Strony związane z hasłem 'studia':

1 · 2 · następna strona »
 • Unia Europejska - studia praca życie »

  Europa i Unia Europejska - tu nawiążesz kontakty i znajdziesz potrzebne informacje: jak rozpocząć studia za granicą, jak zdobyć fundusze unijne i rozkręcić biznes za granicą, oraz jak podróżować po Europie.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kraków nauka rysunku »

  Nauka rysowania szkoły MDK-Kurs rysunku Kraków to kursy rysunkowe oferujące lekcje rysunku architektoniczne pod egzaminy na architekturę, kurs na studia architektoniczne na wydziałach architektury i urbanistyki lub na studia architektury Krajobrazu.

  Rysunek architektoniczny, kursy szkoły rysunku w Krakowie to praktyczne zajęcia rysunkowe prowadzone od podstaw również dla osób zaczynających naukę rysunku do egzaminu na architekturze.
  To kursy rysowania prowadzone przez architektów, które kompleksowo przygotowują do zadań egzaminów wstępnych na architekturę, kursy w roku szkolnym oraz wakacyjne kursy rysowania.

  Szkoła rysunku w Krakowie MDK-Kurs wyróżnia nowatorskie i autorskie podejście do nauki rysunku architektonicznego, szczegółowo opracowany program nauczania w oparciu o szerokie spektrum zagadnień występujących na egzaminach wstępnych na architekturę, czego potwierdzeniem jest galeria rysunków architektonicznych zrealizowanych przez uczniów szkoły rysunkowej w poprzednich latach nauki na kursach rysowania w MDK-kurs rysunku Kraków.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe Warszawa / Studia MGR »

  Uczelnia Wyższa w Józefowie k/Otwocka została utworzona w 2002 roku. Priorytetowym celem działalności Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej jest kształcenie studentów. Uczelnia prowadzi studia licencjackie i magisterskie na kierunkach administracja, pedagogika, zarządzanie, bezpieczeństwo wewnętrzne, ochrona środowiska (studia inżynierskie). Dydaktyka prowadzona jest przy wykorzystaniu nowoczesnych sposobów przekazywania wiedzy – żacy korzystają z platformy e-learningowej "Studia online", która pozwala na studia na odległość, posiadają także stały dostęp do nowoczesnego wirtualnego dziekanatu.

  Studiuj na miejscu:

  Studia Piaseczno, ul. Chyliczkowskiej 17, tel. 022 735 56 56

  Studia Tłuszcz, ul. Radzymińska 2, tel. 029 777 41 66 wew. 18

  Studia Mińsk Mazowiecki, ul. Sosnkowskiego 43, tel. 025 758 86 45

  Studia Józefów, ul. Sienkiewicza 2, tel. 0 22 789 19 03

  Studia podyplomowe Warszawa są odmienną niż studia wyższe i studia doktoranckie formą nauczania skierowaną dla osób legitymujących się dyplomem ukończenia studiów pierwszego i drugiego stopnia, chcących podnieść swoje umiejętności zawodowe. WSGE w swojej ofercie posiada bogaty wybór studiów podyplomowych.

  Warszawska Uczelnia Wyższa w Józefowie realizuje projekty współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Ich nadrzędnym ideą jest zwiększenie potencjału rozwojowego WSGE poprzez powiększenie i wzbogacenie oferty praktycznych elementów nauczania. Dzięki programom UE, zwłaszcza programowi LLP Erasmus, WSGE utrzymuje współpracę z wieloma uczelniami zagranicznymi.

  Poprzez wykorzystanie projektów europejskich wspierane jest kształcenie – realizowane działania umożliwiają rozwój zarówno kadry jak i żaków WSGE poprzez bogatą ofertę szkoleń, warsztatów i studiów podyplomowych oraz dofinansowanych staży zawodowych.

  Data dodania: 23 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Eduteka »

  Blogi edukacyjne są częste w Internecie, lecz rzadko zdarza się też edukacyjny blog. Właściciel bloga prawdopodobnie zafascynowany twierdzeniami fizycznymi, pasjonujący się książkami czy zjawiskami chemicznymi przedstawia na własnym blogu sporo ciekawych zadań z rozwiązaniami i staranną analizą ich przebiegu. Jest to doskonały sposób na poznanie schematu stanowiącego podstawę tematycznego działu. Na blogu przeczytaj też wiele rozprawek polonistycznych, standardowych pozycji z lektur obowiązkowych a także ciekawe rozprawki na ich temat. Sporo tych artykułów pojawia się na blogu dzięki czytelnikom, którzy udostępniają swoje pozytywnie ocenione wypracowania mailem. Serwis edukacyjny jest bogatym źródłem informacji dla przeciętnego nastolatka.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła śpiewu »

  Mieszczący się w Krakowie Instytut Sztuki Wokalnej to podmiot stworzony z inicjatywy dwóch kobiet - Katarzyny Godzisz–Antonik i Sonii Lachowolskiej. Zajęcia w nim prowadzone są w systemie zaocznym, program edukacji jest zaś realizowany przez trzy lata. Sam instytut proponuje swoim uczniom nie tylko znakomity program pozwalający na zgłębienie sztuki wokalistyki, ale również możliwość pracy z kadrą pedagogiczną, którą kreują fachowcy wywodzący się tak z kraju, jak i z całego świata. Jego atutem jest również spory dobór warsztatów i szkoleń, a także niecodzienna atmosfera sprawiająca, że zajęcia odbywające się w nim sprawiają realną radość tak uczniom, jak i pracującym z nimi profesorom. W Instytucie Sztuki Wokalnej będziesz mógł śpiewać, kształtować głos oraz będziesz mógł wziąć udział w kilkunastu warsztatach wokalnych.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • oświetlenie studyjne »

  Firma Vito-Service działa na rynku w Polsce wciąż od 1965 roku. Nasza przedsiębiorstwo to inkarnacja stabilności oraz odpowiedzialności. Nasza działanie opiera się na imporcie a także sprzedaży akcesoriów foto-video. Rozprowadzamy produkty takich sprawdzonych firm jak: Point, NanGuang, Falcon Eyes, Fujiyama Marumi, F&V, Boling, Velbon, e-Benk, Unomat, Tokina, Hama, Hoya i również wielu innych. W naszej ofercie znajdą Państwo jak też: lampy diodowe, statywy, ładowarki, filtry, torby, lampy błyskowe do sprzętu foto-video, oświetlenie stałe do studia fotograficznego innymi słowy wideo. Prowadzimy sklep stacjonarny, który znajduje się w Warszawie, oraz sprzedaż wysyłkową ze sklepu on-line, na zamówienie mailem czyli telefoniczne. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty a także skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 12 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kadry Dla Europy. Wyższa szkoła zawodowa ekonomia poznań »

  Wyższa Szkoła Zawodowa KADRY DLA EUROPY pozostała stworzona z myślą o kształceniu absolwentów szkół średnich na kierunkach licencjackich, magisterskich oraz inżynierskich. W naszej uczelni pracują klasowi wykładowcy, jacy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej, a dodatkowo przyjazne nastawienie do studentów. Wykłady kierowane są w sposób przystępny i ciekawy, aby słuchacze mogli wynieść z nich jak najwięcej użytecznej wiedzy i umiejętności. Posiadamy komfortowe aule wykładowe, w jakich nasi studenci mogą wygodnie brać udział w zajęciach i wykładach. Zapewniamy wysoką jakość kształcenia oraz niskie czesne. Więcej na witrynie WWW.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.euh-e.edu.pl »

  Studia administracja? A może intrygują cię bardziej studia zarządzanie? Jeżeli tak to cudownie trafiłeś, albowiem nasza Uczelnia warmińsko proponuje między innymi te kierunki studiów! Do tego odnajdziesz u nas jeszcze nadzwyczaj wiele innych ciekawych i perspektywicznych kierunków, takich jak na przykład fizjoterapia bądź pedagogika. Serdecznie zapraszamy do gruntownego zapoznania się z ofertą naszej wspaniałej uczelni, która cieszy się aktualnie dużym zainteresowaniem pośród studentów. Zapraszamy.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wychowanie Szkoła Edukacja »

  Wychowanie, szkoła, edukacja - to bardzo ważne tematy dotyczące rozwoju dziecka. Na jakim poziomie będzie wychowanie, szkoła, edukacja - na takim poziomie będą nasze dzieci. Rodzice - to od Was wszystko zależy. Wszystko w rękach rodziców.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doświadczona ekipa filmowych oświetlaczy »

  LIGHTHOUSE.GURU to firma zajmująca się profesjonalnym oświetleniem planów filmowych, telewizyjnych, sesji fotograficznych, teledysków w studiach i plenerach. Jesteśmy zgraną ekipą, w której pracują jedni z najbardziej doświadczonych oświetlaczy w branży. Wspieramy projekty studentów szkół filmowych w realizacji ich przedsięwzięć, realizujemy oświetlenie planu na zasadach koprodukcji.

  Data dodania: 17 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia produktowa »

  Prowadzisz sklep internetowy i czasami zdjęcia produktów nie oddają w stu procentach wszystkich ich walorów? Potrzebujesz czegoś co zachęci potencjalnego klienta do zakupu towaru właśnie z Twojego sklepu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Profesjonalna fotografia produktowa, zdjęcia 3D oraz zdjęcia 360 za pomocą których klient zobaczy wystawiony produkt z każdej strony. Prezentacje ORBITVU wykorzystują zdjęcia wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu twoje produkty mogą być powiększane i oglądane w najdrobniejszych detalach. Dzięki temu użytkownicy odwiedzający twoją witrynę, czy sklep, nie tylko mają możliwość zobaczyć produkty w dokładny sposób, ale też dzięki temu poczuć się bardziej pewnie i łatwiej podjąć decyzję o zakupie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne, kursy, szkolenia »

  Szkoły średnie po szkole podstawowej, gimnazjum i szkole zawodowej. Jesteś niezadowolony z wyboru liceum? Przerwałeś naukę? Nic straconego! Nie ważne ile masz lat - zapisz się do Liceum dla Dorosłych w SKK. U nas maturę zdają wszyscy! Przyjmujemy od16 roku życia. Zapisz się już dziś – czekamy na Ciebie!!! Studium Kształcenia Kadr to firma funkcjonująca na rynku pedagogicznym od prawie dwudziestu lat. Wyspecjalizowana kadra pedagogiczna, stale podnosi swoje kwalifikację, aby w należyty sposób podnosić wiedze słuchaczy. Sale dydaktyczne zaopatrzone w sprzęt audiowizualny. W budynkach znajdują się bogato wyposażone pracownie komputerowe oraz liczne pomoce naukowe sprzyjają efektywnej nauce. Oferujemy: • Szkoły policealne • Licea dla dorosłych • Kursy zawodowe • Kursy specjalistyczne • Studia podyplomowe • Technikum • Szkolenia dla nauczycieli Możemy Państwu zaoferować wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną – nasi nauczyciele mają nie tylko świetne referencje, ale również bogate doświadczenie dydaktyczne, dzięki czemu poziom przekazywanej wiedzy utrzymuje wysoki poziom. Łatwość w przyswajaniu treści nasi nauczyciele osiągają poprzez nowoczesne metody nauczania i wykorzystując bogate techniki multimedialne. Zostań słuchaczem!

  Data dodania: 28 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe z dotacją »

  Opisywana witryna zawiera w sobie najświeższe propozycje studiów podyplomowych. Za jej pośrednictwem każdy internauta odnajdzie szansę do dokształcenia się w potrzebnym kierunku. Oferty opublikowane na portalu dają okazję ku temu aby zapoznać się z kierunkami jakie są aktualnie dostępne na rynku uczelnianym. W zakładce aktualności udostępniane są informacje z obszaru różnego typu rekrutacji oraz projektów dedykowanych tematowi studiów podyplomowych. Za pomocą wielorakich metod kontaktu z prowadzącymi portal możemy liczyć na wyjaśnienie danych dostępnych na witrynie jak również ewentualne nawiązanie współpracy.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Smart Prospects - studia magisterskie w Anglii »

  Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących doradztwa edukacyjnego, które dotyczy podejmowania nauki na uczelniach zarówno szkockich jak też brytyjskich. Zapewniamy również informacje dotyczące dofinansowania do nauki na brytyjskich uczelniach. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Studia białystok »

  Tegorocznych maturzystów, którzy zastanawiają się nad odpowiednią dla siebie uczelnią, zachęcamy do zaznajomienia się z naszą stroną WWW. Tylko u nas dowiesz się nie tylko wszystkiego co dotyczy optymalnego przygotowania do egzaminu maturalnego, ale również znajdziesz zweryfikowane informacje dotyczące krajowych uczelni w najbardziej znanych miastach akademickich jak np. : Poznań, Łódź, Gdańsk czy Kielce. Także osoby interesujące się szkołami prywatnymi lub studiami podyplomowymi nie poczują się rozczarowane. Na stronie prezentowane są między innymi większe uczelnie z miast Uczelnie Łódź.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi. Studia. Łódź »

  AHE w Łodzi to jedna z największych niepublicznych szkół wyższych w Polsce. Kształcimy według Europejskich Standardów. Sprawdź dostępne kierunki studiów: pedagogika, administracja, taniec i wiele innych! Rozwijaj się i zdobywaj doświadczenie dzięki licznym warsztatom i pracy przy projektach. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Prawa im. Heleny Chodkowskiej »

  Wyższa Szkoła Prawa im. Heleny Chodkowskiej z siedzibą w Wrocławiu to niepubliczna uczelnia oferująca jednolite studia magisterskie na kierunku prawo. Ukończenie ich daje możliwość zastania adwokatem, notariuszem, sędzią, prokuratorem lub radcą prawnym. Wykwalifikowana kadra dydaktyczna dba o podnoszenie wiedzy oraz umiejętności studentów w celu ułatwienia im osiągniecia zamierzonego celu. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej uczelni i zapoznania się z opiniami absolwentów.

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Myślisz o podjęciu studiów wyższych, a może szukasz kolejnego kierunku, który pomoże rozwijać Ci wiedzę potrzebną do pracy i samorozwoju? Wejdź na naszą stronę Studia Wyższe. pl i znajdź w jednym miejscu wszystko czego potrzebujesz. Na naszym portalu znajdziecie Państwo wszystkie uczelnie wyższe w Polsce w jednym miejscu, wystarczy, że wpiszesz interesującą cię frazę w wyszukiwarkę wewnętrzną, a resztą zajmiemy się my. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni »

  Dla każdego, kto planuje pracować w biznesie Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni przygotowała odpowiedni kierunek, który prowadzony jest na podstawie starannie przygotowanego programu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Możesz to zrobić zarówno odwiedzając witrynę internetową uczelni, jak i kontaktując się z nią chociażby telefonicznie: 58 660 74 00 lub za pomocą maila: rektorat@wsaib.pl. Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji możesz także podejść osobiście do siedziby uczelni znajdującej się przy ulicy Kieleckiej 7.

  Data dodania: 01 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej »

  Uczelnia Techniczno – Handlowa im. H. Chodkowskiej funkcjonuje od 1992 roku jako niepubliczna placówka szkolnictwa wyższego. W skład kadry dydaktycznej wchodzą wyspecjalizowani pracownicy, co gwarantuje wysoki stopień nauczania. Oferta uczelni zawiera studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie oraz podyplomowe na kierunkach technicznych oraz społecznych. UTH posiada m. in: Wydział Prawa i Administracji oferujący kierunki: administracja, prawo handlowe oraz prawo przewozowe. Wydział Cła i Logistyki Międzynarodowej z profilami: logistyki międzynarodowej, obsługi celnej biznesu oraz turystyki międzynarodowej. Wszystkie informacje na temat uczelni zostały szczegółowo scharakteryzowane w witrynie internetowej http://www. uth. edu. pl.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »