Strony związane z hasłem 'oprogramowanie dla firm':

 • ERP Studio - Oprogramowanie dla firm, Wdrożenia Comarch Optima. »

  Strona poświęcona zagadnieniu systemów klasy ERP. Wdrożenia Comarch Optima, CDN XL, iBard24, iSklep24, iKsięgowość24, iOptima24, iFaktury24. Ousourcing IT, Usługi IT. ERP studio znajduje się w Częstochowie, świadczy usługi na terenie całego województwa śląskiego a także na terenie polski. Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną dla firm. www.erpstudio.pl

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • System ERP »

  W czasach, gdzie kryzys gospodarczy jest na świecie przedsiębiorstwa coraz częściej szukają oszczędności. Wynikiem takich działań firmy coraz częściej decydują się na oprogramowanie ERP. Zintegrowane systemy informatyczne wspomagają w znaczny sposób prowadzenie firmy w każdym etapie jego działalności. Systemy ERP optymalizują procesy biznesowe, zmniejszają koszty produkcji. Pakiet aplikacji Rekord. ERP jest zintegrowanym narzędziem informatycznym klasy ERP II. System w pełni obsługuje wszystkie działy przedsiębiorstw w każdej gałęzi przemysłu. System ERP posiada wiele dodatkowych modułów, które wdraża się w strategiczne segmenty przedsiębiorstwa. Oprogramowanie komputerowe. ERP dodatkowo poza modułami posiada gospodarkę remontową, służąca do prowadzenia gospodarki napraw. Systemy Analityczne które aktualnie pokazują wyniki analityczne z wybranych przez użytkownika danych.

  Data dodania: 19 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sage »

  Kursy komputerowe Gdynia, programy dla firm Gdańsk - Symfonia Premium, Symfonia Forte, sage x3 - Penta. Usługi informatyczne Gdynia, Oprogramowanie dla firm Gdańsk - systemy zarządzania, audyt oprogramowania. Usługi informatyczne, programy dla firm - kursy komputerowe, sieci komputerowe, audyt oprogramowania. Szkolenia i instalacja - crm act, oprogramowanie Płatnik, e-Pfron. Zarządzania firmą, programy dla firm - symfonia sage x3, Great Plains, Penta, crm act, Symfonia, eXpert, PentaKoszt oraz Microsoft. Oprogramowanie dla firm Gdańsk, usługi informatyczne, kursy komputerowe - zapraszamy. Usługi informatyczne Gdynia, Symfonia Gdynia. Aktualne wersje dostępne w sprzedaży - obsługujące nowy VAT już w sprzedaży. Promocja Zima 2010 - e-Deklaracje, finanse i Księgowość, analizy finansowe, środki trwałe, kadry i płace, handel, faktura, mała księgowość. Viking lub ATHExcel gratis.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż ERP »

  Informatyczne podejście do biznesu jest stałym elementem każdej firmy. Jej korzyści są nie do przecenienia. Jedna zasada kieruje wszystkimi przedsiębiorstwami: elementy, które kupują, bądz produkują ostatecznie sprzedaż z syskiem dla siebie. Nie ma firmy co takiego przedświadczenia nie uznaje. Każda firma wydaje pieniądze, np: wydaje na strony internetowe, towary, ulotki reklamowe, zatrudnia osoby i wiele innych. System do wspomagania pracy przedsiębiorstwa i zarządzania jego obszarami działalności, czyli Oprogramowanie ERP. To nadzorowanie, pełna analiza, bieżące procesy, dbałość o klienta, sprawność urządzeń, czyli wszystko czego potrzeba dla naszej firmy. Budowa systemu ERP to jednostka centralna i moduły systemu dla potrzeb każdego charakteru pracy, dlatego system ten można go dostosować do każdych potrzeb firmy. Blog internetowy erp-it. pl, który opisuje wydarzenia w świece przedsiebiorstw oraz systemu ERP. Blog ERP Sprzedaż to wartościowe artykuły, które pomagają w rozumieniu czym jest sprzedaż w systemach ERP.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne Warszawa »

  Strona internetowa autoryzowanego dealera kas i drukarek fiskalnych znanych marek oraz profesjonalnego biura rachunkowego na warszawskim Ursynowie. Podatnicy, którzy muszą kupić kasy fiskalne 2013 roku mają prawo do otrzymania ulgi z urzędu skarbowego w wysokości 700 zł - Buchcom Serwis kas fiskalnych Warszawa pomaga w uzyskaniu tego zwrotu. W sklepie znaleźć można także wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, ekrany dotykowe oraz oprogramowanie dla firm. Jeśli chodzi o prowadzenie księgowości Warszawa ma wiele do zaoferowania, jednak biuro rachunkowe Buchcom wyróżnia terminowość, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Enova »

  Firma Dr IT jest dystrybutorem programu do zarządzania firmą Symfonia. Jest to znane od lat oprogramowanie zarówno dla większych jak i malutkich firm, które ogromnie usprawnia dużo procesów w organizacji. Oprócz oprogramowania oferujemy naszym nabywcom pomoc techniczną jak również szkolenia w zakresie stosowania i wprowadzania aplikacji. Celem dokładnego zapoznania się z ofertą zachęcamy do odwiedzenia naszej nowej witryny www, gdzie Państwo znajdą wszystkie detale. Można się także skonsultować z nami przez telefon dzwoniąc pod nr (012) 413 11 06 czy też przyjechać do naszego biura indywidualnie w jednej z kilku oddziałów w całej Polsce, np. Ul. Pilotów 37/5 31-462 Kraków. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  DMSI SOFTWARE - firma tworząca dedykowane oprogramowanie komputerowe dla firm i klientów indywidualnych. Świadczymy szeroki i kompleksowy zakres usług pozwalający na realizację każdego projektu od podstaw. Zaczynając od identyfikacji wizualnej firmy poprzez serwis internetowy kończąc na funkcjonalnym, ekonomicznym i efektywnym dedykowanym oprogramowaniu wspierającym biznes. Naszą specjalnością jest bezpieczeństwo techniczne, bezpieczeństwo IT, monitoring zintegrowany, integracje kamer i systemów bezpieczeństwa.

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla transportu i spedycji, oprogramowanie dla logistyki, programy do CMR »

  Programy dla firm transportowych, spedycyjnych, oprogramowanie dla logistyki. SUPER CENY, ponad 40 dodatkowych modułów.Program może być rozwijany wraz ze wzrostem firmy. Rozwój następuje przez zakup kolejnych modułów oraz wdrażanie zaawansowanych mechanizmów działania dostosowanych dla konkretnej firmy (np. automatyczne zmiany statusów zlecenia spedycyjnego na podstawie informacji od kierowcy, zmiana statusu zlecenia transportowego/spedycyjnego może za sobą automatycznie pociągać wygenerowanie oraz przesłanie odpowiednich dokumentów do klienta).

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • tosend.pl »

  ToSend. Każdy, kto kiedykolwiek prowadził dużą bądź małą firmę, zajmującą się przede wszystkim sprzedażą, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ile czasu i środków finansowych marnuje się na drukowanie faktur, wprowadzanie z nich danych do różnorodnych systemów rozliczeniowych oraz rozwożenie ich do odpowiednich osób. Dzięki oprogramowaniu ToSend, żaden z naszych pracowników nie będzie musiał robić tego ręcznie. Narzędzie samodzielnie zajmie się wysłaniem faktur do handlowców i działów handlowych.

  Data dodania: 21 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Taksometr i drogometr »

  Nowe, niższe ceny oferuje Novitus - drukarki i kasy fiskalne. Atrakcyjne oferty na urządzenia i sprzęt fiskalny. Wyposażenie sklepów w systemy sprzedaży i systemy płatności kartowych. W ofercie wysokiej jakości urządzenia: kasy fiskalne, wagi sklepowe, drukarki fiskalne, terminale płatnicze, systemy POS, czytniki kodów kreskowych oraz oprogramowanie. Producent zaprasza do nas po kasy fiskalne.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dla małych firm programy »

  Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i wybierz nas. Humansoft - programy księgowe, oprogramowanie dla firm. Programy dla małych firm - program do rozliczania produkcji, program magazynowy, systemy erp, business intelligence i qlikview. Profesjonalne oprogramowanie dla firm. W ofercie systemy wspierające prace wielu działów - sprzedaż, zaopatrzenie, kadry i płace, fakturowanie, programy księgowe, gospodarka magazynowa. Kliknij i Sprawdź co polecamy, serdecznie zapraszamy po system erp, programy magazynowe oraz oprogramowanie dla firm. Serdecznie zapraszamy dalej - Twój wybór to nasza ciekawa oferta, zobacz więcej na stronie. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i wybierz nas. Humansoft - programy księgowe, oprogramowanie dla firm. Programy dla małych firm - program do rozliczania produkcji, program magazynowy, systemy erp, business intelligence i qlikview. Profesjonalne oprogramowanie dla firm. W ofercie systemy wspierające prace wielu działów - sprzedaż, zaopatrzenie, kadry i płace, fakturowanie, programy księgowe, gospodarka magazynowa. Kliknij i Sprawdź co polecamy, serdecznie zapraszamy po system erp, programy magazynowe oraz oprogramowanie dla firm. Serdecznie zapraszamy dalej - Twój wybór to nasza ciekawa oferta, zobacz więcej na stronie. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i wybierz nas. Humansoft - programy księgowe, oprogramowanie dla firm. Programy dla małych firm - program do rozliczania produkcji, program magazynowy, systemy erp, business intelligence i qlikview. Profesjonalne oprogramowanie dla firm. W ofercie systemy wspierające prace wielu działów - sprzedaż, zaopatrzenie, kadry i płace, fakturowanie, programy księgowe, gospodarka magazynowa. Kliknij i Sprawdź co polecamy, serdecznie zapraszamy po system erp, programy magazynowe oraz oprogramowanie dla firm. Serdecznie zapraszamy dalej - Twój wybór to nasza ciekawa oferta, zobacz więcej na stronie.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm i System ERP SAP »

  Każdy system SAP, to marka sama w sobie. System ERP i oprogramowanie dla firm SAP Business One to lider na rynku. Zbudowany jest z wielu modułów, które można dobierać indywidualnie do swoich potrzeb. Patrząc na specyfikę swojego przedsiębiorstwa można wybierać z : CRM, kadry i płace, program nieruchomości, program magazynowy, księgowość program. SUPREMIS złoty Partner SAP to zespół profesjonalistów, którzy pomogą w wyborze programu do zarządzania.

  produkty/oprogramowanie-dla-firm

  uslugi/wdrozenia-systemow

  produkty/sap-business

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna firm »

  Wiele osób zastanawia się co należy zrobić, aby nasz nowo otwarty obiekt, był dobrze wyposażony. Jednym z ważnych czynników, jest obsługa informatyczna, która w znaczący sposób może umilić pracę, a także ją przyspieszyć. Jednym z bardzo ciekawych rozwiązań, które znajdziemy w drożeniach naszej firmy, to systemy do zarządzania restauracją oparte o wyświetlanie zamówień, a także interaktywną komunikacją z kelnerami czy kucharzami.

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki fiskalne, Kasy fiskalne - SKF Kraków »

  Jeśli potrzebujesz innowacyjnej i prosto obsługiwanej kasy fiskalnej, to trafiłeś pod dobry adres! Jesteśmy jednym z głównych sprzedawców na terenie Krakowa, więc możemy zapewnić niewielkie ceny i szeroką gamę produktów z branży oprogramowanie dla firm! Gwarantujemy wspólne z Kontrahentem wybieranie urządzenia, późniejszy serwis i kursy. Wyróżnia nas wiele lat doświadczenia na rynku, a jeszcze większe w branży, zatem nasze towary są rewelacyjnym rozwiązaniem na rodzimym rynku! Gwarantujemy dobór kas dla każdego przedsiębiorstwa! Sprawdź nasze kasy fiskalne oraz wagi Kraków! Zapraszamy na naszą stronę www!

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesny system księgowy »

  Uważasz, że Własna firma potrzebuje pomocy oraz z tej przyczyny rozglądasz się za odpowiednią pomocą? W tego typu sytuacji najlpeszym wyjściem jest jak najszybsze zaznajomienie się z ofertą naszej działalności. A nuż od razu znalazło pytanie, na co mogę liczyć|? Krótko mówiąc — możesz liczyć na oprogramowanie dla przedsiębiorstwa, który jest zapewnieniem wielu zalet. Jeśli rozchodzi się o szczegóły, można nadmienić choćby księgowanie według wzorców księgowań, kontrolę zgodności między poszczególnymi modułami i indywidualne rozliczenia kosztów, produkowaniu i również usług. Oprócz tego zawsze możemy porozmawiać odnośnie do konkretnych rozwiązań, nie ma nic ważniejszego aniżeli dobro klientów. Chcesz kolejnych dalszych? Zastanawiasz się nad tym, co można napomknąć odnośnie do wymagań sprzętowych? W następstwie tego nie pozostaje nic innego, jak zajrzeć na witrynę w sieci działalności.

  Data dodania: 29 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Software house »

  Z pełnym przekonaniem twierdzimy, że cechami, które najlepiej określają Mobile Management są wiedza i doświadczenie, pasja oraz kreatywność naszych pracowników oraz ogromny profesjonalizm i zaangażowanie. Niezależnie czy oferujemy outsourcing, czy analizę kodu, czy tworzenie aplikacji, oferujemy wysoką jakość usług.

  Data dodania: 15 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • DM SOFT - oprogramowanie na zamówienie »

  Doświadczenie przemawia na naszą korzyść. Jesteśmy zespołem informatyków, którzy sprawią, że korzystanie ze sprzętu IT nie będzie sprawiać Ci więcej trudności. Nasze programy na zamówienie usprawnią działanie firmy dzięki zaprojektowaniu ściśle w oparciu o wytyczne zamawiającego. Utrzymanie w formie zapewnimy dzięki stałemu wsparciu technicznemu oferowanemu w trybie Software as a Service.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron firmowych »

  Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z koniecznością zadbania o pozytywną obecność swojego przedsiębiorstwa w sieci. Agencja Diglett oferuje możliwość profesjonalnego zaprojektowania strony firmowej, w taki sposób, by jak najlepiej oddawała charakter działalności danej firmy. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanych skryptów, które pozwolą na stworzenie dobrej, bezpiecznej strony. Firma zajmuje się również projektowaniem aplikacji na urządzenia mobilne, dzięki którym narzędzia internetowe mogą być z powodzeniem używane również na urządzeniach innych niż komputer.

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Programy Symfonia - oprogramowanie dla firm - Positiv »

  Prowadzisz produkcję, biuro rachunkowe, albo zajmujesz się sprzedażą? Brakuje Ci czasu na wypełnianie formalnych obowiązków? Chciałbyś uporządkować i uprościć firmową dokumentację? Programy Symfonia zostały stworzone po to, by ulepszać i usprawniać różne procesy w firmach. Jeśli szukasz konkretnego produktu do swojej firmy to skonsultuj się z nami! A my wspomożemy Cię przy całym procesie zakupu, wdrożenia programu oraz możemy objąć Cię stałą opieką serwisową. Jeśli nie wiesz jaki program, czy produkt sprawdzi się u Ciebie, to służymy doradztwem!

  Data dodania: 05 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie erp NMI ERP »

  Bezpieczne wdrożenie systemów informatycznych możliwe jest z pomocą specjalistów, którzy dysponują wiedzą oraz niezbędnymi umiejętnościami. Na rynku nie ma możliwości zakupu oprogramowania dla firm, które będzie uniwersalne, ale można wzbogacić je o narzędzia, które znajdą zastosowanie w prowadzeniu biznesu i spełnią wszystkie potrzeby właściciela firmy. Oprogramowanie ERP to gwarancja zadowolenia i otrzymania wsparcia od profesjonalistów, którzy wykonują swój zawód z pasją oraz zaangażowaniem.

  Data dodania: 21 04 2022 · szczegóły wpisu »