Strony związane z hasłem 'usługi księgowe':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • KAWECCY Biuro Rachunkowe BĘDZIN, SOSNOWIEC, DĄBROWA GÓRNICZA, KATOWICE »

  Rachunkowość. Księgowość. Podatki KAWECCY s.c.

  tel. 509050305, 505100668

  www.kaweccygroup.pl

  Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY jest biurem z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości dla małych i dużych podatników; osób fizycznych i firm z kapitałem polskim jak i zagranicznym.

  Świadcząc usługi księgowe stawiamy na rzetelność i indywidualne podejście do Klienta. Wdrażamy odpowiednie procedury i rozwiązania biorąc pod uwagę specyfikę działalności i potrzeby każdego Klienta.

  NASZA OFERTA

  księgi handlowe (pełna księgowość),
  książki przychodów i rozchodów,
  ryczałt,
  rejestry zakupu i sprzedaży VAT,
  kadry - płace,
  deklaracje US, ZUS, GUS,
  wyprowadzanie zaległości,
  opracowywanie planów kont i regulaminów pracy dostosowanych do potrzeb Klienta,
  doradztwo w zakresie prowadzonej działalności

  Oprócz podstawowych czynności wymienionych powyżej oferujemy:

  odbiór dokumentów z siedziby Klienta,
  pracę w biurze Klienta na zasadzie oddelegowania naszego pracownika,
  bieżącą kontrolę dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
  konsultacje,
  doradztwo i pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej,

  Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice.

  Kaweccy s.c.
  ul. Podwale 2
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509050305, 505100668
  tel/fax: 32 7619897
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Warszawa, Białołęka, Ząbki, Marki, Targówek, Nieporęt, Tarchomin »

  Profesjonalne usługi finansowo - księgowe dla Twojej firmy Świadczone usługi: - zakładanie działalności gospodarczej/spółki; - prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) albo podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców - ewidencji przychodów; - rozliczanie w zakresie podatku dochodowego i VAT; - profesjonalna obsługa płac i rozliczeń z ZUS; - sporządzanie sprawozdań finansowych. Dodatkowe atuty firmy: Możliwość dojazdu do klienta gratis Niskie ceny Pomoc w szukaniu oszczędności rachunkowo-podatkowych Przy długotrwałej współpracy, bezpłatna pomoc w założeniu firmyKompleksowe usługi (księgowość, ZUS, VAT, CIT, PIT).

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Prowadzisz własny biznes? Niewątpliwie z chęcią pozbyłbyś się wszelkich obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości, które zajmują mnóstwo Twojego cennego czasu i nerwów. Istnieje jednak proste rozwiązanie tego problemu – dzięki współpracy z doświadczonym biurem rachunkowym Extor, będziesz mógł w końcu skupić się na rozwoju swojej firmy. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług najwyższej jakości, m. in. prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, doradztwo podatkowe, sporządzanie deklaracji dla Urzędu Skarbowego, controlling budżetu, czy raportowanie zarządcze. Ponadto pomożemy Ci nadzorować kadry i płace, przeprowadzić skomplikowany proces rejestracji spółki, jak również uporządkować archiwum e-dokumentów. Nasza kadra składa się z 80 specjalistów posługujących się 5 językami europejskimi – polskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i niemieckim – dzięki czemu podejmujemy współpracę nie tylko z przedsiębiorstwami krajowymi, ale także firmami z kapitałem zagranicznym, oraz przedstawicielstwami międzynarodowych korporacji. Biuro rachunkowe Extor to gwarancja solidności, profesjonalizmu i pro-aktywności względem oczekiwań klienta.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków »

  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług księgowych skierowanych dla pomiotów gospodarczych. PRO TAX Biuro Rachunkowe Kraków dzięki posiadanemu Certyfikatowi Księgowemu jest uprawnione do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych. Korzystając z naszych usług pozbywasz się roboty papierkowej i zyskujesz na czasie, a dzięki rozsądnym cenom naszych usług oszczędzasz pieniądze. Skorzystaj z rabatów dla nowych klientów. Cennik wraz z rabatami dostępny na stronie www naszego biura rachunkowego.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Biuro Rachunkowe Poznań Grunwald. Biuro Rachunkowe w Poznaniu świadczy usługi rachunkowo księgowe w okręgu miasta Poznań. Specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości KPiR - podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, rejestry VAT, rozliczamy wnioski VZM-1 o zwrot VAT za materiały budowlane. Wnioski VZM-1 o zwrot VAT za materiały budowlane zwane są też często przez internautów zwrotem VAT budowlanego lub ulgą budowlaną. To odrębne wnioski, które nie mają nic wspólnego z rozliczeniami PIT.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Białołęka - usługi księgowe | Biuro Vero »

  Profesjonalne usługi księgowe - Warszawa Białołęka, Tarchomin, Targówek, Łomianki. Biuro rachunkowe Vero to najwyższa jakość usług i konkurencyjne ceny. Prowadzenie własnej firmy to duże wyzwanie. Nasze biuro rachunkowe pozwoli ci zapomnieć przynajmniej o problemach z księgowością, rozliczeniami czy obsługą pracowników. Będziesz się mógł skoncentrować na prowadzeniu biznesu, zostawiając sprawy księgowe specjalistom. Obsługujemy głownie klientów z woj. mazowieckiego (siedziba biura rachunkowego mieści się w dzielnicy Warszawa - Białołęka), jednak w dobie Internetu nie jest dla nas problemem rozliczać firmy zdalnie - pracując na dokumentach otrzymanych pocztą tradycyjną, faxem, mailem lub przez Internet. Zakres naszych usług: 1. Prowadzenie ksiąg rachunkowych pełna księgowość 2. Prowadzenie książki przychodów i rozchodów. 3. Prowadzenie uproszczonej ewidencji księgowej ; ryczałt, karta podatkowa. 4. Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej w tym elektroniczna obsługa ZUS. 5. Prowadzenie ewidencji środków trwałych 6. Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, PIT. VAT, VAT-UE 7. Sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat i sprawozdań finansowych według obowiązujących przepisów. 8. Sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS w tym Intrastat. 9. Prowadzimy rozrachunki z dostawcami i odbiorcami. 10. Wypełniamy wnioski kredytowe do banków/leasingów. 11. Oferujemy również kompleksową pomoc przy zakładaniu i rejestrowaniu działalności gospodarczej zarówno jednoosobowej DG, jak również podlegającej wpisowi do KRS. Skontaktuj się z nami już dziś i zapytaj o aktualne promocje !

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe KOALA Jelenia Góra »

  Świadczymy kompleksową obsługę dla wszystkich przedsiębiorców, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz dla firm prowadzących księgi rachunkowe. Obsługujemy zarówno firmy osób fizycznych jak i spółki prawa handlowego. Zapewniamy naszym klientom reprezentację przed urzędami.

  Gwarantujemy oszczędność Państwa cennego czasu, pewność terminowej realizacji zleceń i optymalizację ryzyka gospodarczego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tak aby współpraca dawała jak najlepsze efekty.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne Warszawa »

  Strona internetowa autoryzowanego dealera kas i drukarek fiskalnych znanych marek oraz profesjonalnego biura rachunkowego na warszawskim Ursynowie. Podatnicy, którzy muszą kupić kasy fiskalne 2013 roku mają prawo do otrzymania ulgi z urzędu skarbowego w wysokości 700 zł - Buchcom Serwis kas fiskalnych Warszawa pomaga w uzyskaniu tego zwrotu. W sklepie znaleźć można także wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, ekrany dotykowe oraz oprogramowanie dla firm. Jeśli chodzi o prowadzenie księgowości Warszawa ma wiele do zaoferowania, jednak biuro rachunkowe Buchcom wyróżnia terminowość, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anja-Tax Biuro Rachunkowe Białystok »

  Biuro rachunkowe Anja-Tax Białystok zapewnia kompleksowe usługi księgowo-podatkowe oraz pełną obsługę kadrowo-płacową. Księgi rachunkowe, obsługa PFRON. Najlepsze ceny w mieście! Sprawdź! tel. 502-378-478

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Siegma Consult - Twoja firma konsultingowa »

  Świadczymy usługi w zakresie: dotacje unijne, biznes plany, doradztwo gospodarcze, fundusze unijne, dofinansowanie, usługi doradcze, usługi biznesowe, pozyskiwanie dotacji, pozyskiwanie dofinansowania, wnioski o dotacje, fundusze strukturalne, fundusze europejskie, eksport, Niemcy, innowacje, doradztwo kredytowe, porady prawne, rozwój eksportu, usługi księgowe, biuro rachunkowe, księgowość, obsługa księgowa, prowadzenie księgowości, doradztwo podatkowe. O firmie: Firma SIEGMA-CONSULT funkcjonuje na rynku firm doradczych od 2007 roku. Od samego początku głównym profilem naszej działalności jest pozyskiwanie bezzwrotnego, zewnętrznego wparcia finansowego pochodzącego w większości ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, na realizację projektów inwestycyjnych naszych Klientów. Lata doświadczeń spowodowały, iż posiadamy szeroką wiedzę zarówno na temat możliwości uzyskania dofinansowania, jak i obowiązujących procedur. Dzięki wytężonej pracy i pełnym zaangażowaniu w każdy projekt, nasza skuteczność wynosi ponad 90%. Wysokość inwestycji realizowanych przez naszych Klientów, dzięki środkom pozyskanym z Funduszy Unijnych przekroczyła w tym roku 200 mln zł, a wartość pozyskanych przez nas dotacji wynosi ponad 100 mln zł. Dzięki dofinansowaniu działań inwestycyjnych, nasi Klienci rozwijają się dynamiczniej, w pełni wykorzystują i stale zwiększają swój potencjał wytwórczy poprzez m. in. : działania eksportowe, zakup specjalistycznych maszyn, wdrażanie innowacyjnych technologii, produktów, wynalazków, patentów oraz prace badawczo-rozwojowe. Firma SIEGMA-CONSULT świadczy również usługi z zakresu prowadzenia księgowości (pełnej i uproszczonej), sporządzania deklaracji ZUS, prowadzenia spraw kadrowych i płacowych, sporządzania deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • MSP Finance – profesjonalne biuro finansowe w Warszawie »

  MSP Finance to profesjonalne biuro rachunkowe Warszawa, które w pełni realizuje usługi księgowe i usługi rachunkowe na najwyższym poziomie. Tworzymy fachowe sprawozdania finansowe, a także prowadzimy pełna księgowość naszych firm. Biuro księgowe MSP Finance to zespół profesjonalnych fachowców, którzy pomogą Państwu rozwinąć Państwa interes i sprawnie nim zarządzać. Stawiamy nacisk na indywidualne rozwiązania, ponieważ rozumiemy, że każdy klient jest inny i posiada zróżnicowane priorytety. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, ponieważ zależy nam na satysfakcji i zadowoleniu naszych klientów. Istotną wagę przykładamy do jakości naszej oferty, dlatego wciąż staramy się ją rozszerzać. Polecamy naszą stronę internetową mspf. pl. Oferujemy pełną pomoc w wyborze odpowiedniej dla Państwa oferty. Pozdrawiamy, zespół MSP Finance.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • 12tka Biuro rachunkowe Katowice - usługi księgowe bez stresu »

  Biuro rachunkowe 12tka - profesjonalne usługi księgowe dla firm z miast Katowice, Tychy i Mikołów! Pełna księgowość, księga przychodów i rozchodów, ryczałt i inne formy opodatkowania, rozliczenia z ZUS, rozliczenia dotacji! ZAWSZE ATRAKCYJEN CENY! Bezstresowa rachunkowość - tel. 605 898 384 - dzwoń śmiało!

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowo Warszawa »

  Nasze Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy, aktywne wsparcie działalności, swobodę w komunikacji oraz najwyższe standardy zaufania w zakresie rzetelności i zgodności z przepisami. Dbamy o to, aby nasze rozwiązania pozwalały naszym Klientom działać wydajniej i skuteczniej. Nasze biuro kosztorysowe zajmuje się sporządzaniem wszelkiego rodzaju kosztorysów budowlanych na zlecenie. W naszej ofercie znajdują się kosztorysy ofertowe, kosztorysy inwestorskie, kosztorysy powykonawcze oraz przedmiary robót (kosztorysy ślepe). Kosztorys budowlany sporządzamy w sposób uproszczony bądź szczegółowy. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem...

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Gdańsk - Małgorzata Mielech »

  Biuro od 1998 roku prowadzi działalność z zakresu obsługi finansowo - księgowej podmiotów gospodarczych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Przez te wszystkie lata nabieraliśmy ogromnego doświadczenia w zakresie usług finansowo-księgowych. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze grono naszych Klientów powiększa się z roku na rok. Stale doskonalimy nasze umiejętności dzięki czemu możemy pomóc naszym Klientom rozwiązywać ich problemy związane z prowadzeniem firmy. Wśród naszych Klientów znajdują się stowarzyszenia, spółki prawa handlowego, spółki jawne, spółki cywilne oraz osoby indywidualnie prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą. Większość z nich zatrudnia pracowników zarówno na umowy o pracę, jak i umowy cywilno - prawne. Każdy Klient jest dla nas ważny.

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ASTA Usługi księgowe dąbrowa górnicza »

  P. U. H. Asta Sp. z o. o. to wypróbowane biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy księgowymi specjalizującymi się w wyliczaniu rozlicznego modelu kontrahentów, zacząwszy od jednoosobowych działalności gospodarczych, aż po spółki akcyjne. mamy nadzwyczaj doświadczonych rachunkowych i księgowe z obrębu księgowości a także rachunkowości. Oferowane usługi rachunkowe charakteryzują się jakością obsługi konsumenta na globalnym pułapie, wskutek czemu każdy użytkownik zdoła być pewny, że jego sprawy księgowe pozostały zlecone grupie prawdziwych fachowców. Osoby poszukujące renomowanych rachunkowych zapraszamy pod adres internetowy.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Oferta biura księgowego PIOMAR S.C. P. Tlałka, M. Paszkowski skierowana jest do firm, które koncentrują się na dynamicznym rozwoju swojego biznesu, a rozliczenia podatkowe i księgowe wolą pozostawić specjalistom w tej dziedzinie. Biuro ma wieloletnie doświadczenie, cechuje się wysoką terminowością, rzetelnością oraz otwartością, która pomaga wydajnie usprawnić współpracę z każdym klientem. Biuro rachunkowe PIOMAR oferuje: obsługę księgową, obsługę kadrowo-płacową oraz doradztwo biznesowe i analizy finansowe.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Jeżeli mają Panstwo trudności z rachunkowością lub z urzędami, to proszę przyjść do nas. Jesteśmy fachowym biurem. Na pewno poradzimy sobie ze wszystkim z czym Państwo nie potrafią poradzić sobie. APN Consulting sp. z o. o. zapewni Państwu obsługę rachunkową na dużym poziomie. Mamy wieloletnią praktykę w księgowości oraz stosowne certyfikaty. Mamy w ofercie także wysokiej klasy obsługę informatyczną dla firm. W posiadanej ofercie znajduje się także pozycjonowanie serwisów internetowych jak i aplikacje. Gdy Państwo chcą skorzystać z obsługi naszego biura zachęcamy do przejrzenia naszego portalu.

  Data dodania: 16 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE FUNDS BEATA ORŁOWSKA biuro rachunkowe warszawa cennik »

  O ile szukają Państwo w Warszawie Biura Rachunkowego zajmującego się kompletną obsługą księgowości, rekomendujemy, by zapoznać się z profilem usług firmy FUNDS. Nasi księgowi oferują konsulting na każdym etapie działalności, wspierają w założeniu firmy albo jej likwidacji i obsługują wszelkie działy księgowości. Kierujemy Księgi Przychodów i Rozchodów czy Księgę Handlową, natomiast ponadto wspieramy w zdobyciu kredytów bankowych. Dla Państwa wygody samodzielnie przeprowadzamy przyjęcie dokumentów. Szczegółowe wiadomości dotyczące zasad funkcjonowania Biura Rachunkowego FUNDS zamieszczono na stronie internetowej - razem z danymi kontaktowymi czy cennikiem usług księgowych.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-Accountant.pl profesjonalna rachunkowość »

  Polecamy Kancelarię Rachunkową Accountant – niezawodne biuro rachunkowe Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie kadr i płac, prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów oraz zarządzania nieruchomościami. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę w zakresie usług podatkowo-księgowych. Obsługujemy wszystkich – duże przedsiębiorstwa, mniejsze firmy rodzinne oraz pojedynczych przedsiębiorców. Priorytetem jest dla nas Państwa satysfakcja i zadowolenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązania dopasowane były do modelu biznesowego, jaki to Państwo reprezentują. Zespół Kancelarii Rachunkowej Accountant to wykwalifikowani specjaliści, którzy sporządzą dla Państwa analizy finansowe i konkretne propozycje biznesowe. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www. kancelaria-accountant. pl.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Kraków »

  Mnóstwo właścicieli niewielkich firm zastanawia się nad samodzielnym prowadzeniem księgowości. Czy jest to w rzeczywistości dobry pomysł? Rzecz jasna istnieją atuty i negatywy takiego rozwiązania. Każdy właściciel jednakże winien samodzielnie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy da radę takiemu zadaniu. Co prawda na rynku znaleźć można przeróżnego typu programy do prowadzenia swojej księgowości, należy jednak mieć pojęcie w jaki sposób je obsługiwać. Co więcej duże znaczenie ma również to jak wygląda rachunkowość w konkretnej firmie, czy jest to księga przychodów i rozchodów lub może rozliczanie odbywa się na bazie ryczałtu? Jeśli właściciel obawia się, że raczej nie podoła, w takim wypadku lepiej wybrać biuro rachunkowe kraków. Tym sposobem wszystko będzie obliczane dobrze i w terminie, a jak wiadome jest z urzędami nie powinno się ryzykować. Dobra księgowość dla firm kraków wcale nie musi być droga. Koszt obsługi niewielkiej firmy może zaczynać się już od 100 zł na ms. Nie jest to w związku z tym duża kwota, a pozwala na święty spokój.

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »