Strony związane z hasłem 'psychiatra dziecięcy':

 • Psychiatra dziecięcy porady »

  Jeżeli poszukujesz w internecie specjalisty, który za niewielkie pieniądze udzieli Ci odpowiedniej specjalistycznej porady dotyczącej zdrowia psychicznego Twojego dziecka, to zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www. lekarz-radzi. com. Pani doktor Ewa Rachwał – Kleinrok, psychiatra dziecięcy porady udziela w ciągu maksymalnie 48 godzin. Wystarczy, że wybierzesz na wyżej wspomnianej stronie internetowej jej temat, sformułujesz odpowiednio zapytanie i wybierzesz opcję zapłaty. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 01 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • on-clinic.pl »

  Centrum Medycyny Specjalistycznej On-Clinic w Chorzowie to wielospecjalistyczna lecznica, która od ponad 20 lat świadczy szeroki zakres usług, jakie poza opieką medyczną obejmują też diagnostykę i chirurgię w ramach gabinetu zabiegowego. Oferujemy wysokie standardy leczenia w oparciu o wszystkie wymogi obowiązujące w Unii Europejskiej. Naszą kadrę stanowią specjaliści z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, indywidualnym podejściem oraz empatią. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do umawiania wizyt!

  Data dodania: 15 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia lekarska Poznań - poradnia medyczna »

  Centrum Opieki Zdrowotnej Sanitatis to poradnia medyczna w Poznaniu, nastawiona na pomoc pacjentom z problemami natury psychicznej i psychologicznej. Placówka posiada nowoczesny aparat EEG, który umożliwia przeprowadzenie badania diagnostycznego, obrazującego pracę mózgu. Wyniki badań pozwalają na zdiagnozowanie podłoża problemów takich, jak padaczka, jąkanie się, kłopoty z nauką i koncentracją. Prawidłowa diagnoza umożliwi z kolei wdrożenie odpowiedniego leczenia, dającego szansę na wyzdrowienie i prawidłowy rozwój.

  Data dodania: 14 09 2022 · szczegóły wpisu »