Strony związane z hasłem 'Transport drogowy':

 • Transport morski »

  Nippon to firma transportowa, oferująca przewóz drogowy, lotniczy, lecz także pozostałe oferty z branży logistyki i planowania. To grupa posiadająca wiele lat rozeznania na rynku i dająca komfort korzystania z jej oferty. Doświadczeni kierowcy i świetni logistycy pracujący w Nippon Express pomogą Twojej firmie nabrać rozmachu. Dzisiaj spedycja to niezwykle istotna gałąź interesów i dobrze, byś współpracował w tym zakresie tylko z ekspertami. Nippon szybko i bezpiecznie dotransportuje wszelkie towary na miejsce swoimi sposobami transportu.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spedycja międzynarodowa »

  Jeżeli szukasz partnera który, pewnie dowiezie ładunek w w dowolne miejsce, zweryfikuj serwis www. fracht. pl. W firmie Fracht jakość rozumiana jest jako czynna komunikacja, najwyższy standard obsługi kontrahenta, efektywne i błyskawiczne formalności, bądź nowoczesność, bowiem to ona gwarantuje, że transport pełni ważną i użyteczną funkcję w łańcuchu dostaw. Fracht wykorzystuje tylko nowoczesne urządzenia GPS, dzięki czemu jest sposobność nieustannego nadzorowania transportu, czasu dostawy, bądź przesłania dokumentów przewozowych niebawem po wyładunku. Działamy w kliku dziedzinach transortu: spedycja krajowa i międzynarodowa, transport drogowy, morski, transport lotniczy, transport materiałów niebezpiecznych (ADR), transport mebli, planowanie tras przewozu, ubezpieczenia cargo, transport ponadgabarytowy, usługi celne, magazynowanie, konfekcjonowanie, opakowywanie i przepakowywanie. Zważając na transport drogowy, to naszą gwarancją jest terminowość i niezawodność dystrybucji, dlatego pilnujemy, aby nasza flota zawsze była bardzo dobrze przygotowana - nasz tabor jest nowy - gro z naszych samochodów ma około dwóch lat. Nasza firma posiada 50 pojazdów na własny użytek, systematycznie poszerzamy swój tabor, inwestujemy w nowoczesne ciężarówki, które spełniają najwyższe standardy eko i bezpieczeństwa. Zajmujemy się na przykład transportem ponadgabarytowym, nie tylko na terenie naszego kraju, ale też całej Europy. Jeżeli poszukujesz firmy spedycyjnej godnej zaufania, odwiedź http://fracht. pl, zobacz kto nam zaufał.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania specjalistyczne »

  Odpowiadając na zapotrzebowania rynku transportowego posiadamy w ofercie e-sklepu bogaty asortyment opakowań specjalistycznych. Opakowania do transportu w kontrolowanej temperaturze oraz w suchym lodzie. Opakowania firmy Intelsius doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Zarówno w transporcie drogowym jak i lotniczym. Opakowania do transportu w suchym lodzie spełniają wytyczne dotyczące transportu lotniczego IATA. Opakowania specjalistyczne idealnie odpowiadają na zapotrzebowania takich branż jak :
  Spożywczy
  Farmaceutyczny ( spełnia warunki GDP )
  Catering
  Chemiczny
  Medyczny
  Transportu lotniczego
  Część opakowań dostępna jest od ręki. Niektóre z nich dostępne są na zamówienie w e-sklepie. Orientacyjny czas oczekiwania wynosi od 7-14 dni roboczych.

  Data dodania: 20 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dortrans Poznań: Intrastat | Transport »

  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty - nasza firma oferuje transporty drogowy, morski, lotniczy, agencję celną. Działalność Dortrans sięga 1994 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku dostosowaliśmy naszą ofertę pod podtrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Z dniem 01. 03. 2012 nawiązaliśmy ścisłą współpracę z SHIPCO Transport, czego owocem jest oferta transportu morskiego na terenie zachodniej Polski. Wejdź na www. dortrans. poznan. pl i zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 15 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport w kontrolowanej temperaturze »

  Firma OCS realizuje od wielu lat transport drogowy warzyw i owoców z zachowaniem kontrolowanej temperatury. Transport mrożonek może odbywać się luzem samochodami typu chłodnia, izoterma lub w opakowaniach specjalistycznych. Posiadamy opakowania do transportu pozwalające na transport w zimnym łańcuchu dostaw lub w stanie głębokiego zamrożenia. Transport żywności może być realizowany do wszystkich krajów wspólnoty Unii Europejskiej. Transport w stanie głębokiego zamrożenia odbywa się z zastosowaniem uniwersalnego chłodziwa, jakim jest suchy lód. Transport w suchym lodzie należy do naszej specjalizacji. Obecnie w suchym lodzie transportowane są szczepionki na koronawirusa firmy Pfizer. Suchy lód produkowany jest z ciekłego dwutlenku węgla. W procesie sprężania i rozprężania ciekły dwutlenek węgla przekształcany jest się w śnieg, który jest prasowany do postaci granulatu, plastrów lub bloków. Suchy lód w procesie sublimacji zmienia swój stan skupienia, przekształcając się ponownie w dwutlenek węgla, który wypełnia opakowanie lub pojemnik, w którym są transportowane: szczepionki, leki i inne farmaceutyki. Suchy lód pozwala na transport warzyw i owoców w stanie świeżym. Powstały w wyniku sublimacji dwutlenek węgla odcina produkty spożywcze, warzywa i owoce od tlenu, dzięki czemu powstrzymywany jest proces gnicia i psucia się produktów nietrwałych. Poprzez sublimację uzyskuję się bardzo niską temperaturę wewnątrz opakowania od -70°C do -80°C. Przesyłki w suchym lodzie mogą być transportowane z użyciem transportu drogowego lub lotniczego. Transport lotniczy w suchym lodzie może odbywać się w odpowiednich do tego celu opakowaniach spełniających wytyczne transportu lotniczego IATA.

  Data dodania: 11 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • www.transmaster.pl »

  Witamy w firmie Transnaster. Zajmujemy się transportem i spedycją. Nasza siedzibę znajdziecie Państwo w Wałbrzychu. Zapewniamy bezpieczny i terminowy dowóz ładunku na miejsce docelowe. W posiadaniu mamy bogatą oraz rozbudowaną flotę składającą się z ponad 70 ciągników i 100 samochodów. Pierwotnie specjalizowaliśmy się w przewozie żywności do Grecji, jednakże wychodząc naprzeciw swoim klientom poszerzyliśmy zakres działalności o transport towarów do Wielkiej Brytanii. W szerokim wachlarzu naszych usług posiadamy również usługi transportu drogowego do Belgii, Holandii, wielu innych krajów europejskich oraz na terenie Polski.

  Data dodania: 04 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Spedycja kolejowa - allcom.gdynia.pl »

  Współpraca handlowa to konieczność transportu towarów nie tylko na terenie kraju, Europy, ale i na inne kontynenty. Gdyńska firma Allcom oferuje spedycję ładunków ciężkich, masowych, kontenerowych i ponadgabarytowych do Afryki, Azji, obu Ameryk, oraz Australii. Allcom dysponuje flotą zarówno kolejową, jak i samochodową, czy morską. Państwa ładunek będzie pod stałą kontrolą, a profesjonalni pracownicy zadbają o sprawną i bezpieczną dostawę.

  Data dodania: 20 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Transport drogowy »

  Transport drogowy jest główną specjalizacją naszej firmy transportowej Natychmiast dostarczymy ładunek dowolnej kategorii do miejsca docelowego. W większości przypadków dostawa nie ogranicza się do fizycznego przepływu towarów i obejmuje powiązane operacje. Świadczymy również dodatkowe usługi takie jak magazynowanie. Nasi kierowcy wybierają najlepsze trasy i unikają korków, aby skrócić czas podróży.

  Data dodania: 26 03 2020 · szczegóły wpisu »