Strony związane z hasłem 'psychologia':

 • Antykwariat Internetowy Nowy Wspaniały Świat - książki używane, Kraków-Ruczaj »

  Antykwariat internetowy NWS oferuje w ciągłej sprzedaży za pośrednictwem internetu, jak również w siedzibie firmy w Krakowie, przy ul.Kobierzyńskiej 120, starannie wyselekcjonowane książki zarówno współczesne, jak i przedwojenne - klasykę literatury, książki dla dzieci i młodzieży, książki naukowe, historyczne, biograficzne, popularnonaukowe, związane z Krakowem, górami, sztuką, albumy oraz wiele innych interesujących pozycji, niedostępnych w księgarniach, w poszukiwanych wydaniach i przekładach, ciekawie zilustrowanych, o niskich nakładach, w unikalnych oprawach. Oferujemy także tanią wysyłkę bez względu na ilość zakupionych książek. Znajdą Państwo u nas rzetelny opis oraz rzeczywiste zdjęcie każdej oferowanej pozycji.
  http://www.antykwariatnws.pl/antykwariat_nowosci-7d
  http://www.antykwariatnws.pl/antykwariat-460-dzieje_narodu_i_panstwa_polskiego.html
  http://www.antykwariatnws.pl/antykwariat-41-humor_i_satyra.html

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Finansowy »

  mBrokers.pl to rozpoznawalny portal finansowych prezentujący wiadomości, które nie tylko dotyczą ogólnej tematy finansowej, ale również takich działów jak: firma, prawo, marketing, rynek kapitałowy, motoryzacja, psychologia. Posiadamy również szeroka bazę teleadresową oraz dział znajdź firmę, w którym, jak sama nazwa wskazuje, można wyszukać firmy z całej polski.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Emocje i Psychologia »

  Blog o emocjach i psychologii. Oryginalny punkt widzenia na psychologiczne aspekty uczuć, zachowań i postaw. Szerokie spektrum poruszanych zagadnień: teoria mesmeryzmu, poprzez pieskią zazdrość kończąc na odpowiedzi na pytanie: czy czekolada może pogłębić depresję? Przekonasz się, że stres nie jest wynalazkiem XX wieku, odpowiemy na pytanie: jakich ludzi należy unikać, będziesz mógł rozwiązać u nas japońską zagadkę. Na pewno nie będzie nudno. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • CARPE DIEM Spółka z o.o. psycholog dziecięcy szczecin »

  Chcemy zaznajomić Państwa z ofertą Centrum Psychologiczno-Terapeutycznego Carpe Diem ze Szczecina. Oferujemy Państwu różnego rodzaju konsultacje psychologiczne i psychiatryczne. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci oraz młodzieży. Proponujemy wsparcie i pomoc w leczeniu zaburzeń odżywiania, depresji, nadpobudliwości i uzależnień. Prowadzimy grupy wsparcia. W swojej pracy stosujemy różnego typu metody leczenia, m. in. neuroterapię. Ponadto realizujemy różnego typu kursy i ćwiczenia. Więcej danych o naszej jednostce odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Blog o Transkrypcjach | Blog Transkryptora »

  Blog Transkryptora opisuje transkrypcje z punktu widzenia technicznych aspektów wykonywania tego zawodu. Opisujemy jak powinna wyglądać dobra transkrypcja, jakie są zasady transkrypcji poszczególnych plików i jakie cechy powinna mieć osoba pracująca jako transkryptor. Wykonywanie transkrypcji to nie jest łatwa praca, wbrew pozorom, wymaga dużo samodyscypliny i wyczucia. Do wykonywania transkrypcji należy zasiadać jak biała kartka, bez myśli zaprzątających umysł. O tych i innych rzeczach dowiecie się z Bloga Transkryptora.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • TERAPIA 24 »

  Portal numer jeden o psychologii i terapii dla wszystkich, którzy pragną dowiedzieć się więcej o samych sobie. Profesjonalne artykuły i porady, co miesięczny magazyn Uzależnienia oraz Życie na Piątkę wydawane wspólnie z księgarnią Motywacja Na Maxa, Płyty DVD z terapią w formie video i audio. Informacje dotyczące psychologii, psychiatrii oraz leczenia uzależnień. Przejrzysty podział na kategorie pozwoli łatwo i szybko odnaleźć Ci poszukiwane informacje, dzięki stopce autorskiej będziesz mógł zobaczyć inne porady wybranego przez Ciebie eksperta, jak również skontaktować się z Nim osobiście. Zachęcamy Cię do subskrypcji newslettera z poradami psychologicznymi, w newsleterze darmowym odnajdziesz informacje podstawowe na temat różnych ciekawych zagadnień psychologicznych takich jak stres, pewność siebie, nieśmiałość, empatia, relacje romantyczne i wiele innych. newletter płatny jest przeznaczony dla osób pragnących szczegółowo poznać wybrane problemy i profesjonalne sposoby radzenia sobie z Nimi.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog w Warszawie »

  Każdy z nas czasami przeżywa trudności i chciałby skorzystać z profesjonalnej pomocy. Wyszukanie psychologa w Warszawie jest niełatwymzadaniem. Istnieje bardzo  dużo gabinetów psychoterapeutycznych, jednak wybranie właściwego dla siebie jest sporym problemem. Różnią się one technikami terapeutycznymi,metodami pracy oraz stosunkiem do pacjenta. Warto również zwrócić uwagę napołożenie, gdyż częste dojazdy mogą okazać się  dolegliwe i niedobrze wpływać na przebieg terapii. Warto zatem się dobrze zastanowić przed podjęciem ostatecznej decyzji. Może się bowiem okazać, że zwyczajnie nie chce się nam jechać na drugi koniec miasta, w wyniku czego zrezygnujemy z psychoterapii. Trudności związane z dojazdem mogą okazać się łatwym pretekstem do usprawiedliwienia swojej rezygnacji. Innym ważnym czynnikiem są preferowane metody pracy. Należy pamiętać, że psychologia jest nauką i jako nauka posługuje się wyłącznie metodami naukowymi. Wykorzystywane metody pracy powinny być udokumentowane i powszechnie znane i omawiane w licznych publikacjach. Bardzo ważne jest również wybranie takiego sposobu pracy, który ukierunkowany jest na osiągnięcie trwałych rezultatów w określonym czasie. Taką właśnie cechą wyróżnia się terapia poznawczo-behawioralna.

  Data dodania: 22 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lottonet »

  Lottonet. pl jest to bardzo ciekawa strona, gdzie autorzy dzielą się swoją wiedzą i spostrzeżeniami. Znajdziesz tu informacje odnośnie psychologii, nauki, zdrowia i urody czy motoryzacji i nowych technologii. Autorzy tego serwisu to grupa ciekawych ludzi, którzy pragną się z wami podzielić swoją ciekawością do świata. Nie czekaj i odwiedź ich blog, aby się przekonać o ilu rzeczach nie miałeś pojęcia.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Toruń pomoże w kwestiach ze samym sobą »

  Czy rezultaty jakie osiąga psychoterapia Toruń są ustabilizowane? W ogromnej liczbie przypadków są stabilne. Psychoterapia Toruń daje dwukrotnie mniej nawrotów choroby niż leczenie lekami, ale trwałość efektów jest zróżnicowana. Dlatego za wiarygodną uważa się taką psychoterapię, gdzie nie tylko jest wymierna poprawa na końcu leczenia, ale i w badaniu kontrolnym, po minimum pół roku od zakończenia.  A w ogromnej liczbie przypadków po roku i po kilku latach. Co przesądza o tym czy dana psychoterapia Toruń jest skuteczna?Psychoterapia Toruń to metoda leczenie jest przeznaczona przede wszystkim dla osób cierpiących na różnego stylu zaburzenia psychiczne. Ale psychoterapia Toruń posiada znaczenie również dla osób znajdujących się w sytuacji kryzysów życiowych, niepotrafiących sobie poradzić w relacjach z ludźmi. Psychoterapia Toruń także przeznaczona jest dla ludzi, które szukają edukacji na temat swojego postępowania tak, by było ono bardziej świadome. Psychoterapia Toruń jest procesem leczenia, który posiada prowadzić do zmiany sposobu myślenia i zachowania, i jako taka powinna być odróżniana od innych rodzajów psychologicznej aktywności klinicznej. Psychoterapia Toruń polega na rozmowie pacjenta z psychoterapeutą. Nie znaczy to jednak, że sam fakt  rozmawiania jest czynnikiem leczącym w psychoterapia Toruń, który prowadzi do wyzdrowienia.

  Data dodania: 01 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nasz psycholog Toruń dobierze odpowiednie metody? »

  Warto zadać sobie pytanie czym zajmuje się psycholog Toruń, w czym nam ma możliwość pomóc taka osoba. Najprościej rzecz ujmując, psycholog Toruń to osoba, która przy pomocy odpowiednich metod terapeutycznych obejmujących całą gamę technik służących leczeniu schorzeń o charakterze psychologicznym. Psycholog Toruń i  jego praca opiera się na indywidualnym kontakcie interpersonalnym. Radę w ramach psychoterapii ma możliwość być niesiona zarówno poprzez psychoterapeutę  albo też przez psychologów, pedagogów czy różnego stylu grupy wsparcia.Psycholog Toruń może bardzo pomóc osobie zmotywowanej, ukazując jej kierunki, metody pracy nad sobą. Psycholog Toruń pomaga zrozumieć mechanizmy, które stoją za jej działaniami i pułapki, w których utknęła, ma możliwość nawet próbować podnieść je motywację, niemniej jednak psycholog Toruń nie jest cudotwórcą. Czy pójście do psycholog Toruń jest "pozbywaniem się dylematu". Niekoniecznie. Psycholog Toruń to (choćby w postanowieniach) człowiek najwszechstronniej przygotowany do pomocy i posiadający wszechstronną edukację o różnych "ludzkich zakrętach".

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień Warszawa. www.szczepaniak-psychology.eu »

  Jeśli poszukują Państwo doświadczonego specjalisty terapii uzależnień w Warszawie to zapraszam do zapoznania się z moją praktyką psychoterapeutyczną na www. szczepaniak-psychology. eu
  Jestem psychologiem i psychoterapeutą z wykształceniem uniwersyteckim i bogatym doświadczeniem zawodowym popartym wieloma certyfikatami.
  W swojej pracy zawodowej koncentruję się na psychoterapii rodzin i par oraz terapii uzależnień. Pomagam osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków, gier hazardowych oraz uzależnionych behavioralnie.
  Wszystkie rodzaje terapie realizowane w moim gabinecie są dostosowane do potrzeb danego człowieka, aby pomóc mu skutecznie i trwale.
  Zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie na Muranowie oraz na stronę internetową www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 20 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Społeczeństwo, prawo, duchowość - miedzynami.net »

  Autorzy portalu międzynami. net pochylają się nad złożonymi zagadnieniami frapującymi polskie społeczeństwo. Kwestie prawa - rozwody czy ubezpieczenia. Zdrowie - choroby, psychologia - to tylko część zagadnień, które poruszane są w portalu. Ponadto miedzynami.net dostarcza informacji na temat życia - relacji społecznych, wychowania dzieci, opieki nad starszymi. Jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące sensu życia, podpowiemy ci, gdzie ich szukać - w jakich książkach, publikacjach czy wartościowych filmach.

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • mala-psychologia.eu »

  Mała Psychologia jest portalem oferującym dużą dawkę fachowej wiedzy z dziedziny psychologii. Zajmuje się tłumaczeniem i publikacją artykułów naukowych, wspiera i prowadzi badania naukowe, opisuje eksperymenty badawcze i te wykonywane w naturalnym środowisku. Mała Psychologia ma za zadanie skupiać środowiska zainteresowane rozwojem psychologii jako nauki w celu organizowania wspólnych działań, m. in. konferencji, spotkań, kampanii, które pomogą zwiększyć świadomość społeczeństwa (psychoedukacja).

  Data dodania: 14 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • cerebralpalsy.ie »

  Dla rodziców czy opiekunów oraz samych dzieci cierpiących na porażenie mózgowe każdy dzień jest wyzwaniem, dlatego trzeba posiadać również odpowiednią wiedzę, aby wiedzieć, jak zorganizować sobie życie dzień po dniu. Ze strony internetowej CerebralPalsy dowiesz się, gdzie i w jaki sposób szukać specjalistów, gdzie znajdować ujście dla swoich negatywnych emocji, jakich lektur należy szukać oraz co zrobić z edukacją dzieci chorujących na tę przypadłość. Strona to cenne źródło podpowiedzi oraz wskazówek, jak sobie radzić.

  Data dodania: 11 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • http://www.empatyczni.pl »

  Grupa pasjonatów szeroko rozumianej tematyki lifestylowej zaprasza do zajrzenia do portalu internetowego Empatyczni, będącego efektem ich systematycznej pracy redaktorskiej. Proponujemy kilka kategorii tematycznych, w oparciu o które publikowane są nasze treści, a mianowicie zgłębiamy działy: zabawki i akcesoria, zdrowie i higiena, sport, ćwiczenia i dieta. Więcej na stronie.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Czasnaterapie »

  Jeżeli interesujecie się tematami związanymi ze zdrowiem, urodą, ciążą, psychologią, dietą oraz sportem zapraszamy do zapoznania się z obszerną wiedzą na łamach naszego poradnikowego portalu. Z czytelnikami jesteśmy od 2011 roku, dlatego bez najmniejszych obaw możecie nam zaufać. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 07 09 2017 · szczegóły wpisu »