowacyjnych technologii, produktów, wynalazków, patentów oraz prace badawczo-rozwojowe. Firma SIEGMA-CONSULT świadczy również usługi z zakresu prowadzenia księgowości (pełnej i uproszczonej), sporządzania deklaracji ZUS, prowadzenia spraw kadrowych i płacowych, sporządzania deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep medyczny, ortopedyczny, Limanowa, Gorlice »

  KOWAL-medical to jeden z lepszych sklepów medycznych w regionie. Jest nam niezmiernie miło zaprosić Cię na stronę naszego sklepu - www.sklep-ortopedyczny.com. Mamy nadzieję że wybierzesz coś dla siebie spośród naszej bogatej oferty. Oferujemy : sprzęt ortopedyczny, sprzęt medyczny, rehabilitacja, kule, wózki, stabilizatory, pasy brzuszne, profesjonalną pomoc fizjoterapeutów - serdecznie zapraszamy! Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze przedmiotu dla siebie skontaktuj się z nami, nasi specjaliści rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości. Sklep stacjonarny mieści się w Limanowej, na ulicy Fabrycznej, zapraszamy w godzinach: Pn-pt 8:30 - 17:30, Sobota 8:00 - 14:00. W swojej bogatej ofercie prowadzimy również sprzedaż internetową, nasz sklep znajduje się pod adresem www.sklep-ortopedyczny.com - serdecznie zapraszamy. Sprzęt medyczny, sprzęt ortopedyczny, najlepszy asortyment w powiecie limanowskim. Profesjonalny sklep medyczny niedaleko centrum Limanowej, wykwalifikowana obsługa sklepu ortopedycznego.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-administracja »

  U24. pl to witryna, której przeznaczeniem jest optymalizacja łączności obywateli z urzędami. Każdą rzecz, którą w którymkolwiek urzędzie w Kraju możemy załatwić, pozostając w domu, w najkorzystniejszy i bezpieczny sposób możemy załatwić przy pomocy witryny U24. pl. Na naszej platformie łączymy informacje i możliwości uregulowania kwestii urzędowych z sporej liczby portali internetowych administracji publicznej, takich jak urząd powiatu, urząd miasta, urząd wojewódzki i wiele innych. U24. pl to wszechstronny e-urząd. U24. pl gromadzi w sobie dostępne usługi on-line ze wszystkich funkcjonujących obecnie platform e-urzędów. Atutem portalu jest baza urzędów, dzięki którym szybko znajdziesz i wypełnisz wszelkie wnioski administracyjne.

  Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lux PIT Biuro Rachunkowe - Karczew, Otwock, Góra Kalwaria - tania księgowość »

  Lux PIT to Biuro Rachunkowe dla miejscowości Karczew, Otwock, Góra Kalwaria, Warszawa, Józefów, Falenica, Radość, Celestynów.
  Tu prowadzimy: księgi rachunkowe, Księgi Przychodów i Rozchodów, Ryczałt Ewidencjonowany, Karta podatkowa.
  Tworzymy dokumenty podatkowe: zeznania PIT, ewidencja VAT, Ewidencja środków trwałych, deklaracje ZUS, dokumentacja kadrowa, deklaracje podatkowe, sprawozdania finansowe.
  Wyprowadzamy zaległości księgowe oraz ZUS. Reprezentujemy klienta przed Urzędem Skarbowym.
  Prowadzimy akta osobowe, sporządzamy umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, świadectwa pracy, listy płac, rozliczanie urlopów wypoczynkowych i zwolnień lekarskich.
  Obsługa kadrowa i płacowa, czyli: ewidencja czasu pracy, karty wynagrodzeń, rejestr badań lekarskich i szkoleń BHP.
  Pomagamy w wypełnianiu wniosków o rentę, emeryturę i usługi administracyjne (podania, wnioski, pisma urzędowe)
  Lux PIT to tania księgowość. Zapraszamy do naszego biura. Dojeżdżamy do klienta.

  Nasza oferta

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BIELSKU-BIAŁEJ komornik cieszyn »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej Arkadiusz Maj zaprasza do skorzystania ze swojej wiedzy. Każdy, kto odnalazł się w kłopotliwej sytuacji prawnej i wymaga fachowej pomocy, na pewno ją u nas znajdzie. Wieloletnie doświadczenie, wszechstronna wiedza i fachowe podejście to tylko kilka z atutów, jakimi dysponuje doświadczony komornik. Wiemy, które środki najlepiej sprawdzą się w danej sytuacji. Sumiennie dbamy o interesy naszych klientów, bo pojmujemy, jak istotne jest dochodzenie swoich praw. Aby dowiedzieć się więcej o naszej aktualnej wprawie i poznać całkowitą naszą propozycję, zapraszamy ciepło na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje Unijne na rozpoczęcie działalności »

  Rozpoczęcie osobistej działalności gospodarczej wymaga posiadania kapitału, nie każdy natomiast ma możliwość zaciągnięcia kredytu. Radą w tej sytuacji mogą być środki unijne. W spisie produktów znajdują się gotowe wnioski o dotacje na założenie spółki, dzięki którym szanse na otrzymanie kasy są znaczenie większe. Istotne jest, by posiadać dobrze sporządzony biznesplan, który udowodni że pomysł ma szanse rozwoju. Dużą popularnością cieszą się firmy prowadzące działalność przez Internet, dlatego posiadamy gotowe wnioski o dotacje na projekty internetowe. O ile brak środków majątkowych uniemożliwia zrealizowanie własnych marzeń i pasji warto zakupić gotowe wnioski o dotacje na warsztaty i wziąć sprawy w prywatne ręce. Poprawnie wypełniony wniosek to 1szy krok do sukcesu.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe dokumenty do pobrania: procedury, instrukcje, formularze, listy audytowe, prezentacje »

  Na stronie znajdą państwo darmowe gotowe do pobrania:, szablony dokumentów, formularzy wzory podań i wniosków a także procedury, instrukcje, druki szkoleniowe, listy audytowe oraz wiele innych form dokumentacji wykorzystywanej w szeroko pojętym systemie zarządzania firmą. Jak również przydatnych w życiu codziennym. Zapraszamy do skorzystania z serwisu.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prosument dofinansowania »

  Witamy na naszej witrynie. Nasza firma wykonuje usługi doradcze w zakresie OZE. Wykonujemy darmową analizą możliwości instalacji urządzeń z zakresu odnawialnych źródeł energii. Ponadto pozyskujemy fundusze na instalacje OZE. W tym momencie startuje Program Prosument. Napisaliśmy już dokumenty do tego programu w województwie zachodnio-pomorskim. Jako miłośnicy tematu odnawialnych źródeł energii wiele czasu czekaliśmy na moment uzyskania dofinansowań do instalacji. Program Prosument daje możliwość uzyskania dofinansowania dla osób fizycznych. Daje nam to możliwość cieszenia się zieloną energią u nas w domu. Jako Firma zajmujemy się również załatwianiem dofinansowań dla firm z Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych klientów, tak aby kredyt był jak najtańszy a dotacja jak najwyższa. Wszystkie osoby zaciekawione możliwością uzyskania dofinansowań na oze zapraszamy na naszą stronę do zakładki kontakt. Gwarantujemy fachową obsługę na każdym etapie. Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami w Polsce, oraz ekipami montażowymi. Daje nam to gwarancję zadowolenia naszego klienta.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • signum.org.pl »

  Rozwój firmy jest bardzo ważnym elementem jej funkcjonowania. Jeżeli nie będzie się ona rozwijać zostanie zniszczona przez konkurencję. Co zatem zrobić, aby pozyskać dofinansowanie unijne i pchnąć rozwój swojej działalności do przodu? Koniecznie skontaktuj się z firmą Signum. Jest to firma, która doradza w przypadku wyboru odpowiedniej dotacji, a także pomaga przy wypisywaniu wniosków unijnych. Firma posiada ogromne doświadczenie i obsłużyła już w tym zakresie wielu klientów. Sprawdź na jej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy Szczecin »

  Obszar właściwości terytorialnej komornika sądowego Marcina Łaniewskiego obejmuje część Szczecina oraz miejscowości leżących na terenie pobliskich gmin. Jeżeli potrzebujesz skorzystać z jego pomocy w zakresie egzekucji świadczeń i alimentów, to wejdź na stronę internetową komornikszczecin. org i sprawdź, jakie wnioski musisz wypełnić by rozpocząć postępowanie komornicze.

  Data dodania: 22 10 2021 · szczegóły wpisu »