Strony związane z hasłem 'telekomunikacja':

 • Telefony, Smartfony - Forum »

  Forum dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szerokorozumianą telekomunikacją. Pełen zakres kategorii tematycznych między innymi o i na temat: operatorów takich jak: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY, ich ofert: Tak Tak, Simplus, Plush, 36i6, Orange GO, POP a także MVNO: Heyah, Nju mobile, Virgin Mobile, Biedronka, mBank mobile. Poszczególnych producentów telefonów i smartfonów oraz tabletów takich marek jak: Apple, Blackberry, LG, Motorola, Samsung, Nokia, Sony, HTC, ich użytkowania, cech, aplikacji i oprogramowania do nich. Aktualizacji do nowszych wersji. Do tego porównania poszczególnych modeli, testy, konkretne modele, ich działanie, możliwości i akcesorii do nich. Ponadto w działach dotyczących telefonii stacjonarnej i telekomunikacji znajdzisz tematy dotycząe TP S. A., Netii, Dialog-u i innnich operatorów stacjonarnych. Informacje na temat samego sprzętu i marek telefonów stacjonarnych, bezprzewodowych, faxów, central. Mamy też fora i tematy dotyczące prawa telekomunikacyjnego oraz sprzętu, teleinformatyki, sieci oraz systemów telekomunikacyjnych. Do tego telefonów satelitarnych, pagerów, mikrotelefonów, sieci oraz systemów telekomunikacyjnych, ich budowy, osprzętu, serwisu. W kategorii Internet dyskutujemy o rynku, branży, firmach internetowych, analizujemy aktualności, wydarzenia, informacje i rozwój tej branży w Polsce i na świecie. Znajdziesz tu tematy dotyczące: WiFi, WiMAX, LTE, modemów, Neostrady, dostawców, usług dostępowych i stałych łączy internetowych dzięki, którym korzystamy z internetu. Komunikatorów Gadu-Gadu, Tlen, ICQ i innych. Wyszukiwarek, przeglądarek i aplikacji internetowych, a także sieci, serwerów, hostingu, kolokacji, kont www, email. Na naszym forum prowadzimy także dział dotyczący radiokomunikacji czyli wszystkiego co dotyczy krótkofalarstwa i CB radia. Stoisz przed wyborem operatora, smartfona, telefonu, tabletu, internetu stacjonarnego lub mobilnego, CB radia? Postaramy się pomóc.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Event Krzysztof Bombera, Prace Ziemne, Telekomunikacja, Energetyka, Event »

  Prowadzimy usługi w zakresie prac ziemnych koparkami i w technice przeciskowej na wysokim poziomie. Wykonujemy wykopy pod kanalizacje, kable, infrastrukturę telekomunikacyjną i energetyczną. Nasza wizja przyszłości, to wciąż rosnąca jakość świadczonych usług, budowana w oparciu o długofalową współprace z klientem oraz zdobytym doświadczeniem. Realizując nasze projekty realizujemy najwyższe standardy światowe, dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników oraz konsekwentnie realizowanej polityce jakości. Postaw dziś na najnowocześniejsze rozwiązania.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czytaj »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do nas - Kempa Satellite Networks - Twój wybór to nasza atrakcyjna oferta. Dwukierunkowy i Szerokopasmowy Internet Satelitarny prosto do twojego komputera. Telekomunikacja satelitarna - pełny dostęp do internetu. Oferujemy szybki satelitarne systemy telekomunikacyjne, dwukierunkowy, szerokopasmowy internet satelitarny dostępny praktycznie w całym kraju. Kliknij teraz w link i zobacz więcej na naszej stronie internetowej. Szybka i pewna transmisja danych poprzez internet satelitarny w technologii VSAT.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczna dokumentacja medyczna »

  Zajmujemy się współpracą z wieloma firmami, w wielu branżach, która polega na podnoszeniu efektywności działania sytemów IT obecnych w firmie poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań lub tworzenie specjalnie dla firm nowych systemów, co prowadzi do znaczącego zmniejszenia kosztów. Współpracujemy zarówno z małymi firmami jak i dużymi korporacjami. W ramach naszej szerokiej oferty pomożemy: zdiagnozować obszary, które wymagają zmiany, znaleźć optymalne dla Państwa rozwiązanie, zaplanować pozytywną zmianę.

  Data dodania: 01 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • JMI informatyka »

  Jmi. pl została utworzona, żeby zapewnić klientom całościową obsługę w sferze informatyki oraz telekomunikacji. Dzięki ogromnemu doświadczeniu możemy poszczycić się realizacjami najwyższej jakości. Oferta naszej firmy skierowana jest do klientów, którzy pragną otrzymać całościową ofertę z zapewnieniem konkurencyjnych cen na rynku. Projektowanie witryn internetowych, sieci NAS, a także prowadzenie projektów IT to tylko częściowe realizacje jakie zapewniamy w obszarze prac informatycznych. Nasz oddział telekomunikacyjny specjalizuje się w sieciach sieciach światłowodowych oraz systemach teletransmisyjnych. Do tego gwarantujemy bezpieczeństwo IT, w szczególności zabezpieczenia danych osobowych. Mnóstwo propozycji oraz wspaniała kooperacja z dotychczasowymi kontrahentami to szczególna reklama naszej działalności.

  Data dodania: 04 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • internet światłowodowy Bartoszyce »

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą internetu światłowodowego oferowanego przez bartoszyckiego operatora telekomunikacyjnego Bart-Sat. Firma istnieje na rynku już ponad 28 lat i jest największym operatorem lokalnym w miejscowości Bartoszyce.

  Oferta internetu światłowodowego podzielona została na pakietu. Do wyboru jest pięć pakietów - od 1Mb/s do 200Mb/s.

  Poza usługą dostępu do internetu, oferujemy również telewizję cyfrową oraz telefonię stacjonarną. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 07 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • OTVARTA Sp. z o.o. »

  Naszym klientom oferujemy usługi dostępu do Internetu za pośrednictwem dedykowanych linii komunikacyjnych. Nasi pracownicy pomogą ci wybrać najbardziej korzystny dla ciebie abonament, w oparciu o Twoje potrzeby. Zapewnimy niezawodną i niezakłóconą komunikację z dużą prędkością Gwarantujemy także bezpieczeństwo transferu informacji i całodobowe wsparcie techniczne Podłączenie usługi dostępu do Internetu jest wykonywane przez doświadczonych specjalistów w możliwie najkrótszym czasie.

  Data dodania: 26 09 2018 · szczegóły wpisu »