Strony związane z hasłem 'opieka niemcy':

 • Opieka Niemcy »

  Szukasz pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Pronobel oferuje legalną pracę w opiece w Niemczech od zaraz. Gwarantujemy wynagrodzenie do 1300 euro, legalną pracę w opiece od zaraz, porady prawa pracy, sprawdzone oferty, opłacony ZUS, pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą, terminowe wypłaty wynagrodzenia, programy lojalnościowe i premie, kursy dokształcające i językowe, kartę EKUZ oraz dokument A1. Pronobel zapewnia podjęcie legalnej pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych w Polsce i Niemczech. Gwarantujemy wynagrodzenie do 1300 euro, kartę EKUZ oraz dokument A1, legalną pracę w opiece od już, sprawdzone oferty, opłacony ZUS, pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą, terminowe wypłaty wynagrodzenia, programy lojalnościowe i premie, kursy dokształcające i językowe.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Potrzebna opiekunka lub opiekun w Niemczech »

  Organizujemy pracę w Niemczech w zawodzie opiekuna lub opiekunki osób w podeszłym wieku wymagających opieki. Ofertę pracy kierujemy do osób z kraju, zainteresowanych legalnym zatrudnieniem w Niemczech. Od poszukających pracy w opiece oczekujemy minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (test znajomości języka przeprowadzany jest telefonicznie), empatii w opiece nad osobami starszymi wymagającymi opieki, jak również stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie się w tym zawodzie. Mile widziane jest również posiadanie prawa jazdy, listów polecających z innych miejsc pracy i potwierdzeń o ukończonych kursach.

  WARUNKI PRACY: kontrakt - umowa zlecenie, podatek płacony w Polsce, organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży, wsparcie 24h polskiego koordynatora w Niemczech, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u Podopiecznego, składki ubezpieczeniowe opłacane w ZUSie, należność za pracę od 1200 Euro miesięcznie - netto (zależność od stopnia znajomości języka niemieckiego oraz posiadanego wykształcenia i kwalifikacji).

  Szczegóły na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  Opiekunka osób starszych w Niemczech - sprawdź aktualne oferty pracy w opiece w Niemczech na stronach agencji Favoris. Favoris to zespół osób posiadających długoletnie doświadczenie na rynku pracy. Oferujemy profesjonalną pomoc w podjęciu pracy w Polsce i w Niemczech. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów do pracy w charakterze opiekunek osób starszych. Zapewniamy przy tym bezpłatną pomoc oraz pełne wsparcie. Favoris gwarantuje pełne ubezpieczenie, świetne zarobki, legalne zatrudnienie, wysokie premie, opiekę koordynatora, dokument A1 oraz Kartę EKUZ. Losowa opinia: „Wielka różnica pomiędzy Favoris a agencją, w której pracowałam wcześniej. Nikt nie zostawił mnie tu na lodzie. Pracowałam już z Favoris w Polsce, mogę powiedzieć wiele, ale najważniejsze to uczciwość i "gra w otwarte karty"! ”

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Agencja Helper 24 oferuje pracę w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Legalna praca w opiece. Helper 24 gwarantuje najlepsze oferty pracy dla opiekunek w Niemczech, wysokie premie i zarobki, ubezpieczenie, programy lojalnościowe, dokumenty A1 i kartę EKUZ, legalne zatrudnienie, kursy językowe, stałą opiekę koordynatora. Helper 24 jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy w Polsce i Niemczech. Dołącz do grona naszych pracowników bez względu na miejsce zamieszkania.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą niemcy »

  Ta strona jest przeznaczona dla osób, jakie szukają zatrudnienia w Niemczech i zapewnia łatwiejsze odszukanie korzystnej propozycji. Witryna bowiem udostępnia bogaty wybór ogłoszeń pracy w Niemczech w nader różnych branżach, jak na przykład praca opiekuna, budownictwo, hotelarstwo, lub praca sezonowa, jaka odznacza się ogromną popularnością, tym samym, jeżeli np. Hamburg oferty pracy to opcja, jaka interesuje daną osobę, to na tej witrynie na pewno odnajdzie oferty, które będą dla niej rzeczywiście korzystne. Witryna jest przejrzysta, a wszystkie ogłoszenia są rozdzielone według branż czy miast, jakich dotyczą, toteż oferty pracy Berlin też ma się szansę odnaleźć bez jakiegokolwiek problemu. Zaletą witryny jest też wyszukiwarka ogłoszeń, jaka bierze pod uwagę miasto, w jakim chce się pracować, specyfikę pracy oraz branżę, jakiej ma ona dotyczyć. Dzięki temu każda osoba, która jest zainteresowana pracą w Niemczech, odnajdzie dobrą ofertę. Dodatkowo na stronie ma się szansę zamieścić własną. Wszystkie propozycje są niezmiernie precyzyjne, tym samym wyczyta się z nich niezbędne informacje. Poszukiwanie pracy na tej stronie jest naprawdę owocne. Na witrynie ma się możliwość ustawić opcję dostawania powiadomień, jeżeli zostanie dodane nowe ogłoszenie, dlatego jest się cały czas na bieżąco.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Praca w opiece osób starszych jest bardzo opłacalnym zajęciem. Miesięczne zarobki w tej branży wynoszą od 800 do 1300 euro miesięcznie na rękę (Forum opiekunek osób starszych)! Jakie dokładnie zarobki oferują agencje pośrednictwa pracy i jak wyglądają wszelkie formalności konieczne do wypełnienia przed wyjazdem, opiekunki mogą dowiedzieć się z for dyskusyjnych, takich jak Forum Opieki. Kobiety pracujące w zawodzie za zachodnią granicą naszego kraju są bardzo dobrze zorientowane w warunkach pracy i życia w tym państwie. Chętnie dzielą się swoim zdobytym doświadczeniem z kobietami, które dopiero chcą rozpocząć pracę w opiece. Najbardziej widoczne jest to w tematach zawierających ich opinie na temat agencji, z którymi miały do czynienia (Forum dla opiekunek osób starszych). Forum jest także miejsce, w którym kobiety mogą się odstresować i zrelaksować. Służą temu tematy poruszające kwestie związane z podróżami, sportem czy zdrowiem

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunki Niemcy »

  Szukasz pracy, ale nie możesz jej znaleźć? To najwyższy czas, abyś wzięła pod uwagę wyjazd za granicę. U naszych zachodnich sąsiadów szpitale, hospicja i domy spokojnej starości poszukują opiekunek i pielęgniarek. Świetne warunki pracy połączone z atrakcyjnymi zarobkami sprawiają, że jest to znakomite rozwiązanie dla Ciebie. Oferty poszczególnych instytucji znajdziesz w portalach ogłoszeniowych pod hasłem opieka Niemcy.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Wystarczy komunikatywna znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece – przynajmniej te zdobyte wśród swoich bliskich – by zacząć starać się o pracę opiekunki osób starszych w Niemczech. Do zadań należących do opiekunek należy przede wszystkim sprawowanie opieki nad podopiecznymi, a czasem także pomaganie im w prowadzeniu domu. Niemieckie rodziny oferują kobietom bezpłatne mieszkanie oraz wyżywienie, dzięki czemu nie ponoszą one na miejscu żadnych kosztów związanych z utrzymaniem. Jak zauważa pani Monika - opiekunka agencji pracy Hilfeneo w Gliwicach (opieka Niemcy) - często podczas wyjazdów zawiązują się przyjaźnie pomiędzy podopiecznymi a opiekunkami. Wówczas praca staje się przyjemnością. Agencja Hilfeneo, rekrutująca opiekunki osób starszych do Niemiec, zapewnia kobietom m. in legalne oferty pracy,  wysokie zarobki (nawet do 5000 zł miesięcznie) (praca w Niemczech)oraz pełne ubezpieczenie.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Opiekunki pracujące z niemieckimi seniorami korzystają często z for dyskusyjnych poświęconych ich pracy. Dzięki stałemu kontaktowi z koleżankami z branży, kobiety zbierają informacje na temat popularnych dolegliwości wieku starczego i dyskutują między sobą o sposobach opiekowania się osobami cierpiącymi na nie (Forum opiekunek osób starszych). Opiekunki wykorzystują forum do zwierzania się ze swoich niepowodzeń w pracy oraz chwalenia swoimi sukcesami. Zaczęłam pierwszy tydzień na ofercie. Nie dogaduję się z seniorem – żali się na forum Opiekunka Radzi, jedna z użytkowniczek. - Też tak miałyście na pierwszej ofercie? - dodaje. Na pytanie pani Anny odpowiedziało wiele doświadczonych opiekunek. Każda zgodnie twierdzi, że na początku trzeba dotrzeć się z podopiecznym, poznać jego punkt widzenia. Zazwyczaj już po kilku dniach relacje z seniorem poprawiają się. Poza tematami związanymi z pracą opiekunki, kobiety rozmawiają na temat roślin ogrodowych i domowych, telefonów, samochodów a także o swoim hobby.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • pflegemitherzen24.pl »

  Praca w Niemczech dla kobiet na atrakcyjnych warunkach? Dzięki nam jest to możliwe. Już dziś przeglądaj oferty pracy, które przygotowaliśmy dla Ciebie i wybierz najbardziej dogodną dla siebie. Pracuj jako opiekunka osób starszych za zachodnią granicą. Wszystko to na atrakcyjnych warunkach, które proponujemy naszym pracownikom. Staramy się dbać o komfort podczas zatrudnienia, dlatego umożliwiamy łatwą aplikację i składanie dokumentów przez Internet. Zapraszamy do zapoznawania się z ofertami, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

  Data dodania: 15 09 2018 · szczegóły wpisu »