Strony związane z hasłem 'protetyka':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Stomatolog, dentysta, gabinet stomatologiczny, stomatologia Prodentist Bielsko-Biała »

  Centrum stomatologiczne PRODENTIST w mieście Bielsko-Biała świadczy następujące usługi z zakresu stomatologii:wybielanie zębów, leczenie kanałowe, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, stomatologia kosmetyczna, stomatologia zachowawcza, ortodoncja, implanty, protetyka, stomatologia dziecięca, zdjęcie RTG zęba, leczenie chorób przyzębia.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentes - Specjalistyczne Centrum Stomatologiczno-Medyczne - dentysta stomatolog »

  Dentes - gabinet stomatologiczny Sosnowiec. Oferujemy między innymi: implanty, rentgen, lasery, protetyke, mikroskop. Kierownikiem gabinetu jest stomatolog Barbara Mularczyk. Istniejemy od 1981, początkowo praktyka stomatologiczna ( dentysta ). Naszym celem jest komunikacja z Pacjentem i optymalizacja procesów w praktyce stomatologicznej w zakresie codziennej profilaktyki i higieny. Cykliczne spotkania konsultacyjno-kontrolne w gabinecie, na których za pomocą toru wizyjnego można ze wszystkich stron obejrzeć własne zęby, pozwolą ocenić sposób prowadzenie higieny jamy ustnej i uchwycić niewielkie problemy stomatologiczne. W razie potrzeby można zastosować profesjonalną profilaktykę lub przejść do leczenia nowopowstałych ubytków.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • WIEWIÓR K GDAŃSK stomatolog gdańsk »

  WIEWIÓR „K” to pomorska Przychodnia Stomatologii Dziecięcej i Rodzinnej, proponująca zarówno wizyty adaptacyjne dla dzieci bądź poradnictwo z obrębu zapobiegania przemianom próchnicowych w jamie ustnej a również szereg zabiegów dopełnianych za pośrednictwem lekarzy specjalistów stomatologii ogólnej i estetycznej albo chirurgicznej. Pacjentami Przychodni WIEWIÓR „K” są również dorośli czy kobiety w ciąży. Przedsiębiorstwo wykonuje różnorodnego rodzaju znieczulenie miejscowe a w leczeniu pierwotnych zmian próchnicowych wykorzystuje metodę ozonoterapii. Z całkowitą propozycją usług dopełnianych przez Przychodni można zaznajomić się poprzez stronę internetową.

  Data dodania: 21 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Viscardi - stomatologia estetyczna »

  Kompleksowa i specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Viscardi, to najlepszy wybór dla tych z Państwa, którzy poszukują profesjonalizmu, bezpieczeństwa, a także najwyższego komfortu w kompleksowych usługach stomatologicznych. Szeroka oferta nowoczesnych usług zawiera: leczenie zachowawcze, stomatologię dziecięcą, leczenie periodontologiczne, chirurgiczne, protetyczne, ortodoncję, implantologię oraz endodoncję. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i ze szczególną uwagą, tak by zapewnić komfort w często stresujących momentach związanych z uporczywym bólem. Dodatkowe zalety to atrakcyjne ceny, adekwatne do wykonywanych usług. Więcej szczegółów na stronie: viscardi. com. pl

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • NAMYSŁOWSCY ortodoncja katowice »

  Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczno - Implantologiczna w Katowicach to gabinet kierowany przez doświadczonych lekarzy ortodontę Katarzynę Namysłowską a także implantologa Pawła Namysłowskiego. Przedstawiany gabinet świadczy usługi w okazałym zakresie, wykorzystując do tego niesamowitą wiedzę, innowacyjne rozwiązania, nowoczesną aparaturę. W tym gabinecie znajdą Państwo usługi związane z protetyką, chirurgią stomatologiczną, ortodoncją, implantologią lub też estetyką uzębienia jak i nowoczesne metody wykonywania zdjęć rentgenowskich. Tu uzyskają Państwo profesjonalne porady i najwyższej jakości usługi. Szczegółowe informacje na temat wszelkich usług realizowanych przez ten gabinet znajdą Państwo na stronie:

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta kraków »

  Rzetelna i profesjonalna pomoc stomatologiczna to motto Stomatologii Krakowskiej, czyli nowoczesnego gabinetu stomatologicznego w Krakowie. W gabinecie można wykonać praktycznie każdy zabieg czy działanie na zębach dzięki doświadczeniu dentystom oraz nowoczesnemu sprzętowi. W ofercie m. in. diagnostyka radiologiczna, zabiegi profilaktyczne, przeglądy stomatologiczne, stomatologia estetyczna, protetyka, ortodoncja, chirurgia czy zabiegi implantacyjne. Opieka najlepszych dentystów w regionie oraz atrakcyjne ceny zabiegów.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum stomatologii i protetyki w Piotrkowie Trybunalskim »

  Centrum stomatologii i protetyki W Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do swojej siedziby. Zadbamy o Twój uśmiech. Stomatologia ogólna, endodoncja, periodontologia, stomatologia estetyczna to obszary jakimi się zajmie nasz dentysta, a we współpracy z protetykiem zajmiemy się wszelkimi brakami w Państwa uzębieniu od pojedynczych przez częściowe do całkowitych. W dni wolne od pracy nie pozostawiamy naszych pacjentów bez opieki - prywatna pomoc stomatologiczna - działająca jak pogotowie stomatologiczne, aczkolwiek w danych godzinach - od 8:00 do 14:00, to usługa z której można skorzystać w każdy dzień tygodnia po uprzednim kontakcie telefonicznym dostępnym na stronie www.stoamtologiapiotrkow.pl, gdzie znajdą również Państwo pełen asortyment usług i aktualne rabaty. Zapraszamy do siedziby gabinetu - Piotrków Trybunalski, ul. Słowackiego 87/89, gdzie pacjenci mogą skorzystać z darmowych porad lekarza stomatologa i protetyka.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta w Łomiankach »

  Chociaż na szczęście nie ma w XXI wieku - także w Polsce, znacznego problemu z dostępem do dentystów, to jednak bardzo często Polacy całkowicie unikają takich ludzi jak właśnie stomatolog łomianki! Ciężko zrozumieć takową postawę - w końcu zasadniczo stomatologia nie sprawia znacznego bólu. No może niegdyś tak było, lecz w 2014 roku? I dlatego jeżeli któryś z czytelników tego tekstu dostrzegł, iż najzwyczajniej nie posiada pięknego uśmiechu, z pewnością nie może uważać, że chirurg stomatolog łomianki to w akurat jego przypadku coś najzupełniej niezbędnego. Tego typu rozumowanie nie jest odpowiednie! Naturalnie protetyka łomianki jest stosunkowo droga, szczególnie jeżeli brać pod uwagę implanty zębowe, lecz jeśli będziemy zbyt długo zwlekali z dentystą, pewnie stan naszych zębów ulegnie sporemu pogorszeniu. Nie chcielibyśmy z pewnością doprowadzić do tego. To spowodowałoby zbyt dużo bólu!

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Stomatologiczna - Warszawa »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ANIDENT Warszawa to przyjazne centrum stomatologiczne, oferujące zabiegi w pełnym zakresie. Dysponujemy czterema nowocześnie wyposażonymi gabinetami stomatologicznymi oraz cyfrowym gabinetem RTG. W tym ostatnim możemy wykonać cyfrowo pantomogram czyli podstawowe zdjęcie diagnostyczne w stomatologii. Cyfrowe obrazowanie pozwala znacząco zredukować dawkę w porównaniu do tradycyjnego pantomogramu na kliszy, więcej o tym piszemy na stronie pantomogram Warszawa. Naszych pacjentów powierzamy opiece i doświadczeniu piętnastu lekarzy stomatologów. W naszej ofercie również leczenie specjalistyczne, takie jak implanty, ortodoncja i protetyka. Szczególną naszą pasją są implanty, zapraszamy na specjalnie przygotowany informator na stronie internetowej znajdujący się pod implanty Warszawa. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, w którym można znaleźć wiele interesujących szczegółowych opisów poszczególnych procedur stomatologicznych. Dokładnie opisujemy nie tylko implanty, ale również licówki oraz wybielanie zębów.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Bezstresowa - Joanna Iwińska - stomatologia, dentysta Łódź, Teofilów, Rojna »

  Stomatologia Łódź. Dentysta, gabinet stomatologiczny Łódź, Rojna, Teofilów Nazywam się Joanna Iwińska i jestem lekarzem stomatologiem. Stomatologia to nie tylko mój zawód ale także pasja i hobby. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi oferować moim małym i dużym pacjentom bezstresowe i bezbolesne leczenie na najwyższym poziomie. Swoją wiedzę i doświadczenie ciągle wzbogacam i udoskonalam na licznych kursach, sympozjach i szkoleniach. Pacjent dla mnie to przede wszystkim człowiek szukający pomocy. Każdego wysłucham, doradzę. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla wielu problemów stomatologicznych. Z dentystą można się zaprzyjaźnić, zapewniam:) Jako dentysta staram się by moje usługi były kompleksowe i na najwyższym poziomie. Pracuje tylko na materiałach o najwyższej jakości. Wszystkie konsultacje i badania diagnostyczne są bezpłatne.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Luxdent - stomatologia »

  Gdyński salon dentystyczny Luxdent oferuje wszechstronne usługi dentystyczne, których rezultatem będą zęby na miarę hollywoodzkich sław. Jeśli bowiem myślisz, że zachwycający, śnieżnobiały uśmiech jest domeną zarezerwowaną dla gwiazd filmowych, jesteś w błędzie. Zapraszamy do skorzystania z profilaktyki, która obejmuje bezpłatne wizyty kontrolne, scaling, piaskowanie i lakowanie, stomatologię zachowawczą, w tym wypełnianie ubytków, wzmocnienie zęba wkładem z włókna szklanego, czy też usługi endodontyczne. Dla bardziej wymagających zapewniamy także powrót do naturalnej bieli ich zębów dzięki najnowszym sposobom wybielania - nakładkowemu oraz lampą Beyond. Wybielamy także zęby martwe. Kalejdoskop naszych produktów jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie rozwiązanie dla własnego problemu dentystycznego. Poza tym gwarantujemy profesjonalną poradę, a wszystko za umiarkowaną cenę. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 23 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Impla Dental Clinic »

  Gabinet dentystyczny Impla to nowoczesna placówka lekarska. Do dyspozycji oczekujących osób są plazma, internet oraz klimatyzacja. Leczący w gabinecie stomatolodzy to osoby z długoletnim doświadczeniem i rozległym spektrum wiedzy. Pozwala nam to oferować kompleksowe usługi dentystyczne. Na przykład protetyka, rozjaśnianie zębów, implantologia oraz stomatologia zachowawcza. Nakłaniamy do umówienia się na wizytę w naszym gabinecie w mieście Kraków. Rezydencja zaadaptowana jest do leczenia ludzi niepełnosprawnych.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jardent - dentysta - stomatolog - pełen zakres usług - Iława, Ostróda »

  Dentyści z gabinetów dentystycznych Jardent z Ostródy i Iławy otaczają Klientów troską stomatologiczną. Leczenie endodontyczne wykonujemy pod bezbolesnym znieczuleniem. Stosujemy je też w przypadku konieczności skorzystania z chirurgii stomatologicznej. Zajmujemy się też poprawą wyglądu uśmiechu naszych Klientów- wybielamy zęby, piaskujemy i usuwamy kamień nazębny. mamy możliwość też umocować porcelanowe licówki. Jeśli występuje taka potrzeba, preparujemy protezy częściowe lub całkowite i wszczepiamy implanty. Mamy swój aparat rentgenowski. Nasza strona internetowa dostarczy bliższych danych.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fan-Dent - klinika dentystyczna »

  Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Fan - Dent funkcjonuje w Gdańsku. Zasięg naszych usług to: specjalistyczne leczenie paradontozy oraz błon śluzowych jamy ustnej, odbudowę kości i pokrywanie dziąsłem obnażonych korzeni, zabiegi z zakresu chirurgii i implantologii, bezbolesne leczenie zębów, leczenie kanałów pod mikroskopem; wykonujemy mosty, licówki, korony pełnoceramiczne, wybielamy zęby, dbamy o ich higienę. Leczymy zaburzenia zwarcia i parafunkcje powodujące bóle głowy i wcześniejszą stratę zębów. Rejestracji mogą Państwo uczynić osobiście, mailowo bądź telefonicznie. Więcej o gabinecie na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Ursynów »

  Prowadzimy gabinet stomatologiczny. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo wiele zabiegów służących zarówno do upiększenia uzębienia, a także do poprawy jego stanu jeżeli coś jest nie w porządku. Zatrudniamy tylko najlepszych fachowców, którzy mogą pochwalić się sporym doświadczeniem oraz łączą swoją pracę z pasją. Specjalnie dla Państwa oferujemy także leczenie pod specjalistycznym mikroskopem oraz korygowanie wad zgryzu za pomocą profesjonalnego oraz nowoczesnego aparatu na zęby Clear Aligner.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eskulap - ortodoncja »

  Jeżeli wizyta u stomatologa źle Ci się kojarzy, poszukujesz profesjonalnej jak i życzliwej opieki medycznej zagwarantuje Ci to Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej Centrum Stomatologii ESKULAP. Naszą działalność prowadzimy od 1999 roku i oferujemy naszym pacjentom kompleksową pomoc stomatologiczną lekarzy każdych specjalności. W naszej ofercie znajdują się takie usługi stomatologiczne jak: chirurgia, endodoncja, implantologia, ortodoncja, protetyka i stomatologia estetyczna. Prowadzimy też pogotowie stomatologiczne, w jakim można się zgłosić przez 7 dni w tygodniu, też w niedziele oraz święta z bólem zęba i uzyskać szybką i fachową pomoc. Zapraszamy na tę stronę internetową:

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • M. Wicher - lekarz stomatolog »

  Gabinet stomatologiczny Małgorzata Wicher mieści się w Zgorzelcu i wykonuje swoje usługi z zakresu leczenia i profilaktyki stomatologicznej. Stomatolog wykonuje: piaskowanie, lakierowanie, usuwanie kamienia, lakowanie bruzd, leczenie próchnicy, ekstrakcję, dłutowanie, leczenie kanałowe. Oczyszczamy zęby z kamienia oraz z osadu. Możemy wszczepić implanty stomatologiczne lub wykonać standardową protezę zębową. montujemy aparaty ortodontyczne stałe oraz ruchome. Przywiązujemy szczególną uwagę do jakości naszej pracy i jakości artykułów i do sterylności narzędzi. Na wizytę można zapisać się telefonicznie, mailowo lub osobiście. Więcej wiadomości oraz pełna oferta zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia, Warszawa Bemowo - MJ Dent »

  Gabinet stomatologiczny MJ Dent oferuje Państwu kompleksowe usługi stomatologiczne. Stomatologia zachowawcza i estetyczna. Leczenie kanałowe, odbudowy koron, wybielanie zębów, piaskowanie. Chirurgia stomatologiczna. Protetyka. Protezy całkowite i częściowe, naprawa protez. Specjalizujemy się w leczeniu dzieci. Nasza przychodnia mieści się w Warszawie na Bemowie, w niewielkiej odległości od Ratusza Adres: ul. Bolkowska 1b/h1 01-466 Warszawa Tel. : 22 4077732 E-mail: rejestracja@mjdent.pl

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Witamy »

  Mamy prawdziwą przyjemność zaprezentować Państwo działalność Gabinetu Stomatologicznego Qualident z Bydgoszczy. W ofercie gabinetu, oprócz zabiegów dentystycznych są również zabiegi medycyny estetycznej:
  - uzupełnienia protetyczne
  -nowoczesny sprzęt diagnostyczny i gabinet radiologiczny
  -zabiegi medycyny estetycznej: botox, kwas hialuronowy, mezoterapię igłową
  Zapraszamy do gabinetu już dziś!

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uni-Dental.pl - Protetyka Wrocław »

  Uni-Dental to kameralny gabinet stomatologiczny, który oferuje wiele usług stomatologicznych. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową opiekę dentystyczną osobom dorosłym i dzieciom. Specjalizujemy się w stomatologii zachowawczej, leczeniu kanałowym, protetyce i periodontologii. Pełny zakres świadczonych usług przez nasz gabinet stomatologiczny znajdziesz na naszej stronie internetowej. Posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie, ale także to co najważniejsze – indywidualne podejście do każdego pacjenta.

  Data dodania: 09 01 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »