Strony związane z hasłem 'transport zwłok':

 • Transport zwłok osób zmarłych »

  Nasza firma pogrzebowa dostarcza międzynarodowe wszelkiego typu usługi pogrzebowe w wielu krajach świata: kremacje, balsamacja pochówki, usługa transport zmarłych z zagranicy. Wykonujemy międzynarodowy samochodowy przewóz lądowy dodatkowo lotniczy. Realizujemy bogate uroczystości pogrzebowe, od transportu ciała do samej chłodni i samego pogrzebu. Stosujemy specjalne trumny Zapewnimy karawan, wszystkie elementy oprawy kwiaty, wieńce, znicze Zapewnimy pełną organizacje ceremonii pogrzebowych, pożegnania zmarłego przed kremacją oraz pogrzebem Wykonujemy zlecenia przewozu zwlok zmarłego z zagranicy, a także realizujemy działania przygotowujące zmarłego do transportu. Rozmaitego rodzaju usługi funeralne w większości krajów na świecie kremacje, pochówki, balsamacje. W sytuacji zgonu za kraju Unii Europejskiej, transport zwlok zmarlego do Polski z powodu przygotowania pochowania zwłok, wg litery postanowienia ministerstwa zdrowia zawsze wiąże się z dodatkowymi urzędowymi formalnościami. Transport zwłok przewóz na na terenie obcego państwa, wywozu zmarłego na zewnątrz tego państwa oraz przywozu aż do Polski. Zabieramy z rodziny ciężar powiązany z przewozem zmarłego, i dopełnieniem zagadnień państwowych w Polsce a w innym kraju. Proponujemy rodzinie zmarłego: gratisowe porady prawne. plus pełna wsparcie psychologa, dla zmarłego.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Lublin - całodobowe usługi pogrzebowe, w tym kremacje i transport zmarłych, groby »

  Jesteśmy po to aby pomóc państwu w trudnych chwilach. Firma pogrzebowa MEMORIAL jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się usługami pogrzebowymi takimi jak Transport zwłok, kremacja. Założycielami jej, są osoby związane z branżą pogrzebową od 1996 roku. Naszym obowiązkiem i głównym cele jest pełnienie najwyższej jakości usług pogrzebowych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wychodzimy naprzeciw życzeniom i zróżnicowanym potrzebom naszych klientów. Filar naszej firmy stanowią pracownicy charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą, która gwarantuje rzetelne i poważne podejście do wykonywanej pracy. Gwarantujemy godną i rzetelną obsługę i konkurencyjne.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Międzynarodowy transport zmarłych »

  Nasza firma zajmuje się międzynarodowym przewozem zmarłych. Oferujemy przeprowadzenie kompleksowych usług związanych z organizacją oraz legalizacją dokumentów, odprawami, ekshumacjami, doborem trumien. Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie na rynku oraz siatkę ponad 100 doświadczonych pracowników na całym świecie. Nasza oferta dotyczy wielu egzotycznych krajów. Działamy też na rynku krajowym, gdzie oferujemy całodobowe usługi pogrzebowe na terenie całego kraju. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Piechota usługi pogrzebowe »

  Kiedy nadchodzi chwila, gdy musisz pożegnać członka rodziny, starasz się odnaleźć obeznany zakład pogrzebowy, jaki da Ci solidną obsługę, a także pomoc w zaplanowaniu ostatniego pożegnania. Firmę Piechota założono właśnie po to, by zagwarantować Tobie te usługi. Za naszym pośrednictwem, zorganizujesz wszystko w jednym miejscu, począwszy od transportu ciała - krajowego i międzynarodowego, poprzez wybór trumny, na przygotowaniu ceremonii ostatniego pożegnania kończąc. Za pośrednictwem prezentowanej przez nas witryny internetowej, znajdziesz wszystkie wartościowe informacje o przygotowanej ofercie, jak również praktyczny informator, jaki ponadto wesprze Cię w tych kłopotliwych chwilach.

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Międzynarodowy przewóz zwłok »

  Jest to strona firmy pogrzebowej, gdzie pomoc odnajdzie każdy, kto stracił ważną osobę i chciałby godnie ją pożegnać. Pod adresem tym znajdziemy przede wszystkim profesjonalną organizację pogrzebu. Poza tym, firma ta oferuje także transport ciała na terenie całej Europy. Szacunek dla klienta, zupełny profesjonalizm oraz rzetelność sprawiły, iż firma w 2011 przystąpiła do programu Rzetelna Firma. Jest to dowód wysokiej klasy usług, jakie w tych ciężkich momentach stają się wsparciem dla osób, które straciły bliską osobę.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • OBOL STANISŁAW RÓŻYCKI zakład pogrzebowy pomorskie »

  Zakład pogrzebowy OBOL powstał na terenie Sopotu, aby zapewniać obywatelom Trójmiasta oraz okolic profesjonalne usługi pogrzebowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na rzetelność świadczonych usług. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż sprawa pochówku jest w szczególności trudna dla rodziny osoby zmarłej. W związku z tym z największą starannością i subtelnością przystępujemy do naszej pracy. Współpracując z naszym zakładem pogrzebowym, nie muszą się Państwo troskać o żadne formalności powiązane z pochówkiem. Zadbamy o trumnę oraz wieńce pogrzebowe, a także oprawę uroczystości pogrzebowej. Precyzyjny opis i obszar naszych usług na witrynie internetowej.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRZYMIERZE Organizacja pogrzebów olsztyn »

  W uniwersalnej organizacji religijnych albo świeckich ceremonii pogrzebowych specjalizuje się szanowany olsztyński Zakład Usług Pogrzebowych „Przymierze”. W ciężkich chwilach pożegnania z Bliskim, podczas gdy dominuje smutek, nieukojone poczucie żalu oraz trudno skoncentrować się na formalnościach, warto polecić wszelkie działania wysoko wykwalifikowanemu realizatorowi religijnych oraz świeckich uroczystości pochówku. Zarówno przygotowanie zmarłego, dobór trumny czy urny czy potencjalna kremacja bądź ekshumacja osiągalne są z wykorzystaniem Zakładu. Wspierające informacje razem z całkowitą paletą produktów i profilem usług opublikowano na stronie www „Przymierza”.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Międzynarodowy transport zmarłych »

  Firm Opus od ponad 30 lat zajmuje się kompleksowym przewożeniem zmarłych na terenie całego świata. Posiadamy niezbędne doświadczenie, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta czyni z nas profesjonalną firmę rodzinną o uznanej renomie. W naszej ofercie znajdziecie pomoc przy załatwieniu formalności pogrzebowych w imieniu rodziny, zezwolenia polskich urzędów i wszelkie towarzyszące formalności. Po więcej szczegółów zapraszamy na www. opus-tarnsport. pl.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport zwłok »

  Zmarła właśnie osoba w twoim najbliższym otoczeniu? Stało się to w domu, w którym mieszkasz, za granicą? Konieczny jest transport zwłok? Nie martw się i nie zastanawiaj do kogo zwrócić się o pomoc. Po prostu zadzwoń do nas – o każdej porze dnia i nocy. Oferujemy ci kompleksowe podejście do zadania. Nasza nowoczesna i niezwykle elegancka flota pozwala na wygodny transport zarówno na bliskich jak i dalekich dystansach. Chcesz przetransportować ciało z innego kraju do Polski? Dla nas to żaden problem!

  Data dodania: 29 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pogrzeby Wrocław »

  Oferta naszej firmy pogrzebowej obejmuje profesjonalną oraz pełną realizację usług pogrzebowych. Zajmujemy się między innymi przygotowaniem wiązanek kwiatów zarówno z naturalnych, jak i sztucznych kwiatów. Kwiaty można zamówić poprzez wygodny formularz internetowy lub bezpośredni kontakt z nasza firmą. Oferujemy również realizowanie uroczystości pogrzebowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w ramach naszej stronty firmowej!

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polski Dom Pogrzebowy w Londynie - Zakład pogrzebowy w Anglii »

  Zakład pogrzebowy w Londynie Anglii oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, kremację zwłok w Anglii Walii Szkocji oraz transport zwłok z Anglii do Polski. Pomagamy uzyskać stosowne zasiłki pogrzebowe. Oferujemy trumny, urny odzież dla zmarłego. Świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe w krajach takich, jak: Anglia, Irlandia, Szkocja oraz Walia. Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie zmarłych do Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych i załatwiamy niezbędne formalności. Oferujemy międzynarodowy transport zwłok i prochów z: Anglii, Irlandii, Szkocji i Walii do Polski. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę

  Data dodania: 13 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pogrzebowy-Andrychów: Bezgotówkowe usługi pogrzebowe »

  Usługi pogrzebowe świadczymy juz od wielu lat. Nasz całodobowy zakład pogrzebowy świadczy usługi w zakresie pochówku osób zmarłych. Zajmujemy sie nie tylko organizacja pogrzebu, ale również przygotowaniem zwłok do pogrzebu, transportem zwłok ewentualna kremacją zwłok. Prowadzimy również prace dodatkowe jak klepsydry pogrzebowe jak i wieńce pogrzebowe.

  Data dodania: 29 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.firmapogrzebowa-piotr.pl »

  Mieszcząca się w Katowicach-Szopienicach Firma Pogrzebowa Piotr i Gabiela Bączyk świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe. Firma oferuje całodobową pomoc oraz wsparcie w organizacji ceremonii pogrzebowej jak również krajowy i międzynarodowy transport zmarłych. Ponadto prowadzi sprzedaż trumien, urn, wieńców, krzyży, kompozycji z ciętych kwiatów, klepsydr jak również odzieży. Pracownicy firmy aapewniają wsparcie, ciepłe słowo a także profesjonalną pomoc na każdym etapie współpracy. Na stronie internetowej znaleźć można więcej szczegółów o ofercie i działalności oraz dane kontaktowe firmy.

  Data dodania: 13 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • CHARON Mirosław Tyl MIĘDZYNARODOWE USŁUGI POGRZEBOWE »

  Transport zwłok do lub z Polski wymaga respektowania przepisów krajowych i międzynarodowych. Wymogi te spełnia szczecińska firma CHARON Mirosław Tyl, w której ofercie znaleźć można kompleksowe usługi pogrzebowe, obejmujące również transport zwłok na terenie całego świata. Zdajemy sobie sprawę, że dla najbliższych jest to trudne i bolesne przeżycie, dlatego nasza oferta jest kompleksowa, rozbudowana i elastyczna – świadczymy pełen zakres usług pogrzebowych, łącznie z załatwianiem niezbędnych formalności oraz organizacją pogrzebu.

  Data dodania: 27 09 2019 · szczegóły wpisu »