Strony związane z hasłem 'rekrutacja':

« poprzednia strona · 2
 • gartner-group.pl »

  Firma GARTNER Sp. z o. o. w Legnicy istnieje na rynku od 2014 r. i oferuje usługi w formie outsourcingu pracowniczego dla wielu branż. Zapewniamy całościowe wsparcie dla działów HR, świadcząc szereg nowoczesnych i korzystnych rozwiązań, które polecamy, aby osiągnąć Państwa cel biznesowy. Brak kosztów związanych z legalnym zatrudnieniem pracowników czy związanych z chorobą, urlopami, okresem wypowiedzenia, pracownicy na określony umową czas i wyższa jakość pracy to tylko niektóre korzyści, jakie płyną ze współpracy z nami. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 13 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja do Policji »

  Jak wygląda Rekrutacja do Policji i co trzeba zdać? Na pewno trzeba przejść test na wiedzę i test psychologiczny. Jak to zrobić? Możecie sobie ułatwić to zadanie korzystając z naszych gotowych testów. Mamy najnowsze testy, z jakich korzysta policja. W bazie znajduje się wiele pytań i odpowiedzi, dlatego bez problemów sobie z zaliczeniem takiego testu poradzicie. Sprawdźcie, jakie testy dla Was przygotowaliśmy.

  Data dodania: 15 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja pracowników z Ukrainy Gremi Personal »

  Samodzielne szukanie pracy w Polsce przez osoby przyjeżdżające z zagranicy może być trudne. Związane z tym formalności wymagają odpowiedniego przygotowania, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy na co dzień zajmują się rekrutacją pracowników z Ukrainy lub innych krajów ze Wschodu. Działająca od wielu lat na rynku agencja pracy tymczasowej Gremi Personal oferuje fachowe wsparcie, które jest niezbędne do tego, by ubiegać się o legalną pracę i zdobywać nowe umiejętności zawodowe.

  Data dodania: 17 07 2021 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2