Strony związane z hasłem 'PUR':

 • Opolmed »

  Opolmed jest firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu do rehabilitacji i fizykoterapii, sprzętu medycznego, sprzętu kosmetycznego i fryzjerskiego, mebli kosmetycznych, fryzjerskich i medycznych, spa & wellness, urządzeń fitness. Naszym głównym celem jest profesjonalne oraz rzetelne podejście do obsługi każdego klienta. Staramy się aby sprzedaż odbywała się na jak najwyższym poziomie. Oferta firmy Opolmed skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego i biznesowego. Bazując na wieloletnim doświadczeniu staramy się oferować naszym klientom wyselekcjonowany towar wysokiej jakości od najlepszych producentów i importerów.

  Data dodania: 04 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Termoizolacje natryskowe dachów i poddaszy »

  Przedstawiamy ofertę przedsiębiorstwa usługowego Dach-bud z Kamienicy Polskiej, miejscowości ulokowanej niedaleko Częstochowy. Firma specjalizuje się w termoizolacji poddaszy, dachów oraz ścian wewnętrznych i zewnętrznych oraz innych elementów budynków mieszkalnych i użytkowych. Spośród wielu technik izolacji wybraliśmy tą, naszym zdaniem najbardziej skuteczną i najtrwalszą, a mianowicie technologię natrysku pianek poliuretanowych. Poliuretany posiadają doskonałe właściwości izolacyjne, a jednocześnie nie wywierają żadnego niekorzystnego wpływu na otoczenie. Pianki pur nakłada się bardzo szybko, ocieplenie poddasza domu jednorodzinnego trwa w zasadzie jeden dzień! Pianki pozwalają ocieplać i uszczelnić nawet najbardziej złożone powierzchnie. Możliwe jest dostosowanie grubości warstwy izolacji do potrzeb każdej powierzchni. Piana pur jest dużo wydajniejsza niż tradycyjne technologie izolacji, na przykład wata czy styropian, ponadto właściwości pianki pur nie zmniejszają się przez cały okres użytkowania. Na świecie stosowanie tej techniki obserwuje się już od dziesięcioleci dlatego można mieć pewność co do trwałości pianek. Zastosowanie pianek pur obejmuje termoizolację nowych i starszych budynków mieszkalnych, a także użytkowych takich jak magazyny, hale oraz inne budynki gospodarcze.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenie poddasza pianką »

  Zasadniczo poddasze to tak jakby taka część domu, która najzwyczajniej w świecie jest w szczególności narażona na znaczną ucieczkę energii cieplnej. Czyli w skrócie wyciekają nasze ciężko zarobione pieniądze! I właśnie dlatego ocieplanie poddasza pianką to coś wielce istotnego. Może niektórzy Polacy mają nieco inne zdanie na owy temat, ale specjaliści nie ściemniają - niemalże w każdym polskim domu czymś potrzebnym są izolacje pianą. Niemały to wydatek, lecz czyż nie jest może tak, że i tak każdego dnia tracimy pieniądze na cieple? Warto teraz wydać nieco więcej kasy, ale przynajmniej potem zaoszczędzić sobie. Powinniśmy myśleć bardziej przyszłościowo. A poza tym, nie przesadzajmy - izolacja poddasza pianą i tak nie jest aż takim dużym wydatkiem. Nawet dla średnio zarabiającego Polaka. Jeśli mamy zdolności manualne i trochę życiowego doświadczenia, w sumie możemy samodzielnie wykonać ocieplanie pianką.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Płyta PIR »

  Płyta PIR poliuretanowa staje się powoli alternatywą dla styropianu dlatego głównie, że posiada doskonałe właściwości oraz niską cenę za metr kwadratowy. Płyty poliuretanowie świetnie sprawdzają się również w izolacji budynków gospodarczych.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »