Strony związane z hasłem 'uslugi':

 • Biuro matrymonialne Serenada »

  Liczna rzesza osób samotnych zdecydowała się powierzyć swoje problemy osobiste biurom matrymonialnym. Nie ma nic w tym dziwnego. Biura matrymonialne to znak czasu. Są to wyspecjalizowane firmy, których zadaniem jest misja kojarzenia par i w miarę możliwości posiadanych ofert oraz doświadczenia, odpowiedni dobór partnerów. Biuro matrymonialne Serenada to firma z dorobkiem i doświadczeniem gorąco zachęcamy potencjalnych Klientów do skorzystania z naszej oferty. Oferowane usługi matrymonialne są na europejskim poziomie, posiadamy w naszych zasobach oferty matrymonialne i matrymonialno-towarzyskie nawet najbardziej wybrednego Klienta. Biuro Serenada poleca szeroki wachlarz usług, dobierając je do indywidualnego Klienta. Członkostwo w naszym Biurze trwa do 12 miesięcy, jest to dużo aby we współpracy z nami poznać interesującą osobę, umówić się na randkę lub spotkanie matrymonialne a może przy odrobinie szczęścia żonę lub męża. Ważny jest pierwszy krok, odwaga i aktywność a szczęście jest na wyciągnięcie dłoni. Zapraszamy do współpracy wszystkich samotnych, postaramy się odmienić Wasz los i pomóc realnie wygrać z samotnością.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator kosztów księgowości - tania księgowość - najwyższa jakość »

  Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne oraz kompleksowe usługi księgowe wraz z nieodpłatnymi poradami prawnymi i podatkowymi. Cennik naszych usług przewiduje zróżnicowanie cenowe w każdym miesiącu zależne od ilości przekazywanych dokumentów (faktury zakupów i sprzedaży) oraz ilości zatrudnionych osób. Aby wycenić miesięczny koszt prowadzenia księgowości dla swojej firmy, wypełnij poniższe pola.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Biuro Rachunkowe Poznań Grunwald. Biuro Rachunkowe w Poznaniu świadczy usługi rachunkowo księgowe w okręgu miasta Poznań. Specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości KPiR - podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, rejestry VAT, rozliczamy wnioski VZM-1 o zwrot VAT za materiały budowlane. Wnioski VZM-1 o zwrot VAT za materiały budowlane zwane są też często przez internautów zwrotem VAT budowlanego lub ulgą budowlaną. To odrębne wnioski, które nie mają nic wspólnego z rozliczeniami PIT.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi Usługi Dźwigowe Warszawa Podesty Podnośniki Koszowe »

  Janusz Bęza Dźwigi - jedna z najdłużej istniejących firm oferujących na wynajem Podnośniki koszowe Podesty Ruchome Dźwigi Żurawie w Warszawie Usługi dźwigowe Warszawa, poleca wynajęcie z obsługą operatora dzwigów, wynajmowanie żurawi samojezdnych, o różnym udźwigu, tonażu (t) i wysięgu ramienia (m). Ponadtokurs, szkolenia na na uzyskanie uprawnień operatora dźwigu. Zadzwoń tel.601300426 lub janusz.beza@dzwigi.net zapisz się na kurs. Gwarantujemy że współpraca z Usługi Dźwigowe Janusz Bęza to dobra cena na wynajem dźwigów, sprawdź nasz cennik usług dźwigiemna stronie www. Firma Janusz Bęza Usługi Dźwigowe Warszawaistnieje od 1988r. jako prywatna firma w woj.mazowieckiem, świadcząca usługi dźwigowe, na terenie całego województwa mazowieckiego i ościennych województw, w mieście Warszawa i okolicznych miasteczkach, Zielonka, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Wołomin, Janki. Od roku powstania nieprzerwanie firmą osobiście kieruje Janusz Bęza. Działalność ta to nie tylko praca, ale też pasja, tylko tutaj wykonasz nietypowe zlecenie, którego inni nie będą chcieli się podjąć. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, a ogromne doświadczenie z wielu lat działalności mocno pomaga przy realizacji trudnych bądź nietypowych zleceń. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Nowy Sącz »

  Szukasz firmy, która świadczy usługi transportowe na terenie Nowego Sącza, małopolski, ale również i całego kraju? Dobrze trafiłeś!

  Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami. W naszej ofercie transport paczek, palet, ładunków gabarytowych na terenie całej Polski. Punktualność jest jednym z naszych priorytetów.

  A może potrzebujesz kierowcy na wesele, czy też samochodu do ślubu?
  Posiadamy luksusowy, srebrny metalik samochód, który idealnie nadaję się na tego typu okazje.

  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polski Dom Pogrzebowy w Londynie - Zakład pogrzebowy w Anglii »

  Zakład pogrzebowy w Londynie Anglii oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, kremację zwłok w Anglii Walii Szkocji oraz transport zwłok z Anglii do Polski. Pomagamy uzyskać stosowne zasiłki pogrzebowe. Oferujemy trumny, urny odzież dla zmarłego. Świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe w krajach takich, jak: Anglia, Irlandia, Szkocja oraz Walia. Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie zmarłych do Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych i załatwiamy niezbędne formalności. Oferujemy międzynarodowy transport zwłok i prochów z: Anglii, Irlandii, Szkocji i Walii do Polski. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę

  Data dodania: 13 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Micros Fidelio program dla hotelu »

  Niewielkie a także średnie firmy oraz korporacje międzynarodowe, które prowadzą działalność w hotelarstwie, gastronomii bądź szeroko rozumianej turystyce, zapraszamy do współpracy. Jesteśmy firmą Micros Fidelio Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie i stanowimy polskiego dostawcę zintegrowanych i kompletnych rozwiązań informatycznych znanej na świecie firmy MICROS Systems, Inc. Należy podkreślić, że MICROS to firma, która osiągnęła pozycję ogólnoświatowego lidera w dostarczaniu nowoczesnego oprogramowania do sektorów wskazanych powyżej. Jej działalność, którą prowadzi od 1975 roku, jest stałym jak i niezmiennym oferowaniem wysokiej jakości oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Szczegółowe informacje na temat całkowitej oferty umieszczono na stronie:

  Data dodania: 19 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zalpol. Zalech J. naprawa form wtryskowych »

  Firma ZALPOL świadczy usługi w zakresie polerowania, regeneracji i naprawy elementów form wtryskowych, odbudowy krawędzi i ubytków na powierzchniach formujących oraz naprawy uszkodzeń metodą mikrospawania i spawania w osłonie argonu. Precyzyjne napawanie za pomocą lasera.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe AMADEUSZ - Olsztyn »

  Usługi księgowe w Warszawie oferuje Amadeusz. Biuro istnieje od 13 lat, dzięki czemu posiada ogromne doświadczenie i wiedzę z zakresu finansów, księgowości i rachunkowości. Zapewniamy naszym klientom profesjonalną i kompleksową obsługę. Nasze usługi oferujemy w najlepszych cenach, stosując atrakcyjne promocje i zniżki. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »