Strony związane z hasłem 'pogotowie komputerowe':

 • Serwis komputerowy Radom »

  Witamy na stronie serwisu komputerowego Rafmar w Radomiu, zajmujemy sie każdą sytuacją, możliwą usterką związaną z laptopem oraz komputerem pc, serwisujemy urządzenia Apple oraz monitory, odzyskujemy dane z dyskow oraz urządzeń przenośnych, docieramy w kazde miejsce w Radomiu i okolicach do 80km, na każdą usługę przysługuje gwarancja, posiadamy 13 letnie doświadczenie w naprawach sprzętu komputerowego oraz urządzeń elektronicznych.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Castorp »

  Korzystanie z komputera staje się coraz prostsze. Systemy operacyjne projektowane są z myślą o użytkownikach, którzy posiadają minimalną wiedzę informatyczną. Instalacja Windows wygląda prawie tak samo i jest bardzo prosta. Dzięki temu, że obsługa komputerów jest prosta, wielu ludzi nie zastanawia się co by zrobiło, gdyby komputer przestał działać. Usterka systemu operacyjnego lub usterka sprzętowa jest z pewnością czymś, z czym nie poradzi sobie zwykły użytkownik. W takich sytuacjach za każdym razem możemy skontaktować się z serwisem komputerów. Serwis komputerowy Stargard to firma, z którą warto utrzymywać kontakt nie tylko na wypadek awarii systemu operacyjnego. Serwisant usunie szybko usterkę i udzieli porad, które warto wdrożyć w celu uniknięcia przyszłych awarii. W kwestiach bardziej skomplikowanych awarii lub usterek warto zdać się na doświadczenie i wieloletnią praktykę pracowników pogotowia komputerowego Stargard. W większości przypadków niedoświadczony użytkownik może tylko pogorszyć sytuację i przedłużyć czas w którym nie będzie mógł korzystać z komputera. Dzięki usłudze pogotowie komputerowe Stargard każda usterka zostanie naprawiona bez większych problemów.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Komputerowy Poznań »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego serwisu komputerowego w Poznaniu. Nasza firma istnieje już na rynku komputerowym ponad 10 lat. Jesteśmy zespołem młodych informatyków i elektroników, którzy z pasją oddają się swojej pracy. Posiadamy długoletnie doświadczenie w serwisowaniu sprzętu it, dlatego możecie być Państwo pewni, że poradzimy sobie ze wszystkimi problemami natury informatycznej. W naszej ofercie znajdziecie naprawy sprzętu komputerowego, usługi informatyczne poznań oraz pogotowie komputerowe poznań, dzięki któremu szybko i błyskawicznie uporamy się z problemami komputerowymi. Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Nasz serwis komputerów poznań serdecznie zaprasza.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Kraków »

  Pragniesz dostać najdoskonalsze oferty dla siebie jeśli tak i szukasz firmy IT zgłoś się do nas Firma IT Herion poprzez serwis It zaproponuje wam najlepsze oferty komputerowe.

  Firma zajmuje się: Serwisem komputerowym, Pogotowiem komputerowym, Rozwiązaniami IT oraz Tworzeniem backup plików.


  Herion zajmuje się również: Naprawą notebooków, Projektowaniem sieci, Outsourcing IT. Aby sprawdzić dalszą część naszej oferty: Wejdź na naszą stronę!

  Firma informatyczna Herion - zawsze dostarcza jedynie oczekiwane usługi przeznaczone dla Ciebie. Dzięki nam nie musisz sie martwić i możesz poświecić swój czas na swoje potrzeby.

  Dlatego, że nasz serwis komputerowy dba przede wszystkim o dobro naszego klienta. :)

  Zapamiętaj! Herion jest to błyskawiczna pomoc: Podczas zdarzeń wystąpienia problemów skontaktuj się z nami! Po otrzymaniu informacji o problemie specjaliści firmy Herion pojawią się do pomocy w naprawie komputera lub innego problemu, dzięki naszemu pogotowiu komputerowemu Kraków.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne- tanie strony internetowe Nowy Targ, Zakopane »

  Potrzebujesz profesjonalnej strony www? A może dobrego a zarazem taniego sprzętu komputerowego? Działamy jako pogotowie komputerowe do nagłej usterki komputerowej. Zamów jedną usługę a na każdą kolejną otrzymasz zniżkę. Zapoznaj się z dostępna na naszej stronie internetowej itecomp.pl ofertą. Bądź zadzwoń, aby poznać wycenę już dziś 18 479 12 06

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy - Warszawa »

  Orbicomp działa w branży informatycznej. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z naprawą, modernizacją, konserwacją oraz rozbudową sprzętu komputerowego.

  Usługi informatyczne przeznaczone są zarówno dla klientów prywatnych jak i dla firm. W ofercie znajdują się m.in.: serwis sprzętu komputerowego, odzyskiwanie danych, budowa sieci komputerowych(Wifi/LAN), serwis drukarek, konserwacja sprzętu, outsourcing it, naprawa komputerów.

  Usługi są świadczone na terenie Warszawy. Dojazd do klienta jest bezpłatny.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Informatyczne Rafał Kaska »

  Profesjonalna obsługa informatyczna firm.
  Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą obsługą firm, instytucji i indywidualnych klientów w regionie warszawskim.
  Naszym celem jest zapewnienie pełnej stabilności i niezawodności działu IT w firmie. Należy sobie uświadomić, iż pojawiające się awarie sprzętu komputerowego oraz oprogramowania są niestety nieuniknione. Przestoje w pracy związane z awarią sprzętu komputerowego, bądź utratą cennych danych pociągają za sobą trudne do oszacowania problemy, straty a nawet konieczność zakończenia działalności. Skutecznym sposobem koncentracji swoich sił na rozwoju prowadzonego biznesu, przy jednoczesnej gwarancji optymalnej i bezawaryjnej pracy systemu informatycznego przedsiębiorstwa jest przekazanie opieki nad infrastrukturą IT zewnętrznej firmie.
  Nasza firma zapewni Państwu sprawne zarządzanie, rozwój i utrzymanie infrastruktury informatycznej.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informatyczna opieka Firm »

  Firma PC PLUS, już od 1995 roku, świadczy usługi informatyczne dla biznesu oraz klientów indywidualnych. Są to głównie: Outsourcing IT, czyli pełna i kompleksowa obsługa informatyczna dla firm, budowa i administracja sieciami informatycznymi, serwis i naprawa komputerów, serwerów, drukarek i monitorów oraz sklep komputerowy. Wykonujemy również instalacje CCTV (monitoring wizyjny) oraz instalacje alarmowe. Specjalizujemy się w usługach takich jak helpdesk, czy Pogotowie Komputerowe. Zajmujemy się wdrożeniami oprogramowania i szkoleniem personelu.

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT »

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Obsługą informatyczną Firm (Outsourcing IT) na naszą stronę gdzie znajdziecie Państwo pełną ofertę naszej Firmy CTRL-ALT-DELETE, możemy być Twoim lepszym zewnętrznym działem informatycznym! Na codzień rozwiązywać wszystkie Twoje problemy w firmie! Zapraszamy serdecznie www. ctrl-alt-delete. pl

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Komputerowe Tczew - Amkomp 792 021 383 »

  Firma Amkomp oferuje:

  • instalacji oprogramowania,
  • konfiguracji systemów Windows pod potrzeby użytkownika,
  • konfiguracji systemów Linux pod potrzeby użytkownika,
  • pomocy w doborze oprogramowania do potrzeb użytkownika,
  • pomocy w doborze sprzętu komputerowego do potrzeb użytkownika,
  • budowy sieci komputerowych LAN i WLAN,
  •naprawy i konserwacji sprzętu komputerowego,
  •sprzedaży i montażu sprzętu komputerowego u Klienta,
  • odwirusowania komputera oraz usuwania trojanów, dialerów, spyware`u, adware`u,
  •projektowania i wykonywania grafiki komputerowej według życzeń Klienta,
  • szkolenia w zakresie podstaw obsługi komputera,
  • reklamy w Internecie,
  • dostępu do Internetu•odzyskiwania utraconych danych,
  • i inne

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Olsztyn »

  Bardzo duże doświadczenie w obsłudze i naprawię komputerów - bezpłatny dojazd w Olsztynie i okolic. Atrakcyjne ceny i dostępność non stop to nasze największe atuty. Proponujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz e-schop, prowadzenie i administrowanie stron oraz tworzenie kampanii reklamowych. Zadzwoń i zapytaj. Nie ma pytań bez odpowiedzi, tak samo nie ma problemów nie do rozwiązania.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Kraków »

  Serwis komputerowy INT4 z Krakowa świadczy usługi z zakresu naprawy komputerów, laptopów, rozwiązywania problemów z sieciami komputerowymi, dostępem do internetu. Usuwamy zarówno usterki sprzętowe jak i programowe. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie naprawy komputerów, dzięki temu rozwiązujemy problemy szybko, sprawnie, a przede wszystkim skutecznie, jak również w przystępnej cenie. Działamy na zasadzie pogotowia komputerowego, większość usług wykonujemy u klienta w domu albo w siedzibie podmiotu gospodarczego. Nie tracicie zatem Państwo czasu na dostarczenie sprzętu i realizację zlecenia, a usługa wykonywana jest na miejscu od ręki w dniu zgłoszenia. Na terenie Krakowa dojazd do klienta jest bezpłatny. Wszystkie usługi objęte są gwarancją. Usługi informatyczne przeznaczone są zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Komputerowe - Warszawa »

  Pogotowie Komputerowe - Warszawa TEL: ☎ 512 614 437, Serwis komputerów z dojazdem do klienta na w Warszawie. 24godziny/dobę, 7 dni w tygodniu, ekspresowo! Konkurencyjne ceny, najwyższa jakość usług. Nie pobieramy opłaty, jeśli naprawa jest nieopłacalna dla klienta lub klient rezygnuje z naprawy. Setki zadowolonych klientów, setki naprawionych komputerów!

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Skylap »

  Masz problem ze swoim laptopem? Nie pracuje tak jak należy, wszystko zaczęło wolno działać, ładować się? Przynieś swój sprzęt do serwisu komputerów Skylap, nasze przedsiębiorstwo otwarte jest od 10. 00 - 24:00, nasi specjaliści przyłożą wszelkich starań, aby wadliwy sprzęt wrócił do Państwa w pełni działający, w możliwie najkrótszym czasie oczekiwania. Oprócz naprawy laptopów, nasz serwis naprawia również drukarki, monitory, komputery stacjonarne, tablety czy dyski twarde. Zapraszamy wszystkich chcących dać drugie życie swojemu staremu laptopowi, bądź innemu sprzętowi komputerowemu.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna naprawa komputera Lublin, dojazd gratis »

  Trudnimy się wysokiej jakości naprawą komputerów w Lublinie. Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych jak i do firm/spółek/korporacji spersonalizowanych, a ponadto instytucji samorządowych - szkół, urzędów gmin, miast. W obrębie aglomeracji Lublin serwis komputerowy prowadzony przeze mnie dojedzie do Państwa bez dodatkowych kosztów. Dojazd za Lublin jest dodatkowo płatny. W naszej katalogu produktów znajdują się wszelkie usługi komputerowe, takie jak na przykład: diagnostyka i naprawa komputerów stacjonarnych i laptopów, diagnostyka i naprawa routerów i połączeń internetowych, konfiguracja i zabezpieczanie sieci bezprzewodowych, usuwanie problemów z systemami operacyjnymi Windows i Linux, usuwanie wirusów i zabezpieczanie komputerów przed| kolejnymi infekcjami, doradztwo w zakresie modernizacji jednostek, wybieranie odpowiednich do wymagań peryferiów.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Tychy - komputerowyserwis.eu »

  Komputerowyserwis. eu zaprasza do skorzystania z najwyższej jakości usług pogotowia komputerowego w Katowicach. Oferujemy naprawy laptopów oraz komputerów stacjonarnych zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Bogate doświadczenie naszego pogotowia komputerowego, to gwarancja szybkiej lokalizacji usterki a co za tym idzie jej usunięcia. Wygoda, precyzja i krótki termin naprawy komputera, to najwazniejsze elementy charakteryzujące nasz serwis komputerowy. Naszym Klientom gwarantujemy kompletne wsparcie w obrębie serwisu pogwarancyjnego sprzetu IT. Posiadamy niezbędne zaplecze serwisowe i dostęp do części zamiennych najważniejszych producentów sprzętu komputerowego na rynku. Nasi serwisanci zajmą się oceną, modernizacją i konfiguracją infrastruktury informatycznej czy sieciowej. Oferujemy mozliwość dojazdu i naprawy komputera na miejscu u kontrahenta co jest komfortowym i bezpiecznym rozwiązaniem.

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa laptopów Konin »

  Psuje sie komputer i co dalej. Nie chce się włączyć, co robić? Komputery, laptopy i inne tego typu urz urządzenia są zbyt skomplikowane aby próbować samemu naprawiać zepsuty sprzęt. Dlatego nasza firma zajmuje się naprawą w bardzo przyzwoitych cenach.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • INTELi SERWIS - Pogotowie komputerowe, Serwis komputerowy, Szczecin »

  iNTELi SERWIS zajmuje się wsparciem IT dla osób fizycznych oraz firm. Rozwiązujemy wszystkie problemy z komputerem, siecią bezprzewodową czy skanerem. Nie ma dla nas znaczenia czy problemy są programowe czy sprzętowe. Jesteśmy po to by Ci pomóc. Nasze usługi są na najwyższym poziomie, a wszystko w przyjaznych cenach. Zadzwoń i się przekonaj! Zajmujemy się między innymi: - serwisem i naprawą komputerów, - usuwaniem wirusów, - odzyskiwaniem danych, - projektowaniem sieci komputerowych, - pomocą przy zakupie komputera, - szkoleniami komputerowymi, - reinstalacjami komputera, - instalacją peryferiów, itp. iNTELi SERWIS biuro@inteliserwis.szczecin.pl http://inteliserwis.szczecin.pl Tel. 536 336 108

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Kraków »

  Tani i skuteczny Serwis komputerowy? Tylko u nas szybko i tanio. Profesjonalny Serwis komputerowy Kraków, wieloletnie doświadczenie. Co oferujemy? Wymiana dysków twardych, instalacja systemów Windows, wymiana klawiatury. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 21 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wikmar Serwis komputerowy i laptopów »

  Wiele słyszy się o nieuczciwych fachowcach z branży IT. Płacimy duże pieniądze, a okazuje się, że zamiast oryginalnych podzespołów, wstawiono chińskie podróbki. Nie ma gwarancji, a numer fachowca już nie odpowiada.
  By uchronić się przed tego typu sytuacjami, należy wybierać większe firmy, mające swoje siedziby, wystawiające faktury VAT i dające gwarancję na wymieniane części oraz wykonane usługi. Na to możemy liczyć, gdy zadzwonimy do Wikmar (Bielsko-Biała). To pogotowie komputerowe, działające całą dobę. Specjaliści, zatrudnieni przez Wikmar, to ludzie ukierunkowani na dobre wykonanie swojej pracy. Warto im zaufać, bo mają doświadczenie i umiejętności. W jakich markach się specjalizują? Zakres jest szeroki, między innymi: Aristo, Compaq, Dell, Fujitsu Siemens, Geteway, HP, IBM, Apple. Oprócz naprawy laptopów i komputerów specjaliści, rozwiążą problemy związane z oprogramowaniem, pozbędą się wirusów i odzyskają dane. Ponadto możemy zamówić wykonanie strony internetowej oraz jej pozycjonowanie. Zachęcamy do zapoznania się z pełna ofertą usług.

  Data dodania: 16 09 2018 · szczegóły wpisu »