Strony związane z hasłem 'outsourcing':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Tworzenie stron www »

  F.D.G. STUDIO - projektowanie stron www, outsourcing zasobów www, programy na zlecenie. Zapraszamy do współpracy. Potrafimy się dopasować do Twoich potrzeb. Oferujemy starannie dobrane produkty dla małych i średnich przedsiębiorstw. Osiąganie realnych korzyści przez naszych klientów, to nasz główny cel.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • ERP Studio - Oprogramowanie dla firm, Wdrożenia Comarch Optima. »

  Strona poświęcona zagadnieniu systemów klasy ERP. Wdrożenia Comarch Optima, CDN XL, iBard24, iSklep24, iKsięgowość24, iOptima24, iFaktury24. Ousourcing IT, Usługi IT. ERP studio znajduje się w Częstochowie, świadczy usługi na terenie całego województwa śląskiego a także na terenie polski. Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną dla firm. www.erpstudio.pl

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne, Obsługa informatyczna, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto »

  Kompleksowa obsługa informatyczna firm w Gdańsku, Trójmieście, Gdynii, Sopocie i okolicach. Oferujemy profesjonalne usługi informatyczne firm. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa systemów informtycznych poprzez testy penetracyjne i audyty bezpieczeństwa. Odzyskujemy utracone dane na Państwa nośnikach informacji. Projektujemy i wykonujemy instalacje telewizji przemysłowej. Wykonujemy profesjonalne strony internetowe oparte na systemie CMS oraz sklepy internetowe.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi it Poznań »

  Outsourcing it Poznań to najlepsze rozwiązanie tak samo w niewielkich jak i dużych firmach. Usługi it Poznań to nie jedynie przeprowadzanie audytów, ale także stałe czuwanie nad poprawnością zainstalowanych programów oraz niwelowanie na bieżąco pojawiających się problemów. Firma it Poznań odznacza się wysokim poziomem profesjonalizmu i rozległą wiedzą. W naszych zastępach mamy specjalistów, którzy poradzą sobie z nawet najtrudniejszymi zleceniami. Zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Prowadzisz własny biznes? Niewątpliwie z chęcią pozbyłbyś się wszelkich obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości, które zajmują mnóstwo Twojego cennego czasu i nerwów. Istnieje jednak proste rozwiązanie tego problemu – dzięki współpracy z doświadczonym biurem rachunkowym Extor, będziesz mógł w końcu skupić się na rozwoju swojej firmy. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług najwyższej jakości, m. in. prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, doradztwo podatkowe, sporządzanie deklaracji dla Urzędu Skarbowego, controlling budżetu, czy raportowanie zarządcze. Ponadto pomożemy Ci nadzorować kadry i płace, przeprowadzić skomplikowany proces rejestracji spółki, jak również uporządkować archiwum e-dokumentów. Nasza kadra składa się z 80 specjalistów posługujących się 5 językami europejskimi – polskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i niemieckim – dzięki czemu podejmujemy współpracę nie tylko z przedsiębiorstwami krajowymi, ale także firmami z kapitałem zagranicznym, oraz przedstawicielstwami międzynarodowych korporacji. Biuro rachunkowe Extor to gwarancja solidności, profesjonalizmu i pro-aktywności względem oczekiwań klienta.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna firm »

  Kompleksowa obsługa informatyczna firm. Przy współpracy z nami nie musisz się martwić o awarie informatyczne w Twojej firmie. Zapewniamy także doradztwo, jakie rozwiązania wybrać aby usprawnić działania firmy a co za tym idzie, obniżyć koszty. Wszystkie szczegóły oferty znajda Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Witamy w firmie RONAG »

  RONAG - bezpieczne systemy i sieci informatyczne, outsourcing IT, kompleksowa obsługa informatyczna firm, serwis techniczny sprzętu komputerowego w Warszawie. Podstawą naszej działalności są głównie usługi informatyczne dla Klientów biznesowych. Specjalizujemy się w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego w każdym punkcie sieci komputerowej. link text Wykonujemy także konkretne zlecenia zadań informatycznych oraz staramy się doradzić najlepsze rozwiązania wszelkich zagadnień w dziedzinie informatyki. Pracownicy firmy są specjalistami w swojej dziedzinie IT więc dzięki temu możemy naszym Klientom zaoferować profesjonalne usługi informatyczne.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Audyt w Rzeszowie »

  Prowadząc własną firmę nie zawsze jesteśmy w stanie skontrolować każdy aspekt jej działania samemu. W takim momencie należy przeprowadzić audyt. Jesteśmy firmą zajmującą się audytami w okolicach Rzeszowa. Zobacz naszą ofertę.

  Data dodania: 21 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Promocji, Reklamy i Marketingu z Wrocławia »

  Podmiot mieniący się Marketing Point jest to Agencja Promocji, Reklamy i Marketingu z Wrocławia, która za główny cel obrała sobie udzielanie wsparcia dla różnorodnych inicjatyw biznesowych w aspekcie kreacji koncepcji marketingowych. W obszarze działań udzielanych przez Marketing Point istotne byłoby, ażeby przedłożyć niektóre, jednak szczególnie niżej wymienione: copywriting, plany marketingowe, projektowanie serwisów www, system identyfikacji wizualnej firm i marek, przedsięwzięcia reklamowe, strategia marketingowa, ale również hasło reklamowe oraz mnóstwo innych działań.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Life System Artur Fic »

  Jesteśmy firmą specjalizującą się Outsourcingiem IT czyli profesjonalną obsługą firm i placówek dydaktycznych. Pomagamy w doborze w sprzętu i w jego obsłudze. Obsługujemy zarówno komputery i jak i laptopy. Specjalizujemy się też w Serwerach Windows, Serwerach Linux, notebookach oraz stacjach graficznych. Pomagamy również indywidualnym klientom którzy mają problem ze sprzętem komputerowym. Pomagamy zdiagnozować problem i profesjonalny sposób go usuwamy bez zbędnych kosztów. Możesz u nas nabyć nowy sprzęt wysokiej jakości po okazyjnych cenach. Tworzymy również rozbudowane aplikacje webowe (www) jak i zwykłe programy użytkowe.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Brandnet.pl »

  Kompleksowe rozwiązania dla Twojej firmy: www, marketing, multimedia, identyfikacja wizualna, doradztwo, outsourcing internetowy. Tworzymy zespół utalentowanych i kreatywnych ludzi, których głównym celem jest Twój sukces. Usługi, które świadczymy dla naszych Klient są zgodne z obowiązującymi trendami.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cloud computing »

  Duże jednostki, korporacje odchodzą od tego by mieć własny ośrodek obliczeniowy. Jest to niemodne jeżeli są inne, bardziej zaawansowane sposoby archiwizowania danych. Internetowe centra komputerowe wyposażane w serwery o niezwykle olbrzymiej pojemności i dostęp do sieci świadczą usługi, dzięki którym klienci za odpowiednią odpłatą miesięczna odnajmują możliwości obliczeniowe i przetwarzanie danych. Centra danych dają możliwości zarówno wynajmu uzbrojonej powierzchni komputerowej jak i wydzierżawienie innych prawie dowolnej infrastruktur teleinformatycznych. Dotyczy to także wielorakiego rodzaju aplikacji używanych w przypadku prowadzenia działalności zarówno produkcyjnej jak i usługowej. Centra danych osiągają coraz większą popularność za sprawą tego, że niemal wszystkie firmy, korporacje próbują zmniejszyć nakłady finansowe na zakup nowego sprzętu lub tworzenia swoich własnych ośrodków obliczeniowych. W taki sposób zewnętrzne firmy specjalistyczne zdobywają nowych klientów a firmy w bezpiecznym miejscu tworzą swoje archiwa.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Informatyczne Rafał Kaska »

  Profesjonalna obsługa informatyczna firm.
  Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą obsługą firm, instytucji i indywidualnych klientów w regionie warszawskim.
  Naszym celem jest zapewnienie pełnej stabilności i niezawodności działu IT w firmie. Należy sobie uświadomić, iż pojawiające się awarie sprzętu komputerowego oraz oprogramowania są niestety nieuniknione. Przestoje w pracy związane z awarią sprzętu komputerowego, bądź utratą cennych danych pociągają za sobą trudne do oszacowania problemy, straty a nawet konieczność zakończenia działalności. Skutecznym sposobem koncentracji swoich sił na rozwoju prowadzonego biznesu, przy jednoczesnej gwarancji optymalnej i bezawaryjnej pracy systemu informatycznego przedsiębiorstwa jest przekazanie opieki nad infrastrukturą IT zewnętrznej firmie.
  Nasza firma zapewni Państwu sprawne zarządzanie, rozwój i utrzymanie infrastruktury informatycznej.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informatyczna opieka Firm »

  Firma PC PLUS, już od 1995 roku, świadczy usługi informatyczne dla biznesu oraz klientów indywidualnych. Są to głównie: Outsourcing IT, czyli pełna i kompleksowa obsługa informatyczna dla firm, budowa i administracja sieciami informatycznymi, serwis i naprawa komputerów, serwerów, drukarek i monitorów oraz sklep komputerowy. Wykonujemy również instalacje CCTV (monitoring wizyjny) oraz instalacje alarmowe. Specjalizujemy się w usługach takich jak helpdesk, czy Pogotowie Komputerowe. Zajmujemy się wdrożeniami oprogramowania i szkoleniem personelu.

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT »

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Obsługą informatyczną Firm (Outsourcing IT) na naszą stronę gdzie znajdziecie Państwo pełną ofertę naszej Firmy CTRL-ALT-DELETE, możemy być Twoim lepszym zewnętrznym działem informatycznym! Na codzień rozwiązywać wszystkie Twoje problemy w firmie! Zapraszamy serdecznie www. ctrl-alt-delete. pl

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Savoir: Agencja, Merchandising i Outsourcing »

  Merchandising to nic innego jak po prostu dobry marketing oparty na przemyślanym i rozsądnym rozplanowaniu strategi handlowania. Każdy przedsiębiorca i właściciel firmy wie, co to jest merchandising BTL, nazywany często merchandisingiem łączonym ekonomicznym. Koszty związane ze strukturą, bądź z nadzorem i kontrolą przydzielane są na budżety obsługiwanych Klientów. Realizacje naszych usług Agencji merchandisingowej promocje Savoir mogą wyglądać następująco:

  1. Priorytetowa rekrutacja outsourcing spr merchandiserów. Przeprowadzany jest ściśle według wskazanego przez naszego Klienta profilu osobowego, najbardziej odpowiadającemu by osiągnąć wzrost sprzedaży.
  2. Nasza agencja promocyjna promocje zatrudnia merchandiserów i hostessy. W następnym kroku organizujemy szkolenia.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja pracowników »

  Oferujemy przeprowadzenie kompleksowej rekrutacji pracowników na określone stanowiska, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak czasochłonne jest to zwykle w firmach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele osób wysyła swoje dokumenty aplikacyjne bez uprzedniego przeczytania oferty pracy, dlatego tak ważne jest, by wykonać początkową selekcje nadesłanych aplikacji, jak i przeprowadzić weryfikację rzeczywistych umiejętności kandydatów. Jesteśmy przekonani, że rekrutacja pracowników to odpowiedź na Państwa potrzeby i oczekiwania.

  Data dodania: 02 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • PRONET - Serwis komputerowy z dojazdem do klienta »

  W obecnych czasach komputer to nieodzowny towarzysz codziennego życia. Umiejętność obsługi komputera nie zawsze jednak przekłada się na możliwości jego naprawy. Dzieje się tak dlatego, że wiedza potrzebna do obsługi komputera jest znacznie mniejsza niż do jego naprawy. Nie ma jednak powodu do zmartwień. Tu z pomocą przychodzi nasza firma. Zajmujemy się naprawą komputerów, laptopów oraz innego sprzętu informatycznego. Świadczymy także szeroki wachlarz usług informatycznych. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą na naszych stronach internetowych.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • EMSYS »

  Kompleksowe obsługa informatyczna małych i średnich firm na terenie Śląska, a w szczególności: Bielsko-Biała, Cieszyn, Katowice, Żory. Usługi informatyczne: pozycjonowanie, tworzenie stron www, tworzenie aplikacji, projektowanie sieci komputerowych.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT »

  Poszukujesz firmy która zadba o Twoją infrastrukturę IT? Zwolniłeś informatyka? Szukasz pomocy w sprawach IT? Dobrze trafiłeś - SupportIT czeka zawsze w gotowości. Zajmujemy się na co dzień sprawami outsourcingu it oraz doraźną pomocą w tym zakresie. Chcesz poznać cenę za nasze usługi? Zadzwoń i umów się z nami na rozmowę.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »