Strony związane z hasłem 'wesele bielsko':

 • Bazantarnia.com domy weselne Śląsk »

  W Pszczynie Porębie znajduje się Książęca Bażantarnia, w której można zorganizować wyjątkowe wesele nieopodal Rybnika. Ten luksusowy dom weselny jest idealnym wyborem dla tych osób, które interesują sale weselne na Śląsku mające niepowtarzany klimat.

  W tym zabytkowym pałacu możesz zorganizować wyjątkowe wesele blisko Tych, imprezę integracyjną bądź też konferencje w Katowicach. To wyjątkowe miejsce jakim jest Bażantarnia zapewnia także przytulne apartamenty dla swoich gości. Wszystkie pokoje wyposażone są w niezbędne sprzęty, które umilają gościom pobyt w luksusowym hotelu.

  Jeżeli chcesz spędzić weekend w pięknym miejscu, odwiedź bazantarnia. com i zobacz co jeszcze znajduje się w ofercie Książęcej Bażantarni.

  Dodatkowe atuty:

  • Przyjęcia nawet na 200 osób
  • Regionalne potrawy
  • Koncerty w ogrodzie

  Zapraszamy do XVIII wiecznej Książęcej Bażantarni
  ul. Barbórki 47, 43-200 Pszczyna-Poręba
  tel. 601 406 352

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dom weselny »

  Dom restauracyjny Verdi znajduje się w niezwykłym miejscu nad Jeziorem Międzybrodzkim. Zajmujemy się organizacją wesel, przyjęć okolicznościowych dodatkowo obsługa grup turystycznych. Gospodarujemy trzema salami z sposobnością pomieszczenia nawet 300 osób. Serwowane przez nas obiady wykonywane są przez najlepszych kucharzy, zaspokoimy nawet wybitnie kapryśne gusta. Dzięki położeniu w cudownej okolicy, goście mogą radować się przepięknymi pejzażami przez całe przyjęcie. Oferujemy ponadto catering.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »