Strony związane z hasłem 'radca prawny':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Warszawa adwokat, Warszawa prawnik - A§C LEX Kancelaria prawna »

  Warszawa adwokat , Warszawa notariusz , Warszawa radca prawny - A§C LEX Kancelaria - profesjonalne usługi prawnicze na najwyższym poziomie, nasi klienci są zawsze usatysfakcjonowani z naszej pracy. Pomożemy osobom fizycznym jak i przedsiębiorstwom, doradzimy i wyegzekwujemy odszkodowania. Prawno karne, prawno cywilne, sprawy administracyjne, rozwody, odszkodowania, windykacja, szkolenia BHP, oraz pozostałe aspekty prawne. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Nasza kancelaria prawna jest zawsze dla Państwa otwarta, służymy poradami prawnymi, reprezentujemy Państwa na ścieżce prawa.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat i radca prawny Gdynia - Kancelaria Adwokacko-Radcowska Chabowski Jaroszewicz S.C. »

  Adwokat i radca prawny Gdynia - Kancelaria Adwokacko-Radcowska Chabowski Jaroszewicz S.C. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów indywidualnych i gospodarczych. Zwłaszcza w dziedzinie prawa cywilnego, karnego, administracyjnego oraz prawa handlowego i spółek handlowych.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Arslex - kancelaria prawna Bydgoszcz »

  Jeśli potrzebujesz porady prawnej a uważasz że adwokat i radca prawny jest za drogi, to odwiedźcie naszą stronę internetową i sprawdź nasze ceny.

  Arslex - Centrum Prawnicze to, kancelaria prawna świadcząca kompleksowe usługi prawne. Działamy na rynku usług prawnych już od 2006 roku. W tym czasie udzieliliśmy skutecznej pomocy prawnej wielu osobom, które tworzą zadowoloną i darzącą nas dużym zaufaniem grupę Klientów.

  Naszym podstawowym celem jest umożliwienie Klientom skorzystania z usług prawnych w korzystnych cenach. Nasze usługi obejmują:
  - porady prawne i analizę spraw,
  - pisanie pism, pozwów, wniosków i umów,
  - pełne prowadzenie spraw.  Nasza kancelaria znajduje się w centrum Bydgoszczy, gdzie w celu uzyskania bezpośredniej usługi prawnej zapraszamy do przedstawienia sprawy prawnikowi.

  Nasi pracownicy to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy uzupełniają się specjalizacją we wszystkich dziedzinach prawa, a w szczególności w prawie spadkowym, rozwodowym, alimentacyjnym, rodzinnym, windykacyjnym, ubezpieczeń społecznych, budowlanym, mieszkaniowym, administracyjnym, karnym i pracy. Zajmujemy się również pełną obsługą firm, wspólnot mieszkaniowych i związków zawodowych.

  Dodatkowo na naszej stronie znajdziesz przydatne infromacje, których celem jest przedstawienie zagadnień prawnych dotyczących obsługi, oraz istotnych terminów i pojęć, które mogą przydać się w Twojej sprawy. Dzięki nim dowiesz się np. czym różnią się od siebie prawnik, adwokat i radca prawny.

  Zanim zaczniesz wyszukiwać w internecie adwokat bydgoszcz, prawnik bydgoszcz czy też radca prawny bydgoszcz, odwiedź naszą stronę i skontaktuj się z naszą kancelarią.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Portal prawnik-online.eu oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych jak również przedsiębiorców. Strona umożliwia skorzystanie z bezpłatnych porad prawnych, bazy aktów prawnych, forum prawnego jak również bazy pism i umów z każdej dziedziny prawa. Portal oferuje również możliwość skorzystania z płatnych usług takich jak: opinie prawne, porady prawne online ( porady prawne przez Internet ), zamówienie określonego pisma lub umowy prawnej wg specyfikacji klienta. Zapraszamy do zapoznanie się z pełną ofertą usług prawnych online.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna pomoc prawna w Lublinie - adwokat i radca prawny »

  Lubelskie kancelarie - profesjonalne usługi prawne w Lublinie. Kancelaria adwokacka i radcy prawnego. Oferta dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji. Pomoc doświadczonych prawników, konkurencyjne zasady wynagradzania, porady prawne przez Internet. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Online »

  Nowoczesna forma kontaktu z prawnikiem czyli porady prawne online. Aby uzyskać poradę prawną przez Internet (czyli szybko i wygodnie a co najważniejsze w pełni anonimowo)wystarczy wejść na stronę: www.porady-prawne.net.pl i opisać swój problem prawny w specjalnym formularzu. Porada zostanie wyceniona a po jej opłaceniu przesłana na wskazany adres e-mail.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wysokiej jakości - Kancelaria Prawnicza Podatkowa KMR Koper »

  Kancelaria Prawnicza Podatkowa KMR Koper, adwokat Warszawa - doradztwo i doradztwo prawne. Kancelaria prawna oferuje obsługę transakcji, procesy przekształceń i restrukturyzacji, prowadzenie postępowań podatkowych i spraw spornych oraz codzienną pomoc prawną. Wiedza i wieloletnie doświadczenie - Spory sądowe, umowy handlowe, prowadzenie postępowań i spraw spornych. Kancelaria prawna zaprasza - doradca podatkowy, radca prawny, adwokat warszawa. Porady prawne w Warszawie, woj. mazowieckie - ceny transferowe, Kontrola podatkowa, podatki międzynarodowe. Naszym celem jest sukces naszych klientów - oferujemy szeroką gamę usług, występujemy w charakterze pełnomocników.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza Łódź »

  Kancelaria radców prawnych zaprasza do korzystania ze swoich usług. Właśnie w tym miejscu możesz skorzystać z całościowych porad powiązanych z rozmaitymi dziedzinami prawa i zdobędziesz je szybko, bez zbytnich kosztów i w miłej atmosferze. Jedna z najistotniejszych specjalizacji naszej kancelarii to prowadzenie sporów sądowych. Oceniamy zawsze ryzyko rezultatów każdego sporu, pieczołowicie informujemy o nich klientów. Zajmujemy się prawem gospodarczym, przedsięwzięciami w materiach zamówień publicznych, procesami prawa pracy bądź też związanych z prawem cywilnym. W podobny sposób specjalizujemy się w prawie medycznym, prawie własności intelektualnej, prawie konkurencji. Nasi eksperci mają duże doświadczenie i znajdą rozstrzygnięcie z prawie każdej sytuacji, nawet tej wielce wieloaspektowej. Swoje usługi adresujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapraszamy na naszą witrynę internetową, gdzie można uzyskać więcej wiadomości. Z nami z pewnością prawo nie będzie już dla ciebie kłopotem i wesprzemy cię w każdym przypadku powiązanym z prawem!

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Robert Solga - Usługi prawneTarnowskie Góry »

  Sprawna i doświadczona kancelaria radców prawnych, gdzie zdobyć możesz wszechstronną obsługę dla siebie i swojej firmy. Kancelaria specjalizuje się głównie w oferowaniu usług dla biznesu, sprawując łączną obsługę prawną dla interesantów, ale też doradzając, przygotowując pisma w przypadkach szczególnych. Zajmujemy się przede wszystkim prawem gospodarczym, prawem spółek, restrukturyzacją przedsiębiorstw, dochodzeniem należności, fuzjami i sporami sądowymi. Poradzimy w przypadku zamówień publicznych, również nasi profesjonaliści pomagają w obrębie prawa własności intelektualnej, prawa nowych technologii oraz prawa konkurencji. Za każdym razem dostosowujemy najkorzystniejsze profile rentowności do potrzeb naszych klientów biznesowych, powodując, że ich działalność staje się jeszcze w wyższym stopniu efektywna i tym samym zyskowna i pewna. Charakteryzują nas na dodatek pociągające ceny. Jeśli pożądasz w takim przypadku usług kompetentnych radców prawnych, zachęcamy już w tym momencie do bliższego zaznajomienia się z ofertą naszej kancelarii.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Mamy dziś wielką ochotę do zaprezentowania Wam nowej strony internetowej kancelarii Competia, której jedna z siedzib zlokalizowana jest w centrum Krakowa. Informujemy, iż adwokaci oraz radcy prawni, którzy pracują dla tej korporacji posiadają ogromną wiedzę, którą chętnie wykorzystają w celu rozwiązania Twoich problemów z prawem.Mając więc problemy z prawem, z odzyskaniem odszkodowania lub z windykacją należności śmiało sięgnij po ich porady prawne - na pewno Ci one pomogą.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zyman Izabela porady radcy prawnego rybnik »

  Posiadająca swoją siedzibę w Rybniku Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Zyman kieruje swoje usługi. Zajmujemy się prawem administracyjnym- pomagamy odpowiednie przeprowadzić transakcję związaną z nieruchomościami, wskazujemy jakie formalności dopełnić oraz w jaki sposób to wykonać, aby uniknąć kłopotów z różnorodnymi urzędami. Prawem spadkowym oraz pracy - działalności gospodarczej, zawierania pracowniczych umów zbiorowych. Pomagamy też w postępowaniach dotyczących wypadków komunikacyjnych, w tym tych z udziałem zwierząt. Kancelaria podchodzi do każdego Klienta w sposób indywidualny, uwzględniając jego żądania i potrzeby. Więcej wiadomości na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lubińska Justyna radca prawny płock »

  Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Lubińska mieści się w Płocku. Prowadzi obsługę zarówno osób prywatnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw. Specjalizuje się w pomocy prawnej dla firm transportowych. Zajmuje się przygotowaniem, opracowywaniem bądź opiniowaniem umów z zakresu prawa cywilnego, w tym umów agencyjnych, leasingu bądź outsourcingowych. Są one ważkie dla działania wielu podmiotów gospodarczych. Kancelaria tworzy także opinie prawne związane z zagadnieniami gospodarczymi, a dotyczące konkretnych problemów klienta. Radca prawny wykonuje ciągłą obsługę prawną dla klientów biznesowych. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Słupsk - Henryk Narkun »

  sprawy gospodarcze (w szczególności tryb nakazowy i upominawczy, sprawy związane z prawem spółek handlowych), sprawy cywilne (w szczególności z zakresu odszkodowań z OC, AC i innych oraz sprawy spadkowe, w tym dział spadku a także zasiedzenie, służebność przesyłu) sprawy administracyjne i podatkowe (WSA, NSA) prawo bankowe (15 letnia praktyka), prawo karne w tym karne skarbowe i wykonawcze (dozór elektroniczny), postępowania zabezpieczające i egzekucyjne. Kancelaria współpracuje z dwoma polskimi firmami windykacyjnymi, co umożliwia prowadzenie egzekucji w trybie pozasądowym. Kancelaria współpracuje z kancelarią prawniczą z Dusseldorfu, w tym w zakresie spraw związanych ze szkodami samochodowymi (OC, AC) na terenie Niemiec i Polski. Ponadto Kancelaria oferuje pomoc prawną osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym w języku angielskim i niemieckim, w tym w sprawach związanych z dochodzeniem należności oraz prawie nieruchomości i sprawach gospodarczych.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Zielona Góra »

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pawlina i Kancelaria Adwokacka Katarzyna Szulc-Błażków, dobra obsługa prawna, porady prawne, sprawy rozwodowe, spadkowe, odszkodowawcze. PORADY PRAWNE – ustne lub pisemne OBSŁUGA FIRM – stała lub doraźna OBSŁUGA WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH CZYNNOŚCI PRZEDSĄDOWE, REPREZENTACJA W POSTĘPOWANIU SĄDOWYM

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne online »

  Dokonując wyboru kancelarii, która będzie udzielać rady w sprawach prawnych, powinniśmy zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii. Na ogół podstawowym kryterium bywa polecenie usług kancelarii przez znajomych. Ważnym argumentem pomocnym w wyborze powinien być dorobek danej kancelarii i uwagi jej klientów. Coraz częściej kancelarie, które posiadają swoje witryny www świadczą porady prawne online. Będzie to niewątpliwie praktyczne, kiedy w natłoku zajęć nie ma czasu, żeby po radę pójść osobiście albo zlecić ją przez telefon. Osobną sprawą jest cena realizowanych usług. Jednakże obecnie na rynku istnieje spora konkurencja, iż opłaty są dostosowane do możliwości finansowych zlecającego.

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Kancelaria Radcy Prawnego Pro Lex chce zaoferować państwu pełną pomoc w pełnym zakresie prawa. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, pracy, cywilnym, gospodarczym, handlowym a w szczególności w zamówieniach publicznych oraz przez cały czas rozwija swoja wiedzę. Pro Lex istnieje od 1996 roku i od tego czasu zdobyła ogromne doświadczenie poprzez obsługę różnych przedsiębiorstw. Kancelaria Pro Lex jest w pełni nastawiona na potrzeby klienta. W celu profesjonalnej obsługi współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami jak również Biurem Rachunkowym Domino. Zapraszamy młodych radców prawnych do skorzystania z robionych przez kancelarie praktyk, staży oraz aplikacji. Więcej informacji umieszczonych jest na stronie internetowej Kancelarii Pro Lex.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa »

  Szukasz Kancelarii Prawnej online? Kancelaria Pierwsza Prawna z siedzibą w Warszawie to wyczerpujące i jasne porady oraz profesjonalne załatwianie problematycznych spraw bez konieczności wychodzenia z domu. Posiadamy grono zadowolonych klientów z których opinią można zapoznać się na naszej stronie internetowej. W ramach każdej zakupionej usługi otrzymują Państwo bezpłatną 7 –dniową opiekę prawna, w przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań mogą Państwo liczyć na bezpłatna, natychmiastową pomoc. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Opole »

  JHC adwokaci to zespół młodych, lecz doświadczonych adwokatów, wykonujących pracę zawodową głównie na terenach województwa opolskiego, w szczególności Opola, Ozimka, Strzelec Opolskich i Krapkowic. Ze względu na różnorodność nabytej wiedzy i doświadczenia podczas naszej kilkuletniej praktyki, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. W naszym gronie posiadamy osoby specjalizujące się przede wszystkim w prawie cywilnym (w tym odszkodowawczym), rodzinnym, jak i karnym. Dochodzimy praw majątkowych należnych pokrzywdzonym od sprawcy czynu niedozwolonego, jak i od ubezpieczyciela. Reprezentujemy także podejrzanych i oskarżonych na każdym etapie postępowania karnego.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Arleta Dub-Brych »

  Kancelaria Radcy Prawnego świadczy usługi prawne skierowane do klientów indywidualnych, firm oraz organów administracji. W ramach obsługi udzielamy porad prawnych, konsultacji, sporządzamy opinie, pisma procesowe, projekty umów, akty prawne, a także reprezentujemy klientów przed sądami i urzędami. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu sporów o zasiedzenie nieruchomości oraz z zakresu prawa pracy.

  Data dodania: 17 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Stargard »

  Prowadzimy Kancelarię Adwokacką, w której zajmujemy się usługami prawnymi. Działamy w sprawach z zakresu Kodeksu Cywilnego oraz Kodeksu Karnego. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów w elastycznym wymiarze czasu pracy.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »