Strony związane z hasłem 'stomatologia zachowawcza':

 • Stomatolog, dentysta, gabinet stomatologiczny, stomatologia Prodentist Bielsko-Biała »

  Centrum stomatologiczne PRODENTIST w mieście Bielsko-Biała świadczy następujące usługi z zakresu stomatologii:wybielanie zębów, leczenie kanałowe, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, stomatologia kosmetyczna, stomatologia zachowawcza, ortodoncja, implanty, protetyka, stomatologia dziecięca, zdjęcie RTG zęba, leczenie chorób przyzębia.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Estetyczna i Zachowawcza w Bydgoszczy - MałeccyDent »

  Domeną gabinetu dentystycznego MałeccyDent w Bydgoszczy jest stomatologia (estetyczna, zachowawcza, chirurgia stomatologiczna, leczenie kanałowe) i implantologia (protezy, implanty). W klinice można pozbyć się niewielkich problemów, takich jak przebarwienia na zębach, aż po ogromny kłopot, jakim jest brak uzębienia. Przeprowadzamy zabiegi higieniczno – profilaktyczne z instruktażem higieny jamy ustnej oraz zakładamy profesjonalne implanty (korzystamy ze szwajcarskiego systemu implantologicznego SPI oraz niemieckiego Q-implant). Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • BZYMEK EWA protezy sosnowiec »

  Jeśliby poszukujesz doświadczonego i solidnego stomatologa mającego swoją praktykę w Sosnowcu, powinieneś koniecznie zaznajomić się z propozycją gabinetu Ewy Bzymek. Ta doświadczona i znakomicie wyszkolona dentystka oferuje wszechstronne usługi medyczne z zakresu zapobiegania próchnicy, leczenia i usuwania zębów, endodoncji, protetyki oraz leczenia chorób przyzębia. Co więcej, propozycja Ewy Bzymek obejmuje także kompetentne zabiegi stomatologii estetycznej, takie jak wybielanie zębów, czy zakładanie biżuterii nazębnej. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście oraz przykładną obsługę. Chcesz poznać więcej szczegółowych wiadomości? Odnajdziesz je na stronie internetowej

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog dziecięcy Wrocław - Edyta Andrusiewicz »

  Piękny i zdrowy uśmiech to wizytówka człowieka, dlatego warto zainwestować i wybrać profesjonalny Gabinet Stomatologiczny w którym udoskonalisz swój uśmiech. Gabinet Praktyka Dentystyczna zajmuje się leczeniem na najwyższym poziomie, Nasz gabinet jest nowocześnie urządzony w sprzęt najlepszej jakości. Przychodnia mieści się na Bielanach Wrocławskich w dogodnej lokalizacji. Oprócz leczenia w Gabinecie możesz dowiedzieć się w jaki sposób dbać o zęby by mieć zawsze piękny i zdrowy uśmiech.

  Data dodania: 04 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Royal Dent ortodoncja wrocław »

  Prezentujemy Royal Dent, czyli specjalistyczną Klinikę Implantologiczno - Ortodontyczną Bartkowiak & Urban. To klinika stomatologiczna we Wrocławiu, w jakiej klienci dostają kompleksową opiekę stomatologiczną, począwszy od ortodoncji, implantologii, endodoncji, protetyki, po stomatologię zachowawczą i dziecięcą. Klinika Royal Dent posiada nowoczesny sprzęt dentystyczny, przy pomocy jakiego ból i cierpienie zostają bezapelacyjnie zminimalizowane. Fachowi lekarze specjaliści służą fachowym doradztwem, doskonale stawiają diagnozę oraz przeprowadzają odpowiednie i profesjonalne leczenie. Wszelkie czynności stomatologiczne realizowane w tym miejscu to wysoka jakość usług, profesjonalizm oraz fachowość. Więcej na stronie:

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Poznań »

  Profesjonalna i kompleksowa stomatologia! Na słowo stomatolog już nie musisz reagować strachem. Nasz gabinet stomatologiczny oferuje szeroki wachlarz usług, w tym: ortodoncję. leczenie ciężarnych, wybielanie zębów, a także ozonoterapię. Naszą specjalizacją jest leczenie zarówno dorosłych jak i dzieci. Do każdego pacjenta pochodzimy indywidualnie, mając świadomość że wcześniejsze wizyty u stomatologa mogły spowodować złe doświadczenia. Staramy się zapewnić szczególny komfort wszystkim naszym pacjentom, aby czuli się u nas bezpiecznie. Przedstawimy innowacyjne techniki leczenia i profilaktyki na przyszłość. Tak aby Twój uśmiech zawsze był zdrowy. Sprawdź leczenie kanałowe poznań.

  Data dodania: 22 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • BoaDent Prestige - stomatologia estetyczna »

  Stomatolodzy z BoaDent w Katowicach przeprowadzą zabiegi stomatologii estetycznej oraz standardowej. Leczymy również zęby dorosłych, jak i dzieci. W przypadku najmłodszych pacjentów prowadzimy postępowanie profilaktyczne- lakowanie i fluoryzację zębów mlecznych i stałych. Organizujemy wizyty adaptacyjne i demonstracje, na których uczymy, jak myć zęby i dbać o zdrowie jamy ustnej. Starsi pacjenci zostaną zdiagnozowani, a ich zęby i dziąsła wyleczone metodą standardową lub, w razie potrzeby, z wykorzystaniem chirurgii stomatologicznej. W przypadku ekstrakcji zębów tworzymy klasyczne protezy stomatologiczne bądź wszczepiamy implanty. Oferujemy również zabiegi mające na celu poprawę wyglądu uśmiechu -zakładanie licówek, wybielanie, czyszczenie z kamienia nazębnego. Wszystkie istotne wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »