Strony związane z hasłem 'przydomowe oczyszczalnie ścieków':

 • EkoSan Instal »

  Ekosan Instal to nowoczesna firma instalacyjna oferująca usługi z zakresu ochrony środowiska. W ofercie posiadamy przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczy, przepompownie ścieków oraz montaż sprzedaż i projektowanie naszych produktów. Szczegółowe rodzaje przydomowych oczyszczalni ścieków to: oczyszczalnie z drenażem rozsączającym, z tunelami drenarskimi, panelami drenarskimi oraz studnie chłonne.

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków »

  Dzięki stronie można zapoznać się z przydomowymi oczyszczalniami ścieków tworzonymi przez firmę Traidenis. Zamieszczono tu informacje opisujące zasady pracy oczyszczalni, opis warunków ich montażu i eksploatacji oraz korzyści, które niesie ich stosowanie. Są również informacje dla osób i firm, chcących rozpocząć współpracę w zakresie sprzedawania urządzeń. Strona zawiera dane kontaktowe do firmy Zielone Oczyszczalnie, zajmującej się sprzedażą oraz serwisowaniem oczyszczalni. Zamieszczono też formularz kontaktowy. Oczyszczalnie przydomowe.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki przeciw pożarowe »

  Montaż przydomowej oczyszczalni ścieków jest wysoce popularną metodą odprowadzania ścieków, budowanie nowoczesnych budynków rodzi też innowacyjne rozstrzygnięcia w temacie odprowadzania ścieków.

  Spółka eko-sum specjalizuje się produkcją i handlem innowacyjnych artykułów ułatwiających uwolnić się od kłopotu ścieków, nalezą do nich: małe oczyszczalnie ścieków, biologiczne oczyszczalnie, ekologiczne zbiorniki na szambo, zbiornik na deszcz, pojemniki kompostowe. Małe oczyszczalnie ścieków stały się wyjściem cenionym, jako alternatywa dla szamb, są również czasami najwłaściwszym rozwiązaniem w miejscach, w których nie ma miejskiej kanalizacji. Zasadniczym powodem decydującym o doborze wersji przydomowej oczyszczalni, bądź szamba są kryteria geologiczne oraz szacowany nakład finansowy montażu oraz korzystania. Jeśli plac przeznaczony pod oczyszczalnię jest odpowiednio przepuszczający wodę i suchy inwestorzy podejmują decyzję o kupnie ekologicznej oczyszczalni ścieków bytowo-gospodarczych, gdyż koszt użytkowania jest zdecydowanie mniejszy aniżeli w czasie korzystania z pojemnika magazynującego szambo. Wskutek różnych okoliczności instalacja przydomowej oczyszczalni ścieków jest niemożliwa, najczęściej ze względu na niewłaściwe warunki glebowe, wtedy inwestorzy są zmuszeni wybrać szambo.

  Strona http://www.EKO-SUM.pl przedstawia najnowsze oraz znane sposoby usuwania ścieków. Zaglądając na serwis firmowy każdy może zapoznać się ze ścisłym wykazem wszystkich produktów w asortymencie, które produkujemy. To wyjątkowo pomaga w właściwym doborze, przed którym stawiani są nasi klienci. Jeżeli klienci firmy chcą posiadać więcej informacji, można zatelefonować na numer infolinii, bądź zasięgnąć porady przez udostępniony w serwisie druk zapytania.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe Oczyszczalnie »

  Jesteśmy branżą zajmującą się instalacją oczyszczalni ekologicznych, nasze biologiczne oczyszczalnie montujemy już od przesło 5 lat. Z każdym dniem nabywamy kolejnych zadowolonych klientów, chętnie polecających nasze usługi swoim znajomym na skutek czego nasza firma Ekohouse rośnie w sile. Z racji, że jesteśmy jednym z najogromniejszych dystrybutorów przydomowych oczyszczalni w Polsce to mamy możliwość zamontowania ich dosłownie każdemu, ponieważ nasi instalatorzy znajdują się w każdym z 16 krajowych województw. Nasze oczyszczalnie ekologiczne nadają się do domków jednorodzinnych, bloków oraz dużych obiektów jakimi są szkoły, hotele czy restauracje.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  Primeko interes, który na rynku Polskim istnieje od 2 lat, jest firmą zajmującą się instalowaniem przydomowych oczyszczalni ścieków takich jak: - oczyszczalnia biologiczna, - oczyszczalnie IN-DRAN - oczyszczalnie tunelowe - przydomowe oczyszczalnie ścieków hybrydowe. Oczyszczalnia biologiczna firmy Primeko jest pozyskiwana od najogromniejszych dystrybutorów w całej Polsce, z racji położenia firmy przydomowe oczyszczalnie montują przede wszystkim na terenie województwa Wielkopolskiego czyli między innymi jest to Poznań, Piła, Jarocin, Konin a także inne pobliskie miejscowości. Oczyszczalnie przydomowe montowane przez nasz firmę cieszą się ogromną renomą w śród ich klientów, którzy bardzo chętnie promują ich usługi w swoim gronie rodziny.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  Dbacie o środowisko? Żyjecie w sposób ekologiczny i chcecie, aby natura była jak najdłużej piękna? Jeżeli tak jest, to polecamy Wam nasze ekologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków. Jesteśmy firmą, która już od wielu lat oferuje Wam szeroki wybór oczyszczalni. Mamy u nas nawet oczyszczalnie tunelowe oraz wiele innych produktów. Zapewniamy Wam niskie ceny.

  Data dodania: 16 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • biower.pl »

  Ścieki są zanieczyszczeniami, które w przypadku niewłaściwego przetworzenia uwalniają substancje toksyczne dla zdrowia ludzkiego. Dlatego ważne jest, aby ścieki były transportowane do centrów oczyszczania za pomocą systemu kanalizacyjnego. Doskonałym rozwiązaniem dla gospodarstw domowych są przydomowe oczyszczalnie ścieków, które pozwalają na odzyskanie wody, którą można wykorzystać ponownie do rożnych celów, w tym podlewania ogródków i trawników. Dzięki nim możemy się czuć bezpieczni w środowisku, w którym żyjemy.

  Data dodania: 30 07 2018 · szczegóły wpisu »