Strony związane z hasłem 'panele akustyczne':

 • Pianka akustyczna, Maty wygłuszające, Panele akustyczne »

  SOUND SOLUTIONS jest firmą z Wrocławia, które zajmuje się sprzedażą materiałów do izolacji akustycznej. Posiadamy w stałej ofercie: pianki akustyczne, maty wygłuszające, piramidki akustyczne, maty profilowane, pianki samoprzylepne, pianki niepalne. Nasze materiały są stosowane do izolacji akustycznej. Z nami wygłuszą Państwo: samochody, maszyny i urządzenia, pomieszczenia. Ustroje akustyczne mogą Państwo nabyć bezpośrednio w siedzibie firmy lub w sklepie internetowym.

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Paneleakustyczne.pl - panele akustyczne »

  Nasza firma na przestrzeni wielu lat zyskała szerokie grono zadowolonych klientów, którymi są zarówno duże firmy, jak i klienci indywidualni. Działamy na rynku od 1995 roku nieustannie zdobywając doświadczenie i udoskonalając produkty tworzone w naszym parku maszynom. Wśród nich plasują się między innymi panele akustyczne, których nabycie z perspektywy wielu klientów okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Zamówienia powyżej 1000 zł w naszym sklepie internetowym wysyłamy do klientów absolutnie za darmo.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Architected Sound »

  Nasza firma zajmuje się wieloma problemami związanymi z pogłosem, nadmiernym hałasem i skutecznie stara się eliminować go z życia codziennego klientów. Misją Architected Sound jest zapewnianie lepszego komfortu akustycznego i zwiększanie świadomości konsumentów na problemy związane z hałasem. Nasi Specjaliści zajmują się systemami scenicznymi, akustyką wnętrz oraz wszelkimi realizacjami koncertowymi. Jesteśmy bardzo elastyczni i uwielbiamy nowe wyzwania, produkując wiele nowych rozwiązań na specjalne zamówienie.

  Data dodania: 30 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Producent ustrojów akustycznych - Mega Acoustic »

  Nasza firma Mega Acoustic jako producent ustrojów akustycznych jest w stanie zaproponować Państwu wyjątkowe dyfuzory akustyczne (ustroje rozpraszające). Mamy u siebie przede wszystkim ustroje, których zadaniem jest nie tylko pochłanianie, lecz również i rozpraszanie dźwięku. Dzięki specjalnej konstrukcji i wykończeniu powłoką twardszą od winylu, nasze dyfuzory akustyczne charakterystyką się bardzo sporą dobrocią definiującą jakość rozproszenia. Są w szczególności kierowane do wymagających klientów, którzy oczekują nie tylko skuteczności, ale też stylowego wyglądu.

  Data dodania: 04 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Panele akustyczne - asound.pl »

  Nie ma nic gorszego jak zakłócenia - szumy, szmery, pogłos, echo. Zapomnij o tym z panelami akustycznymi! Odwiedź Asound. pl. U nas znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla siebie - piankę dźwiękochłonną, absorbery i dyfuzory. Naszym atutem są wiedza i doświadczenie. Dlatego skorzystaj z naszych usług - pomiaru czy projektu akustycznego. Zapytaj o szczegóły. Tel. 720 770 436 lub zamowienia@addictivesound.pl.

  Data dodania: 25 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • www.rebondex.pl »

  Produkcją wtórnie spienionej pianki zajmuje się firma Rebondex z siedzibą w Jaworznie w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo oferuje wyroby do wykorzystania w branży medycznej, ogrodniczej, opakowaniowej, sportowej, motoryzacyjnej, przemysłowej jak i meblarskiej. Jest to najwyższej jakości towar spełniający wszelkie normy jak i charakteryzujący się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. Firma gwarantuje szybką wysyłkę zamówienia w dowolne miejsce, konkurencyjne ceny i profesjonalne doradztwo. Więcej informacji na temat oferty oraz dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 04 2021 · szczegóły wpisu »