Strony związane z hasłem 'w chmurze':

 • Oprogramowanie dla firm »

  DMSI SOFTWARE - firma tworząca dedykowane oprogramowanie komputerowe dla firm i klientów indywidualnych. Świadczymy szeroki i kompleksowy zakres usług pozwalający na realizację każdego projektu od podstaw. Zaczynając od identyfikacji wizualnej firmy poprzez serwis internetowy kończąc na funkcjonalnym, ekonomicznym i efektywnym dedykowanym oprogramowaniu wspierającym biznes. Naszą specjalnością jest bezpieczeństwo techniczne, bezpieczeństwo IT, monitoring zintegrowany, integracje kamer i systemów bezpieczeństwa.

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stacja monitoringu alarmowego i technicznego »

  W pełni funkcjonalna i kompletna stacja do szeroko pojętego monitoringu. Dzięki SAFESTAR zrealizujesz monitoring alarmowy, monitoring techniczny, monitoring GPS z rozbudowanymi modułami do logistyki pojazdów oraz modułami wideoweryfikacji. System przeznaczony dla firm z szeroką siecią placówek oraz mniejszych i większych agencji ochrony. Elastyczny cennik pozwoli dobrać idealną ofertę. Idąc z postępem technologicznym Safestar oferuje mobilną aplikacje na smartfony PSC - personal security center.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • TETA AIR - Rozwiązanie HR do obsługi kadrowo-płacowej »

  Sprawdź aplikację w chmurze TETA AIR! Oferujemy innowacyjne rozwiązanie do działów HR, dzięki którym obsługa kadrowo-płacowa będzie znacznie szybsza i wygodniejsza. W ten sposób możesz zaoszczędzić naprawdę sporo czasu, co więcej aplikacja nie jest droga. Co daje? Za jej pomocą można usprawnić między innymi elektroniczną obsługę urlopów, naliczanie wynagrodzeń, a także planowanie czasu pracy. Zachęcamy do kontaktu i do współpracy w razie zainteresowania. Teta Air to aplikacja najwyższej jakości!

  Data dodania: 14 02 2020 · szczegóły wpisu »