')


Strony związane z hasłem 'stomatolog':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Stomatolog, dentysta, gabinet stomatologiczny, stomatologia Prodentist Bielsko-Biała »

  Centrum stomatologiczne PRODENTIST w mieście Bielsko-Biała świadczy następujące usługi z zakresu stomatologii:wybielanie zębów, leczenie kanałowe, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, stomatologia kosmetyczna, stomatologia zachowawcza, ortodoncja, implanty, protetyka, stomatologia dziecięca, zdjęcie RTG zęba, leczenie chorób przyzębia.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze specjaliści w Lublinie - Centrum Medyczne Luxmed »

  Centrum Medyczne LUXMED - lekarze specjaliści, laboratorium, diagnostyka, usg, rtg, stomatologia, medycyna pracy, opieka abonamentowa dla firm.

  Zapewniamy szybką i profesjonalną pomoc medyczną pacjentom indywidualnym i firmom.

  Luxmed posiada kilka oddziałów na terenie województwa lubelskiego – w Lublinie, Chełmie, Kraśniku, Krasnymstawie, Biłgoraju, Zamościu i Nałęczowie.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Bronowice »

  Gabinet stomatologiczny oferuje szerokie spektrum leczenia zębów dorosłych i dzieci. Dentysta Kraków poleca między innymi implanty zębowe jako nowoczesną metodę uzupełnienia brakującego zęba albo zebów. Implantologia zyskuje coraz więsze zainteresowanie, które wynika z jej skuteczności i niezaprzeczalnych zalet. Pomiędzy nich najbardziej istotne to gwarancję pacjentowi zdrowia na najwyższym poziomie, komfortu z użytkowania wypełnienia protetycznego i estetyki uśmiechu, tak ważnej rzeczy w teraźniejszych czasach.  

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dentes - Specjalistyczne Centrum Stomatologiczno-Medyczne - dentysta stomatolog »

  Dentes - gabinet stomatologiczny Sosnowiec. Oferujemy między innymi: implanty, rentgen, lasery, protetyke, mikroskop. Kierownikiem gabinetu jest stomatolog Barbara Mularczyk. Istniejemy od 1981, początkowo praktyka stomatologiczna ( dentysta ). Naszym celem jest komunikacja z Pacjentem i optymalizacja procesów w praktyce stomatologicznej w zakresie codziennej profilaktyki i higieny. Cykliczne spotkania konsultacyjno-kontrolne w gabinecie, na których za pomocą toru wizyjnego można ze wszystkich stron obejrzeć własne zęby, pozwolą ocenić sposób prowadzenie higieny jamy ustnej i uchwycić niewielkie problemy stomatologiczne. W razie potrzeby można zastosować profesjonalną profilaktykę lub przejść do leczenia nowopowstałych ubytków.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne leczenie kanałowe, ratowanie zagrożonych zębów w Nowym Targu - Dariusz Kotarba »

  Wieloletnie doświadczenie w leczeniu kanałowym zębów z użyciem mikroskopu operacyjnego. Leczenie chorych i bolących zębów. Leczenie zębów, które kiedyś były przeznaczone do usunięcia. Usuwanie złamanych narzędzi kanałowych i wkładów koronowo-korzeniowych (sztyftów). Skutecznie i szybko. Zazwyczaj na jednej wizycie.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental »

  W gliwickim Centrum B-dentalleczymy kompleksowo pacjentów z problemami stomatologicznymi oraz bólami głowy i bruksizmem. Z powodzeniem od kilkunastu lat stosujemy implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. Używamy przy tym zarówno: -implantów jednofazowych- dwufazowych systemów implantologicznych- protez całkowitych opartych na implantach, które w przypadku bezzębia, są komfortowym uzupełnieniem protetycznym. Trudno w to pewnie uwierzyć, ale zabieg implantacji jest całkowicie bezbolesny! Umiejscowienie implantów planujemy precyzyjnie. Najlepszą pozycję implantu, biorąc pod uwagę zarówno aspekty kliniczne jak i estetyczne, ustala się za pomocą programu komputerowego 3D – SimPlant.Nasi lekarze Ortodonci zapraszają wszystkich pacjentów, bez względu na wiek, z wszelkimi nieprawidłowościami i wadami zgryzu.W leczeniu stosujemy pełną gamę zabiegów i aparatów ortodontycznych, zarówno stałych jak i ruchomych.Likwidujemy ból, przywracamy zdrowie i piękny uśmiech. Zapraszamy do B-dental.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Stomatologiczna - Warszawa »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ANIDENT Warszawa to przyjazne centrum stomatologiczne, oferujące zabiegi w pełnym zakresie. Dysponujemy czterema nowocześnie wyposażonymi gabinetami stomatologicznymi oraz cyfrowym gabinetem RTG. W tym ostatnim możemy wykonać cyfrowo pantomogram czyli podstawowe zdjęcie diagnostyczne w stomatologii. Cyfrowe obrazowanie pozwala znacząco zredukować dawkę w porównaniu do tradycyjnego pantomogramu na kliszy, więcej o tym piszemy na stronie pantomogram Warszawa. Naszych pacjentów powierzamy opiece i doświadczeniu piętnastu lekarzy stomatologów. W naszej ofercie również leczenie specjalistyczne, takie jak implanty, ortodoncja i protetyka. Szczególną naszą pasją są implanty, zapraszamy na specjalnie przygotowany informator na stronie internetowej znajdujący się pod implanty Warszawa. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, w którym można znaleźć wiele interesujących szczegółowych opisów poszczególnych procedur stomatologicznych. Dokładnie opisujemy nie tylko implanty, ale również licówki oraz wybielanie zębów.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta kraków »

  Rzetelna i profesjonalna pomoc stomatologiczna to motto Stomatologii Krakowskiej, czyli nowoczesnego gabinetu stomatologicznego w Krakowie. W gabinecie można wykonać praktycznie każdy zabieg czy działanie na zębach dzięki doświadczeniu dentystom oraz nowoczesnemu sprzętowi. W ofercie m. in. diagnostyka radiologiczna, zabiegi profilaktyczne, przeglądy stomatologiczne, stomatologia estetyczna, protetyka, ortodoncja, chirurgia czy zabiegi implantacyjne. Opieka najlepszych dentystów w regionie oraz atrakcyjne ceny zabiegów.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog Bielsko »

  Centrum Medyczne Danea w Wapienicy zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług medycznych. Jesteśmy placówką, w której mogą Państwo skorzystać zarówno z konsultacji lekarskich jak i porad profesorskich. U nas znajdą Państwo wykwalifikowaną kadrę lekarską z zakresu neurologii, stomatologii, hematologii, urologii oraz kardiologii. Nie muszą Państwo szukać lekarzy w różnych placówkach. U nas można wykonać wszystkie badania i zasięgną porady lekarskiej z każdej dziedziny. Zapraszamy na wizytę.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • City Dent Konin »

  Jeżeli masz problemy ze swoim uzębieniem serdecznie zapraszamy do naszej kliniki mieszącej się w Koninie. Oferujemy szeroki wachlarz usług skierowany zarówno dla osób starszych jak i młodszych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się stworzyć jak najlepsze warunki podczas oczekiwania na wizytę. Dzięki naszej wieloletniej pracy zyskaliśmy zaufanie wśród naszych pacjentów. W zakres naszych usług wchodzą między innymi : wybielanie zębów, protetyka, periodontologia, chirurgia stomatologiczna, implanty, leczenie kanałowe zębów i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępną na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny - Dentysta Poznań. »

  Gabinet stomatologiczny w Poznaniu oferuje szeroki zakres usług dentystycznych. Twój dentysta Poznań. Gabinet usytuowany jest przy ulicy Polskiej w Poznaniu. Realizujemy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, endodoncji, stomatologii estetycznej, stomatologia dziecięca.

  Stale podnosimy nasze kwalifikacje na kursach specjalistycznych. Stosujemy nowoczesne metody leczenia zawsze z zachowaniem najwyższych standardów higieny. Przykładem są rekonstrukcje zębów na włóknach szklanych, które charakteryzują się niską inwazyjnością (dentysta nie musi niszczyć zdrowych tkanek zębów jak ma to miejsce w tradycyjnych metodach np. mostach protetycznych), szybkością wykonania - na jednej wizycie dentystycznej.

  Wizyty u stomatologa nie muszą być przykrym doświadczeniem. Szczególnie pod tym względem dbamy o naszych najmłodszych Pacjentów. Zapraszamy wszystkie dzieci na wizyty adaptacyjne.
  U nas zadbasz także o swój uśmiech - wykonujemy zabiegi stomatologiczne z zakresu stomatologii estetycznej. Wybielamy zęby metodą nakładkową.

  Zapraszamy serdecznie na przegląd zębów kamerą wewnątrzustna, dzięki czemu Pacjent może zobaczyć dokładne ewentualne problemy stomatologiczne. Na naszych stronach internetowych www.dentistpoznan.pl, znaleźć można szereg artykułów napisanych przez dentystów, dotyczących profilaktyki zdrowia zębów. Łatwiej jest zapobiegać niż później leczyć dlatego oprócz leczenia stawiamy na edukację stomatologiczną.

  Zdrowie Pacjenta a także jego dobre samopoczucie zawsze jest u nas na pierwszym miejscu.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polska lista dobrych stomatologów - dentystów »

  Ciężko jest znaleźć dobrego stomatologa wśród tak wielu. Dzięki portalowi dobry-dentysta. org bez problemu odnajdziesz gabinet stomatologiczny który wyleczy cię w miły i cywilizowany sposób. Dzięki zamieszczonym na stronie opisom placówek jak również ocenom wystawionym przez nasz portal jak i przez użytkowników bez problemu znajdziesz gabinet przykładowo w mieście Łódź http://dobry-dentysta.org/lista-stomatologow/lodzkie/lodz/. Jeśli znajdziesz na naszej liście dentystę z którego usług już korzystałeś nie wahaj się i pozostaw opinie o nim. Dzięki takim informacjom kolejni użytkownicy będą mogli zapoznać się z Twoim zdaniem na temat stomatologa.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum stomatologii i protetyki w Piotrkowie Trybunalskim »

  Centrum stomatologii i protetyki W Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do swojej siedziby. Zadbamy o Twój uśmiech. Stomatologia ogólna, endodoncja, periodontologia, stomatologia estetyczna to obszary jakimi się zajmie nasz dentysta, a we współpracy z protetykiem zajmiemy się wszelkimi brakami w Państwa uzębieniu od pojedynczych przez częściowe do całkowitych. W dni wolne od pracy nie pozostawiamy naszych pacjentów bez opieki - prywatna pomoc stomatologiczna - działająca jak pogotowie stomatologiczne, aczkolwiek w danych godzinach - od 8:00 do 14:00, to usługa z której można skorzystać w każdy dzień tygodnia po uprzednim kontakcie telefonicznym dostępnym na stronie www.stoamtologiapiotrkow.pl, gdzie znajdą również Państwo pełen asortyment usług i aktualne rabaty. Zapraszamy do siedziby gabinetu - Piotrków Trybunalski, ul. Słowackiego 87/89, gdzie pacjenci mogą skorzystać z darmowych porad lekarza stomatologa i protetyka.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny CLINIDENT we Wrocławiu »

  Gabinet stomatologiczny CLINIDENT zapewnia swoim Pacjentom kompleksoweleczenie stomatologiczne. Nasi specjaliści zajmą się Twoim uśmiechem od początku do końca.Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych, w szczególności implanty, ortodoncja,protetyka, chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna, wybielanie zębów, stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Bezstresowa - Joanna Iwińska - stomatologia, dentysta Łódź, Teofilów, Rojna »

  Stomatologia Łódź. Dentysta, gabinet stomatologiczny Łódź, Rojna, Teofilów Nazywam się Joanna Iwińska i jestem lekarzem stomatologiem. Stomatologia to nie tylko mój zawód ale także pasja i hobby. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi oferować moim małym i dużym pacjentom bezstresowe i bezbolesne leczenie na najwyższym poziomie. Swoją wiedzę i doświadczenie ciągle wzbogacam i udoskonalam na licznych kursach, sympozjach i szkoleniach. Pacjent dla mnie to przede wszystkim człowiek szukający pomocy. Każdego wysłucham, doradzę. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla wielu problemów stomatologicznych. Z dentystą można się zaprzyjaźnić, zapewniam:) Jako dentysta staram się by moje usługi były kompleksowe i na najwyższym poziomie. Pracuje tylko na materiałach o najwyższej jakości. Wszystkie konsultacje i badania diagnostyczne są bezpłatne.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Impladent pantomogram warszawa »

  Impladent D. Niesiobędzki Sp. j. to zespół kompetentnych lekarzy stomatologów, którzy w ramach prowadzonego gabinetu przy ul. Żytniej w Warszawie, świadczą fachowe usługi dentystyczne kobietom i mężczyznom w różnym wieku. Mamy różnorodnych klientów, zarówno osoby dorosłe i dzieci, jakie mimo młodego wieku, szczególnie powinny dbać o higienę zębów. Nasz gabinet świadczy usługi dentystyczne w niezwykle szerokim aspekcie możliwości stomatologicznych, takich jak implanty, diagnostyka RTG, zabiegi przedimplatacyjne, leczenie kanałowe, chirurgia stomatologiczna, protetyka, leczenie parodontozy, stomatologia dziecięca. Więcej na witrynie WWW.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Implantologia Gdańsk »

  Gabinet Stomatologiczny - Marek Hippner - dentysta Gdańsk. Kliknij, sprawdź nas, zobacz więcej na naszej stronie co polecamy bo mamy zawsze korzystne ceny. Gabinet Stomatologiczny w Gdańsku oferuje bardzo dobrej jakości implanty, protezy zębowe, korony i mosty porcelanowe, kosmetyczne wypełnienia, bezbolesne leczenie zębów i wybielanie zębów. Dentysta, stomatolog Gdańsk Oliwa - także porady stomatologiczne, wizyty nagłe i zaplanowane. Chirurgia stomatologiczna, protetyka, implantologia, skuteczne leczenie kanałowe i zachowawcze.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków »

  DENT22 dentysta Kraków poleca bezbolesne zabiegi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Nasz gabinet stomatologiczny wyposażony został nie tylko w nowoczesny sprzęt ale posiada również wyjątkową kadrę lekarzy którzy, uczestnicząc w szkoleniach ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Zatrudniamy lekarzy dla których zawód stomatolog Kraków to coś więcej niż tylko praca, nasi stomatolodzy to ludzie z pasją dla których rutyna jest obca. Wspomagane komputerowo leczenie zębów oraz ortodoncja znacznie poprawia skuteczność i dokładność zabiegów. Aparaty ortodontyczne aparaty ruchome, aparaty stałe cienko łukowe, aparaty stałe grubo łukowe, inne aparaty, aparaty retencyjne.Dla wygody i bezpieczeństwa pacjentów mamy w nowoczesny rentgen stomatologiczny o obniżonej dawce promieniowania.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Wrocław »

  Gabinet stomatologiczny lek. med. Marka Więznowskiego mieści się we Wrocławiu na pl. Powstańców Śląskich. Lokalizacja umożliwia swobodne zaparkowanie samochodu w centrum miasta Wrocław. Stomatolog pracuje razem z lekarzem ortodontą oraz chirurgiem stomatologiem. Na stronie internetowej gabinetu można również uzyskać informacje na temat higieny jamy ustnej, profilaktyki oraz w jaki sposób przygotować się do wizyty w gabinecie stomatologicznym. Przyjazny dla pacjentów gabinet stomatologiczny w centrum miasta Wrocław. Lekarz medycyny stomatolog Marek Więznowski przyjmuje pacjentów w każdy dzień tygodnia. Nowoczesny i stylowy gabinet stomatologiczny wyposażony w sprzęt o europejskim poziomie. Stomatolog Marek Więznowski pracuje również z psychologiem, dla tych pacjentów którzy mają silny lęk przed dentystą. W atmosferze zaufania oraz wzajmnej współpracy pacjent oraz stomatolog przygotowują oraz ustalają schemat leczenia zębów oraz metody jakimi ewentualne defekty mają zostać usunięte. W swojej praktyce Marek Więznowski wykonuje również zabiegi higienizacyjne zębów, protetyczne. Gabinet stomatologiczny wyposażony jest w nowoczesny sprzęt na europejskim poziomie. Między innymi kamery doustne, aparat X-ray, (rentgen), nowoczesne maszyny do sterylizacji. W gabinecie dostępny jest bezprzewodowy internet, kawa. Zapraszamy na stronę wrocławskiego stomatologa lek. med. Marka Więznowskigo. Strona www

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • TERESA MICHAŁEK dentysta gdynia »

  Gabinety J-dent w Gdyni zapraszają wszystkich, którzy śnią o ładnym, zdrowym uśmiechu. Oferujemy najnowsze rozwiązania i dostęp do innowacyjnych osiągnięć globalnej stomatologii. Monitorujemy wszystkie nowinki w branży, a pracujący u nas lekarze ciągle udoskonalają swój warsztat poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz sympozjach, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Każdy pacjent odwiedzający naszą Klinikę jest traktowany indywidualnie. Staramy się stworzyć miłą i życzliwą aurę, żeby każdy nas odwiedzający czuł się w naszych progach komfortowo i bezpiecznie. Oferujemy pomoc znawców ze wszelkich dziedzin stomatologii. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »