')


Strony związane z hasłem 'Ostrów':

 • Zespół muzyczny na wesele Leszno Wielkopolska Wschowa Poznań Głogów SUGAR BAND »

  Zespół muzyczny SUGAR BAND z Leszna oferuje oprawę muzyczną na wesele, zabawę, wieczorek, dancing, przyjęcie weselne, festyn, sylwester. Zapraszamy wszystkich z Leszna, Wielkopolski, Głogowa, Krotoszyna, Poznania, Wrocławia Sugar Band jest zespołem muzycznym złożonym z czwórki przyjaciół, którzy kochają muzykę. Chociaż mamy odmienne gusta i każdy z nas jest inny, to jednak pasja do muzyki sprawia, że świetnie się rozumiemy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w graniu, dlatego w końcu postawiliśmy spełnić nasze najskrytsze marzenia. Tak powstał zespół na wesele, który z każdej imprezy tworzy niesamowitą eksplozję pozytywnych wibracji. W granie wkładamy wszystko to, co dla nas najcenniejsze: nasze serca, emocje oraz najskrytsze uczucia.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Alarm-Tech Mariusz Witczak »

  Firma ALARM TECH MARIUSZ WITCZAK specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu z branży systemów zabezpieczeń i instalacji elektrycznych. Systemy alarmowe, Systemy monitoringu wizyjnego - CCTV, nSystemy kontroli dostępu i czasu pracy, nSystemy przeciw pożarowe, Sejfy oraz kasy pancerne, Instalacje elektryczne, alarmy: Systemy Satel, Paradox, DSC, Jablotron, Risco, Elmes, Ropamnkamery: BCS, Samsung, Bosch, Ganz, Hqvision, GeoCam, Axis, Optiva, Veco, CNB, Dmaxnkontrola dostępu: Roger, Satelnppoz: Polon Alfa, Bosch, Aritech, Siemens, Essernsejfy: Konsmetal

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna - WINDYKACJA Należności »

  WINDYKACJA prowadzona jest kompleksowo i nie ogranicza się tylko do jednego z trzech etapów Windykacji Długów. Pierwszy etap i zasadniczy, najbardziej efektywny to Windykacja Należności pozasądowa. Prowadzi ją Windykator terenowy bezpośredni w miejscu prowadzenia firmy i zamieszkania dłużnika przy wsparciu zespołu specjalistów z informatyki, psychologii i prawa. Drugim etapem w procesie odzyskiwania długów jest postępowania sądowe, prowadzi je Kancelaria prawna, którą reprezentuje doświadczony z dużym bagażem doświadczeń radca prawny. ostatnim etapem jest egzekucja Windykacja komornicza prowadzi ja Komornik przy wsparciu i monitoringu działań ze strony naszych pracowników. Windykacja prowadzona jest na rachunek Mediare, której wynagrodzeniem jest tylko prowizja od zwindykowanej kwoty. Oferta naszej firmy skierowana jest firm chcących żeby nasza firma od samego początku wsparła ich w negocjacjach z klientem oraz zabezpieczyła powstałą wierzytelność, dla firm mających problemy z nieterminowością regulowań swoich zobowiązań przez klientów, dla firm chcący odzyskać swoje pieniądze od dłużnika, dla firm chcących mieć wsparcie doradcze i prawne swojej firmy. Korzystając z oferty naszej firmy oszczędzają Państwo swój czas, czas oddelegowanych pracowników do wewnętrznej windykacji i przede wszystkim dodatkowe środki pieniężne potrzebne do windykacji zadłużenia. wszystkie te czynniki przejmujemy za wynagrodzenie prowizyjne od kwoty odzyskanej. Pełna zakres usług zawiera: Kompleksowa Windykacja na trzech etapach postępowania, windykacji pozasądowej, windykacji sądowej oraz egzekucyjnej; zabezpieczenie transakcji gospodarczych ; doradztwo i obsługę prawną; weryfikacje kontrahenta, szkolenia specjalistyczne dla firm oraz zakładanie i rejestrację spółek, mediacje gospodarcze.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • JANUSZ BAŃBURA licytacje komornicze kalisz »

  Janusz Bańbura to Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kępnie. Zajmuje się wykonywaniem rozstrzygnięć połączonych z roszczeniami cywilnymi w drodze nacisku egzekucyjnego, lecz wykonuje także czynności związane z innymi przepisami, jak przykładowo sporządzanie protokołów rzeczywistego stanu, co poprzedza wszczęcie przebiegu sądowego lub wydania orzeczenia. Przy realizowaniu czynności komornik podlega orzeczeniom sądu i prezesowi sądu rejonowego, przy jakim funkcjonuje. Kancelaria czynna jest w dni robocze - od poniedziałku do piątku, a godziny pracy i przyjmowania stron zamieszczono na stronie internetowej, na której znajdują się również wnioski do pobrania oraz dane teleadresowe.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bramy Kalisz »

  Nasze przedsiębiorstwo przygotowało bardzo atrakcyjną ofertę elementów stolarki otworowej, takich jak okna PCV, bramy segmentowe i rolowane oraz drzwi wejściowych. Ponadto odwiedzający odnajdą na Naszej stronie szeroki wybór parapetów, moskitier oraz rolet zewnętrznych. Wszystkie produkty dostępne w ofercie produkowane są przez firmę Dako. Wyrobami godnymi uwagi są okna PCV o profilu Veko, cechujące się wyjątkowo dobrym stosunkiem jakości do ceny i rolety okienne. Przez firmę oferowane są również montaże zamówionych produktów.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Kalisz »

  Zarządzanie nieruchomościami - Kalisz Firma Z&A Obsługa Nieruchomości oferuje usługi w zakresie kompleksowego zarządzania i administrowania nieruchomościami. Cechuje nas: [*]wieloletnie doświadczenie [*]profesjonalizm [*]indywidualne podejście do nieruchomości [*]dobra znajomość lokalnych realiów [*] dyspozycyjność [*] współpraca z najlepszymi partnerami Teren naszej działalności: [*]Kalisz [*]Ostrów Wielkopolski [*]Pleszew [*]Jarocin [*]Konin [*]Koło [*]Turek Nasza oferta obejmuje profesjonalną i kompleksową obsługę nieruchomości w tym m. in. : [*]zarządzanie [*]administrowanie [*]doradztwo [*]obsługę finansowo-księgową [*]pogotowie techniczne [*]prowadzenie dokumentacji technicznej

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Ostrów Wielkopolski »

  Komornik sądowy w Ostrowie Wielkopolskim to profesjonalne i rzetelne podejście do każdej sprawy. Najnowowcześniejszy sprzęt wykorzystywany w zawodzie komornika sądowego. Licytacje komornicze odbywające się w kancelari komorniczej w ostrowie wielkopolskim.

  Data dodania: 05 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczna Praktyka Lekarska Medyk Dent - implanty i łączniki tytanowe »

  Gabinet Medyk Dent istnieje na rynku od 2004 r. Swój budynek ma w mieście Ostrów Wielkopolski przy ulicy Sienkiewicza 4. Proponuje usługi w zakresie chirurgicznych operacji implantacyjnych zębów oraz implantoprotetycznych. Wszczepy tytanowe, inaczej implanty stomatologiczne, mają zastępować utracone zęby w przypadku urazów, paradontozy lub próchnicy. Załoga Medyk Dent oferuje swoim klientom korony bezmetalowe z cyrkonu, protezy ruchome z zatrzaskami na implantach, punkt ząb w moście porcelanowym, korony na implancie, darmowe konsultacje, łączniki tytanowe, implanty dwufazowe, podniesienie dna zatoki szczękowej, regenerację kości, diagnostykę RTG. Fachowy sprzęt z regulowanym momentem obrotowym silnika o dużej mocy zapewnia bezpieczeństwo przeprowadzanych wszczepień. Dzięki zaufanym systemom A. B. Dental Devices Ltd., Cortex Dental Implnts, MIS zabiegi przeprowadzane są w korzystnych cenach, a w związku z tym są dostępne dla szerokiego grona klientów. W gabinecie wykorzystywane są certyfikowane implanty z poręczeniem integracji zrostu z kością. Fotografie RTG do diagnostyki można dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem e-maila, albo też wykonać w gabinecie Panoramicznym Rentgenem AJAT z możliwością projekcji 3D. Podczas implantowania, przeszczepiania kości i podnoszenia zatoki szczękowej salon korzysta z atraumatycznego piezoelektrycznego noża kostnego. Jeśli implant nie zostanie przyjęty stomatolog przeprowadza kolejną, nieodpłatną implantację. Medyk Dent to specjalista w branży implantacji o czym świadczy wiele certyfikatów z kursów, szkoleń oraz egzaminów, jak również nieustanny rozwój w tym kierunku. Gabinet zapewnia wysoką jakość oferowanych usług zgodnych z kanonami nowatorskiej wiedzy w zakresie implantologii stomatologicznej.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Elektroskandia hurtownia elektryczna i szkolenia »

  Sieć hurtowni Elektroskandia prowadzi dystrybucje towarów w całej Polsce. Masze oddziały działają szybko, sprawnie. W naszym asortymencie znajdą Państwo wszystko czego potrzeba. Elektroskandia jest firmą oferującą atrakcyjne materiały i narzędzia elektryczne oraz instalacji.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Możemy się pochwalić tym, że 97, 4% klientów jest bardzo zadowolonych z naszych działań! Odszkodowania to nie tylko nasza praca, ale także pasja. Prawnik odszkodowania Poznań- zadzwoń pod numer telefonu 61 222 54 46!

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »