Strony związane z hasłem 'praca':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Forum Bankowe »

  Większość osób nie ma zbytniego pojęcia o usługach finansowych banków. Korzystając z naszego forum bardzo szybko zrozumiesz mechanizmy działania tych ofert. Czytając stronę można zauważyć mnóstwo cennych uwag i porad innych użytkowników. To sprawia, że zyskujesz dostęp do wielu opinii na temat tego typu produktów. Opis bez otoczki reklamowej pozwala dużo łatwiej ocenić czy dany kredyt lub też lokata jest dla nas korzystna. Dzięki naszemu forum z pewnością unikniesz wielu pułapek czyhających na Ciebie.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia Kościerzyna »

  Serwis, który pragniemy przedstawić i na który zapraszamy to to witryna, na której możesz szukać interesujących Cię produktów i usług. Duża liczba kategorii pozwoli Ci bez problemu wybrać tą właściwą. Jednocześnie na tej stronie będziesz miał szansę znaleźć produkty, których szukasz. Poza tym zyskasz możliwość śledzenie aktualności z życia powiatu na bieżąco. Serwis o zasięgu lokalnym, który wydatnie pomaga w znalezieniu konkretnych produktów czy też usług.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac po angielsku »

  Wszystkim tym, którzy poszukują pomocy w pisaniu prac po angielsku polecamy, aby odwiedzili jedną z naszych stron na przykład www. pisaniepracpoangielsku. pl Jesteśmy firmą działającą w tej branży najdłużej oraz, co istotne, jesteśmy właśnie firmą a nie serwisem amatorskim. Daje to Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewności, że Państwa tematem zajmuje się wysokiej klasy specjalista w pisaniu prac wyłącznie w języku angielskim. Doświadczenie, zebrana literatura oraz wiedza i umiejętności to nasze główne atuty, które mogę pracować właśnie na Państwa korzyść. Piszemy prace wzorcowe wyłącznie w zakresie programu studiów filologii angielskiej, a więc mamy dość wąską specjalizację, co niewątpliwie przekłada się na wysoką jakość opracowywanych przez nas tekstów.

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Praca przez internet »

  Na stronie praca1.cba.pl
  znajdują najlepsze propozycje uczciwej pracy w domu przez Internet.Renomowane i w pełni wypłacalne firmy płacą realne pieniądze w zamian za współpracę.Znajduje się tu zbiór najlepszych programów partnerskich oraz ich dokładne opisy.Ponadto na stronie jest oferta najlepszych banków,firm ubezpieczeniowych i sklepów internetowych.Jest też szeroka oferta biur turystycznych,tanich linii lotniczych oraz różnego rodzaju usług.Znajdują się tu także zaproszenia na kursy i szkolenia oraz porady na problemy zdrowotne.
  praca przez internet

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konsultantka AVON Poznań - praca »

  Kosmetyki Avon - produkty dla kobiet, panów oraz maluchów to znana grupa kosmetyków. Dystrybuują je konsultantki, docierające do osób zainteresowanych kupnem. Osoby sprzedające razem z kosmetykami pokazują katalogi kosmetyków AVON z ciekawymi promocjami w niskich cenach. Pośród kobiet są, jakie szukają odpowiedzi: „W jaki sposób zostać konsultantką w Avonie”. Dokładnej informacji udzieli kobieta pracująca w AVONIE. Jak ją poszukać? Właściwy do tego celu jest Internet wraz z przeglądarką przykładowo Google - wpisując miejscowość w której mieszkamy wraz z odpowiednim zwrotem - załóżmy: „Konsultantka Avon w Poznaniu”.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oriflame – naturalne kosmetyki! »

  Odkryj fascynujący świat Oriflame! Dołącz do nas i zostań członkiem Klubu Oriflame! Kupuj kosmetyki dla siebie w cenach hurtowych, zarabiaj na ich sprzedaży, a także podejmij wyzwanie - zostań Managerem i twórz własny zespół konsultantów uzyskując dochody z zarządzania grupą.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca, oferty pracy za granicą »

  Jeżeli poszukiwałeś strony o pracy to rozumuję, że już nie musisz poszukiwać w dalszym ciągu, zamieszczanie ogłoszenia wyszukuję pracy, pracy dodatkowej lub pracy zagranicznej w naszym portalu jest niesłychanie łatwe. Opiera się na wybraniu jednej z powyższych kategorii ogłoszenia, podaniu danych, jeśli potrzeba dodaniu zdjęcia oraz aktywowaniu ogłoszenia. Łatwość jest przeto naszym atutem, jaki pozostał uznany przez wielu ludzi na całym globie. Zachęcamy w tej chwili do dołączenia do rzeszy| klientów internetu, którzy twierdzą, że jesteśmy jednym z najlepszych wortalem ogłoszeniowym w naszym kraju. U nas na stronie umieścisz ogłoszenia praca w warszawie, praca dodatkowa, czy co więcej praca.owi.pl sezonowa, dzięki czemu twoje ogłoszenia dotrą faktycznie do kontrahentów z z twojego regionu.

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne, praca za granicą »

  Jesteśmy licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego (nr certyfikatu 7968). Oferujemy usługi profesjonalnej rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego oraz szkoleń. Dysponujemy również ofertami pracy w Polsce i za granicą (zarówno dla specjalistów, jak i osób wchodzących dopiero na rynek pracy).

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne Hands to work »

  Firma hands to work doradztwo personalne jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Jej specjalizacją jest rekrutacja międzynarodowa . Wiele informacji, w tym oferty pracy, możesz znaleźć na stronie www.handstowork.pl

  Praca w Holandii jest w oferowana w branżach logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie.
  Często pojawiają się oferty w zawodach jak : operator linii produkcyjnej, pakowacz, magazynier, operator wózka widłowego, pracownik szklarni – pomidory, szparagi, kwiaty, ogórki i inne , pracownik produkcji, pracownik pakujący i sortujący, pracownik pielęgnacji drzewek, pracownik zieleni miejskiej, pracownik recyklingu, stolarz, operator wózka widłowego – bocznego, spawacz, ślusarz, pokojówka, pielęgniarka.
  Więcej o pracach w Holandii dowiesz się an stronie : http://www.handstowork.pl/pl/praca-w-holandii/praca.html
  Często potrzebne sa osoby które posiadają zaświadczenia VCA to znaczy zdany egzamin z zasad bhp w Holandii
  Firma na wielu stanowiskach zatrudnia tylko te osoby które posiadają zaświadczenie o niekaralności dbając o bezpieczeństwo pracowników .

  Firma ceni jakość usług i dba o zadowolenie swoich pracowników. Należy do Zwiazku Pracodawców OKAP ( www.okap.org.pl ) który zrzesza wiele podobnych agencji pracy kierujących do pracy za granice do Holandii, Belgi, Austrii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec i innych . można znaleźć oferty pracy na stronie http://okap.org.pl/czlonkowie-okapu.html . Agencje które nalezą do związku dbają o przestrzeganie przepisów i dobra opinię branży.


  Siedziba firmy :
  HANDS TO WORK Sp. z o.o. Doradztwo Personalne
  Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole

  email i tel kontaktowy!!:
  +48 77 456-45-04 /Faks: +48 77 446-78-90
  handstowork@handstowork.pl

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac po angielsku »

  Pisanie prac po angielsku - nasza firma specjalizuje się właśnie w tej wąskiej dziedzinie obejmując głównie dziedziny wchodzące w skład studiów filologii angielskiej. Jeśli jesteś zainteresowany/a wyłącznie profesjonalną pomocą i doradztwem w tym zakresie, jeżeli oczekujesz przejrzystych zasad współpracy, pełnego profesjonalizmu, dyskrecji, indywidualnego podejścia, wysokiej jakości tekstu pod względem językowym i merytorycznym oraz dynamicznej i owocnej współpracy to należy wybrać firmę działającą już kilka lat na rynku. To właśnie doświadczenie i wysoka jakość usług sprawia, że możemy z powodzeniem pomagać studentom w wielu trudnych i często nagłych sytuacjach. Zakres usług obejmuje konsultacje oraz kompleksowe działania, których celem jest sporządzenie wzorcowej pracy licencjackiej czy tez magisterskiej w języku angielskim. Zakres współpracy może więc obejmować pomoc w doborze tematu, organizowaniu i analizie materiałów do pracy, a także pomoc w opracowaniu planu pracy jak i sporządzenie kompleksowej wzorcowej pracy. Mając w ręku wysokiej jakości pracę wzorcową pozostaje już tylko krok do stworzenia własnej pracy na bardzo wysokim poziomie. Główne dziedziny, w których specjalizuję nasza firma to metodyka nauczania języków obcych, różne działy lingwistyki oraz translation studies. Zapraszam do odwiedzenia strony aby zapoznać się ze szczegółami.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRZEPISY GOTOWANIE I PORADY DLA KAŻDEGO »

  Strona poświęcona jest gotowaniu dla wszystkich. Zawiera przepisy z różnych kategorii, gotować może każdy, znajdują się tu przepisy dla tych co lubią i umieją gotować jak te proste, które nawet laik w gotowaniu potrafi zrobić. Życzę smaczne

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • LONDONAY - nowość z Londynu »

  Od kilku miesięcy działa na rynku polskim angielska firma LONDONAY Ltd. Oferuje ona sklepy internetowe na zasadzie franszyzy. Do rozpoczęcia współpracy wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji w firmie oraz podpisać umowę franczyzową. W pierwszym momencie można odnieść wrażenie,że jest to typowa działalność MLM, jednakże po dokładnym przestudiowaniu dostępnych materiałów widzimy, że firma nie narzuca konieczności budowy grupy współpracowników, dopuszcza jednak, na zasadzie dobrowolności, takie działanie.Do podjęcia działalności w firmie LONDONAY wystarcza umowa franczyzowa oraz umiejętność rozreklamowania swojego sklepu w Internecie jak i za pomocą zamawianych w firmie ulotek reklamowych. Zarobione w ten sposób pieniądze (prowizja wynosi 12%) gromadzimy na osobistym koncie zbierając na dokonanie opłaty franszyzy,która w pakiecie podstawowym STANDARD wynosi 400GBP.Jest to bardzo dobry pomysł pozwalający rozpocząć działalność osobom nie dysponującym funduszem na natychmiastowe wykupienie franszyzy. Takie postępowanie firmy LONDONAY wyróżnia ją spośród wszystkich obecnie działających w Polsce firm typu MLM. Na obecnym etapie rozwoju firma oferuje, w otwartym od 15.03.2011 roku sklepie LONDONAY-MARKET około 900 artykułów (markowe buty,ubrania i inne),lecz w niedługim czasie ilość ich ma się zwiększyć do kilku tysięcy.Będziemy z zainteresowaniem śledzić rozwój tej firmy i życzymy jej powodzenia.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy »

  Dla osób poszukujących nowej pracy lub dodatkowego zajęcia, pomocna będzie agencja pracy, która w swoim zakresie działania ma pośrednictwo pracy. Oznacza to, że dla kandydata znajdzie ciekawe oferty pracy i dostosują je pod jego wymagania. Aby zarejestrować się w agencji zatrudnienia i aby skorzystać z jej usług, należy wybrać taką, która posiada długoletnie doświadczenia, a także wyspecjalizowane narzędzia pomocne w poszukiwaniu zatrudnienia czy nowych pracowników. Rzetelna agencja to taka, która sprawdzi pracodawcę, dzięki czemu pracownik może być pewny, że w nowym miejscu pracy nie będą łamane jego prawa i będzie pod stałą opieką, jaką da mu agencja pracy tymczasowej. Praca tymczasowa daje wiele korzyści, jak możliwość elastycznego zmieniana zatrudnienia oraz poznania wielu branż czy zagadnień rynku pracy.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Niemiec »

  Uzyskanie zwrotu podatku zza granicy nie należy do spraw, które powinniśmy rozliczać sami. Warto, aby postarać się o zwrot podatku z Niemiec skorzystać z możliwości odzyskania podatku przy pomocy oferty biura podatkowego. Nasze biuro podatków zagranicznych ma ogromne umiejętności w tym zakresie. Na rozliczenie podatku z Niemiec w oparciu o usługi naszego biura z pewnością mogą Państwo liczyć. Odzyskujemy bowiem zwrot podatku z Niemiec od wielu lat i stąd doskonale znamy przepisy prawne i zasady działania niemieckich urzędów skarbowych. Odzyskanie podatku z tytułu pracy za granicą to nie lada wyzwanie. Dzięki temu, że skorzystają Państwo z profesjonalnego biura podatków zagranicznych, takiego jak nasze, będziecie mogli Państwo spać spokojnie i cieszyć się z szybko i dobrze odzyskanego podatku. Tak jest w przypadku naszych Klientów, którzy już skorzystali z naszej oferty.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis ogłoszeniowy - Praca lekarz, pielęgniarka, personel medyczny. »

  Praca w branży medycznej. Oferty pracy dla lekarzy, pielęgniarek oraz na inne stanowiska z branży medycznej w Polsce i za granicą. Aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą: Niemcy, Anglia, Wielka Brytania, Austria, Francja, Szwecja, Irlandia, Norwegia. Na portalu mogą umieszczaść oferty pracodawcy z branży medycznej oraz kandydaci poszukujący pracy w branży medycznej. Sewis nasz jest dedykowany pracodawcom i osobom poszukującym pracy na stanowiskach lekarz, pielęgniarka, radiolog, technik, przedstawiciel medyczny oraz na wszystkie inne stanowiska z sektora słuzby zdrowia. Oferty pracy w Polsce i za granicą.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal aktualności powiat płoński »

  Plonskwsieci to najnowsze informacje z z życia w mieście. Jeśli tropicie informacji o tym co, gdzie i kiedy w Płońsku będzie się działo, to ta strona www jest stworzona wyłącznie dla was. Warto wiedzieć co dzieje się w terytorium miasta, i gdzie warto się wybrać by dobrze się zabawić w wolnej chwili. Plonskwsieci to wspaniałe miejsce dla każdego zainteresowanego najlepszymi nowinami z okolicy. Kultura, rozrywka, sport oraz wydarzenia wprost z miejskiej dżungli. Najlepsze miejsce w sieci mówiące o życiu tego wspaniałego miasta.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szukam pracy za granica »

  Szukasz i nie możesz znaleźć pracy w ojczyźnie? Spróbuj, może Ci się powiedzie w Niemczech albo Anglii. Na portalu www. pracazagranicaodzaraz. pl są umieszczane zagraniczne anonse o pracy od razu od pośredników i pracodawców. Duży asortyment ofert oraz krajów, przydatne porady odnośnie zatrudnienia na emigracji – wszystko to na jednej stronie! Polacy niestety już od wielu lat emigrują do pracy za granicą. W tej chwili jest to mniej skomplikowane niż kiedyś. Co prawda wciąż największe prawdopodobieństwo na znalezienie pracodawcy mają fachowcy z określonym wykwalifikowaniem oraz doświadczeniem w danym zawodzie, jednak są zamieszczane propozycje również dla młodych. Warunkiem jest najczęściej umiejętność porozumiewania się w języku obcym. Jeszcze do niedawna najczęściej wybieranym kierunkiem emigracji zarobkowej naszych rodaków były Wyspy Brytyjskie oraz Irlandia. Atrakcyjna była dostępność różnej pracy i j. angielski, którym to ogromna większość wyjeżdżających posługuje się w stopniu przynajmniej umożliwiającym porozumiewanie się. W chwili obecnej kierunkiem emigracji są Niemcy, Holandia i Norwegia. W tych krajach ciągle można znaleźć nieźle wynagradzaną pracę. Niestety znów mają na nią większe szanse profesjonaliści z pewnych branż, jak opieka medyczna, przemysł budowlany, przetwórstwo oraz informatyka. Można jednak natknąć się na i oferty pracy tymczasowej, czy niewymagającej określonych umiejętności, jak zatrudnienie w przemyśle spożywczym, magazynie czy przy montażu urządzeń. Emigrując do pracy korzystając z pośrednictwa agencji można dodatkowo liczyć na pomoc w zakresie przeprowadzenia formalności z pracodawcą oraz innych, jak na przykład zakupienia biletu na podróż, zapewnienia lokalu mieszkalnego albo opieki agencji w różnych sprawach na miejscu. Dziś kondycja gospodarcza w całej Unii jest trudniejsza niż jeszcze niedawno, z tej przyczyny odradza się wyjazdy „w ciemno”, a rekomenduje znalezienie pracodawcy jeszcze w ojczyźnie.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Szukasz pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Pronobel oferuje legalną pracę w opiece w Niemczech od zaraz. Gwarantujemy wynagrodzenie do 1300 euro, legalną pracę w opiece od zaraz, porady prawa pracy, sprawdzone oferty, opłacony ZUS, pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą, terminowe wypłaty wynagrodzenia, programy lojalnościowe i premie, kursy dokształcające i językowe, kartę EKUZ oraz dokument A1. Pronobel zapewnia podjęcie legalnej pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych w Polsce i Niemczech. Gwarantujemy wynagrodzenie do 1300 euro, kartę EKUZ oraz dokument A1, legalną pracę w opiece od już, sprawdzone oferty, opłacony ZUS, pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą, terminowe wypłaty wynagrodzenia, programy lojalnościowe i premie, kursy dokształcające i językowe.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty Pracy »

  Szukasz lepszej Pracy? Nie wiesz jak się za to zabrać? Pomożemy Ci! Wystarczy że prześlesz nam swoje CV. Możesz również aplikować na dostępne oferty na naszej stronie cpljobs. pl - Najnowsze oferty Pracy IT, Praca Finanse, nieruchomości, Praca budownictwo, Praca w bankowości, Praca w branży bankowość oraz przy sprzedaży marketingu. Mamy zmobilizowany zespoł doświadczonych i wykwalifikowanych konsultantów, którzy mogą przedstawić wszystkie usługi z zakresu rekrutacji wedle indywidualnych zapotrzebowań. oferty pracy warszawa CPL Jobs jest działalnością rekrutującą skupiającą się na udzielaniu pomocy przy zatrudnianiu tymczasowych, stałych i kontraktowych pracowników oraz doradztwie personalnym.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sremkowo.pl - Śrem - ogłoszenia lokalne »

  Popularny portal informacyjno-ogłoszeniowy miasta Śrem i okolic www. sremkowo. pl zaprasza. Strona posiada ciekawe anonse zamieszczone przez mieszkańców naszego miasta - tutaj. Znajdziecie tam też oferty firm z naszego regionu oraz ogłoszenia - praca w Śremie. Witryna ma także opcję bezpłatnego dodawania ogłoszeń z różnych innych kategorii.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »