Strony związane z hasłem 'tlumaczenia':

 • Advance Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych »

  Biuro Tłumaczeń Advance dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym tłumaczom jest w stanie przetłumaczyć wszystko, a tym samym sprostać Państwa najtrudniejszym wyzwaniom. Współpracujemy z licznym gronem tłumaczy z całej Polski. Świadczymy usługi tłumaczeniowe na terenie Polski jak i za granicą zarówno dla podmiotów prawnych, klientów takich jak sądy, jednostki gospodarcze, kancelarie prawne itp. jak również dla osób prywatnych. Oferujemy Klientom szeroki zakres: tłumaczeń ustnych - tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i przysięgłe; pisemnych- tłumaczenia specjalistyczne, uwierzytelnione (przysięgłe) i zwykłe. W atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Language Services »

  Biuro tłumaczeń Language Services z siedzibą w Gdyni, działamy na terenie Trójmiasta – również w Gdańsku i Sopocie. Tłumaczymy w zakresie trzech języków obcych - angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Oferujemy usługi zarówno tłumaczeń zwykłych, jak i specjalistycznych oraz uwierzytelnionych (tzw. przysięgłych). Nasi tłumacze specjalizują się w różnych dziedzinach, dlatego też wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne - oferujemy tłumaczenia techniczne,tłumaczenia medyczne, tłumaczenia prawne, tłumaczenia podatkowe oraz inne. Tłumaczenia ustne (np. podczas spotkań biznesowych lub tłumaczenia kabinowe podczas konferencji) również znajdą Państwo w naszej ofercie. Dodatkowo oferujemy wynajem hostess tłumaczy, które doskonale władają danym językiem obcym - dzięki zatrudnieniu hostessy z językiem obcym danego kraju gdzie odbywają się targi, mamy większą szansę na sukces podczas targów w Niemczech czy Francji, ponieważ hostessy nawiązują pierwszy kontakt z potencjalnymi klientami. Oferujemy również szeroki zakres dodatkowych usług - wszystko na zasadzie custom-made. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną. Wykonujemy szybkie i bezpłatne wyceny – wyślij do nas swoje tłumaczenia.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki Radom Biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń języka niemieckiego w Radomiu wykonuje tłumaczenia ustne i pisemne dla firm i osób prywatnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, wysoką jakość usług oraz atrakcyjne terminy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie ustalając z klientem warunki realizacji. Dzięki temu każdy klient otrzymuje ofertę dostosowaną dokładnie do swoich potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług tłumaczeniowych.

  Data dodania: 28 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • szybkie tłumaczenia profuturo »

  tłumaczenia ustne, pisemne i przysięgłe. Każde otrzymane zapytanie ofertowe jest szczegółowo analizowane, dzięki czemu możemy zaproponować najbardziej kompetentnych tłumaczy, w razie potrzeby również native speakerów, a także atrakcyjne stawki oraz krótkie terminy realizacji, zapewniając najwyższą jakość i satysfakcję naszych Klientów. Tłumaczenia ustne oferowane przez naszą firmę wykonywane są przez doświadczone osoby, które sprawnie oraz dokładnie wykonują swoją pracę i zapewniają odpowiednią komunikację pomiędzy stronami. Tłumaczenia ustne są wykorzystywane między innymi na wykładach, konferencjach czy spotkaniach biznesowych gdzie wzajemne zrozumienie jest bardzo ważne dla zainteresowanych. Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie i specjalistyczne przygotowanie, między innymi w takich dziedzinach, jak: medycyna, sztuka, technika.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »