Strony związane z hasłem 'targi':

 • Agencja Medialna YOMA | Taniec z ogniem, pokazy laserowe »

  Oferujemy pokazy pirotechniczne, akrobatyczne, iluzjonistyczne, laserowe, rycerskie, taniec z ogniem i wiele, wiele więcej. Oferta agencji medialnej YOMA nie zawiera kosztów pośrednictwa, co czyni ją bardzo atrakcyjną. Istniejemy od 2005. roku. Biura naszej agencji znajdują się w Strzegomiu przy ul. Agatowej 6/2 i w Legnicy przy ul. Jordana 18/4. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www. yoma-art. pl, gdzie znajdą Państwo galerię zdjęć przeprowadzonych przez nas eventów.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chiny Import - sprawdzenie firmy z Chin »

  Zawsze mówimy firmom, że Import z Chin to nie jednorazowe zamówienie a długi proces. Aby sprowadzenie towaru z Chin był szczęśliwy, zależy od wielu czynników, takich jak znalezienie dobrej firmy z Państwa Środka, zdobycie wszelkich wymaganych certyfikatów i pozwoleń od chińskiego kontrahenta, zorganizowanie łańcucha logistyki aż po sprzedaż w Polsce Wiele przedsiębiorców rozważa jak zacząć importować z Państwa Środka? Jak znaleźć fabrykę w Chinach. Targi handlowe w Chinach są najlepszym sposobem. Targi w Chinach organizowane są niemal codziennie. Każda z firm znajdzie interesującą go branże na imprezach targowych. Po wyszukaniu firmy ważne jest sprawdzić jej wiarygodność. Otóż chińskie firmy często nie są wiarygodnymi firmami, często to oszuści lub po prostu firmy handlowe zamiast chińskich fabryk. Dlatego dzięki serwisowi chinskiraport. pl można producenta z Chin sprawdzić. Jest to jeden z pierwszych etapów handlu z Chinami. Możemy się dowiedzieć kiedy fabryka w Chinach powstała, czy firma w Chinach to pośrednik czy producent? Czy chiński dostawca ma wszystkie wymagane certyfikaty zgodności CE, certyfikat ISO oraz dokumenty eksportowe? Warto pamiętać, że chiński import odbywa się na przedpłacie dlatego pewność, że firma w Chinach jest sprawdzony jest najważniejsza dla bezpiecznego importu z Chin. Nasze biura sporządzają raport handlowy - nt. fabryki z Chin. Sprawdzenie firmy w Chinach Trwa to tylko 72 godz. zachęcamy do skontaktowania się z numerem telefonu +48 532-619-322 lub emailem: kontakt@chinskiraport.pl

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.PowerPrezentacje.pl - profesjonalne prezentacje Power Point i flash »

  Prezentacje Power Point - profesjonalne prezentacja na targi, konferencje, wykłady, pokazy, witryny sklepowe, menu w pizza i restauracja. Zespół www.powerprezentacje.pl dostosuje projekt do Twoich potrzeb i wykona go na najwyższym poziomie i w niskiej cenie. Profesjonalne prezentacje możesz wykorzystać w celu przedstawienia firmy, produktu lub usługi w niebanalny sposób m.in. na konferencjach, targach, spotkaniach biznesowych, czy w witrynach sklepowych.Standardowa prezentacja zawiera od 15 do 20 slajdów natomiast według potrzeb i posiadanego budżetu projektujemy zarówno większą, jak i mniejszą ilość slajdów. Im więcej slajdów, tym cena jednostkowa będzie niższa.Proponujemy również modyfikacje istniejących slajdów, które zawierają wykres, schemat, diagram lub tabelę. Dzięki doświadczeniu nasi graficy odpowiednio sformatują tekst, dobiorą czcionki i zdjęcia aby prezentacja tworzyła spójną całość i prezentowała się nieszablonowo.Jeśli chcesz przykuć uwagę klientów i w ciekawy sposób zaprezentować ofertę firmy doskonałym rozwiązaniem będą innego typu prezentacje. Naszym atutem jest tworzenie dynamicznych prezentacji multimedialnych w programie Flash, które łączą w sobie grafikę, zdjęcia, klipy video, czy głos lektora. Interaktywna forma skuteczniej angażuje odbiorcę w prezentowany materiał i efektywniej trafia z przekazem, który chcesz zaprezentować. Prezentacje multimedialne mogą być wyświetlane na ekranach LCD jako skuteczne narzędzie reklamy, na tabletach i wszelkiego rodzaju ekranach dotykowych lub zamieszczone jako publikacje na płytach CD i rozdawane jako darmowy gadżet firmowy. Wejdź na stronę www.okabe.pl i zobacz o czym mówimy. Z usług serwisu www.powerprezentacje.pl skorzystało juz kilkadziesiąt firm. Zaufały nam duże międzynarodowe koncerny i małe, rodzinne firmy.Jeśli chcesz zobaczyć więcej naszych projektów z zakresu kompleksowej identyfikacji wizualnej wejdź na stronę www.okabe.pl

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Targi budowlane - Eurobudowa.pl »

  Szukasz portalu, który będzie pomocny przy codziennym szukaniu nowych ofert przetargowych? Portal internetowy od dziesięciu lat stale pomaga Ci, zamieszczając zlecenia oraz przetargi budowlane podzielone według województw i kategorii, zarówno od mniejszych firm, jak również od wielkich koncernów. Ponadto na portalu można odszukać kompletne dane o najnowszych zleceniach oraz inwestycjach związanych z budownictwem i nowych zamówieniach publicznych. Na naszej stronie możesz z łatwością umieścić ofertę sprzedaży, kupna lub współpracy wchodząc w dział giełda budowlana. Nasza baza zleceń budowlanych ma zaufanie tysięcy przedsiębiorców, dla których regularnie udostępnia wiele zróżnicowanych ogłoszeń przetargowych. W odpowiedniej zakładce jest umieszczony orientacyjny cennik prac budowlanych oraz profesjonalny katalog firm budowlanych. U nas również najnowsze wyniki przetargów oraz kalendarz targów budowlanych, zapraszamy do odwiedzin na stronie.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Standwork.Stoiska targowe budowa, zabudowa, targi zagraniczne i krajowe. Poznań »

  Standwork to kreatywny organizator Twoich targów. Standwork jest agencją full service, świadczącą usługi z zakresu planowania przestrzennego stoisk targowych. Wykonujemy:+ projekt i montaż stoisk targowych+ obsługę stoisk targowych+ dostawę akcesoriów+ formalności targowe+ noclegiStandwork zapewnia niekonwencjonalne podejście do tematyki targów. Projekty agencji charakteryzują się pięknym designem i wysoką funkcjonalnością. Świetna organizacja i odpowiedni dobór członków zespołu pozwala kreować projekty niecodzienne i ekonomiczne. Dużym atutem Standwork jest szybkość obsługi - otrzymujesz wizualizacje w przeciągu 24h roboczych.Agencja operuje na rynku polskim, jak i międzynarodowym, posiadając swoich reprezentantów w wielu krajach na świecie. Standwork współpracuje zarówno z największymi wystawcami w Polsce, jak i na świecie:

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Powierzchnie ekspozycyjne Kraków »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty centrum kongresowego w Krakowie. Do dyspozycji posiadamy nowoczesny obiekt, w którym znajdują się dwie duże hale, sale seminaryjne oraz teren pod ekspozycję zewnętrzną. Centrum posiada wiele udogodnień, takich jak restauracja czy parking dla uczestników imprezy i jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zajmujemy się profesjonalną organizacją konferencji, targów, eventów oraz prezentacji i spotkań biznesowych na najwyższym poziomie obsługi. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 20 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Karykatury - rysownik »

  Niektórzy podczas imprez mówią, że szybko rysuję karykatury - rzeczywiście model pozuje zaledwie 3 minuty i otrzymuje dobrą karykaturę. Dojazd nie jest dla mnie problemem - dotrę w każdy region. Na weselach, targach, firmowych imprezach czy piknikach zawsze wykonuję kilkadziesiąt, a nawet 100 karykatur. A ze zdjęć realizuję karykatury studyjne - rysowane w pracowni, akwarelami i pastelami. Na mojej stronie są karykatury aktorów, śmieszne rysunki (np. do reklamy) i filmy animowane.

  Data dodania: 12 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Smaczny catering Poznań »

  Catering dla firm jest coraz powszechniejszą metodą zamawiania jedzenia przez pracowników polskich firm. Jest to najlepsze wyjście dla osób pracujących, które nie mają czasu na sporządzanie sobie posiłków do pracy. Korzystając z naszego cateringu dietetycznego sam wybierasz na co chcesz zjeść, ile kalorii chcesz zjeść i na którą godzinę chcesz zamówić obiad! Przyjeżdżamy każdego dnia pod Twoje drzwi. Wystarczy, że wypełnisz formularz zamieszczony na naszej stronie Internetowej czy też do nas zadzwonisz! Lunch przywieziony przez firmę cateringową stanowi zbilansowany posiłek dla pracowników, którzy potrzebują zastrzyku energii i również witamin. Jest to ewidentnie o wiele lepszy pomysł niż zakup kanapki lub sałatki z pobliskiego supermarketu. Zamawiając nasz catering dietetyczny, oszczędzasz czas a także pieniądze!

  Data dodania: 28 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Arla Com »

  Arla Com jest zespołem fachowców zajmujących się budowaniem stoisk targowych. Firma jest fachową grupą ekspertów w zakresie proponowanych usług. Budowane przez nas kramy są wypadkową stałego dostosowywania naszej oferty do potrzeb klientów. Nasza zabudowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. W portfolio Arli znajdą Państwoprofesjonalnie wykonane stoiska targowe. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych stoisk na wystawach w Berlinie i Duserdolfie.

  Data dodania: 27 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Targi rolnicze w Lublinie - Agro-Park »

  Targi Rolnicze AGRO-PARK to wyjątkowa okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży rolniczej. Każdego roku prezentowane są tu premiery maszyn rolniczych, które wprowadzają nowe standardy w zakresie wydajności, ekologii i ergonomii. To wydarzenie jest nie tylko wystawą, ale także miejscem spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń, co sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych oraz rozwijaniu istniejących współprac.

  Data dodania: 04 12 2023 · szczegóły wpisu »