Strony związane z hasłem 'oferty pracy':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Praca, oferty pracy za granicą »

  Jeżeli poszukiwałeś strony o pracy to rozumuję, że już nie musisz poszukiwać w dalszym ciągu, zamieszczanie ogłoszenia wyszukuję pracy, pracy dodatkowej lub pracy zagranicznej w naszym portalu jest niesłychanie łatwe. Opiera się na wybraniu jednej z powyższych kategorii ogłoszenia, podaniu danych, jeśli potrzeba dodaniu zdjęcia oraz aktywowaniu ogłoszenia. Łatwość jest przeto naszym atutem, jaki pozostał uznany przez wielu ludzi na całym globie. Zachęcamy w tej chwili do dołączenia do rzeszy| klientów internetu, którzy twierdzą, że jesteśmy jednym z najlepszych wortalem ogłoszeniowym w naszym kraju. U nas na stronie umieścisz ogłoszenia praca w warszawie, praca dodatkowa, czy co więcej praca.owi.pl sezonowa, dzięki czemu twoje ogłoszenia dotrą faktycznie do kontrahentów z z twojego regionu.

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne, praca za granicą »

  Jesteśmy licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego (nr certyfikatu 7968). Oferujemy usługi profesjonalnej rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego oraz szkoleń. Dysponujemy również ofertami pracy w Polsce i za granicą (zarówno dla specjalistów, jak i osób wchodzących dopiero na rynek pracy).

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne Hands to work »

  Firma hands to work doradztwo personalne jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Jej specjalizacją jest rekrutacja międzynarodowa . Wiele informacji, w tym oferty pracy, możesz znaleźć na stronie www.handstowork.pl

  Praca w Holandii jest w oferowana w branżach logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie.
  Często pojawiają się oferty w zawodach jak : operator linii produkcyjnej, pakowacz, magazynier, operator wózka widłowego, pracownik szklarni – pomidory, szparagi, kwiaty, ogórki i inne , pracownik produkcji, pracownik pakujący i sortujący, pracownik pielęgnacji drzewek, pracownik zieleni miejskiej, pracownik recyklingu, stolarz, operator wózka widłowego – bocznego, spawacz, ślusarz, pokojówka, pielęgniarka.
  Więcej o pracach w Holandii dowiesz się an stronie : http://www.handstowork.pl/pl/praca-w-holandii/praca.html
  Często potrzebne sa osoby które posiadają zaświadczenia VCA to znaczy zdany egzamin z zasad bhp w Holandii
  Firma na wielu stanowiskach zatrudnia tylko te osoby które posiadają zaświadczenie o niekaralności dbając o bezpieczeństwo pracowników .

  Firma ceni jakość usług i dba o zadowolenie swoich pracowników. Należy do Zwiazku Pracodawców OKAP ( www.okap.org.pl ) który zrzesza wiele podobnych agencji pracy kierujących do pracy za granice do Holandii, Belgi, Austrii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec i innych . można znaleźć oferty pracy na stronie http://okap.org.pl/czlonkowie-okapu.html . Agencje które nalezą do związku dbają o przestrzeganie przepisów i dobra opinię branży.


  Siedziba firmy :
  HANDS TO WORK Sp. z o.o. Doradztwo Personalne
  Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole

  email i tel kontaktowy!!:
  +48 77 456-45-04 /Faks: +48 77 446-78-90
  handstowork@handstowork.pl

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy »

  Dla osób poszukujących nowej pracy lub dodatkowego zajęcia, pomocna będzie agencja pracy, która w swoim zakresie działania ma pośrednictwo pracy. Oznacza to, że dla kandydata znajdzie ciekawe oferty pracy i dostosują je pod jego wymagania. Aby zarejestrować się w agencji zatrudnienia i aby skorzystać z jej usług, należy wybrać taką, która posiada długoletnie doświadczenia, a także wyspecjalizowane narzędzia pomocne w poszukiwaniu zatrudnienia czy nowych pracowników. Rzetelna agencja to taka, która sprawdzi pracodawcę, dzięki czemu pracownik może być pewny, że w nowym miejscu pracy nie będą łamane jego prawa i będzie pod stałą opieką, jaką da mu agencja pracy tymczasowej. Praca tymczasowa daje wiele korzyści, jak możliwość elastycznego zmieniana zatrudnienia oraz poznania wielu branż czy zagadnień rynku pracy.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis ogłoszeniowy - Praca lekarz, pielęgniarka, personel medyczny. »

  Praca w branży medycznej. Oferty pracy dla lekarzy, pielęgniarek oraz na inne stanowiska z branży medycznej w Polsce i za granicą. Aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą: Niemcy, Anglia, Wielka Brytania, Austria, Francja, Szwecja, Irlandia, Norwegia. Na portalu mogą umieszczaść oferty pracodawcy z branży medycznej oraz kandydaci poszukujący pracy w branży medycznej. Sewis nasz jest dedykowany pracodawcom i osobom poszukującym pracy na stanowiskach lekarz, pielęgniarka, radiolog, technik, przedstawiciel medyczny oraz na wszystkie inne stanowiska z sektora słuzby zdrowia. Oferty pracy w Polsce i za granicą.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szukam pracy za granica »

  Szukasz i nie możesz znaleźć pracy w ojczyźnie? Spróbuj, może Ci się powiedzie w Niemczech albo Anglii. Na portalu www. pracazagranicaodzaraz. pl są umieszczane zagraniczne anonse o pracy od razu od pośredników i pracodawców. Duży asortyment ofert oraz krajów, przydatne porady odnośnie zatrudnienia na emigracji – wszystko to na jednej stronie! Polacy niestety już od wielu lat emigrują do pracy za granicą. W tej chwili jest to mniej skomplikowane niż kiedyś. Co prawda wciąż największe prawdopodobieństwo na znalezienie pracodawcy mają fachowcy z określonym wykwalifikowaniem oraz doświadczeniem w danym zawodzie, jednak są zamieszczane propozycje również dla młodych. Warunkiem jest najczęściej umiejętność porozumiewania się w języku obcym. Jeszcze do niedawna najczęściej wybieranym kierunkiem emigracji zarobkowej naszych rodaków były Wyspy Brytyjskie oraz Irlandia. Atrakcyjna była dostępność różnej pracy i j. angielski, którym to ogromna większość wyjeżdżających posługuje się w stopniu przynajmniej umożliwiającym porozumiewanie się. W chwili obecnej kierunkiem emigracji są Niemcy, Holandia i Norwegia. W tych krajach ciągle można znaleźć nieźle wynagradzaną pracę. Niestety znów mają na nią większe szanse profesjonaliści z pewnych branż, jak opieka medyczna, przemysł budowlany, przetwórstwo oraz informatyka. Można jednak natknąć się na i oferty pracy tymczasowej, czy niewymagającej określonych umiejętności, jak zatrudnienie w przemyśle spożywczym, magazynie czy przy montażu urządzeń. Emigrując do pracy korzystając z pośrednictwa agencji można dodatkowo liczyć na pomoc w zakresie przeprowadzenia formalności z pracodawcą oraz innych, jak na przykład zakupienia biletu na podróż, zapewnienia lokalu mieszkalnego albo opieki agencji w różnych sprawach na miejscu. Dziś kondycja gospodarcza w całej Unii jest trudniejsza niż jeszcze niedawno, z tej przyczyny odradza się wyjazdy „w ciemno”, a rekomenduje znalezienie pracodawcy jeszcze w ojczyźnie.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Szukasz pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Pronobel oferuje legalną pracę w opiece w Niemczech od zaraz. Gwarantujemy wynagrodzenie do 1300 euro, legalną pracę w opiece od zaraz, porady prawa pracy, sprawdzone oferty, opłacony ZUS, pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą, terminowe wypłaty wynagrodzenia, programy lojalnościowe i premie, kursy dokształcające i językowe, kartę EKUZ oraz dokument A1. Pronobel zapewnia podjęcie legalnej pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych w Polsce i Niemczech. Gwarantujemy wynagrodzenie do 1300 euro, kartę EKUZ oraz dokument A1, legalną pracę w opiece od już, sprawdzone oferty, opłacony ZUS, pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą, terminowe wypłaty wynagrodzenia, programy lojalnościowe i premie, kursy dokształcające i językowe.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty Pracy »

  Szukasz lepszej Pracy? Nie wiesz jak się za to zabrać? Pomożemy Ci! Wystarczy że prześlesz nam swoje CV. Możesz również aplikować na dostępne oferty na naszej stronie cpljobs. pl - Najnowsze oferty Pracy IT, Praca Finanse, nieruchomości, Praca budownictwo, Praca w bankowości, Praca w branży bankowość oraz przy sprzedaży marketingu. Mamy zmobilizowany zespoł doświadczonych i wykwalifikowanych konsultantów, którzy mogą przedstawić wszystkie usługi z zakresu rekrutacji wedle indywidualnych zapotrzebowań. oferty pracy warszawa CPL Jobs jest działalnością rekrutującą skupiającą się na udzielaniu pomocy przy zatrudnianiu tymczasowych, stałych i kontraktowych pracowników oraz doradztwie personalnym.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sremkowo.pl - Śrem - ogłoszenia lokalne »

  Popularny portal informacyjno-ogłoszeniowy miasta Śrem i okolic www. sremkowo. pl zaprasza. Strona posiada ciekawe anonse zamieszczone przez mieszkańców naszego miasta - tutaj. Znajdziecie tam też oferty firm z naszego regionu oraz ogłoszenia - praca w Śremie. Witryna ma także opcję bezpłatnego dodawania ogłoszeń z różnych innych kategorii.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty Pracy Gostynin »

  Na naszym portalu możesz znaleźć codziennie nowe oferty pracy, szukasz pracownika lub pracy? Nie czekaj - dodaj ogłoszenie. Nasz serwis posiada również katalog firm oraz katalog stron www które są do użytku każdego użytkownika naszej strony. Już teraz każde ogłoszenie możesz dodać bez rejestracji. Zapraszamy

  Data dodania: 11 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Next-Jobs : Oferty Pracy w Niemczech »

  Poznaj lepie serwis Next-Jobs Niemcy
  Zajmujemy się publikowaniem ofert pracy po przez naszą stronę internetową. Oferty pracy agregujemy z bardzo wielu miejsc. Znajdą Państwo na naszej stronie tylko sprawdzone i potwierdzone przez nas ogłoszenia, aby dawać Państwu gwarancję wysokiej jakości naszego portalu. Współpracujemy z firmami z Polski jak i z całego świata. Zapraszamy na naszą stronę www.
  Odwiedź naszą stronę internetową

  Data dodania: 10 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • BEETSMA agencja pracy »

  Agencja Pracy Beetsma zaprasza do zapoznania się ze swoją propozycją. Od przeszło 10 lat funkcjonujemy na rynku pracy w Holandii i Polsce. Mamy certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia. Od 06-09-2012 roku nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma oraz udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam wyrobić efektywne metody rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych. Nasi koordynatorzy są zawsze gotowi udzielić Państwu pomocy, rady, a przede wszystkim sprostać każdemu Państwa zleceniu. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Więcej informacji oraz pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  Opiekunka osób starszych w Niemczech - sprawdź aktualne oferty pracy w opiece w Niemczech na stronach agencji Favoris. Favoris to zespół osób posiadających długoletnie doświadczenie na rynku pracy. Oferujemy profesjonalną pomoc w podjęciu pracy w Polsce i w Niemczech. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów do pracy w charakterze opiekunek osób starszych. Zapewniamy przy tym bezpłatną pomoc oraz pełne wsparcie. Favoris gwarantuje pełne ubezpieczenie, świetne zarobki, legalne zatrudnienie, wysokie premie, opiekę koordynatora, dokument A1 oraz Kartę EKUZ. Losowa opinia: „Wielka różnica pomiędzy Favoris a agencją, w której pracowałam wcześniej. Nikt nie zostawił mnie tu na lodzie. Pracowałam już z Favoris w Polsce, mogę powiedzieć wiele, ale najważniejsze to uczciwość i "gra w otwarte karty"! ”

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Agencja Helper 24 oferuje pracę w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Legalna praca w opiece. Helper 24 gwarantuje najlepsze oferty pracy dla opiekunek w Niemczech, wysokie premie i zarobki, ubezpieczenie, programy lojalnościowe, dokumenty A1 i kartę EKUZ, legalne zatrudnienie, kursy językowe, stałą opiekę koordynatora. Helper 24 jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy w Polsce i Niemczech. Dołącz do grona naszych pracowników bez względu na miejsce zamieszkania.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca - oferty i ogłoszenia »

  W portalu praca. pl znajdują się liczne oferty pracy pochodzące od pracodawców z całego kraju. Poszukiwania odpowiedniego pracownika to nie lada wyzwanie, podobnie jak znalezienie pracy mierząc się z realiami polskiego rynku zatrudnienia. Pomocnym staje się pośrednik w postaci serwisu www praca. pl. Kluczem do sukcesu obu stron jest właściwa treść ogłoszenia i łatwość jego wyszukania pośród setek innych ogłoszeń. Portal praca. pl zapewnia wysoką jakość swych usług poprzez dogodny sposób selekcji ogłoszeń, jak i profesjonalną treść ogłoszeń zawierających wszystkie najistotniejsze informacje.

  Data dodania: 23 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą »

  Wyjazd za granicę z pewnością chodzi po głowie niejednemu młodemu człowiekowi w naszym kraju. Faktycznie takie wyjazdy w celach zarobkowych, bardzo często stają się najlepszymi decyzjami w życiu. Zarobione pieniądze niejednokrotnie są dobrze inwestowane, również w naszym kraju, a wyjazd taki jest przyczynkiem do wielkich zmian w życiu. Dlatego właśnie Praca Holandia jest jedną z bardziej rozchwytywanych ofert na rynku pracy za granicą. Ne ma się czemu dziwić. Kraj wiatraków i tulipanów od lat przyciąga młodych ludzi do pracy, zachęcając ich niesamowicie dobrymi zarobkami, oraz znakomitymi warunkami pracy. jak jednak wyjechać? Oczywiście za pomocą biura pośrednictwa pracy. Dokładnie takiego samego jak te, które szukają dla nas pracy w Polsce. Podobne biura załatwiają nam pracę w innych krajach. Praca za granicą jest ciekawą alternatywą dla wielu młodych ludzi. Oferty pracy w Belgii chociażby zajmują nawet w gazetach wiele miejsca, zatem idąc do takiego biura mamy pewność, że na pewno uda się nam znaleźć odpowiednie dla nas stanowisko pracy.  

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownicy z ukrainy »

  Jeżeli jesteś zainteresowany usługami z zakresu outsourcingu IT, serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z bardzo bogatym wachlarzem oferty renomowanej firmy Gi Group. Nasza placówka działa na szeroką skalę na obszarze całego kraju, w tym oferuje i wyszukuje rozmaite oferty pracy w Katowicach i najbliższej okolicy. Jesteśmy grupą świetnie wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z obszaru HR, którzy przeprowadzając direct search, selekcję, szkolą oraz udzielają fachowych konsultacji.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bielsko-Biała »

  Praca w Podbeskidziu stanowi zajęciem które można uważać za najważniejsze w tym regionie. Robota (mówiąc potocznie) jest źródłem utrzymania rodziny dlatego ważną praktyką jest szukanie odpowiedniej pracy. Nasza strona jest o tematyce praktycznie Praca Bielsko, ale staramy się oferować oferty także z okolic całego terenu Beskidów. Jeśli zamierzasz niebawem zmienić pracę pomożemy Ci w tym przedsięwzięciu. Na polskim portalu pracy z Bielska-Biała umieszczamy pewne ogłoszenia. To co nas odróżnia to przejrzystość strony dzięki temu szukanie pracy z Bielska jest łatwiejsze niż na innych stronach z pracą.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czechowice-Dziedzice - portal pracy »

  Nasz portal internetowy zawiera oferty pracy w Czechowicach-Dziedzicach na różnorodnych stanowiskach, liczne artykuły oraz cenne porady i informacje. Tutaj możesz dodać także swoje ogłoszenie. Najwyższa jakość, pełen profesjonalizm, wiarygodność, skuteczność oraz zaangażowanie są tym, co nas wyróżnia. Dzięki nam znajdziesz pracę adekwatną do Twoich zainteresowań, o której zawsze marzyłeś. Satysfakcja gwarantowana. Przekonaj się sam, że warto nam zaufać!

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą niemcy »

  Ta strona jest przeznaczona dla osób, jakie szukają zatrudnienia w Niemczech i zapewnia łatwiejsze odszukanie korzystnej propozycji. Witryna bowiem udostępnia bogaty wybór ogłoszeń pracy w Niemczech w nader różnych branżach, jak na przykład praca opiekuna, budownictwo, hotelarstwo, lub praca sezonowa, jaka odznacza się ogromną popularnością, tym samym, jeżeli np. Hamburg oferty pracy to opcja, jaka interesuje daną osobę, to na tej witrynie na pewno odnajdzie oferty, które będą dla niej rzeczywiście korzystne. Witryna jest przejrzysta, a wszystkie ogłoszenia są rozdzielone według branż czy miast, jakich dotyczą, toteż oferty pracy Berlin też ma się szansę odnaleźć bez jakiegokolwiek problemu. Zaletą witryny jest też wyszukiwarka ogłoszeń, jaka bierze pod uwagę miasto, w jakim chce się pracować, specyfikę pracy oraz branżę, jakiej ma ona dotyczyć. Dzięki temu każda osoba, która jest zainteresowana pracą w Niemczech, odnajdzie dobrą ofertę. Dodatkowo na stronie ma się szansę zamieścić własną. Wszystkie propozycje są niezmiernie precyzyjne, tym samym wyczyta się z nich niezbędne informacje. Poszukiwanie pracy na tej stronie jest naprawdę owocne. Na witrynie ma się możliwość ustawić opcję dostawania powiadomień, jeżeli zostanie dodane nowe ogłoszenie, dlatego jest się cały czas na bieżąco.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »