Strony związane z hasłem 'rekrutacja':

1 · 2 · następna strona »
 • Doradztwo personalne, praca za granicą »

  Jesteśmy licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego (nr certyfikatu 7968). Oferujemy usługi profesjonalnej rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego oraz szkoleń. Dysponujemy również ofertami pracy w Polsce i za granicą (zarówno dla specjalistów, jak i osób wchodzących dopiero na rynek pracy).

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne Hands to work »

  Firma hands to work doradztwo personalne jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Jej specjalizacją jest rekrutacja międzynarodowa . Wiele informacji, w tym oferty pracy, możesz znaleźć na stronie www.handstowork.pl

  Praca w Holandii jest w oferowana w branżach logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie.
  Często pojawiają się oferty w zawodach jak : operator linii produkcyjnej, pakowacz, magazynier, operator wózka widłowego, pracownik szklarni – pomidory, szparagi, kwiaty, ogórki i inne , pracownik produkcji, pracownik pakujący i sortujący, pracownik pielęgnacji drzewek, pracownik zieleni miejskiej, pracownik recyklingu, stolarz, operator wózka widłowego – bocznego, spawacz, ślusarz, pokojówka, pielęgniarka.
  Więcej o pracach w Holandii dowiesz się an stronie : http://www.handstowork.pl/pl/praca-w-holandii/praca.html
  Często potrzebne sa osoby które posiadają zaświadczenia VCA to znaczy zdany egzamin z zasad bhp w Holandii
  Firma na wielu stanowiskach zatrudnia tylko te osoby które posiadają zaświadczenie o niekaralności dbając o bezpieczeństwo pracowników .

  Firma ceni jakość usług i dba o zadowolenie swoich pracowników. Należy do Zwiazku Pracodawców OKAP ( www.okap.org.pl ) który zrzesza wiele podobnych agencji pracy kierujących do pracy za granice do Holandii, Belgi, Austrii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec i innych . można znaleźć oferty pracy na stronie http://okap.org.pl/czlonkowie-okapu.html . Agencje które nalezą do związku dbają o przestrzeganie przepisów i dobra opinię branży.


  Siedziba firmy :
  HANDS TO WORK Sp. z o.o. Doradztwo Personalne
  Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole

  email i tel kontaktowy!!:
  +48 77 456-45-04 /Faks: +48 77 446-78-90
  handstowork@handstowork.pl

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outplacement Direct Serach BIGRAM »

  Firma doradztwa personalnego w Polsce z siedzibą w Warszawie.Zajmujemy się outplacementem i doradztwem personalnym outplacement, direct search development centre, assessment centre. Executive Search Firma Doradztwa personalnego - rekrutacja i selekcja systemy wynagradzania narzędzia oceny pracowników

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wsparcie w rekrutacji TalfitHire »

  Zajmujesz się pozyskiwaniem najlepszych pracowników i specjalistów? Chcesz poszerzać swoją wiedzę z zakresu Human Resources oraz poznawać różnorodne techniki efektywnego selekcjonowania najbardziej wartościowych kandydatów? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do odwiedzenia blog o HR redagowanego przez ekspertów firmy TalfitHire, specjalizującej się w badaniu kultury organizacyjnej przedsiębiorstw i tworzącej narzędzie wspomagające proces rekrutacji. Za pośrednictwem naszego bloga profesjonaliści dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, podpowiadają jak uniknąć popularnych błędów oraz na co zwracać szczególną uwagę podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Dzięki wsparciu ekspertów z pewnością nigdy nie będziesz już mieć problemów z dopasowaniem najlepszych pracowników do organizacji. Zapraszamy do lektury i komentowania.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja pracowników »

  Oferujemy przeprowadzenie kompleksowej rekrutacji pracowników na określone stanowiska, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak czasochłonne jest to zwykle w firmach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele osób wysyła swoje dokumenty aplikacyjne bez uprzedniego przeczytania oferty pracy, dlatego tak ważne jest, by wykonać początkową selekcje nadesłanych aplikacji, jak i przeprowadzić weryfikację rzeczywistych umiejętności kandydatów. Jesteśmy przekonani, że rekrutacja pracowników to odpowiedź na Państwa potrzeby i oczekiwania.

  Data dodania: 02 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja doradztwa personalnego - PROFESJA. »

  Jeżeli już szukasz idealnego pracownika to „GD Profesja S. C” jest doskonałym kontrahentem z usług, którego musisz skorzystać. Funkcjonujemy na rynku od 2006 roku i dodatkowo poprzez ten czas opracowaliśmy niemało usług dla naszych konsumentów. Zasadniczym zajęciem naszej spółki jest poszukiwanie odpowiednich pracowników spełniających Twoje oczekiwania jako pracodawcy. Mamy bardzo duże praktykę a także jesteśmy w stanie podołać każdemu zleceniu. Niezależnie czy poszukujesz pracownika na niski, średni bądź wysoki szczebel w osobistej spółce to ze 100% pewnością znajdziemy dla Ciebie idealnego kandydata. Do prowadzenia naszych usług posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty. Namawiamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją.

  Data dodania: 28 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja online »

  Talent Finder to pionierskie oprogramowanie dla firm, jakie lubią wygodę, oszczędność czasu i najlepsze rezultaty w procesie rekrutacji online pracowników. Wymieniony specjalistyczny program do rekrutacji, jaki został zbudowany przez specjalistów i z nim poszukiwanie zmotywowanych i wybitnych kandydatów będzie sporo łatwiejsze! To oprogramowanie rekrutacyjne wspomoże w pozyskiwaniu talentów, tworzeniu bazy kandydatów, administrowaniu rekrutacjami oraz kontaktami, selekcji i ocenie aplikacji, będziesz mógł stworzyć z nim także raporty i analizy. Oprogramowanie do rekrutacji Talent Finder dostępny jest w kilku wersjach, aby móc łatwo dobrać tę, jaka będzie w najwyższym stopniu odpowiadała oczekiwaniom odmiennych przedsiębiorstw. Poza tym można z nią zbudować także bardzo pozytywny wizerunek w charakterze pracodawcy przyjacielskiego ewentualnym pracownikom. Dzięki Talent Finder będzie można w końcu pozbyć się problemów związanych z prowadzeniem rekrutacji!

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracowników z Rosji Motivated Workers »

  Motivated Workers to agencja, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników z Rosji. Zajmujemy się rekrutacją, sprowadzaniem, leasingiem i outsourcingiem pracowników rosyjskich. Dla firm poszukujących pracowników jesteśmy w stanie sprowadzić pracownika fizycznego lub administracyjnego z Rosji. Każdy sprowadzony przez nas pracownik jest sumienny, rzetelnie wykonuje powierzone obowiązki i jest zainteresowany długotrwałym zatrudnieniem u pracodawcy w Polsce. Przekonaj się o naszej skuteczności i skorzystaj z naszych usług.

  Data dodania: 22 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • pl.next-jobs24.com »

  Zajmujemy się publikowaniem po przez nasz serwis profesjonalnych i każdorazowo sprawdzanych ofert pracy od największych firm z Polski. Dzięki naszej nowoczesnej wyszukiwarce znajdą Państwo najlepszą ofertę pasującą do Państwa wymagań. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony oraz korzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 17 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja pracowników »

  HR controlling to portal internetowy, który skupiony jest na świadomym zarządzaniu kadrami. Naszą stronę przygotowaliśmy po to, aby nasi czytelnicy mogli uzyskać fachowe wsparcie przy wprowadzeniu pozytywnych i trwałych zmian w firmach poprzez efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi. Możesz u nas dowiedzieć się wszystkiego dotyczącego miękkiego i twardego HR, rekrutacji, motywowania pracowników czy rozwiązań informatycznych dla HR. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla rekruterów i pracowników »

  Zapraszamy do zapoznania się z portalem zawierającym najnowsze informacje z dziedziny HR. Jest on skierowany zarówno do pracowników jaki i rekruterów. Podpowiadamy jak znaleźć najbardziej utalentowanych pracowników, jak motywować pracownika do wydajnej pracy i rozwoju. Jakie elementy sprawiają, że firma ma opinię przyjazną pracownikom? Z drugiej strony podpowiadamy jakich pytań spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej. Dlaczego warto inwestować w kursy i szkolenia związane z wybraną ścieżką kariery zawodowej.

  Data dodania: 10 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • injob.com »

  Zespół wykwalifikowanych pracowników, doskonałych specjalistów i osób mające odpowiednie doświadczenie w pracy na swoich stanowiskach, to podstawa działalności każdej firmy, zarówno małej, jak i dużej, polskiej, jak i międzynarodowej. Dlatego aby dotrzeć do odpowiednich ludzi i stworzyć dynamiczny, wysoko wykwalifikowany zespół, warto nawiązać współpracę z międzynarodową firmą In Job, która specjalizuje się właśnie w profesjonalnej rekrutacji na wyższe stanowiska w różnych branżach, w tym stanowiska menagerskie.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serwis rekrutacyjny »

  Rekrutuj i ucz się z serwisrekrtuacyjny. pl - projekt, który pozwoli na realizację zadań zespołów HR w internecie. Dzięki portalowi zyskasz narzędzia, które ułatwią Ci przygotowanie i przeprowadzenie całego procesu rekrutacji pracowników.

  Data dodania: 23 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • CeBRiS - Rekrutacja specjalistów »

  Nieustannie się rozwijając jako agencja badawcza stworzyliśmy wyspecjalizowany dział wsparcia rekrutacji. Nasi headhunterzy mają doświadczenie w wyszukiwaniu specjalistów metodą direct search czyli szukania bezpośredniego. Zakłada ona aktywne poszukiwania pracowników na rynku poprzez kontakt z nimi. Jest znacznie bardziej skuteczna niż tradycyjne ogłoszenia o pracę.

  Data dodania: 03 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • IT Human Force - doradztwo biznesowe i rekrutacje IT »

  IT Human Force, biuro rekrutacyjne i doradcze w Warszawie. Jeśli szukasz doświadczonego pracownika IT, dobrze trafiłeś - wyszukamy go za Ciebie. Rekrutacje IT i outsourcing to usługi biznesowe, w których się specjalizujemy. Zajmujemy się również employer brandingiem, optymalizacją procesową i polityką personalną w firmach. Zadbamy o wizerunek Twojej firmy i sprawimy, że pracownicy będą bardziej wydajni. Podejmij współpracę z IT Human Force. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Talent Hunters »

  Nasze usługi doradztwa personalnego oferujemy bardzo szerokiemu gronu odbiorców. Korzystają z nich zarówno osoby poszukujące pracy, które chcą przygotować profesjonalnie swoje dokumenty aplikacyjne oraz kompleksowo przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Pomagamy także przedsiębiorcom, zarówno niewielkim firmom, jak i międzynarodowym korporacjom, które chcą m. in. pozyskać specjalistów do swoich zespołów lub zbadać nastroje i oczekiwania pracowników. Posiadamy niemal dwudziestoletnie doświadczenie dzięki czemu doskonale wiemy, jak spełniać oczekiwania naszych klientów!

  Data dodania: 26 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leasing pracowników ze Wschodu »

  Twoja firma realizuje jednorazowe projekty, do których potrzebujesz idealnie skrojony zespół cieśli, spawaczy czy pracowników ogólnobudowlanych? Znajdziemy ich dla Ciebie! Odwiedź Workbalance. eu. Nasza agencja znajdzie dla Ciebie doskonałych pracowników tymczasowych z Ukrainy, Kazachstanu i Białorusi.

  Data dodania: 22 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • bisar.pl »

  Braki kadrowe to problem wielu przedsiębiorców, którzy zmuszeni są do poszukiwania pracowników poza granicami kraju. Warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy fachowców z bisar. pl. Usługi rekrutacyjne świadczone przez firmę Bisar gwarantują skuteczne pozyskiwanie wyspecjalizowanej kadry pracowniczej.

  Data dodania: 23 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • ARFA HR - Firma rekrutacyjna »

  Skorzystaj z naszych szkoleń dla menadżerów. Nauczymy Ciebie autoprezentacji w języku angielskim i francuskim, dzięki czemu będziesz swobodnie prowadził konferencje biznesowe w tych krajach. Nasza agencja doradztwa personalnego nauczy Cię także umiejętności przywódczych. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 22 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Studiawanglii.pl »

  Studiowaniem w UK zainteresowanych jest bardzo wielu młodych Polaków. Planując wyjazd, wielu młodych kandydatów ma obawy przed sprostaniem wszystkim zawiłościom procesu rekrutacji na studia w Anglii. Właśnie z myślą o takich osobach powstał portal studiawanglii. pl, który oferuje bezpłatną pomoc przy składaniu dokumentów w UCAS oraz ustalaniu poszczególnych terminów. Strona zawiera także liczne artykuły poradnikowe, pozwalające na napisanie dobrego personal statement, lepsze zrozumienie realiów studiowania w UK czy też ułatwiające znalezienie lokum i pracy.

  Data dodania: 31 05 2020 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »