Strony związane z hasłem 'psycholog':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Psycholog, terapia indywidualna i par, Gdańsk, Gdynia - Magdalena Matczak »

  Magdalena Matczak - psycholog i psychoterapeuta, prowadzi terapię indywidualną oraz terapię par posługując się głównie metodą terapii systemowej. Przyjmuje pacjentów w Gdańsku oraz w Gdyni.

  Obecnie przyjmuję w ramach praktyki prywatnej oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w ramach kontraktu NFZ.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monika Romanowska | Psychoterapia Poznawczo-Behawioralna Gdynia »

  Wielu z nas korzysta dziś z pomocy psychologów i możemy mieć pewność, że w najbliższym czasie nic się pod tym względem nie zmieni. Warto jednak postawić na gabinet, który cieszy się dobrą opinią ze strony klientów. Z pewnością takim gabinetem będzie nasz gabinet, który położony jest na terenie Gdyni. Zapraszamy wszystkich z Trójmiasta.

  Data dodania: 29 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Psycholog Wrocław »

  Zapraszam do odwiedzenia strony dobrego psychologa, oraz na wizytę w gabinecie psychologicznym w centrum miasta Wrocławia. Mgr Katarzyna Wójcik to bardzo dobry, wykwalifikowany specjalista o bogatym doświadczeniu w pracy zawodowej. Prowadzi psychoterapię krótkoterminową w ujęciu systemowym. Pomaga zarówno klientom indywidualnym jak i parom. Prowadzi też terapie grupowe. Na stronie można znaleźć ciekawe informacje na temat psychoterapii. Psychoterapia Wrocław, Terapia Małżeńska Wrocław, Terapia Grupowa Wrocław.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ctpsyche-medical.pl – sprawdzona psychoterapia Warszawa »

  Fachowa psychoterapia Warszawa – Ctpsyche-Medical. pl to przyjazna placówka zdrowotna dla wszystkich osób, które szukają profesjonalnej porady psychologicznej bądź psychiatrycznej. Zespół poradni to wyspecjalizowany zespół lekarzy-specjalistów psychologów i psychiatrów, dla których najważniejszym celem jest pomoc pacjentom w każdym wieku i w każdej dolegliwości. Zapewniamy konsultacje indywidualne oraz zajęcia w grupie (terapia DDA Warszawa, leczenie depresji Warszawa, leczenie zaburzeń osobowości Warszawa, leczenie nerwicy Warszawa, terapia małżeńska Warszawa). To, z czym spotkają się Państwo w Ctpsyche-Medical to najwyższy poziom opieki oraz fachowa pomoc. Zapraszamy na naszą stronę www. ctpsyche-medical. pl. Dobry psycholog Warszawa zaprasza.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta wrocław »

  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy psychologa, to dobrze trafiłeś. Nasz zespół profesjonalistów posiada odpowiednie kwalifikacje oraz bardzo duże doświadczenie. Oferujemy pomoc na terenie Wrocławia i okolic. Pomagamy rozwiązywać problemy rodzinne, wychowawcze, kłopoty związane z depresją, natręctwami oraz różnymi zaburzeniami psychicznymi. Organizujemy różnego rodzaju terapie grupowe, ale istnieje również możliwość indywidualnych spotkań z psychologiem. Korzystając z pomocy naszego zespołu możesz odmienić swoje życie i pokonać wiele różnych problemów.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii - Kraków »

  Gabinet Psychoterapii Kraków - pomoc psychologiczna dla dorosłych, psychoterapia psychodynamiczna, terapia indywidualna. Gabinet psycholog Danuty Kuriańskiej. Terapia nerwic, leczenie depresji, terapia par i małżeństw, DDA.

  Data dodania: 30 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Zabrze / Gliwice, Psycholog, Poradnictwo psychologiczne »

  Oferujemy Państwu psychoterapię indywidualną, pomoc, poradnictwo i diagnozę psychologiczną. Więc nie zwlekaj bo jeśli szukasz pomocy lub jesteś w trudnym momencie życiowym, kryzysie, a chcesz porozmawiać z kimś w zaufaniu gwarantujemy profesjonalną współpracę.Przekonaj się już dziś o jakości świadczonych usług.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii | Marta Orańska »

  Psycholog Gdańsk, psychoterapeuta, psychoterapia psychodynamiczna Wrzeszcz, leczenie depresji, nerwic, terapia par, terapia indywidualna. Marta Orańska psycholog i psychoterapeutka, zrzeszona w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej. Prowadzi terapię indywidualną młodzieży i dorosłych, terapię par i małżeństw, konsultacje psychologiczne. Gabinet Gdańsk - Wrzeszcz. www. gdanskpsycholog. com Konsultacje psychologiczne - pozwalają rozpoznać na czym polega trudność zgłaszającej się osoby, jakie są jej oczekiwania i wybrać najlepszą formę pomocy. Najczęściej są to 2 – 3 spotkania z terapeutą. Psychoterapia indywidualna - to długotrwały proces poznawania samego siebie. Służy leczeniu zaburzeń emocjonalnych (min. depresji, nerwic, lęków, zaburzeń jedzenia, trudności w relacjach z ludźmi) i zaburzeń osobowości. Sesje odbywają się regularnie, raz lub więcej razy w tygodniu, o stałej porze. Czas trwania nie jest z góry określony. Psychoterapia par i małżeństw – przeznaczona jest dla par, które przechodzą kryzys lub trudności w związku i poszukują rozumienia tych trudności. psycholog Gdańsk Gdańsk psycholog psychoterapeuta gdańsk

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii - Tu i Teraz »

  Ośrodek Psychoterapii - Tu i TerazMoże Ci pomóc jeśli:Twoje związki z ludźmi odbierasz jako mało satysfakcjonujące, w relacjach odczuwasz niepokój, niezrozumienie i często samotność.Najbliższe relacje są raniące, destrukcyjne i są źródłem twojej frustracji.Przeżywasz uczucia smutku, beznadziei, doświadczasz pustki, straciłeś chęć i sens życia. Towarzyszy ci lęk i brak poczucia bezpieczeństwa. Odczuwasz problemy natury somatycznej mimo braku przesłanek medycznych co utrudnia codzienne funkcjonowanie. Przeżywasz kryzys życiowy (np. śmierć bliskiej osoby, zdradę, rozstanie z partnerem). Chciałbyś zwiększyć swoje kompetencje osobiste i psychospołeczne, masz poczucie, że nie korzystasz w pełni ze swoich możliwości. Potrzebujesz dowiedzieć się jak polepszyć jakość swojego życia, zrozumieć swoje trudności oraz motywy swojego zachowania. Oferujemy ci naszą pomoc w formie: Konsultacji PsychologicznychInterwencji KryzysowychPoradnictwa PsychologicznegoPsychoterapii IndywidualnejPsychoterapii GrupowejPsychoterapii Grupowej dla osób z syndromem DDA, DDDPsychoterapii Małżeńskiej (Par)Zapewniamy:Wykwalifikowaną kadrę specjalistów pod stałą superwizjąProfesjonalne podejścieŚwietną lokalizacje, łatwy dojazdWysoki standard lokalowyElastyczne godziny pracy (również późne godziny wieczorne oraz weekendy).

  Ośrodek Psychoterapii - Tu i Teraz

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Emocje i Psychologia »

  Blog o emocjach i psychologii. Oryginalny punkt widzenia na psychologiczne aspekty uczuć, zachowań i postaw. Szerokie spektrum poruszanych zagadnień: teoria mesmeryzmu, poprzez pieskią zazdrość kończąc na odpowiedzi na pytanie: czy czekolada może pogłębić depresję? Przekonasz się, że stres nie jest wynalazkiem XX wieku, odpowiemy na pytanie: jakich ludzi należy unikać, będziesz mógł rozwiązać u nas japońską zagadkę. Na pewno nie będzie nudno. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Katowice pomoc »

  W gabinecie zlokalizowanym w centrum Katowic można znaleźć pomoc psychologiczną w formie psychoterapii par, psychoterapii małżeńskiej, psychoterapii rodzinnej. Gabinet jest prowadzony przez psychologa. Psychoterapia indywidualna jest prowadzona w podejściu teorii psychoanalitycznej. Podejście to zakłada możliwość poznania świata wewnętrznego, również w jego nieświadomym aspekcie, sposobu w jaki wpływa na sferę kariery, relacji osobistych. Metoda ta może być ciekawą formą rozwoju samego siebie, zdobywania wiedzy na swój temat. Jako metoda leczenia zaburzeń psychicznych sprawdza się w przypadku leczenia zaburzeń osobowości, stanów depresyjnych, nerwic.
  Więcej na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej. Gabinet jest częścią zespołu gabinetów Terapia Słowem w Katowicach.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychoterapeuta Częstochowa »

  Pomoc psychoterapeuty, psychologa dostępna w gabinecie psychologicznym w Częstochowie jest proponowana wszystkim tym, którzy przeżywają kryzys dotyczący życia osobistego, zawodowego, małżeńskiego czy rodzinnego. Formy terapii będące ofertą w tym gabinecie to: konsultacje, psychoterapia indywidualna, psychoterapia grupowa, terapia małżeńska i par - poradnia małżeńska i par. O szczegółach proponowanej tam oferty, a także o tym w jakich grupach problemów stosowana jest psychoterapia przeczytamy na www gabinetu. M. in. psycholog, psychoterapeuta opisuje objawy zaburzeń psychologicznych np. nerwica lękowa, objawy i leczenie (zaburzenia lękowe). Jakie metody stosuje w swojej pracy psycholog, psychoterapeuta? Na czym polega praca terapeutyczna psychologa, psychoterapeuty? Czego się spodziewać po pierwszym spotkaniu?- odpowiedzi na te i podobne pytania znajdziemy pod adresem www: Jak pracuje psychoterapeuta, psycholog?. Jeśli mimo wszystko po wizycie na stronie nie otrzymamy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas w tym względzie pytania zachęcamy do kontaktu z psychologiem przez formularz kontaktowy, mail podany na stronie lub telefon.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • HELIANTHUS Gabinet Pomocy Psychologicznej, Warszawa. Anna M. Nowak. »

  Strona firmowa - Helianthus jest ofertą psychologa specjalizującego się w zajmowaniu się problemami na tle psychologicznym. Wszyscy wiemy, że w życiu oprócz wspaniałych chwil trafiają się także takie, które pragnęlibyśmy jak najprędzej zapomnieć. Dane znajdujące się na naszej stronie skierują państwa do psychologa, który pomoże państwu poradzić sobie z wyżej wymienionymi problemami. Witryna wyposażona jest również w specjalną funkcję o nazwie "psycholog on-line", dzięki której specjalista udzieli państwu pomocy drogą mailową. Myślimy, że jest to spore udogodnienie, jako że jesteśmy świadomi, że mogą państwo zwyczajnie nie mieć czasu na wizytę.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • leczenie depresji krakow »

  Jakiś czas temu depresja była tematem tabu. Aktualnie często już o niej się mówi, od czasu do czasu w telewizji nawet pojawi się program traktujący o leczenie depresji krakow, w którym kilku psychologów próbuje pokazać charakter tej choroby i na zażegnanie problemu. jednakże w tym przypadku nie sposób podać wszechstronnego, cudownego leku. Wyjście z depresji jest trudne, ale możliwe. Jakkolwiek ci, którzy mają to za sobą, opowiadają, że nigdy nie usuną tego pierwiastka depresji ze swojego ciała. Że dla swojego komfortu psychicznego nie wyrzucą numeru do dobry psychoterapeuta krakow. Oni są żywym przykładem tego, że przysłowie "co Cię nie zabiję, to Cię wzmocni" nijak ma się do prawdziwego życia. Ponieważ oni bynajmniej nie mówią o sobie, że są mocniejsi niż przed tym, jak depresja zawładnęła całym ich życiem. Wręcz przeciwnie, są w pełni świadomi tego, jak mało potrzeba, by "zaczęli krwawić" i jak sporo potrzeba, by "to krwawienie zahamować". Że w samotności nie wygrają z depresją, że najprawdopodobniej spędzą długie godziny w fotelu w psychoterapia krakow. O ile oni już o tym wiedzą, o tyle powszechnie uważa się, że takie ostre zakręty w życiu się po prostu zdarzą i wystarczy zacząć optymistycznie patrzeć na to, co może się wydarzyć, iść do pracy, żeby życie znowu nabrało rumieńców. Mam wrażenie, iż boimy się zaakceptować fakt, że życie nie ma w takiej sytuacji drogi na skróty, że od czasu do czasu boleśniej odczuwamy "serce" niż potłuczony nadgarstek.  

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Promyk - Psycholog Dziecięcy, Integracja Sensoryczna, Logopeda Dziecięcy - Warszawa »

  Gabinet Promyk Warszawa. Kim jesteśmy? OŚRODEK DIAGNOSTYCZNO-TERAPEUTYCZNY PROMYK jest miejscem przyjaznym dzieciom i rodzicom. Działa od 1993 r, na terenie Warszawy, mamy więc duże doświadczenie w terapii dzieci z różnego rodzaju problemami. Gabinet Promyk - psycholog dziecięcy warszawa. Nasza pełna oferta: - integracja sensoryczna - logopeda dziecięcy - psycholog dziecięcy - reedukacja (Warszawa) - terapia grupowa dzieci - terapia ręki - zespół aspergera - trening umiejętnosci społecznych - fizjoterapia. FIZJOTERAPIA - Wspieranie rozwoju ruchowego małych dzieci metodą przyjazną dla dziecka i dla rodziców (NDT-Bobath)wskazówki dotyczące pielęgnacji dzieci z grupy ryzyka okołoporodowego konsultacje dla rodziców oraz indywidualne zajęcia terapeutyczne dla niemowląt z problemami neurologicznymi i ortopedycznymi wspomaganie rozwoju ruchowego małych dzieci ze złożoną niepełnosprawnością łączenie metod tradycyjnej rehabilitacji z metodą integracji sensorycznej. Zapraszamy do umówienia wizyty w jednej z naszych dwóch palcówek w Warszawie. Zapraszamy - Gabinet Promyk - Integracja Sensoryczna.

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badania EMG Łódź »

  Prywatne gabinety lekarskie funkcjonujące pod nazwą Neuromedica z miasta Łódź prezentują zupełnie innowacyjną usługę medyczną biofeedback, którą wykorzystuje neurolog dziecięcy, ażeby unormować prawidłowe funkcjonowanie umysłu wykorzystując jego bioelektryczne funkcjonowanie. Badania EMG są to badania mięśni człowieka za pomocą elektrody igłowej. Głównym koordynatorem terapii biofeedback w instytucje jest dr n. med. Alicja Kubik. Badania EEG są przeprowadzane na miejscu w ośrodku medycznym zlokalizowanym w Łodzi. Wśród oddziałów medycznych są kardiologia, chirurgia naczyniowa, neurologia, ortopedia i wiele odmiennych. Na witrynie internetowej jest zakładka z mapą miasta Łódź z zaznaczoną placówką lekarską Neuromedica. Medycyna to empiryczna sztuka lekarska o zapobieganiu a także leczeniu schorzeń ludzi. Oprócz gabinetów terapeutów a też oddziałów jak chirurgia naczyniowa czy neurologia dziecięca jest tutaj w mieście Łodzi, tak jak laboratorium przeprowadzające badania EEG, EMG i USG Doppler. Protoplastą ośrodka był oddział łódzkiego instytutu Neuromedica, który obecnie specjalizuje się w terapii biofeedback. Konkretne dane teleadresowe są umieszczone na stronie Web placówki Neuromedica Łódź.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • EGO - PSYCHOLOGIA I PSYCHIATRIA »

  "EGO” jest ośrodkiem specjalizującym się w pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz ich rodzin. Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów, których liczne doświadczenia zawodowe zainspirowały do stworzenia miejsca, gdzie profesjonalizm i współpraca stawiane są na pierwszym miejscu. Wiedza z zakresu psychiatrii, psychologii oraz psychoterapii pozwala nam pomóc naszym pacjentom uwolnić się od cierpienia, lepiej poznać siebie, swoje potrzeby i emocje, rozwinąć potencjał, doświadczać bliskości i satysfakcji w relacjach z ludźmi.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Anna Piotrowska - Pomoc psychologiczna »

  Jestem psychologiem. Udzielam indywidualnych konsultacji psychologicznych oraz pomocy psychologicznej osobom dorosłym. Prowadzę terapię dzieci i młodzieży. Zajmuję się również psychoedukacją i pomocą dla rodziców dzieci z ADHD. Ukończyłam studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Moją specjalnością jest psychologia kliniczna. Dodatkowo ukończyłam szkolenie z psychoterapii poznawczo - behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum CBT w Warszawie. Pomoc psychologiczna adresowana jest do osób przeżywających stres i napięcie, mających problemy w relacjach z ludźmi, doświadczających ciągłego niepokoju i lęków, mających problemy nerwicowe, zmagających się z obniżonym nastrojem, przeżywających poczucie wyobcowania, borykających się z samotnością, odczuwających pustkę i brak sensu w życiu. Zapraszam wszystkich, którzy chcą rozwiązać konkretne problemy w życiu osobistym lub zawodowym. Chętnie także podejmuję współpracę z klientami, którzy chcą podnieść swoje umiejętności w zakresie komunikacji i asertywności lub zwiększyć swoją samoocenę.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Dąbrowa Górnicza »

  Psychoterapia krótko - i długoterminowa, pomoc psychologiczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą zmienić swoją sytuację życiową.

  Terapia w zakresie: nerwica, zaburzenia lękowe (napady lęku panicznego, fobie i inne), depresja, zaburzenia jedzenia, bulimia, natręctwa, OCD, wypalenie zawodowe. Pomoc psychologiczna dla osób, które chcą zmienić swoją sytuację życiową. Oferta warsztatów psychologicznych, rozwoju osobistego, redukcji stresu.


  Pierwsze spotkanie z psychologiem ma najczęściej charakter konsultacji psychologicznej. Celem takiej konsultacji jest określenie natury zgłaszanego problemu a tym samym ustalenie formy dalszej pomocy. Z konsultacji mogą skorzystać także osoby szukające doraźnej pomocy psychologicznej, diagnozy, ukierunkowania, lepszego zrozumienia sytuacji życiowej, w której się znajdują, a także rozważające podjęcie dłuższej formy kontaktu - psychoterapii.

  Psychoterapia skierowana jest do osób, które chcą się rozwijać i poszerzać świadomość siebie, bądź też doświadczają różnego rodzaju trudności w życiu prywatnym lub zawodowym.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strefa dialogu - aby siebie rozumieć »

  Strefadialogu.pl prezentuje dużo pomocnych materiałów, a nawet filmików o tematyce z zakresu porozumiewania się . Można się zorientować jak rozwiązywać trudności i konflikty rodzinne, również jak sobie radzić z psychicznymi utrudnieniami. Pomoc psycholog. w mieście Łomża, w postaci psychoterapii, która efektywniej uzdrawia problemy osobiste i trudności międzyludzkie niż psycholog. Do Pracowni Dialogu zapraszamy indywidualne osoby z dolegliwościami osobistymi czy też na życiowym zakręcie, jak również pary w kryzysie i wspólnoty domowe z dzieckiem sprawiającym kłopoty. Dobrze prowadzona psychoterapia w miejscowości Łomża, zaręcza poufność, anonimowość i zrozumienie w dojmujących dolegliwościach. Pracownia Dialogu zapewnia też mediacje sądowe, które są nade wszystko cenne dla małżonków w okresie rozwodu. Małżonkowie posiadający małoletnie dzieci, zgodnie z przepisami prawa są zobligowani przedłożyć plan wychowawczy. Mediatorzy pomogą wykonać zadowalającą przeciwne osoby, aprobowaną przez sąd, ugodę. Mediacje mogą być pożyteczne do wielu różnych wymiarów życia, nie tylko domowego, ale także wszędzie tam, gdzie można mieć do czynienia ze konfliktami.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »