Strony związane z hasłem 'usuwanie brodawek':

 • Ginekolog Warszawa »

  Badania profilaktyczne raka szyjki macicy, jajnika, trzonu macicy i piersi, profilaktyka zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego, porady przy antykoncepcji, diagnostyka niepłodności, hormonalna terapia zastępcza i wiele, wiele innych – te wszystkie badania możesz wykonać w sprawdzonej i profesjonalnej poradni ginekologicznej. Wiele kobiet myśli, że dobry i zaufany ginekolog to dzisiaj skarb. Tak naprawdę jednak znalezienie dobrego fachowca wcale nie jest trudne. Dzisiaj pracuje niejeden dobry ginekolog, u którego wizyta wcale nie oznacza stresu i strachu.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA DR N. MED. DAMIAN ZIAJA KATOWICE »

  Indywidualna Praktyka Lekarska Dr nauk med. Damian Ziaja to gabinet, w którym przeprowadza się zabiegi z obrębu: usuwania żylaków, pajączków, brodawek, znamion, naczynek i pieprzyków. Nie ulega wątpliwości, że w przypadku skóry zawsze warto być rozważnym, dlatego też rekomenduje się wybranie fachowych usług. Prezentowany chirurg naczyniowy to wieloletnie doświadczenie oraz ogromna wiedza z zakresu wykonywanej specjalności. Do każdego pacjenta przystępuje się w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę jego postulowania, a jednocześnie dobierając stosowne dla zdrowia i urody rozwiązanie. Należy bowiem pamiętać, że przykładowo żylaki to przede wszystkim problem zdrowotny, nie tylko estetyczny. Nowoczesne metody laserowe, w przypadku zabiegów mniej inwazyjnych, gwarantują niewidoczność blizn, a prócz tego nieodczuwalność bólu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie:

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • EURO-KLINIKA Bezoperacyjne leczenie hemoroidów »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Euro-Klinika to nowoczesny zakład, który spełnia wszystkie standardy wymagane w Unii Europejskiej. Kluczowym zadaniem personelu Kliniki jest fachowa obsługa pacjentów. Klinika prowadzi telefoniczną rejestrację wizyt co w znaczny sposób ułatwia obsługę. Dodatkowo zapewnia pacjentom dyskrecję oraz indywidualnie podchodzi od każdego intymnego problemu. Znakomicie wyposażone, sterylnie czyste gabinety, jak również znakomite zaplecze techniczne i obszerna wiedza lekarzy specjalistów, stawiają Klinikę na pozycji lidera. Szeroki zakres usług obejmuje proktologię, dermatologię, kariologię oraz onkologie, a także wiele innych. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Koszalińskie Centrum Stopy - Podologia »

  W Koszalińskim Centrum Stopy Twoje stopy odzyskają zdrowie i piękny wygląd. Stopy w gabinecie ProCosmetica są traktowane w sposób komfortowy i poddane gruntownej terapii. Gabinet podologiczny w Koszalinie usuwa odciski, brodawki oraz wrastające paznokcie. Gabinet podologiczny w Koszalinie pomoże zadbać o stopy na bazie terapii podologicznej, wyleczysz dzięki temu nawet najtrudniejsze przypadki. Podolog w Koszalinie nawiązuje współpracę ze specjalistami różnych dziedzin oraz stale poszerza swoją wiedzę tematyczną.

  Data dodania: 26 01 2020 · szczegóły wpisu »