Strony związane z hasłem 'portrety':

 • Galeria obrazów, obrazy olejne, portrety - Maestro Art Design Łódź »

  Szanowni Klienci !!!Zapraszamy do naszej internetowej galerii obrazów. Zajmujemy się sprzedażą obrazów olejnych, pasteli, akwareli. Wykonujemy portrety na zamówienie, portrety olejne, kopie obrazów. Zajmujemy się także oprawą obrazów, oprawą luster.Dokonujemy także renowacji starych ram.Sprzedajemy także trudno dostępne na rynku ramy stylowe i ażurowe.Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej ramy, kolorystyki i rodzaju passe-partout.Zajmujemy się także profesjonalnym odświeżanie starych płócien i ich konserwacja. Obrazy olejne to nasza specjalność.Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony.Galeria Obrazów Maestro Art Design

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Karykatury Prezenty na urodziny »

  Firma Zewecki Art oferuję profesjonalne usługi w zakresie wykonania portretów olejnych, portretów ołówkiem, portretów pastelom, karykatur na zamówienie ze zdjęć, kartki scrapbooking, zaproszenia ślubne. Na szych usług skorzystało już bardzo wielu klientów różnych zakątków Polski i zagranicy. Najczęściej klienci zamawiają obrazy i karykatury na prezent na urodziny, na prezent ślubny, prezent dla chłopaka, na prezent dla rodziców, na prezent dla dziewczyny, na Święta.

  Data dodania: 09 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Karykatury - rysownik »

  Niektórzy podczas imprez mówią, że szybko rysuję karykatury - rzeczywiście model pozuje zaledwie 3 minuty i otrzymuje dobrą karykaturę. Dojazd nie jest dla mnie problemem - dotrę w każdy region. Na weselach, targach, firmowych imprezach czy piknikach zawsze wykonuję kilkadziesiąt, a nawet 100 karykatur. A ze zdjęć realizuję karykatury studyjne - rysowane w pracowni, akwarelami i pastelami. Na mojej stronie są karykatury aktorów, śmieszne rysunki (np. do reklamy) i filmy animowane.

  Data dodania: 12 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza regresyjna »

  Instytut Eksploracji Duszy i Umysłu zaprasza do odwiedzenia naszej strony internetowej. Mogę zaproponować działania z zakresu szeroko pojętej ezoteryki oraz rozwoju duchowego. W tym metoda o nazwie regresja hipnotyczna, czy też hipnoza regresyjna do poprzednich wcieleń oraz życia między życiami - świata duchowego. Sesje są inspirowane pracą badacza życia między wcieleniami, dra Michaela Newtona i jego metodą regresja LBL, czyli life between lives. Proponuję również portrety aury, jak też radiestezja na odległość, tzw. teleradiestezja - analizy psychometryczne. Wykonuję również kosmogramy urodzeniowe, jak też zajmuję się doradztwem życiowym oraz duchowym.

  Data dodania: 31 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Sesje ciążowe Gdańsk - burestudio.pl »

  Potrzebujesz profesjonalnego i utalentowanego fotografa? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Cię, co dla swoich klientów przygotowało Bure Studio w Gdańsku. Wykonujemy portrety kobiece i męskie, pełne sesje fotograficzne, w naszej ofercie znajdziecie również fotografię biznesową, rodzinną oraz ciążową. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, wejdź na burestudio. pl.

  Data dodania: 12 04 2021 · szczegóły wpisu »