Strony związane z hasłem 'szkolenia':

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Bhp Nowa Ruda »

  BHP NOWA RUDA BHP OFFICE jest firmą zajmującą się usługami związanymi z BHP. Działamy na całym Dolnym Śląsku. W naszym szerokim wachlarzu usług znajdziesz między innymi: szkolenia bhp, ocena i dokumentacja ryzyka zawodowego, kompleksowa obsługa firmy, doradztwo BHP Nowa Ruda itp. Podchodzimy do naszych usług profesjonalnie, dbamy o terminowość i oferujemy konkurencyjne ceny. Przed wykonaniem jakichkolwiek zleceń jasno prezentujemy kosztorys i zakres prac. Zapraszamy zainteresowanych na nasza stronę www gdzie dowiesz się więcej!

  Data dodania: 07 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Polskich Energetyków szkolenia bhp radom »

  Stowarzyszenie Polskich Energetyków zostało ustanowione w roku 1996. 14 lutego 1996 roku odbyło się pierwsze posiedzenie członków założycieli. Przewidywano wstępnie, że organizacja będzie działała wyłącznie na terenie Radomia i okolic. Zasięg stowarzyszenia szybko jednak się powiększył. W tej chwili stworzenie działa na terenie 17 miast Polski. Wyraża interesy całej branży energetycznej. Do pozostałych zadań organizacji należy też przeprowadzanie szkoleń i kursów branżowych. Udzielamy także pomocy materialnej naszym członkom, którzy znajdą się w kłopotliwej sytuacji materialnej. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa i rzeczoznawstwa z zakresu energetyki. Więcej informacji jest dostępnych na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • OpenRun - Business Consulting »

  Usługi konsultingowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Planujesz start-up? Rozwijasz firmę? Walczysz z kryzysem? [quote] Ciekawa oferta doradztwa w zakresie konsultingu strategicznego, konsultingu operacyjnego, prowadzenia restrukturyzacji oraz wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Doradca w zakresie zarządzania, poprawy sprzedaży i płynności finansowej ale również w sytuacjach ochrony przed upadłością. Współpraca z OpenRun Consulting to wsparcie dla zarządu, menedżera i zespołu.

  Data dodania: 04 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Excel - Video Blog i Szkolenia »

  Strona ta zawiera darmowe video-wpisy oraz kursy o Excelu. Na video-wpisy składają się wysokiej jakości filmy o średniej długości około 7 min. Wpisy te dokładnie, punkt po punkcie, omawiają wybrane zagadnienia z programu Excel. Z kolei darmowe jak i płatne kursy i szkolenia charakteryzują się bogatą zawartością materiałów z dziedziny Excela i nie tylko - bogato ilustrowane prezentacje video, e-booki pdf oraz pliki ćwiczeniowe w formacie Excela do samodzielnych ćwiczeń. Oprócz tego na stronie tej możesz znaleźć darmowe jak i płatne profesjonalne aplikacje stworzone w Excelu na przykład do zarządzania budżetem domowym, czy kalkulatory do wyliczania przyszłej wartości inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną!

  Data dodania: 23 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli »

  Na przedstawianej witrynie można otrzymać rozmaitego rodzaju wiadomości, przydatne przede wszystkim dla pracowników wielorakich szkół, zarówno państwowych, jak i prywatnych. Trzeba zaznaczyć już na wstępie, że tym, co najsilniej może zainteresować sporo osób wchodzących na stronę są warsztaty dla dyrektorów szkół, które są zaplanowane według sugestii zarządzonych przez Ministerstwo Edukacji. Dla potencjalnego dyrektora lub wicedyrektora przedstawiany kurs będzie z pewnością wartościowym i przydatnym – nie można zapominać, że jedynie kursy oświatowe spełniające konkretne warunki pomogą w uzyskaniu oczekiwanego awansu. By zostać uczestnikiem przywoływanego kursu, wystarczy okazać podstawowe dokumenty, takie jak dowód osobisty, świadectwo wyższej uczelni oraz poświadczenie o pracy ze stopniem nauczycielskim. Sam kurs zapewnia w swoim programie nie tylko niezbędne przedmioty, ale także sporo zajęć wspierających, pomocnych w pracy dyrektora – osoby, które będą uczestniczyć w kursie poznają m. in. elementy zarządzania, prawo edukacyjne, zagadnienia finansowe, administrację i kierowanie placówką oświatową, praktykę kierowniczą czy problemy dotyczące reklamy szkoły. Warto wiedzieć, że w przypadku awansów na dyrektora przydatne są wyłącznie kursy dla dyrektorów szkół, jakie wypełniają określone wymagania.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akredytacja PCA - Wzorcowanie przyrządów pomiarowych, szkolenia metrologiczne | KUM ŁÓDŹ »

  Akredytowane Laboratorium Wzorcujące nr AP 162 firmy Krajowe Usługi Metrologiczne M. Koziorowski, P. Koziorowski s. c. w Łodzi wykonuje z akredytacją PCA wzorcowanie, kalibrację przyrządów i narzędzi pomiarowych długości, kąta i geometrii powierzchni. Pomysłodawcą utworzenia Laboratorium Wzorcującego jest Marek Koziorowski długoletni Kierownik Pracowni Pomiarów Długości i Kąta Okręgowego Urzędu Miar w Łodzi, auditor techniczny Polskiego Centrum Akredytacji w dziedzinie 6 – Wielkości Geometryczne. Wzorcowanie przyrządów pomiarowych wykonujemy zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005. Wykonujemy wzorcowanie płytek wzorcowych długości, czujników cyfrowych i analogowych, głowic, długościomierzy, sprawdzianów tłoczkowych, mikrometrów zewnętrznych i wewnętrznych, suwmiarek, głębokościomierzy i wysokościomierzy suwmiarkowych, grubościomierzy, macek, liniałów, przyborów do płytek wzorcowych, wysokościomierzy, transametrów, spoinomierzy SPA, czujników optycznych MOP, średnicówek, płytek interferencyjnych, szczelinomierzy, wałeczków pomiarowych do otworów, wałeczków pomiarowych do gwintów, kątomierzy uniwersalnych, kątowników dwuramiennych i walcowych, poziomnic liniałowych i budowlanych, wzorców zarysu łuku i gwintu, przymiarów wstęgowych. Poprzez sprawną organizację i dbałość o potrzeby klienta zapewniamy konkurencyjne ceny i krótkie terminy wzorcowania. W naszej firmie prowadzone są także profesjonalne szkolenia metrologiczne oraz szkolenia z zakresu systemu zarządzania. Wykwalifikowana kadra wykładowców - znani metrolodzy i auditorzy PCA, którzy przez wiele lat prowadzili szkolenia dla pracowników kontroli jakości zakładów pracy i laboratoriów akredytowanych - gwarantuje wysoki poziom szkoleń. Cennik, cena wzorcowania, kalibracji przyrządów pomiarowych.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Skorzęcin – konferencje i noclegi. »

  Hotele po całym kraju proponują we własnej ofercie taki punkt, jak sala konferencyjna. Wielkopolska nie jest wyjątkiem. Proponujemy Państwu komfortowe i nowoczesne sale konferencyjne na terenie Wielkopolski. Bogato wyposażone, klimatyzowane, jasne, idealne na różne warsztaty. Niemniej jednak to nie wszystko! Na liście naszych usług można znaleźć też noclegi Skorzęcin, absolutnie wygodne i niedrogie, dla pracodawców i pracowników. Jedynie u nas da się zorganizować efektywne szkolenia Wielkopolska połączone z niezapomnianym spotkaniem integracyjnym. Zapraszamy na naszą witrynę www, gdzie zrobiliśmy specjalne propozycje i promocje dla przedsiębiorstw i korporacji. Nie czekaj, już dzisiaj zarezerwuj sale szkoleniowe! Dla stałych Klientów przewidujemy rabaty.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Heuresis - firma szkoleniowa »

  Heuresis to firma oferująca usługi z zakresu doradztwa i szkoleń biznesowych. Dowodem na wysokie kompetencje trenerów i konsultantów pracujących w Heuresis są Międzynarodowe Certyfikaty, m. in. : TUV Rheinland, TUV London, Thomas International, czy Advisio Consulting Methodologies. Przy okazji warto zauważyć, że firma Heuresis jest jedynym przedstawicielem American Certification Institute (ACI®) w Europie. Oferta Heuresis obejmuje szeroki pakiet szkoleń biznesowych (szkolenie z zarządzania, szkolenia marketingowe, szkolenia wspierające rozwój osobisty, szkolenie wspierające produktywność, szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi i wiele wiele innych), badania i analizy poszczególnych obszarów działania firmy (badanie kompetencji, ewaluacja projektów szkoleniowych, badanie satysfakcji pracowników, badanie komunikacji wewnętrznej), programy rozwoju oraz certyfikację kwalifikacji. Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Poznań - tuv-austria.pl »

  Każde przedsiębiorstwo, niezależnie od tego, w jakim rejonie kraju funkcjonuje, musi zainwestować w szkolenia BHP. Poznań nie jest żadnym wyjątkiem od tej reguły: właściciele firm z tego regionu czy działających tam placówek państwowych regularnie wysyłają swoich pracowników na szkolenia BHB: Poznań – poza wieloma innymi, często wyśmiewanymi cechami - słynie z zamiłowania do porządku, co właśnie może się przejawiać w tym niemalże rygorystycznym przestrzeganiu przepisów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

  Data dodania: 15 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Blizejwiedzy to profesjonalne centrum oferujące szkolenia elearningowe.Nasze wieloletnie doświadczenie w szkoleniach elearningowych połączone wysokowykwalifikowaną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów.

  Oferujemy następujące szkolenia:

  -Szkolenie Wirtualny Tuning
  -Szkolenia Asertywność
  -Szkolenie Perswazja
  -Szkolenie dla menadżerów sprzedaży
  -Szkolenie zarządzanie czasem
  -Szkolenie budowa wizerunku
  -Szkolenie prezentacje handlowe
  -Szkolenie komunikacja z trudnym klientem
  -Szkolenia sprzedażowe
  -Szkolenia dla sprzedawców

  Misją portalu wiedza blizej jest także pomoc urzędnikom administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez szkolenia zdalne. Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w dogodnym dla Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto na stronie blizejwiedzy.pl. Kosztuje to naprawdę niewiele, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a w rezultacie nadrabiać zaległości spowodowanych nieobecnością.

  Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą umiejętności pracowników na wielu stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia sprzedażowe czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla pracowników zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.E-learning to także możliwość kontrolowania pracy swoich pracowników w procesie nabywania nowychumiejętności. Jesteśmy także gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła wizażu Warszawa »

  Wizaż jest czymś, co prawdopodobnie ciekawi w dużej części przedstawicielki płci pięknej, zatem to właśnie wszystkie panie z pewnością muszą wejść na omawianą witrynę internetową. Jest to witryna, która bardzo szczegółowo przedstawia tego typu zagadnienie jak wizaż warszawa. Na wspomnianej niebywale łatwej w obsłudze oraz obfitującej w niezbędną informację witrynie szybko mamy możliwość poznać absolutnie wszelkie szkoły wizażu, które funkcjonują w stolicy. Wszelka szkoła przedstawiona jest doprawdy porządnie, do naszej dyspozycji są aktualne dane teleadresowe, cennik i galeria fotografii.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia HR »

  Centrum Szkoleń ROE skupia się przede wszystkim na szkoleniach z zakresu rozwoju umiejętności osobistych, rozwoju kompetencji managerskich, zarządzania zasobami ludzkimi, umiejętności handlowych i obsługi klienta, marketingu i PR oraz finansów, księgowości i podatków. Aby prowadzić szkolenia rzetelnie podając najnowszą wiedzę i praktyczne porady oraz wskazówki firma współpracuje z wysokiej klasy specjalistami, czyli managerami, pracownikami naukowymi oraz trenerami z bogatym doświadczeniem szkoleniowym i branżowym.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Tumski **** w Płocku zaprasza »

  Jeżeli szukacie Państwo wyjątkowego hotelu w Płocku, zapraszamy serdecznie do miejsca niepowtarzalnego ze względu na klimat i atmosferę - do Hotelu Tumskiego. Położony na wiślanej skarpie hotel gwarantuje przepiękny widok na najszerszy w kraju fragment koryta Wisły. Wszystkim gościom zapewniamy niezapomniany pobyt w urokliwym, spokojnym i magicznym miejscu, a jednocześnie leżącym w samym sercu Płocka. To właśnie tu odnajdą Państwo czar kameralnych wnętrz oferujących swoim gościom luksusowe warunki odpoczynku. Hotel Tumski jest miejscem ze wszech miar szczególnym. Wierzymy, że to właśnie klimat wnętrz i otoczenia hotelu powoduje, że to nie tylko miejsce najlepszego noclegu w Płocku. To hotel z duszą. Postaraliśmy się, aby nasi goście czuli tę szczególną atmosferę na każdym kroku. Stąd nasza niezwykła dbałość o najdrobniejsze detale wystroju i wyposażenia. Mamy nadzieję, że dzięki temu poczujecie się Państwo... lepiej niż w domu. Oprócz luksusowego wypoczynku hotel oferuje swoim gościom ucztę dla podniebienia w najlepszej restauracji w Płocku, której kulinarne przysmaki zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 06 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • INSTRUKCJA BEZPIECZEŃSTWA POŻAROWEGO, SZKOLENIA BHP I PPOŻ »

  SAFEGROUP - Świadczymy usługi szkoleniowe, doradcze oraz wdrożeniowe. Naszym zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa w firmach. Zajmujemy sie profesjonalnym szkoleniem pracodawców, kadry kierowniczej i pracowników zatrudnionych na różnych stanowiskach. Naszym działaniem obejęte są takie miasta jak Warszawa, Lublin, Olsztyn. Naszym atutem jest konkurencyjny cennik proponowanych przez nas usług.

  W naszej ofercie znajdują się:

  - szkolenia BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych
  - instrukcja bezpieczeństwa pożarowego - opracowanie oraz aktualizacja procedur z zakresu BHP, P.POŻ

  Profesjonalnie zajmujemy się:

  - tworzeniem wymaganej dokumentacji
  - oceną ryzyka zawodowego
  - prowadzeniem postępowań powypadkowych.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maria Habura Stylizacja rzęs »

  Przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs metodą 1:1 to oferta firmy Meraszka. Firmę prowadzi pani Maria Habura, która wykonuje zabiegi w domach klientek na terenie Krakowa i okolic. Stosuje do przedłużania i zagęszczania rzęs proteiny jedwabiu, rzęsy syntetyczne oraz z włosia norki syberyjskiej. Odwiedzając oficjalną stronę firmy klientki będą mogły dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących przeprowadzania zabiegu oraz przeciwwskazań.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ISO 9001 »

  Firma Qualitas Grupa Doradcza oferuje kompleksowe usługi wdrożenia takich systemów jak: ISO 9001 - system zarządzania jakością, ISO 14001 - system zarządzania środowiskiem oraz OHSAS 18001 - system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz standardów HACCP i BRC. Jako dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa zapewniamy najlepszej jakości usługi podczas całego procesu wdrażania systemu. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektroskandia hurtownia elektryczna i szkolenia »

  Sieć hurtowni Elektroskandia prowadzi dystrybucje towarów w całej Polsce. Masze oddziały działają szybko, sprawnie. W naszym asortymencie znajdą Państwo wszystko czego potrzeba. Elektroskandia jest firmą oferującą atrakcyjne materiały i narzędzia elektryczne oraz instalacji.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowa podstawa programowa »

  Nasza placówka jest to placówka edukacyjna, która działa w celu szkolnictwa związków nauczycielskich. Cały wygląd zajęć wybiera nasz klient, a my dostosowujemy się do jego potrzeb. Wspieramy poszczególne podmioty w planowaniu, rozwoju i tworzeniu programów, z uwzględnieniem specyfiki każdego z nich. Prowadzimy współpracę z placówkami sektora państwowego i prywatnego jak również z innymi podmiotami. Optymalizujemy praktyczny sposób przekazywania wiedzy i umiejętności, wykorzystując nowatorskie metody.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • E-learning »

  Oferta firmy Prestin ma na celu zwiększenie efektywności i zredukowanie kosztów kształcenia. Oferujemy dla naszych klientów rozwiązania prezentujące najlepszą jakość, które z pewnością spełnią większości potrzeb organizacji biznesowych i instytucji edukacyjnych. Do tego doradzamy i pracujemy w systemie outsourcingowym. Aby bliżej zapoznać się z naszymi systemami, zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lean Managment i Manufacturing - Smartlean »

  Lean Management czyli tzw. Szczupłe Zarządzanie to niezbędne narzędzie, jeśli w twojej firmie obsługujesz procesy wytwarzające usługę lub produkt dla klienta, zasoby ludzkie bądź wyzwania. Dlaczego? Lean Management to wsparcie w doradztwie dopasowane do twoich aktualnych potrzeb. Dzięki niemu możesz osiągnąć najlepsze wyniki operacyjne.

  Data dodania: 21 01 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »