Strony związane z hasłem 'słodycze reklamowe':

 • Słodycze reklamowe »

  Nie ma happeningu, czy imprezy promującej firmę bez firmowych łakoci. produkujemy mnóstwo pysznych słodyczy reklamowych. Naszym znakiem firmowym są cukierki, szczególnie cukierki krówki. My, jako producent słodyczy, najlepiej wiemy, że słodycze reklamowe przyciągną potencjalnego kontrahenta i wywołają uśmiech na jego twarzy. Z oferowanymi przez nas karmelkami łatwiej można pozyskać nowych kontrahentów. Pyszne łakocie ubarwią wszystkie imprezy firmowe. Pokus się o nasza ofertę i zaskocz wszystkich słodkim smakiem cukierków. Gwarantujemy, że nasze smakołyki zagwarantują sukces.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pierniki świąteczne oraz reklamowe pierniki z logo »

  Pierniki reklamowe to szczególny rodzaj słodyczy reklamowych. Te niebanalne ozdoby świąteczne zachwycą każdego obdarowywanego. Nasze pierniki świąteczne, których bazą jest prawie dwieście wzorów stanowią podstawę do wykonanie pierników reklamowych z logo firmy lub instytucji. Ten symbol szczęści i dostatki, jakim są pierniczki świąteczne z pewnością wzmocnią i ocieplą wizerunek Państwa firmy lub instytucji. Domek z piernika, pierniki na choinkę czy pierniczki świąteczne w wielu kształtach to zaledwie podstawa naszej oferty. Ciasto piernikowe, z którego wypiekamy nasze pierniki świąteczne posiada niezwykły aromat i subtelny smak, pozostając przy tym miękkim. Jeśli natomiast lubicie Państwo własne wypieki, polecamy to samo ciasto piernikowe, do którego załączamy przepis na pierniczki. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma slodkieupominki.pl »

  Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu słodyczy do wykorzystania w ramach działań marketingowych. Funkcjonujemy na rynku już od 1999 roku. W tym czasie dostarczyliśmy nasze wyroby ponad 5 tysiącom klientów instytucjonalnych z różnych branż zarówno w kraju, jak i w krajach europejskich. Zapewniamy w pełni kompleksowe usługi projektowania, produkcji oraz konfekcjonowania słodyczy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »