Strony związane z hasłem 'praca za granicą':

 • Praca, oferty pracy za granicą »

  Jeżeli poszukiwałeś strony o pracy to rozumuję, że już nie musisz poszukiwać w dalszym ciągu, zamieszczanie ogłoszenia wyszukuję pracy, pracy dodatkowej lub pracy zagranicznej w naszym portalu jest niesłychanie łatwe. Opiera się na wybraniu jednej z powyższych kategorii ogłoszenia, podaniu danych, jeśli potrzeba dodaniu zdjęcia oraz aktywowaniu ogłoszenia. Łatwość jest przeto naszym atutem, jaki pozostał uznany przez wielu ludzi na całym globie. Zachęcamy w tej chwili do dołączenia do rzeszy| klientów internetu, którzy twierdzą, że jesteśmy jednym z najlepszych wortalem ogłoszeniowym w naszym kraju. U nas na stronie umieścisz ogłoszenia praca w warszawie, praca dodatkowa, czy co więcej praca.owi.pl sezonowa, dzięki czemu twoje ogłoszenia dotrą faktycznie do kontrahentów z z twojego regionu.

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne, praca za granicą »

  Jesteśmy licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego (nr certyfikatu 7968). Oferujemy usługi profesjonalnej rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego oraz szkoleń. Dysponujemy również ofertami pracy w Polsce i za granicą (zarówno dla specjalistów, jak i osób wchodzących dopiero na rynek pracy).

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne Hands to work »

  Firma hands to work doradztwo personalne jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Jej specjalizacją jest rekrutacja międzynarodowa . Wiele informacji, w tym oferty pracy, możesz znaleźć na stronie www.handstowork.pl

  Praca w Holandii jest w oferowana w branżach logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie.
  Często pojawiają się oferty w zawodach jak : operator linii produkcyjnej, pakowacz, magazynier, operator wózka widłowego, pracownik szklarni – pomidory, szparagi, kwiaty, ogórki i inne , pracownik produkcji, pracownik pakujący i sortujący, pracownik pielęgnacji drzewek, pracownik zieleni miejskiej, pracownik recyklingu, stolarz, operator wózka widłowego – bocznego, spawacz, ślusarz, pokojówka, pielęgniarka.
  Więcej o pracach w Holandii dowiesz się an stronie : http://www.handstowork.pl/pl/praca-w-holandii/praca.html
  Często potrzebne sa osoby które posiadają zaświadczenia VCA to znaczy zdany egzamin z zasad bhp w Holandii
  Firma na wielu stanowiskach zatrudnia tylko te osoby które posiadają zaświadczenie o niekaralności dbając o bezpieczeństwo pracowników .

  Firma ceni jakość usług i dba o zadowolenie swoich pracowników. Należy do Zwiazku Pracodawców OKAP ( www.okap.org.pl ) który zrzesza wiele podobnych agencji pracy kierujących do pracy za granice do Holandii, Belgi, Austrii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec i innych . można znaleźć oferty pracy na stronie http://okap.org.pl/czlonkowie-okapu.html . Agencje które nalezą do związku dbają o przestrzeganie przepisów i dobra opinię branży.


  Siedziba firmy :
  HANDS TO WORK Sp. z o.o. Doradztwo Personalne
  Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole

  email i tel kontaktowy!!:
  +48 77 456-45-04 /Faks: +48 77 446-78-90
  handstowork@handstowork.pl

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy »

  Dla osób poszukujących nowej pracy lub dodatkowego zajęcia, pomocna będzie agencja pracy, która w swoim zakresie działania ma pośrednictwo pracy. Oznacza to, że dla kandydata znajdzie ciekawe oferty pracy i dostosują je pod jego wymagania. Aby zarejestrować się w agencji zatrudnienia i aby skorzystać z jej usług, należy wybrać taką, która posiada długoletnie doświadczenia, a także wyspecjalizowane narzędzia pomocne w poszukiwaniu zatrudnienia czy nowych pracowników. Rzetelna agencja to taka, która sprawdzi pracodawcę, dzięki czemu pracownik może być pewny, że w nowym miejscu pracy nie będą łamane jego prawa i będzie pod stałą opieką, jaką da mu agencja pracy tymczasowej. Praca tymczasowa daje wiele korzyści, jak możliwość elastycznego zmieniana zatrudnienia oraz poznania wielu branż czy zagadnień rynku pracy.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szukam pracy za granica »

  Szukasz i nie możesz znaleźć pracy w ojczyźnie? Spróbuj, może Ci się powiedzie w Niemczech albo Anglii. Na portalu www. pracazagranicaodzaraz. pl są umieszczane zagraniczne anonse o pracy od razu od pośredników i pracodawców. Duży asortyment ofert oraz krajów, przydatne porady odnośnie zatrudnienia na emigracji – wszystko to na jednej stronie! Polacy niestety już od wielu lat emigrują do pracy za granicą. W tej chwili jest to mniej skomplikowane niż kiedyś. Co prawda wciąż największe prawdopodobieństwo na znalezienie pracodawcy mają fachowcy z określonym wykwalifikowaniem oraz doświadczeniem w danym zawodzie, jednak są zamieszczane propozycje również dla młodych. Warunkiem jest najczęściej umiejętność porozumiewania się w języku obcym. Jeszcze do niedawna najczęściej wybieranym kierunkiem emigracji zarobkowej naszych rodaków były Wyspy Brytyjskie oraz Irlandia. Atrakcyjna była dostępność różnej pracy i j. angielski, którym to ogromna większość wyjeżdżających posługuje się w stopniu przynajmniej umożliwiającym porozumiewanie się. W chwili obecnej kierunkiem emigracji są Niemcy, Holandia i Norwegia. W tych krajach ciągle można znaleźć nieźle wynagradzaną pracę. Niestety znów mają na nią większe szanse profesjonaliści z pewnych branż, jak opieka medyczna, przemysł budowlany, przetwórstwo oraz informatyka. Można jednak natknąć się na i oferty pracy tymczasowej, czy niewymagającej określonych umiejętności, jak zatrudnienie w przemyśle spożywczym, magazynie czy przy montażu urządzeń. Emigrując do pracy korzystając z pośrednictwa agencji można dodatkowo liczyć na pomoc w zakresie przeprowadzenia formalności z pracodawcą oraz innych, jak na przykład zakupienia biletu na podróż, zapewnienia lokalu mieszkalnego albo opieki agencji w różnych sprawach na miejscu. Dziś kondycja gospodarcza w całej Unii jest trudniejsza niż jeszcze niedawno, z tej przyczyny odradza się wyjazdy „w ciemno”, a rekomenduje znalezienie pracodawcy jeszcze w ojczyźnie.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Next-Jobs : Oferty Pracy w Niemczech »

  Poznaj lepie serwis Next-Jobs Niemcy
  Zajmujemy się publikowaniem ofert pracy po przez naszą stronę internetową. Oferty pracy agregujemy z bardzo wielu miejsc. Znajdą Państwo na naszej stronie tylko sprawdzone i potwierdzone przez nas ogłoszenia, aby dawać Państwu gwarancję wysokiej jakości naszego portalu. Współpracujemy z firmami z Polski jak i z całego świata. Zapraszamy na naszą stronę www.
  Odwiedź naszą stronę internetową

  Data dodania: 10 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Unia Europejska - studia praca życie »

  Europa i Unia Europejska - tu nawiążesz kontakty i znajdziesz potrzebne informacje: jak rozpocząć studia za granicą, jak zdobyć fundusze unijne i rozkręcić biznes za granicą, oraz jak podróżować po Europie.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inter Job, opieka osób starszych Lubin, Głogów, Legnica, Wrocław »

  Inter Job oferuje legalną i dobrze płatną prace w Niemczech jako Opiekunka dla osób starszych. Firma Inter Job istnieje na rynku już kilka lat. Podczas swojej działalności zdobyła bardzo duże doświadczenie. Naszym celem jest zapewnienie osobom starszym i chorym odpowiedniej opieki ponieważ los seniorów nie jest nam obojętny. Dzięki naszej pomocy osoby wymagające opieki mogą pozostać w swoim domu, czuć się pewniej i bezpieczniej. Poszukujemy opiekunek z Polski. Zainteresowanych zapraszamy na stronę Inter Job - Opieka osób starszych Lubin, Głogów, Legnica, Wrocław. Prosimy zapoznać się z naszą ofertą.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą »

  Wyjazd za granicę z pewnością chodzi po głowie niejednemu młodemu człowiekowi w naszym kraju. Faktycznie takie wyjazdy w celach zarobkowych, bardzo często stają się najlepszymi decyzjami w życiu. Zarobione pieniądze niejednokrotnie są dobrze inwestowane, również w naszym kraju, a wyjazd taki jest przyczynkiem do wielkich zmian w życiu. Dlatego właśnie Praca Holandia jest jedną z bardziej rozchwytywanych ofert na rynku pracy za granicą. Ne ma się czemu dziwić. Kraj wiatraków i tulipanów od lat przyciąga młodych ludzi do pracy, zachęcając ich niesamowicie dobrymi zarobkami, oraz znakomitymi warunkami pracy. jak jednak wyjechać? Oczywiście za pomocą biura pośrednictwa pracy. Dokładnie takiego samego jak te, które szukają dla nas pracy w Polsce. Podobne biura załatwiają nam pracę w innych krajach. Praca za granicą jest ciekawą alternatywą dla wielu młodych ludzi. Oferty pracy w Belgii chociażby zajmują nawet w gazetach wiele miejsca, zatem idąc do takiego biura mamy pewność, że na pewno uda się nam znaleźć odpowiednie dla nas stanowisko pracy.  

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą niemcy »

  Ta strona jest przeznaczona dla osób, jakie szukają zatrudnienia w Niemczech i zapewnia łatwiejsze odszukanie korzystnej propozycji. Witryna bowiem udostępnia bogaty wybór ogłoszeń pracy w Niemczech w nader różnych branżach, jak na przykład praca opiekuna, budownictwo, hotelarstwo, lub praca sezonowa, jaka odznacza się ogromną popularnością, tym samym, jeżeli np. Hamburg oferty pracy to opcja, jaka interesuje daną osobę, to na tej witrynie na pewno odnajdzie oferty, które będą dla niej rzeczywiście korzystne. Witryna jest przejrzysta, a wszystkie ogłoszenia są rozdzielone według branż czy miast, jakich dotyczą, toteż oferty pracy Berlin też ma się szansę odnaleźć bez jakiegokolwiek problemu. Zaletą witryny jest też wyszukiwarka ogłoszeń, jaka bierze pod uwagę miasto, w jakim chce się pracować, specyfikę pracy oraz branżę, jakiej ma ona dotyczyć. Dzięki temu każda osoba, która jest zainteresowana pracą w Niemczech, odnajdzie dobrą ofertę. Dodatkowo na stronie ma się szansę zamieścić własną. Wszystkie propozycje są niezmiernie precyzyjne, tym samym wyczyta się z nich niezbędne informacje. Poszukiwanie pracy na tej stronie jest naprawdę owocne. Na witrynie ma się możliwość ustawić opcję dostawania powiadomień, jeżeli zostanie dodane nowe ogłoszenie, dlatego jest się cały czas na bieżąco.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • MG Solutions – agencja pracy tymczasowej – praca Niemcy, Francja, Polska »

  Utrzymująca się wysoka stopa bezrobocia jest przyczyną frustracji obywateli Polski, którzy pozostają bez pracy. Każdego dnia rośnie niezadowolenie, a dodatkowo ma się coraz mniej wiary w możliwość znalezienia posady. Niestety, u niektórych prowadzi to do dołu psychicznego, a niekiedy wręcz do alkoholizmu. Wtedy rozumiemy jak istotna jest praca. Niemcy to naród, w którym wielu naszych rodaków zdobywa posadę. Nasze wejście do Unii Europejskiej spowodowało, iż wszyscy możemy bez problemu poszukiwać posady w innych państwach wspólnoty. Są to z pewnością duże możliwości, ale nie każdemu dana będzie praca. Francja oraz tereny półwyspu iberyjskiego same również mają dość duże bezrobocie, zatem niechętnie zatrudniają obcokrajowców. Całkiem inna jest sytuacja w państwach skandynawskich, tu chętnie zatrudniają osoby z innych państw wspólnoty. Nie tyczy się to jednak Norwegii, ponieważ ciągle nie jest w Unii. W znalezieniu zatrudnienia etatu pomóc ma możliwość też agencja pracy. To firmy wyspecjalizowane w procesach HR. Dzięki fachowemu doradztwu pomagają ludziom w każdym wieku w znalezieniu dla nich stosownego stanowiska. Zdarza się, że jednakże jedynym słusznym rozwiązaniem może być praca za granicą. Daje Polakom nie tylko możliwości rozwoju, lecz również zdobycia gotówki, których nie dostaliby na miejscu. Warto zatem zastanowić się nad taką możliwością.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Holandii »

  Jeżeli poszukujesz pracy bądź chcesz ją zmienić, czy też chcesz zdobyć nowe doświadczenie w pracy,zapraszamy do wysłania formularza zgłoszeniowego z naszej strony www.jobpartner.pl .Agencja pośrednictwa pracy Job Partner powstała w 2002 roku i zajmuje się pośrednictwem pracy za granicą na terenie Holandii. Jeżeli interesuje Cię praca w za granicą zapraszamy do naszego biura. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia jako agencja pracy o numerze 522 potwierdzający legalność naszego działania. Nasze wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy za granicą sprawiło, że pracownicy obdarzyli nas zaufaniem,a Kontrahenci wciąż wsrastającą ilością ofert pracy. Firmy z którymi współpracujemy to holenderskie biura pracy z wieloletnią tradycją. Job Partner posiada swoje biuro w Olesnie (46-300) przy ul. Sądowej 8.Branże w jakich organizujemy pracę to ogrodnictwo, produkcja, logistyka oraz przemysł.Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie kandydata i traktujemy je jako wyznaczniki naszych działań.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą »

  Personal – Service – Ost – West to firma z wieloletnim doświadczeniem w rekrutowaniu pomocy domowych oraz opiekunek dla osób starszych w państwach Unii Europejskiej. Oferuje wysokie zarobki oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Ponadto firma pomaga pracownikom na każdym etapie trwania kontraktu.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • jobs.pl »

  Na naszej stronie każdego dnia znajdziesz tysiące ofert pracy pochodzących z całej Europy. Dzięki współpracy zarówno z prywatnymi przedsiębiorcami jak i dużymi agencjami pośrednictwa pracy każdego dnia pozyskujemy wiele sprawdzonych ofert z dobrymi zarobkami i odpowiednimi warunkami pracy dla pracowników o każdym poziomie kwalifikacji. Nie ma znaczenia, czy jesteś inżynierem, czy też posiadasz wykształcenie podstawowe, u nas znajdziesz odpowiednie zajęcie dla siebie zarówno na sezon jak i na stałe, wedle potrzeb.

  Data dodania: 17 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla opiekunek w Niemczech »

  HELP to jedna z bydgoskich agencji pracy tymczasowej, wyróżniająca się na tle innych wyjątkowym podejściem i motywacją w codziennej karierze. Powstała z potrzeby niesienia pomocy i w dalszym ciągu tak prosperuje, rekrutując opiekunki osób starszych do pracy w Niemczech i Luksemburgu. Wszystkim kandydatkom zapewnia uczciwe i korzystne warunki zatrudnienia, szeroki wybór ogłoszeń oraz wsparcie, zarówno na etapie przygotowywań do wyjazdu, jak i podczas jego trwania.

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • aupair.aifs.pl »

  Wszystkie osoby, których interesują wyjazdy językowe do stanów zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Au Pair in America. Jest ona częścią Amerykańskiego Instytutu Studiów Zagranicznych. Jej zadaniem jest znalezienie każdej osobie zainteresowanej wyjazdem do USA rodziny, która przyjmie ją pod swój dach. W ten sposób uczestnik programu zdobywa okazję do zobaczenia, jak wygląda od wewnątrz życie w Stanach Zjednoczonych, a także ma niepowtarzalną szansę na szlifowanie języka angielskiego. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Budowa Remont Praca Belgia »

  Mamy świadomość, że praca za granicą przy budowach i remontach ma swoją specyfikę i łączy się z rozstaniem z rodziną, dlatego niezależnie czy szukasz pracy jako malarz w Belgii, pracy jako murarz w Belgii, pracy jako budowlaniec w Belgii, pracy jako dekarz w Belgii, pracy jako elektryk w Belgii, albo po prostu chcesz się zatrudnić w Belgii przy budowach i remontach – zadbamy o twój komfort.

  Data dodania: 25 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy - Praca | HitPraca.pl »

  Jeśli szukasz  interesującej pracy w Polsce lub za granicą to skorzystaj z oferty firmy HitPraca.  Znajdziesz w tym miejscu wiele propozycji rozpoczęcia pracy w różnych zawodach i branżach na terenie całego kraju. Oferta dotyczy także podjęcia zajęcia zarobkowego na terenie takich krajów, jak między innymi Niemcy, Czechy czy Austria. Projekt jest też skierowany do firm szukających pracowników.

  Data dodania: 27 10 2021 · szczegóły wpisu »