')


Strony związane z hasłem 'transport':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • F.H.U Crist - Przewóz osób, wynajem busów Tychy, usługi transportowe Tychy »

  Usługi Transportowe F. H. U. Crist - z Tychów, licencjonowany przewóz osób, wynajem busów. Posiadamy wszelkie wymagane dokumenty niezbędne w branży przewozowej. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort podróży, posiadamy busy o wysokim standardzie- marki Volkswagen/ Renault. Oferta i cena zawsze są dopasowane wymagań i potrzeb klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług Kontakt: kom 603 447 677 mail: tomek@busy.tychy.pl www. busy. tychy. pl Oferujemy Państwu między innymi: [*] wynajem busów dla firm / osób prywatnych [*] szkolenia [*] transfer na lotniska [*] dowozu ludzi do pracy [*] wesela [*] wycieczki dla szkół i przedszkoli [*] pogrzeby [*] obsługa imprez firmowych [*] usługi transportowe

  Data dodania: 20 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki 24h. »

  Witamy Państwa.Firma ABC Przeprowadzki Kraków od 1988 roku zajmuje się kompleksowymi przeprowadzkami i transportem w Krakowie i na terenie całego kraju.Wykonujemy przeprowadzki firm,biur,instytucji Państwowych i klientów prywatnych.Naszą solidnością,rzetelnością i dotrzymywaniem terminów umowy zapewniliśmy naszej firmie wysoką pozycję na naszym rynku usług transportowych i przeprowadzek.Zapewnimy profesjonalny i bezpieczny transport mebli,pianin,kas pancernych i innych towarów.Firma posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników logistycznych i sprawnych ekip fizycznych do transportu i przeprowadzek.Do zabezpieczenia usług transportowych posiadamy specjalistyczny wysokiej jakości sprzęt oraz niezbędne materiały pakowe do przeprowadzek.Dysponujemy zróżnicowaną flotą samochodów wyposażonych w windę towarową. Realizujemy przeprowadzki małe i duże,a dostawy towarów o różnych gabarytach i tonażach.Do Klientów podchodzimy elastycznie.Dla Klientów regularnie korzystających z naszych usług transportowych mamy ofertę specjalną,dzięki niej możecie Państwo znacznie zredukować koszty.Firma ABC Przeprowadzki Kraków wykonuje usługi transportowe 24h siedem dni w tygodniu.W celu zapoznania się Państwa z naszą dokładną ofertą,zapraszamy na firmową stronę internetową.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport w suchym lodzie »

  Transport w suchym lodzie żywności, mięsa oraz innych produktów spożywczych odbywa się zarówno za pośrednictwem transportu drogowego jak i lotniczego. Jest to transport specjalistyczny, który wymaga odpowiedniego podejścia logistycznego, ponieważ suchy lód sublimuje w kontakcie z otoczeniem a to oznacza, że przesyłka musi być dostarczona jak najszybciej. W suchym lodzie transportujemy również szczepionki dla firm farmaceutycznych oraz materiał biologiczny dla sektora medycznego. Transport medyczny odbywa się z uwzględnieniem przepisów Ministerstwa Zdrowia. Transport szczepionek odbywa się w luzem lub opakowaniach zbiorczych. Proponujemy również usługę „transport dedykowany”, dzięki której w każdej chwili można przesłać przesyłkę w dowolne miejsce na świecie z uwzględnieniem zimnego łańcucha chłodniczego. Zimny łańcuch dostaw jest zachowany zarówno w transporcie drogowym jak i łączonym z lotniczym. Transport drogowy dedykowany dla firm jest najczęściej wybierany przez firmy, które muszą natychmiast przesłać bardzo ważny ładunek, oprogramowanie czy też produkt branży spożywczej, z którym należy się obchodzić bardzo delikatnie. Przesyłka dedykowana również może być przewożona w suchym lodzie lub z wykorzystaniem żel paków, wkładów chłodzących.

  Data dodania: 31 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice »

  Firma Przeprowadzki Siemianowice Śląskie jest profesjonalną i godną zaufania firmą, świadczącą od wielu lat usługi zarówno na poziomie lokalnym jak i ogólnokrajowym. Mamy duże doświadczenie zdobyte podczas licznych przeprowadzek mieszkań, biur, przewóz mebli oraz pianin. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz doskonale wykwalifikowaną załogą. Taki zbiór atutów musi gwarantować idealną organizacje i przeprowadzenie przeprowadzki lub przewozu mebli. Bezwzględną jakość naszych działań kształtuje wdrożony system zabezpieczenia mebli przed uszkodzeniami odpowiednimi materiałami ochronnymi.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pokrowiec do przewozu psa w aucie »

  Wielofunkcyjny pokrowiec na fotele do przewozu psa w samochodzie, aucie.Pokrowiec świetnie nadający się do przewozu dużych lub małych psów lub bagażu na tylnej kanapie samochodu, jak również w samochodach kombi, do przewożenia psa w bagażniku. Bardzo dobrze pełni funkcję ochronną - chroni tylną kanapę samochodu przed zabrudzeniem i uszkodzeniem przez psa. Dodatkowo pokrowiec zwiększa bezpieczeństwo, poprzez zasłonięcie przestrzeni pomiędzy przednimi fotelami, utrudnia przejście psa do przodu samochodu.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zestawy wysyłkowe suchego lodu »

  Strefa suchego lodu prowadzi sprzedaż suchego lodu w blokach, płatach oraz granulacie. Proponujemy sprzedaż hurtową suchego lodu oraz gotowych zestawów. Zestaw suchego lodu w opakowaniach 10, 20 oraz 30 kilogramów jest o wiele tańszy ponieważ w cenie znajduje się również opakowanie do transportu i przechowywania C02. Proponujemy również sprzedaż specjalistycznych opakowań do transportu w suchym lodzie, kontrolowanej temperaturze oraz rejestratory temperatury. Opakowania służą do transportu jednostek medycznych, farmaceutycznych oraz produktów spożywczych, które w warunkach zamrożonych transportowane są po całym kraju oraz za granicę. Granulat suchego lodu wykorzystywany jest do transportu. Transport w suchym lodzie produktów mrożonych jest znany od bardzo dawna. Wykorzystuję się go również do transportu krwi, leków oraz szczepionek.

  Data dodania: 31 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • BUSY w Jeleniej Górze i Karpaczu »

  Karpacz BUS BO-DZIO to firma rodzinna z długoletnią tradycją istniejemy na rynku od 1994r. Wieloletnie doświadczenie procentuje w perfekcyjnym wykonywaniu naszych usług. Działalność naszej firmy to głównie usługi opiewające o transport pasażerski osób,skierowane do dużych i małych przedsiębiorstw osób prywatnych, instytucji oraz grup zorganizowanych.
  Wszystkich chętnych wybierających się w okolice Dolnego Śląska ( Wrocław, Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba) zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

  Kontakt 601 350 783
  biuro@przewozy-bodzio.com

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycieczki Krajowe i Zagraniczne BO-DZIO Karpacz Jelenia Góra Praga Drezno Liberec »

  Nasza firma zajmuje się usługami przewozu osób, wieloletnie doświadczenie procentuje w perfekcyjnym wykonywaniu naszych usług. Jesteśmy firmą rodzinną, ułatwiającą zwiedzanie zabytków Dolnego Śląska i nie tylko. Usługa nasza skierowana jest do grup zorganizowanych(wycieczki, zawody sportowe, dowóz do pracy, przewozy na lotniska, spotkania integracyjne oraz osób indywidualnych na życzenie klienta. Działalność nasza prowadzona jest głównie na terenie: (Wrocław, Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów Zdrój). Kontakt bodzio@karpacz-bus-przewozy.pl 601 350 783

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gieno-Transport, Przewóz Osób Zakopane-Przewozy Wynajem Busów Autobusów-Transfery »

  Zajmujemy się wynajmem busów, autobusów z kierowcą na terenie Zakopanego oraz całej Polski. Posiadamy własne samochody jak również współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami. Podczas pobytu na Podhalu polecamy między innymi: Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska, Morskie Oko, Kużnice, spływ przełomem Dunajca, baseny termalne, stacje narciarskie. Wycieczki jednodniowe: Kraków i okolice, Kopalnia Soli w Wieliczce, Wadowice, Oświęcim - Auschwitz. itp. Obsługujemy: transfery z lotniska (Kraków, Katowice, Warszawa) wyjazdy firmowe, biznesowe, wycieczki objazdowe, konferencje, wesela, wycieczki narciarskie, obsługa grup (dowóz do ośrodków, szlaków turystycznych). Wszystkie trasy możemy zaplanować według potrzeby Klienta. Przewóz Osób Zakopane - Bus Zakopane.

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz kontenerów w gdynia.name »

  Pewnie nie trudno domyślić się, że nie wszyscy orientują się w kwestiach kontenerów. Nie posiadają pojęcia jakie są typy, a również jakie do czego służą. Zaś jednak decydując się na transport morski, w tym kontenerowy, należy nade wszystkim trafnie opakować swój towar, aby nic mu się nie stało, zaś też aby został przetransportowany w należytym porządku. HELENA-TS nad wyraz chętnie podpowiada swoim klientom jaki kontener trzeba do czego wykorzystać. Istnieją na przykład uniwersalne oraz do niektórych z nich można umieszczać wszelkie ładunki zaliczane do drobnicowych, ale a także sypkie. Inne a służą do przewozu ładunków trudnych oraz zdecydowanie większych. Wybór odpowiedniego kontenera jest nad wyraz istotny, jak również o tym ciągle przypomina spedycja nasza dla swoich klientów. W czasie transportu zawsze istotne jest właściwe opakowanie. W tym wypadku takim jest kontener. Wobec tego na pewno transport kontenerów klienta nie odbędzie się, jak okaże się, że jest coś nie tak. Wszak to wydaje się takie oczywiste, natomiast, nie dla wszelkich. Prosty transport kontenery jest też w interesie klienta.

  Data dodania: 15 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Szwajcaria »

  Firma JUPITER świadczy krajowe i międzynarodowe usługi transportowe. Firma oferuje również przeprowadzki do i z takich państw jak: Szwajcaria, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Anglia, Francja, Niemcy, Włochy, Belgia Holandia, Hiszpania, Portugalia, Litwa, Łotwa i wiele innych.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • AGNIESZKA BACŁAWSKA roboty ziemne ostrołęka »

  Jeśli planują Państwo realizację jakiejkolwiek inwestycji budowlanej bądź też remontowej, zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą działań świadczonych poprzez firmę Usługi Remontowo-Budowlano-Transportowe Agnieszka Bacławska. Głównym elementem naszej działalności jest wprawdzie przeprowadzanie robót ziemnych lub budowlanych, jednakże podejmujemy się także korzystnego najmu fachowego oprzyrządowania. Poza tym wydajnie dopełniamy zlecenia połączone z usługami koparką bądź ładowarką, przeprowadzamy również wyburzenia. Szczegółowe wiadomości dotyczące naszej wszechstronnej oferty odszukają Państwo na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport kontenerów via http://transport-morski.net.pl »

  Znana na terenie Gdyni i Gdańska firma rozpoznawana pod nazwą HELENA-TS oferuje własnym klientom przewozy morskie, pozwalające na proste i prędkie przetransportowanie wszystkiego, zapakowanego do odpowiednich rozmiarów kontenera. Konkretny transport morski świadczy już długie lata, a to wskazuje na wprawę jak również fachowość. Firma, jaka nie zna się na transporcie, a tym bardziej która dopiero co rozpoczyna, zdoła mieć pewne komplikacje, co doprowadzi do problemów przewozowych. Niektóre fabryki wysyłając swój towar do zagranicznych odbiorców nie mogą sobie na coś takiego pozwolić. Wobec tego HELENA Transport-Spedycja H. J. Burek sp. j. jest jednak najważniejszym rozwiązaniem na które można się zdecydować. Wykwalifikowany transport kontenerów to dla klientów niesłychanie dużo. W istocie sporo dla nich oznacza, aby wysyłając swoje towary nie absorbować sobie tym głowy, lecz zająć się następną produkcją. Tym samym obecnie sporo osób, przede wszystkim wspomnianych zakładów, ochoczo wybiera transport kontenera za pośrednictwem doświadczonej firmy.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport w suchym lodzie »

  Transport z zachowaniem zimnego łańcucha chłodniczego jest bardzo często zamawiany przez firmy zajmujące się produkcją wędlin. Transport drogowy w suchym lodzie jest od dawna znany za granicą i powoli dobrodziejstwo suchego lodu jest zauważane w naszym kraju. Suchy lód powstaje z dwutlenku węgla, który jest przekształcany w produkt stały o temperaturze – 78 Stopni Celsjusza. Występuje w blokach lub granulacie o różnej gramaturze. W transporcie w suchym lodzie wykorzystywane są durze bloki suchego lodu a w przesyłkach z suchym lodzie jest stosowany granulat. Podstawowy transport w suchym lodzie wykonywany jest luzem w specjalnie do tego przygotowanych samochodach. Chodzi o to, aby ładownia była dobrze izolowana, dzięki czemu strat suchego lodu jest bardzo mało. Mimo wszystko suchy lód sublimuje w kontakcie z powietrzem tracąc w ten sposób dwutlenek węgla niemniej jednak odcina on dopływ tlenu, dzięki czemu powstrzymywany jest proces namnażania bakterii i psucia się produktów. Transport lotniczy w suchym lodzie może odbywać się tylko w odpowiednich do tego celu przeznaczonych opakowaniach. Opakowania do transportu w suchym lodzie muszą być odporne na zmiany ciśnienia, które występują podczas lotu oraz być odporne na uszkodzenia mechaniczne.

  Data dodania: 05 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • BUS Karpacz - Zamek Książ »

  Książ - Zamek znajdujący się w granicach wałbrzych na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego. Wycieczki przewóz osób Bo-dzio Bus. Jest to trzeci co do wielkości zamek w Polsce. /Nasza firma zajmuje się usługami przewozu osób, wieloletnie doświadczenie procentuje w perfekcyjnym wykonywaniu naszych usług. Jesteśmy firmą rodzinną, ułatwiającą zwiedzanie zabytków Dolnego Śląska i nie tylko. Usługa nasza skierowana jest do grup zorganizowanych(wycieczki, zawody sportowe, dowóz do pracy, przewozy na lotniska, spotkania integracyjne oraz osób indywidualnych na życzenie klienta. Działalność nasza prowadzona jest głównie na terenie: (Wrocław, Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów Zdrój). Kontakt bodzio@karpacz-bus-przewozy.pl 601 350 783

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki poznań Trans Dojcz Usługi »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy Trans Dojcz Usługi, która na co dzień zajmuje się pomocą w transporcie przeprowadzek. Działamy na terenie całej Polski, ale też przewozimy towar za granicę. Korzystając z naszej oferty, możesz być pewny, że wykonamy powierzone nam zadania sprawnie i bezbłędnie. Naszych klientów zapewniamy również o bezpieczeństwie przewożonych towarów. Nie zwlekaj. Już dzisiaj wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się bliżej z naszą bogatą i zróżnicowaną ofertą transportową!

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • EM-KA TRANS M. WÓJCIK przeprowadzki międzynarodowe szczecin »

  Firma Em-Ka Trans prowadzi swoją działalność, w obszarze usług transportowych i organizacji przeprowadzek, na terenie całego kraju oraz za granicą. To przedsiębiorstwo z siedzibą w Szczecinie jest aktywne w branży od wielu lat, a bogate doświadczenie i nastawienie na nieustanny rozwój pozwoliły przygotować niesłychanie kompleksową propozycję. Zawiera ona między innymi usługi specjalne, czyli przewóz i wniesienie przedmiotów takich jak szafy pancerne, sejfy, pianina itp., a również montaż mebli czy też utylizacja niepotrzebnego sprzętu AGD. Firma Em-Ka Trans to również konkurencyjne ceny i terminowa obsługa. Więcej szczegółowych informacji na stronie

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Taxi Gdańsk | Transfery na Lotnisko | Transport Vip »

  Taxi Gdańsk oferuje transfery z lotniska do centrum oraz transport vip-ów.Firma Aer Bus zajmuje się przewozem osób do państwa dyspozycji posiadamy limuzyny Vip class i busy Comfort class.Marką firmy jest obsługa gości hoteli Hilton-Gdańsk i Sheraton-Sopot.Zapraszamy na naszą witrynę www.U nas możecie dokonać bezpośredniej rezerwacji taxi w systemie Book online.Wystawiamy faktury vat.Akceptujemy karty płatnicze i debetowe.W przypadku innych pytań, związanych z transferami osób, napiszcie.Pracujemy 24/h.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • BUS Karpacz - Zamek Chojnik »

  Zamek Chojnik twierdza usytuowana nieopodal Jeleniej Góry Sobieszowa, na szczycie góry Chojnik w Karkonoszach. /Karpacz BUS BO-DZIO to firma rodzinna z długoletnią tradycją jstniejemy na rynku od 1994r Wieloletnie doświadczenie procentuje w perfekcyjnym wykonywaniu naszych usług. Działalność naszej firmy to głównie usługi opiewające o transport pasażerski osób, skierowane do dużych i małych przedsiębiorstw osób prywatnych, instytucji oraz grup zorganizowanych. Wszystkich chętnych wybierających się w okolice Dolnego Śląska ( Wrocław, Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba) zapraszamy do korzystania z naszej oferty. Kontakt 601 350 783 biuro@przewozy-bodzio.com

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka, robotyka »

  Zakłady Mechaniczne RUFUS oferują kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali: obróbka skrawaniem i mechaniczna. Ponadto wachlarz usług doskonale uzupełnia zadania z zakresu automatyki przemysłowej i robotyki tj.: projektowanie linii produkcyjnych i i ch produkcja, projektowanie maszyn i urządzeń a także produkcja robotów przemysłowych. Gwarantujemy wysokie zadowolenie oraz najwyższą dokładność wykonywanych usług - zapraszamy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »