Strony związane z hasłem 'serwis gsm':

 • Sklep Internetowy gsm »

  Firma Electrogsm jest dostawcą części serwisowych do tabletów jak i telefonów komórkowych. Prowadzimy sklep internetowy w którym znajdziesz duży wybór produktów serwisowych do naprawy telefonów począwszy od wyświetlaczy do większości telefonów dostępnych na naszym rynku, a w szczególności posiadamy tanie wyświetlacze HTC aż po duży wybór szybek czyli ekranów dotykowych wśród których posiadamy największy wybór ekranów dotykowych HTC na rynku. Dodatkowo nasza oferta zawiera produkty z kategorii szpiegowskiej czyli gadżety na prezent wśród których znajdują się bezprzewodowe mini kamery o dużym zasięgu jak i mikro podsłuchy w technologi gsm w których problem zasięgu w zasadzie nie występuje

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • FIT - serwis telefonów, komputerów, nawigacji »

  Serwisujemy pogwarancyjnie wszystkie telefony komórkowe oraz smartfony dostępne na polskim rynku. Specjalizujemy się w naprawach IPHONE, NOKIA, SAMSUNG, HTC, SONY ERICSSON i innych. Posiadamy bogate zaplecze oryginalnych części serwisowych do telefonów IPHONE iNOKIA. Zajmujemy się usuwaniem podstawowych usterek związanych z telefonami iPhone jak również poważnymi uszkodzeniami wymagającymi użycia specjalistycznego sprzętu serwisowego. Podejmujemy się również napraw telefonów po kontakcie z cieczą. Używamy wyłącznie oryginalnych części zamiennych. W naszym punkcie mogą Państwo kupić, sprzedać lub zamienić swój sprzęt tj; telefony, smartfony, tablety, laptopy, netbooki oraz konsole Playstation i X-box. Zanim dokonasz wymiany telefonu w ramach abonamentu skontaktuj się z nami wcześniej aby ustalić najkorzystniejszą dla siebie ofertę sprzedaży. Oferujemy Państwu wszechstronne usługi w zakresie sprzedaży i serwisu komputerów przenośnych i stacjonarnych. - obsługa informatyczna firm oraz klientów prywatnych - usługi sieciowe- konfiguracje połączeń sieci bezprzewodowej - usługi informatyczne – projektowanie stron internetowych, wykonywanie projektów graficznych Nawigacje - sprzedaż, naprawa oraz aktualizacja oprogramowania. W naszym serwisie mogą Państwo uzyskać pomoc techniczną odnośnie aktualizacji map, dokonać zakupu urządzeń do nawigacji satelitarnej.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Miktel GSM »

  Posiadamy świadomość co do tego, że obecnie rynek usług jest bardzo rozbudowany. Jednak nasza oferta jest odpowiedzią na oczekiwania ze strony rynku. Dlatego na każdym właściwie kroku staramy się, by całość odbywała się w odpowiedni sposób oraz zgodnie z oczekiwaniami potencjalnego klienta. Oferujemy Państwu profesjonalnie wykonany grawer. Wyróżnia się on trwałością oraz precyzją. Dzięki temu przedmiot, na którym będzie się znajdował, stanie się wspaniałą pamiątką. Warto zainteresować się naszą ofertą.

  Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »