Strony związane z hasłem 'portal randkowy':

 • Portale randkowe MyDwoje.pl »

  Lubisz randki internetowe? Szukasz serwisu randkowego, który uczyni Twoje randki internetowe miłym przeżyciem? Wybierz portale randkowe MyDwoje. pl. Korzystając z MyDwoje. pl możesz liczyć na udane randki z internetu dzięku metodzie doboru partnerskiego MyDwoje opartej na dopasowaniu partnerów wg osobowości i życiowych wartości. Portal randkowy MyDwoje. pl to sprawdzone biuro matrymonialne, nie zwykły serwis randkowy. Tu poznało się wiele szczęsliwych par. Przedstawimy Ci oferty kandydatów na internetowe randki, z którymi masz największe szanse stworzyć związek szczęśliwy i trwały.

  Portale randkowe MyDwoje. pl to:
  * Sprawdzone ogłoszenia na randki internetowe ze zdjęciem
  * Trafny dobór partnerski w oparciu o test osobowości, zgodność zainteresowań
  * Sortowanie ofert według odleglości randki i kryteriów wyszukiwania (własnych, partnera i wspólnych)
  * Poważne oferty i tylko udane randki
  * Anonimowość, indywidualne otwieranie zdjęć
  * Poradnik psychologoczny dla samotnych
  * Pomoc telefoniczna 022 201 25 89 i online codziennie 9:00-24:00
  Zarejestruj się bezpłatnie na www. mydwoje. pl

  Data dodania: 15 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Randki online »

  Jeśli szukasz nowoczesnego portalu matrymonialnego nie musisz szukać dalej! Randki w portalu Amoredo to najwyższa postać rozrywki. O ile poszukujesz randki, przyjaźni, kogoś do wspólnego podróżowania tutaj znajdziesz to wszystko! Proponujemy bezpłatne przeglądanie ofert oraz bezpłatne umieszczanie fotografii do osobistego konta. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo. Dołącz do nas już dzisiaj i zyskaj bezpłatne konto Premium dzięki udziałowi w Programie partnerskim.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy czat »

  Nowoczesny chat umożliwiający rozmowy na żywo. Posiada kilka pokoi regionalnych, pokój dla młodzieży a także dla emigrantów. Dzięki tej stronie każdy może zapoczątkować mnóstwo szalonych znajomości. Jest to doskonały sposób na spotkanie ciekawych ludzi. Portal, dzięki któremu każdy ma okazję na miłość oraz chwilę zapomnienia.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »