Strony związane z hasłem 'płyt CD':

 • Drukarnia płyt »

  Zapraszamy na stronę profesjonalnej drukarni płyt cd/dvd oraz tłoczni Printmasta. Nasza specjalność to nadruki na płytach wykonywane technikami: cyfrową uv, sitodrukiem oraz offsetem. Wszystkie nadruki wykonywane są bezpośrednio na płycie cd lub dvd, druk jest wodoodporny oraz odporny na ścieranie. W projekcie mogą znajdować się zdjęcia lub przejścia tonalne.
  Printmasta oferuje także kopiowanie i tłoczenie płyt. Jesteśmy również producentem kartonowych opakowań na płyty takich jak koperty kartonowe, digipacki i ekopacki.
  Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybką realizację zlecenia.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykonywanie skomplikowanych operacji »

  Specjaliści z HDLab - odzyskiwanie danych ze wszystkich nośników bez względu na rodzaj uszkodzenia (logiczne i fizyczne). Specjalistyczny sprzęt, analizy i oprogramowanie, wykonywanie skomplikowanych operacji na nośnikach. Postaramy się udzielić Państwu szczegółowych informacji na potrzeby konkretnego przypadku. Odzyskiwanie danych - na nasze potrzeby komora z filtrem absolutnym HEPA. Mamy także program partnerski - prosimy skontaktować się z nami - zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • druk-plyt.pl »

  Wszystkie osoby szukające porad na temat nanoszenia nadruków na płyty zapraszamy do sprawdzenia naszego serwisu. Publikujemy bowiem u nas bardzo wartościową wiedzę na temat nanoszenia grafik na płytach. Wszystkie osoby zainteresowane tego typu rozwiązaniami serdecznie zapraszamy do zdecydowania się na naszą platformę. Dzięki nam można dowiedzieć się w jaki sposób nanieść trwałą grafikę na płytę, która będzie prezentowała się naprawdę rewelacyjnie. W naszym serwisie wszystkie informacje przedstawiamy przy tym w bardzo prostej formie.

  Data dodania: 26 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania specjalne na płyty CD i DVD - repliqmedia.com »

  Repliq Media, to firma oferująca tłoczenie płyt winylowych, CD oraz DVD. Poza tym zajmują się duplikacją płyt np. CD 12cm, DVD9. Zespół wykonuje też nadruki na płytach. W ofercie mają również opakowania na płyty np. kartonowe ekopak, unipak, digipak czterołamowy. Kupić można też opakowania plastikowe, do płyt winylowych oraz specjalne np. clamshell wielopłytowy.

  Data dodania: 11 10 2021 · szczegóły wpisu »