Strony związane z hasłem 'usługi pogrzebowe':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Kremacja Wrocław »

  Zakład funeralny świadczący usługi pogrzebowe i kremacyjne prezentuje stronę poświęconą kremacji zwłok. Spopielenia przeprowadzane są ww wrocławskim krematorium. Ponadto strona zawiera zbiór niezbędnych informacji dotyczących kremacji zwłok - terminologia, aspekt kulturowy, religijny, prawny, a także analizę rynku kremacyjnego w Europie.

  Data dodania: 07 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Usług Pogrzebowych J. Górski - Ursus, Warszawa »

  Zakład usług pogrzebowych Jarosław Górski czynny jest zawsze kiedy Państwo potrzebujecie ich w tak tragicznej chwili jaką jest śmierć bliskiej osoby. Zakład usług pogrzebowych zatrudnia tylko najlepszych mistrzów ceremonii, świetnych muzyków.
  Ceny oferowanych przez zakład usług są na pewno przystępne. Proszę ich sprawdzić nim zdecydują się Państwo na wybranie zakładu, na tę ostatnią drogę bliskich Wam osób.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Lublin - całodobowe usługi pogrzebowe, w tym kremacje i transport zmarłych, groby »

  Jesteśmy po to aby pomóc państwu w trudnych chwilach. Firma pogrzebowa MEMORIAL jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się usługami pogrzebowymi takimi jak Transport zwłok, kremacja. Założycielami jej, są osoby związane z branżą pogrzebową od 1996 roku. Naszym obowiązkiem i głównym cele jest pełnienie najwyższej jakości usług pogrzebowych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wychodzimy naprzeciw życzeniom i zróżnicowanym potrzebom naszych klientów. Filar naszej firmy stanowią pracownicy charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą, która gwarantuje rzetelne i poważne podejście do wykonywanej pracy. Gwarantujemy godną i rzetelną obsługę i konkurencyjne.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kremacja Bydgoszcz »

  Śmierć najbliższej osoby to przykry okres dla tych, którzy zostają. Nikt nie ma głowy aby samodzielnie przeprowadzić wszelkie czynności związane z ostatnim pożegnaniem. Oferowane przez nas usługi pogrzebowe Fordon są przeprowadzane w sposób kompleksowy tak aby nie zakłócić intymnej relacji osób, które doświadczyły śmierci bliskiego. Prowadzony przez nas zakłady pogrzebowe Bydgoszcz dobrze wie jak godnie przeprowadzić pogrzeb. Dobrze wiemy, że ostatnie pożegnanie jest to także znaczny koszt wobec tego staramy się przeprowadzić tani pogrzeb Bydgoszcz, który też będzie godnym pożegnaniem.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • dom Pogrzebowy mazowieckie »

  Śmierć bliskiej osoby to ciężki dla nas okres... Jest to czas, w którym musimy uporać się z niełatwymi uczuciami a oprócz tego ogarnąć dużo spraw związanych z pogrzebem. Organizację uroczystości pożegnalnej należałoby powierzyć fachowej firmie, która uszanuje Wasze uczucia i również prawidłowo upamiętni zmarłą osobę. Nasz dom pogrzebowy świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Usługi obejmują w szczególności przewóz zmarłych (transport krajowy oraz zagraniczny), przeprowadzenie nabożeństwa, magazynowanie zmarłych w chłodni, kompleksowe przygotowanie osoby zmarłej do pochówku (garderoba, balsamacja, konserwacja, kosmetyka) jak również chowanie zmarłego (kwiaty, zasiłek funeralny, kremacja, itp). Zdajemy sobie sprawę, że pogrzeb to również a także spory nakład pieniężny. Staramy się jakkolwiek aby nasze usługi cechowały się przystępnymi cenami.

  Data dodania: 17 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD POGRZEBOWY BOŻENA WITWICKA WROCŁAW usługi pogrzebowe wrocław »

  Zakład pogrzebowy Witwicka ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Powstał w 1973 roku i działa nieustannie do dzisiaj. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnia rzetelne oraz wszechstronne usługi związane z transportem zwłok oraz organizacją pochówku. Pracownicy zakładu zajmują się profesjonalną obsługą ceremonii pochowania zmarłego. Wiedzą, że śmierć bliskiej osoby jest dla każdego trudnym oraz smutnym zdarzeniem. Dlatego w każdym przypadku służą pomocą oraz zrozumieniem. Pomogą zaplanować tradycyjny pochówek i wybrać właściwą trumnę. Dom pogrzebowy wykonuje też usługi kremacji oraz pomocy w pochówku urny z prochami. Szczegóły oferty na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Piechota usługi pogrzebowe »

  Kiedy nadchodzi chwila, gdy musisz pożegnać członka rodziny, starasz się odnaleźć obeznany zakład pogrzebowy, jaki da Ci solidną obsługę, a także pomoc w zaplanowaniu ostatniego pożegnania. Firmę Piechota założono właśnie po to, by zagwarantować Tobie te usługi. Za naszym pośrednictwem, zorganizujesz wszystko w jednym miejscu, począwszy od transportu ciała - krajowego i międzynarodowego, poprzez wybór trumny, na przygotowaniu ceremonii ostatniego pożegnania kończąc. Za pośrednictwem prezentowanej przez nas witryny internetowej, znajdziesz wszystkie wartościowe informacje o przygotowanej ofercie, jak również praktyczny informator, jaki ponadto wesprze Cię w tych kłopotliwych chwilach.

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe Wrocław »

  Na witrynie możemy znaleźć propozycję dolnośląskiego zakładu pogrzebowego, który funkcjonuje nieprzerwanie już od 40 lat. Jeśli potrzebna jest Ci pomoc w przygotowaniu pochówku bliskich osób albo organizacji kremacji, ten zakład pogrzebowy z pewnością będzie mógł Ci pomóc. Podejmując decyzje o skorzystaniu z usług akurat tego przedsiębiorstwa, możemy liczyć na empatię i daleko posunięte zaangażowanie. Należy wspomnieć, że przedsiębiorstwo trudni się również przewozem zwłok, w tym z zagranicy. Ofertę i cennik usług możemy znaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Wrocław »

  Jest to strona zakładu pogrzebowego, którego misją jest udzielenie pomocy rodzinom osób, które odeszły. Oferowana pomoc obejmuje przygotowanie ciała do pogrzebu, ale nie tylko. Propozycja zakładu obejmuje również usługi transportowe, w tym międzynarodowe różnymi środkami transportu. Bogate doświadczenie oraz profesjonalne podejście sprawiają, że ostatnie pożegnanie przebiega zgodnie z planem. Zakład ten proponuje wsparcie kompleksowe. Wszystkie istotne informacje, także odnośnie dyspozycyjności znajdziemy niewątpliwie na kolejnych podstronach.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • PUK Usługi pogrzebowe kraków »

  Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych z Krakowa jest jednostką z tradycjami, jednostką, która specjalizuje się w wydajnym rozporządzaniu wszelkimi etapami organizacji ceremonii pogrzebowej - w dowolnym położeniu na terenie całej Polski. W zakresie przedsiębiorstwa leży transport zmarłego, pomoc w uzyskaniu trumny czy też urny, organizacja ceremonii na cmentarzu bądź spotkania pożegnalnego dla Bliskich. Również w dopełnieniu formalności i zorganizowaniu zasiłku pogrzebowego pośredniczy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, starając się przynieść Klientom ukojenie w tych wymagających momentach. Dodatkowe informacje opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • S.PIOTROWSKA ELIZJUM pogrzeb warszawa »

  Łączną organizacją różnego typu pochówku zajmuje się sprofilowany warszawski Zakład Usług Pogrzebowych „Elizjum”. Przedsiębiorstwo prowadzone jest przez wykwalifikowaną załogę, wykonującą wszelkie usługi z wysoką kulturą osobistą i szczególną dbałością o potrzeby Rodzin osób zmarłych. Za pośrednictwem „Elizjum” wykonuje się niezbędne formalności, przewozi ciało, pozyskuje wybraną urnę czy trumnę a także zleca ubranie i kosmetykę. Dla kompletnego komfortu Klientów Firma proponuje urozmaicony wybór stroików, wiązanek albo wieńców a ceremonię uzupełnić może doskonała oprawa muzyczna. Wspomagające szczegóły oferty „Elizjum” zawarto na stronie www.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jakubisiak s.c. Dariusz i Mariusz Jakubisiak »

  Śmierć zawsze przychodzi w nieodpowiednim momencie. Dlatego chcemy Ci pomóc przy organizacji pogrzebu bliskiej osoby. Zaufaj nam! Zakład Usług Pogrzebowych Jakubisiak ma 15-letnie doświadczenie w przygotowaniu ceremonii pogrzebowych w Warszawie. Zapewniamy całodobowy transport zmarłych z dowolnego miejsca. Organizujemy pochówek zgodnie ze wskazanym obrzędem religijnym lub świeckim. Posiadamy specjalistyczną kadrę certyfikowanych tanatologów. Zadzwoń do nas (22) 435 99 56 i umów się na spotkanie.

  Data dodania: 16 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Kędzierzyn »

  Nasz zakład usług pogrzebowych zapewnia fachową obsługę klientom wymagającym wsparcia w trudnych momentach po stracie bliskich. Przygotowujemy całościowo pochówki, zajmujemy się kremacjami, organizacją formalności, międzynarodowym i krajowym transportem zwłok. Dostępne są u nas trumny, urny, znicze, poligrafia funeralna w szerokim wyborze i atrakcyjnych cenach. Także organizujemy stypy, zajmujemy się budową nagrobków, grobowców, ich renowacją, opiekujemy się nimi. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy warszawa powązki »

  Odpowiednie dobranie firmy pogrzebowej do swoich potrzeb jest niezwykle istotne, aby zapewnić godny pochówek zmarłej osobie. Warto stawiać w takiej sytuacji jedynie na najbardziej sprawdzone przedsiębiorstwa, które są gwarancją najwyższej jakości i gwarancją czerpania z nich dużej radości. Do takich zaliczają się wszelkiego rodzaju renomowane zakłady pogrzebowe z Warszawy. Wśród nich na wyróżnienie zasługuje Pruszyński, który oferuje dla swoich klientów bardzo profesjonalne podejście do pochówku i najwyższej jakości usługi, z których naprawdę warto korzystać.

  Data dodania: 09 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Polski Dom Pogrzebowy w Londynie - Zakład pogrzebowy w Anglii »

  Zakład pogrzebowy w Londynie Anglii oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, kremację zwłok w Anglii Walii Szkocji oraz transport zwłok z Anglii do Polski. Pomagamy uzyskać stosowne zasiłki pogrzebowe. Oferujemy trumny, urny odzież dla zmarłego. Świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe w krajach takich, jak: Anglia, Irlandia, Szkocja oraz Walia. Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie zmarłych do Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych i załatwiamy niezbędne formalności. Oferujemy międzynarodowy transport zwłok i prochów z: Anglii, Irlandii, Szkocji i Walii do Polski. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę

  Data dodania: 13 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • CHARON Mirosław Tyl USŁUGI POGRZEBOWE »

  Charon Mirosław Tyl Usługi Pogrzebowe to firma dbająca o ludzi, troskliwa, na pewno świetnie pomagająca. Od lat organizujemy pogrzeby, nie odkładamy niczego na późniejszy termin. Dla Charona każdy pogrzeb jest wyjątkowy. Na pewno nie można męczyć się z takimi sprawami. Jakość w dobrej cenie, pomoc oraz wsparcie są na pewno najcenniejsze. Dzięki Charonowi można pożegnać bliskich szybko i dobrze sobie radzić.

  Data dodania: 28 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pogrzeby, Trumy, Kremacja i Transport Zwłok - EDEN Sosnowiec »

  Nasze kompleksowe usługi przygotowania i organizacji pogrzebów oferujemy klientom zarówno organizującym pogrzeby świecki jak też religijne oraz bez względu na wielkość realizowanego pogrzebu. Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić między innymi załatwienie wszelkich formalności. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pogrzeby Wrocław »

  Oferta naszej firmy pogrzebowej obejmuje profesjonalną oraz pełną realizację usług pogrzebowych. Zajmujemy się między innymi przygotowaniem wiązanek kwiatów zarówno z naturalnych, jak i sztucznych kwiatów. Kwiaty można zamówić poprzez wygodny formularz internetowy lub bezpośredni kontakt z nasza firmą. Oferujemy również realizowanie uroczystości pogrzebowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w ramach naszej stronty firmowej!

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Pogrzebowe Gdańsk »

  Temat umierania jest zazwyczaj tematem bardzo deprymującym. I choć każdego dnia słyszymy o tym w telewizji, to wcale nie jest tak, że się do tego przyzwyczajamy. Nawet odejście obcej dla nas osoby wpływa na nasz nastrój. A przypadek, w którym życie traci bliska nam osoba, jest dla nas czymś potwornym. Paradoks stanowi tu fakt, iż w tym trudnym czasie musimy skoncentrować się na tym, żeby zorganizować uroczystości pogrzebowe. Na ratunek przybywają nam wówczas urzędnicy zakładów pogrzebowych, w tym również Miejskiej Zieleni, mieszczącej w Gdańsku. Po odejściu członka rodziny większość z nas, zamiast poświęcić kilka dni na załatwienie wszelkich procedur, woli pogrążyć się w żałobie. Dzięki szerokiemu zakresowi usług, jaki proponuje swoim klientom Miejska Zieleń, to właśnie możemy uczynić. Kilkunastoletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm sprawiły, iż tak wiele osób postawiło już na zakład z Trójmiasta.

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • CERBER Zakład pogrzebowy Nadarzyn, Usługi pogrzebowe »

  Zakład pogrzebowy CERBER z Nadarzyna wspiera Żałobników na każdym etapie przygotowania pogrzebu. Załatwia formalności, zajmuje się transportem ciała, przygotowaniem go do złożenia w grobie i wieloma innymi czynnościami. Usługi pogrzebowe to od jakiegoś czasu także możliwość wynajęcia busików, które przewożą uczestników pogrzebu z domu do kościoła i następnie na cmentarz. Jest to szczególnie ważne, gdy cmentarz jest rozległy.

  Data dodania: 13 02 2020 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »