Strony związane z hasłem 'warsztaty':

1 · 2 · następna strona »
 • Perfectme.pl »

  Wygląd skóry jest zwierciadłem tego, co dzieje się wewnątrz ciała. Jest ściśle powiązany z tym, co jemy, ile śpimy, aktywnością fizyczną, odpowiednią pielęgnacją i doborem kosmetyków. Gdy zadbamy o zdrowie wewnętrzne możemy podkreślić urodę i figurę odpowiednimi kosmetykami i strojem. Zapraszamy na warsztaty dietetyczne, wizażu i stylizacji.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.studiodeszcz.pl »

  Studia fotograficzne nie w każdym momencie zarabiają tylko i wyłącznie wyłącznie i tylko wykonując zdjęcia do dokumentów. Co prawda fotografie do dokumentów są jednym ze możliwości na wyborny interes natomiast wymagają dużej ilości kontrahentów do zarobienia. Oczywiście o wiele lepszym zarobkiem dla większości fotografów szczególnie tych bardziej zaawansowanych są różnego stylu sesje fotograficzne. W większości takie sesje robione są po ślubie jako pamiątki na wiele lat. To w jaki sposób robi się takie sesje w większości uczy się na różnego stylu warsztatach. Takie warsztaty zdjęć pozwalają nam zakupić odpowiednią wiedzę. Dzięki temu można robić o wiele lepsze obrazy. Studia fotograficzne zwykle wysyłają indywidualnych pracowników żeby nabyli odpowiednią edukację i wykonywali lepszej jakości zdjęcia. W sporej części przypadków to się po prostu opłaca i warto się tym zająć.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Sztuki Kulinarnej – zapraszamy na lekcje gotowania »

  Instytut Sztuki Kulinarnej to niepowtarzalne miejsce, w którym spotykają się ze sobą pasja gotowania, radość odkrywania nowych smaków, wiedza kulinarna oraz przyjemność z dzielenia się tym wszystkim. ISK to ludzie uwielbiający gotować i jeść, z zapałem odkrywający gastronomiczny świat, którzy z równym zaangażowaniem i iskrą w oku przekazują ją dalej. Oferujemy również kursy gotowania, warsztaty sushi, lekcje gotowania, profesjonalną obsługę cateringową dla dowolnej liczby uczestników. Jesteśmy w stanie odtworzyć dla Państwa każdą, nawet najbardziej nietypową kuchnię świata. Specjalnie dla Państwa przygotujemy zarówno dania tradycyjne jak i egzotyczne takie jak dania krokodyla, strusia czy kangura. Zrobimy przy tym niesamowity cooking show, podczas którego na własne oczy zobaczycie jak powstają kulinarne dzieła sztuki. Zapraszamy Państwa na kursy kulinarne, kursy sushi, kursy gotowania w Warszawie celem odkrywania smaków i przede wszystkim wyśmienitej zabawy w kuchni.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dla dzieci - Bam Bam Studio - urodziny dla dzieci »

  Bam Bam Studio to przyjazna i pobudzająca wyobraźnie przestrzeń dla dzieci i rodziców.

  Naszym celem jest aktywne wspieranie rozwoju dzieci, tak aby przebiegał radośnie i harmonijnie. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy ciekawą ofertę m.in. zajęcia ogólnorozwojowe, adaptacyjne, plastyczne i ruchowe, Punkt Przedszkolny, jak również urodziny dla dzieci.

  Dla rodziców oferujemy szereg zajęć i warsztatów, które pozwalają poczuć się pewniej w roli mamy czy taty oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat opieki i wychowania dzieci.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Denar - Ośrodek Szkolenia i Rozwoju Kadr. »

  Ośrodek Szkolenia i Rozwoju Kadr “Denar” powstał w 2000 roku, który działa w oparciu o przepisy regulujące status osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą pod nr ewidencyjnym 79523/2000. Posiada również wpis do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Toruniu o numerze 2.04/00153/2007.

  Ośrodek realizuje: kursy, szkolenia, warsztaty i wykłady na terenie całej Polski z zakresu kursów zawodowych podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz szkoleń interpersonalnych, psychoedukacji i doradztwa zawodowego. Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się organizacją.

  Misją, 0środka Szkolenia “Denar” jest przygotowanie beneficjentów do rozwijania przedsiębiorczości poprzez ukazanie możliwości kształcenia zawodowego oraz inicjowania działań zachęcających do poprawiania kwalifikacji.

  Denar - Ośrodek Szkolenia i Rozwoju Kadr. Łochowo ul.Klonowa 8. Telefon 52 381 93 14, 509 633 635. Szkolenia, kursy, warsztaty. Zapraszamy!apraszamy!

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Dąbrowa Górnicza »

  Pomoc psychologiczna, psychoterapia dla osób, które chcą zmienić swoją sytuację życiową. Terapia w zakresie: nerwica, zaburzenia lękowe (napady lęku panicznego, fobie i inne), depresja, zaburzenia jedzenia, bulimia, natręctwa, OCD, wypalenie zawodowe. Pomoc psychologiczna dla osób, które chcą zmienić swoją sytuację życiową. Oferta warsztatów psychologicznych, rozwoju osobistego, redukcji stresu - Mindfulness Based Stress Reduction (MBSR).


  Pierwsze spotkanie z psychologiem ma najczęściej charakter konsultacji psychologicznej. Celem takiej konsultacji jest określenie natury zgłaszanego problemu a tym samym ustalenie formy dalszej pomocy. Z konsultacji mogą skorzystać także osoby szukające doraźnej pomocy psychologicznej, diagnozy, ukierunkowania, lepszego zrozumienia sytuacji życiowej, w której się znajdują, a także rozważające podjęcie dłuższej formy kontaktu - psychoterapii.

  Psychoterapia skierowana jest do osób, które chcą się rozwijać i poszerzać świadomość siebie, bądź też doświadczają różnego rodzaju trudności w życiu prywatnym lub zawodowym.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła śpiewu »

  Mieszczący się w Krakowie Instytut Sztuki Wokalnej to podmiot stworzony z inicjatywy dwóch kobiet - Katarzyny Godzisz–Antonik i Sonii Lachowolskiej. Zajęcia w nim prowadzone są w systemie zaocznym, program edukacji jest zaś realizowany przez trzy lata. Sam instytut proponuje swoim uczniom nie tylko znakomity program pozwalający na zgłębienie sztuki wokalistyki, ale również możliwość pracy z kadrą pedagogiczną, którą kreują fachowcy wywodzący się tak z kraju, jak i z całego świata. Jego atutem jest również spory dobór warsztatów i szkoleń, a także niecodzienna atmosfera sprawiająca, że zajęcia odbywające się w nim sprawiają realną radość tak uczniom, jak i pracującym z nimi profesorom. W Instytucie Sztuki Wokalnej będziesz mógł śpiewać, kształtować głos oraz będziesz mógł wziąć udział w kilkunastu warsztatach wokalnych.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na pianinie - Warszawa »

  Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych, która mieści się na warszawskim Ursynowie prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia muzyczne oraz teatralne. Jeśli kochasz muzykę i teatr, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Pedagodzy Akademii Sztuk przygotują Cię do egzaminów na wydziały artystyczne, koncertów, przesłuchań i castingów.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Jogi "SADHANA" Kraków »

  Szkoła Jogi Sadhana – to krakowska szkoła jogi w centrum Starego Miasta, prowadzimy zajęcia  wg przekazu B.K.S. Iyengara. Dążymy do tego, aby nasi uczniowie cieszyli się przede wszystkim dobrym samopoczuciem - dzięki praktyce Jogi, która pozwala zachować zdrowie fizyczne, równowagę emocjonalną i harmonię ducha z materią. Szkoła Jogi Sadhana prowadzi zajęcia jogi w Krakowie, kursy dla początkujących, szkolenia dla nauczycieli, warsztaty weekendowe oraz kursy wyjazdowe. Około 50 grup tygodniowo w tym joga w dla początkujących, joga dla zaawansowanych, kursy jogi od podstaw, joga terapeutyczna, dynamiczna.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • MAQUILLAGE ART szkoła wizażu rzeszów »

  Szkoła Wizażu Maquillage Art jest jedną z wiodących uczelni o profilu wizażu na terenie Rzeszowa. Warunkiem przyjęcia do szkoły jest złożenie odbitki świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do sprawowania zawodu i sfinansowanie jednorazowego bezzwrotnego wpisowego. W naszej szkole nie prowadzimy sprawdzianów przygotowawczych, a więc obowiązuje następstwo zgłoszeń. Naszym słuchaczom gwarantujemy materiały dydaktyczne w formie papierowej i multimedialnej, a także szczegółowo wypracowane materiały dydaktyczne. Nasi słuchacze biorą uczestnictwo w praktykach i uzyskują makijaże na klientkach indywidualnych. Więcej na WWW.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe warszawa »

  Rozwój osobisty to bardzo ważny element w życiu każdego człowieka. Każdy dąży do tego, aby się realizować w jakiejś dziedzinie czy sferze życia, doskonalić swoje umiejętności i wykorzystywać je w interesującej go dziedzinie. Futuretraining pozwala osiągnąć najwyższy poziom samorealizacji dzięki profesjonalnym szkoleniom, które pomagają w zdobyciu motywacji do działania, podpowiadają jak unikać po drodze konfliktów, jak być asertywny i w jaki sposób skutecznie osiągać swoje cele. Futuretraining to najlepsze szkolenia biznesowe w Warszawie.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.florystyka.com »

  W naszej Akademii Florystyki możesz wziąć udział w profesjonalnych kursach florystyki. Działamy od 2000 roku i od tego czasu szkolimy w Warszawie i Gdańsku tych, którzy chcą wiedzieć o florystyce wszystko. Z nami możesz nauczyć się, jak przygotowywać piękne kompozycje kwiatowe na każdą okazję. Jeżeli interesuje cię florystka, kurs u nas będzie bardzo dobrą inwestycją. Nasza Akademia wyszkoliła wielu ekspertów w swojej dziedzinie, także Mistrzów Polski. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty na stronie internetowej!

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Osobisty stylista to analiza kolorystyczna »

  Click - ArtOfStyle - profesjonalna kreacja wizerunku, wizaż i stylizacja. Oferta dla osób które pragną metamorfozy a nie wiedzą jak to zrobić. Osobisty stylista to analiza kolorystyczna, analiza sylwetki oraz profesjonalne warsztaty stylizacji i warsztaty makijażu. Proponujemy zakupy ze stylistą czyli tzw. personal shopper ale najpierw zrobimy przegląd szafy i sprawdzimy co potrzebujesz. W ofercie ArtOfStyle także konsultacje ślubne i profesjonalny makijaż ślubny. Prowadzimy dla Państwa lekcje, warsztaty i kursy makijażu i wizażu. Działamy głównie w Warszawie i okolicach. Osobisty stylista Warszawa województwo mazowieckie - serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Patchwork Warszawa - http://www.splotartystyczny.pl »

  XXI wiek to czas ciągłego doskonalenia się oraz podwyższania umiejętności, warto selektywnie wybierać warsztaty i szkolenia, które najbardziej nam odpowiadają. Splot artystyczny ma w ofercie różnorodne szkolenia, które dotyczą praktycznych kwalifikacji, które z całą pewnością nie tylko powiększą kwalifikacje, ale także zaszczepią miłość do przykładowo rękodzieła czy fotografii. Z naszej strony oferujemy wypasioną warsztaty rękodzielnicze, rysunku i malarstwa, dotyczące mody. Dzięki temu poznają Państwo kwalifikacje potrzebne dziś każdemu, w każdym wieku. Naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do młodzieży i studentów, ale zapraszamy każdego zainteresowanego! http://www.splotartystyczny.pl

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie negocjacje »

  Nie da się zamaskować, że w tej chwili nadzwyczaj duża ilość przedsiębiorstw znajduje się w skomplikowanej sytuacji. Rynek namawia je do redukcji wszelkich kosztów, co niestety nadzwyczaj wielokrotnie prowadzi do niemiłych sytuacji, czyli na przykład do zwalniania niewinnych pracowników. Ten proces wolno jednakże powstrzymać, a zawiły czas przetrwać. Niemniej jednak trzeba właściwie i wybitnie błyskawicznie zareagować. Kiedy? Już przy pierwszych śledzonych czynnikach recesyjnych. To smutne nie każdej jednostce gospodarczej udaje się zdążyć na czas i wobec tego w tym skomplikowanym okresie wiele z nich ma obowiązek ogłaszać swoją upadłość. By tego uniknąć, gorąco zapraszamy na domenę internetową www. negocjator. warszawa. pl, gdzie proponowane są szkolenia z negocjacji.

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Nitka Bełchatów - warsztaty i zajęcia dla dzieci »

  Chcesz aby Twoje dziecko mniej grało na komputerze, telefonie lub tablecie?
  Starasz się aby zaczęło bawić się w różne gry i zabawy ze swoimi rówieśnikami?
  Pragniesz aby w ciekawy sposób sprawdziło swój potencjał oraz rozwijało umiejętności?

  Wyślij go do Pracowni Nitka w Bełchatowie. Tam spełni swoje marzenia i rozwinie różnorodne talenty.

  Przykładowe zajęcia i warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych jakie realizujemy:
  1. Twórcze i kreatywne warsztaty plastyczne
  2. Programowanie
  3. Eksperymenty i zabawy naukowe z fizyki i chemii
  4. Sensomotoryka i sensoplastyka dla najmłodszych dzieci między 1 a drugim rokiem życia
  5. treningi asertywności oraz spotkania z psychologami i coachami
  6. gry planszowe
  7. zajęcia fotograficzne
  8. decoupage
  9. warsztaty z gotowania i wypieków
  10. malowanie butelek i ceramiki

  Pracownia Nitka to miejsce rozwoju pasji dzieci, młodzieży i dorosłych.

  W Pracowni organizujemy również fantastyczne i ciekawe urodziny dla dzieci. W ich ramach oprócz klasycznego poczęstunku można znaleźć różnorodne gry i zabawy łącznie z możliwością robienia zdjęć fotobudką, która dostarcza uczestnikom mnóstwo satysfakcji i radości.

  Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu w Bełchatowie. To miejsce to NITKA, która znajduje się w budynku MCK Gwarek na osiedlu Dolnośląskim. Obok znajdują się miejsca parkingowe gdzie możesz zostawić auto. W środku także przewidzieliśmy miejsce dla rodziców gdzie możecie poczęstować się ciastkami i napić kawę.

  Masz pytania? Wejdź na naszą stronę internetową lub zadzwoń! Chętnie pomożemy.

  Data dodania: 21 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Service design polska »

  Warsztat Innowacji pomaga liderom i ich zespołom przechodzić proces transformacji wykorzystując nowoczesne metody, takie jak Design Thinking czy Service Design. Uczymy patrzeć oczami klienta, dostrzec szanse rynkowe oraz projektować nowe produkty, usługi i procesy skoncentrowane na potrzebach użytkownika.

  Data dodania: 17 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Troskliwirodzice.com »

  Ciesząca się uznaniem wśród klientów położna – pani Natalia Antonić swoją działalność prowadzi od lat. Z jej usług mogą skorzystać mieszkanki stolicy Wielkopolski. Oferuje wizyty poporodowe, które zawsze odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze. Klientki mogą zadawać pytania, a położna odpowiednie na każde z nich. W ofercie położnej z Poznania znalazły się również porady laktacyjne, które pomogą każdej świeżo upieczonej mamie uporać się z karmieniem piersią. Zdecydować można się także na warsztaty chustonoszenia, które pokazują dokładnie jak wygląda prawidłowe noszenie w chuście. Pani Natalia nie winduje cen za swoje usługi, co dla wielu kobiet ma ogromne znaczenie.

  Data dodania: 26 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kursy gastronimoczne Trójmiasto »

  W Trójmieście znajduje się firma Masters of Bartenders, która zajmuje się organizowaniem profesjonalnych kursów jak też eventów w sektorze gastronomicznym. Firmę stworzyli pasjonaci z imponującym doświadczeniem zawodowym, nabytym w lokalach trójmiejskich z najwyższej klasy. Organizujemy różnorodne działania między innymi: szkolenia dla szkół, warsztaty niecodziennych metod alternatywnego parzenia kawy oraz dużo innych. Prowadzone kursy są innowacyjne i koncentrują się przede wszystkim na zajęciach praktycznych w prawdziwym lokalu. Kursant ma możliwość nabyć wiedzę w realnych warunkach, korzystając z prawdziwych alkoholi, a nie zamienników zabarwionych sztucznie. Oprócz tego Masters of Bartenders po zakończeniu szkolenia pomaga kursantom w napisaniu profesjonalnego CV jak też w znalezieniu pracy. Dzięki oryginalnym, niekonwencjonalnym i skutecznym sposobom nauczania, kursanci po zakończeniu szkolenia mogą bez problemu zaraz zacząć pracę. Wszystkie szczegółowe wiadomości na temat bogatej propozycji firmy Masters of Bartenders umieszczone są na witrynie internetowej kursygastronomiczne. pl.

  Data dodania: 22 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Uzdrawianie matczynej rany »

  Kinga Roszczyniała - terapeutka holistyczna. Moim zadaniem jest zdiagnozowanie co mówi o nas nasza choroba, odkrycie jaka była jej pierwotna przyczyna, powstanie konfliktu. Patrzę się na człowieka całościowo. Tak jak kiedyś zielarze, znachorki leczyły ludzi w naturalny sposób, tak dziś terapia holistyczna skłania się ku naszym emocjom. Co ważne, proces uzdrawiania niesie za sobą szereg pozytywnych zmian, które często człowiek dostrzega dopiero po czasie. Odczytuję znaki i symptomy z ciała, ale głównie pracujemy z podświadomością, bo tam zapisane są wszelkiego rodzaju programy. Pomagając je transformować, zmieniamy życie i odnajdujemy siebie na nowo. Zapraszam, do odwiedzenia mojej strony, obejrzenia moich filmów na Youtubie.

  Data dodania: 26 07 2021 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »