Strony związane z hasłem 'outsourcing IT':

1 · 2 · następna strona »
 • ERP Studio - Oprogramowanie dla firm, Wdrożenia Comarch Optima. »

  Strona poświęcona zagadnieniu systemów klasy ERP. Wdrożenia Comarch Optima, CDN XL, iBard24, iSklep24, iKsięgowość24, iOptima24, iFaktury24. Ousourcing IT, Usługi IT. ERP studio znajduje się w Częstochowie, świadczy usługi na terenie całego województwa śląskiego a także na terenie polski. Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną dla firm. www.erpstudio.pl

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne, Obsługa informatyczna, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto »

  Kompleksowa obsługa informatyczna firm w Gdańsku, Trójmieście, Gdynii, Sopocie i okolicach. Oferujemy profesjonalne usługi informatyczne firm. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa systemów informtycznych poprzez testy penetracyjne i audyty bezpieczeństwa. Odzyskujemy utracone dane na Państwa nośnikach informacji. Projektujemy i wykonujemy instalacje telewizji przemysłowej. Wykonujemy profesjonalne strony internetowe oparte na systemie CMS oraz sklepy internetowe.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna firm »

  Kompleksowa obsługa informatyczna firm. Przy współpracy z nami nie musisz się martwić o awarie informatyczne w Twojej firmie. Zapewniamy także doradztwo, jakie rozwiązania wybrać aby usprawnić działania firmy a co za tym idzie, obniżyć koszty. Wszystkie szczegóły oferty znajda Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Life System Artur Fic »

  Jesteśmy firmą specjalizującą się Outsourcingiem IT czyli profesjonalną obsługą firm i placówek dydaktycznych. Pomagamy w doborze w sprzętu i w jego obsłudze. Obsługujemy zarówno komputery i jak i laptopy. Specjalizujemy się też w Serwerach Windows, Serwerach Linux, notebookach oraz stacjach graficznych. Pomagamy również indywidualnym klientom którzy mają problem ze sprzętem komputerowym. Pomagamy zdiagnozować problem i profesjonalny sposób go usuwamy bez zbędnych kosztów. Możesz u nas nabyć nowy sprzęt wysokiej jakości po okazyjnych cenach. Tworzymy również rozbudowane aplikacje webowe (www) jak i zwykłe programy użytkowe.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Brandnet.pl »

  Kompleksowe rozwiązania dla Twojej firmy: www, marketing, multimedia, identyfikacja wizualna, doradztwo, outsourcing internetowy. Tworzymy zespół utalentowanych i kreatywnych ludzi, których głównym celem jest Twój sukces. Usługi, które świadczymy dla naszych Klient są zgodne z obowiązującymi trendami.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informatyczna opieka Firm »

  Firma PC PLUS, już od 1995 roku, świadczy usługi informatyczne dla biznesu oraz klientów indywidualnych. Są to głównie: Outsourcing IT, czyli pełna i kompleksowa obsługa informatyczna dla firm, budowa i administracja sieciami informatycznymi, serwis i naprawa komputerów, serwerów, drukarek i monitorów oraz sklep komputerowy. Wykonujemy również instalacje CCTV (monitoring wizyjny) oraz instalacje alarmowe. Specjalizujemy się w usługach takich jak helpdesk, czy Pogotowie Komputerowe. Zajmujemy się wdrożeniami oprogramowania i szkoleniem personelu.

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT »

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Obsługą informatyczną Firm (Outsourcing IT) na naszą stronę gdzie znajdziecie Państwo pełną ofertę naszej Firmy CTRL-ALT-DELETE, możemy być Twoim lepszym zewnętrznym działem informatycznym! Na codzień rozwiązywać wszystkie Twoje problemy w firmie! Zapraszamy serdecznie www. ctrl-alt-delete. pl

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • PRONET - Serwis komputerowy z dojazdem do klienta »

  W obecnych czasach komputer to nieodzowny towarzysz codziennego życia. Umiejętność obsługi komputera nie zawsze jednak przekłada się na możliwości jego naprawy. Dzieje się tak dlatego, że wiedza potrzebna do obsługi komputera jest znacznie mniejsza niż do jego naprawy. Nie ma jednak powodu do zmartwień. Tu z pomocą przychodzi nasza firma. Zajmujemy się naprawą komputerów, laptopów oraz innego sprzętu informatycznego. Świadczymy także szeroki wachlarz usług informatycznych. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą na naszych stronach internetowych.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ManageIT outsourcing programistyczny »

  Nasz zespół to nie tylko "programista do wynajęcia" - Naszą misją jest tworzenie efektywnych rozwiązań i dostarczanie wysokiej jakości usług, które będą wzmacniać biznes naszych Klientów. Naszym celem jest nawiązywanie długoterminowej współpracy. Jak możemy pomóc? - Usługi outsourcingu dopasowane do Twoich potrzeb Działamy w zakresie: • Analiza wymagań • Tworzenie dokumentacji projektowej (np. specyfikacja wymagań, dokumentacja techniczna) • Implementacja oprogramowania • Kompleksowe zarządzanie projektami • Modernizację i migrację istniejącego oprogramowania • Utrzymanie systemów

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT »

  Poszukujesz firmy która zadba o Twoją infrastrukturę IT? Zwolniłeś informatyka? Szukasz pomocy w sprawach IT? Dobrze trafiłeś - SupportIT czeka zawsze w gotowości. Zajmujemy się na co dzień sprawami outsourcingu it oraz doraźną pomocą w tym zakresie. Chcesz poznać cenę za nasze usługi? Zadzwoń i umów się z nami na rozmowę.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Montaż kamer przemysłowych »

  Firma Cam-Tech oferuje montaż oraz sprzedaż kamer przemysłowych Niemieckiej marki MAZI, nasze kamery bardzo różnią się od tych co oferuje konkurencja. Pierwszym podstawowym czynnikiem jest jakość wykonania naszych kamer, kamery pochodzące z chińskiej produkcji nie dorównują tym produkowanym przez firmę MAZI, kolejnym czynnikiem wpływającym na decyzje powinna być GWARANCJA, u nas dostaniecie Państwo 3 lata GWARANCJI a u konkurencji na chińskie kamery rok w porywach do 2 jeżeli dał na to gwarancje hurtownik. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony www i zaglądnięcia do naszego sklepu : )

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Network Services - usługi informatyczne Warszawa »

  Usługi informatyczne - outsourcing IT. Tworzymy oraz wdrażamy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania informatyczne. Zaprojektujmy i wykonamy wydajną i bezpieczną sieć komputerową LAN / WLAN, VPN umożliwiający zdalny dostęp do prywatnych zasobów sieciowych oraz sieć PowerLine opartą na infrastrukturze elektrycznej. Przygotujemy kompletny i zautomatyzowany system wykonujący archiwizacje danych oraz środowisko do wirtualizacji zasobów sprzętowych i aplikacji. Zapewniamy pomoc w siedzibie Twojej firmie czy domu, ale również szybkie wsparcie zdalne. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły naszych Klientów, do których stworzymy odpowiednie oferty i zadbamy o ich wykonanie.

  Data dodania: 30 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • TOMA - network solutions: outsourcing IT, serwis IT »

  Firma "TOMA" zajmuje się szeroko pojętą obsługą informatyczną klientów biznesowych, małych i średnich przedsiębiorstw. Firma działa na rynku IT od 1995 roku. Nasza domena to przede wszystkim serwis IT i outsourcing IT. Świadczymy również usługi z zakresu consultingu, wirtualizacji, monitoringu. Zajmujemy się dostawą sprzętu i oprogramowania komputerowego. Naszą misją jest usatysfakcjonowanie klienta poprzez dostarczanie dostosowanych do potrzeb i oczekiwań usług sieciowych najwyższej jakości. Staramy się tworzyć długotrwałe relacje biznesowe, budując tym samym rynkową przewagę obsługiwanych przedsiębiorstw. Każdy z Klientów traktowany jest indywidualnie - nie stosujemy rozwiązań uniwersalnych. Swoją wiedzę staramy się ciągle doskonalić poprzez uczestnictwo w szkoleniach m. in. w technologiach serwerowych (Microsoft 2003 Server, Microsoft 2008 Server, ISA Server, Microsoft Exchange Server, Microsoft SQL Server, Red Hat), macierzowych (HP, Netapp) oraz sprzętowych (serwery stand-alone i blade, sieci LAN, SAN). Uczestniczymy także we wdrożeniach aplikacji dla małych i średnich firm np. : InsERT GT. TOMA - Network Solutions Outsourcing IT, Serwis IT, Monitoring, Consulting, Wirtualizacja, Dostawa sprzętu

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Software house »

  Z pełnym przekonaniem twierdzimy, że cechami, które najlepiej określają Mobile Management są wiedza i doświadczenie, pasja oraz kreatywność naszych pracowników oraz ogromny profesjonalizm i zaangażowanie. Niezależnie czy oferujemy outsourcing, czy analizę kodu, czy tworzenie aplikacji, oferujemy wysoką jakość usług.

  Data dodania: 15 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT - JTC »

  Poznańska firma JTC oferuje różnorodne pakiety outsourcingu usług IT, przygotowane z myślą nie tylko o dużych korporacjach i instytucjach publicznych, lecz także o małych, lokalnych przedsiębiorstwach. Zajmujemy się również wdrażaniem procedur z zakresu właściwiej ochrony danych osobowych oraz ich przetwarzania.

  Data dodania: 23 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT »

  Firma IT Marka mieści się w Warszawie i od kilkunastu lat oferuje usługi informatyczne dla niedużych oraz średnich przedsiębiorstw. Głównym celem firmy jest zagwarantowanie ochrony danych jak też całej infrastruktury teleinformatycznej. Obszar współpracy ściśle doprecyzowany jest ze zleceniodawcą przed jej wykonaniem. Może to być pojedyncza obsługa konkretnego projektu albo pełna opcja usług. Zleceniodawcom zapewniamy realizację usług przez specjalistów z zakresu informatyki z ogromnym doświadczeniem zawodowym, którzy są świetnie wykształconymi pasjonatami oraz stale interesują się osiągnięciami w branży IT. Zatrudnieni fachowcy mają wiele certyfikatów np. : Symantec, a przy tym doskonale zaznajomieni są z produktami Microsoft, VMWare, Apple i pracują w oparciu o standardy ITIL. Dlatego też mają możliwość proponować kontrahentom idealnie rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa, które uchronią firmę przed problemami. IT Marka proponuje ogromny zakres usług miedzy innymi: zarządzanie całą infrastrukturą informatyczną, zapewnienie wsparcia pracownikom z zakresu IT jak też mnóstwo innych. Korzystanie z pomocy informatyków IT Marka zapewnia sprawność komputerów jak też całkowite bezpieczeństwo strategicznych danych i całej infrastruktury teleinformatycznej. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • jcommerce.pl »

  Zarządzasz sporym przedsiębiorstwem i szukasz jakiegoś sprawdzonego rozwiązania na usprawnienie wielu procesów? Chcesz zatrudnić zewnętrzną firmę oferującą usługi IT? Chcemy Ci powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w tej branży i będzie nam bardzo miło jeśli podejmiesz z nami współpracę. Pomożemy Ci stworzyć jakieś nowoczesne oprogramowanie, podpowiemy jak z niego korzystać i w razie potrzeby zajmiemy się jego aktualizacją. Znamy się na obowiązujących trendach w tej branży i ciągle podnosimy swoje kwalifikacje.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne - Bydgoszcz »

  Firma RESINF świadczy usługi informatyczne. W swojej ofercie posiada outsourcing IT, wirtualizację, zdalną pomoc oraz bezpieczeństwo IT w firmie. Zapewnia 5 różnych pakietów, w zależności od potrzeb firmy zatrudniającej fachowców z RESINF. Posiada profesjonalną kadrę, dzięki której firma stale i bardzo dynamicznie się rozwija, a co za tym idzie, oferuje swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania.

  Data dodania: 21 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • altimi.com »

  Dotychczasowa praca nie przynosi Ci satysfakcji? Coraz częściej myślisz o zmianie firmy? Jeśli interesuje Cię praca przy systemach Java, to jesteśmy do Twojej dyspozycji i bardzo chętnie zaprosimy Cię do naszego zespołu. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie, oferuje usługi z zakresu software house we Wrocławiu i cały czas szuka nowych specjalistów.

  Data dodania: 23 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • engave.pl »

  Jako profesjonalna firma informatyczna przeprowadzamy audyty IT. W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy jedynie najlepszych ekspertów, którzy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi stojące na najwyższym poziomie, z których możliwe będzie czerpanie bardzo dużej radości i zadowolenia. Warto więc decydować się na odpowiednie podejście do sprawy i działanie, które będzie sprawdzało się w swojej roli rewelacyjnie. Zapraszamy więc serdecznie do zdecydowania się na usługi naszej firmy.

  Data dodania: 04 11 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »