Strony związane z hasłem 'odzyskiwanie danych':

1 · 2 · następna strona »
 • Usługi informatyczne, Obsługa informatyczna, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto »

  Kompleksowa obsługa informatyczna firm w Gdańsku, Trójmieście, Gdynii, Sopocie i okolicach. Oferujemy profesjonalne usługi informatyczne firm. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa systemów informtycznych poprzez testy penetracyjne i audyty bezpieczeństwa. Odzyskujemy utracone dane na Państwa nośnikach informacji. Projektujemy i wykonujemy instalacje telewizji przemysłowej. Wykonujemy profesjonalne strony internetowe oparte na systemie CMS oraz sklepy internetowe.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alex Usługi Informatyczne »

  Firma zajmuje się: usługami komputerowymi, sprzedażą komputerów i osprzętu, instalacją programów, naprawą i modernizacją projektowaniem i instalacją sieci komputerowych, szkoleniem dotyczące obsługi programów biurowych, obsługi programów dotyczących prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, ewidencji podatku VAT, tworzenie stron internetowych, ich pozycjonowaniem i aktualizacją, tworzeniem kont e-mailowych, stron www, ochroną i odzyskiwaniem danych, serwisem komputerów, integracją systemów sieci, tworzenie sieci bezprzewodowych ich obsługą i serwisem, szkoleniem dotyczącym obsługi komputera i urządzeń peryferyjnych.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych Warszawa »

  Jeśli w jakikolwiek sposób utraciłeś istotne dla ciebie dane i chciałbyś je przywrócić zapraszamy do naszego serwisu. Niezmiernie istotny jest fakt, że zapewniamy całkowitą poufność odzyskiwanych danych. Jesteśmy dostępni 24 h. Jeśli utraciłeś ważne dla siebie dane dzwoń. Oferujemy takie usługi jak: - odzyskiwanie zdjęć - odzyskiwanie danych z pendrive - odzyskiwanie danych z notebooków - odzyskiwanie loginów i haseł - odzyskiwanie danych z kart flash - odzyskiwanie danych z dysków twardych - odzyskiwanie danych z telefonów GSM - odzyskiwanie poczty email - odzyskiwanie danych z dysków twardych IDE, SSD, SATA, SCSI - odzyskiwanie danych z płyt CD, DVD Wykonujemy także pełne kasowanie danych. Po skasowaniu przez nas danych nie da się ich już przywrócić. Dzięki nam zyskasz pewność, że osoby do tego niepowołane nie będą miały wglądu do twoich danych. Nasze doświadczenie i sprzęt pozwalają nam odzyskiwać znaczącą ilość danych. Dysponujemy zaawansowanymi urządzeniami, własnym laboratorium oraz specjalistycznym oprogramowaniem pozwalającym odzyskiwać dane. Oferujemy ceny przystępne dla każdego.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bezproblemowe programy do faktur również magazynu »

  Utracone dane w tej chwili nie są kłopotem. Dzięki nam odzyskasz dane, hasła itp. Proponujemy urządzenia rejestrujące najwyższej jakości w najniższych cenach. Aktualnie specjalnie z terminalem kart finansowych.W naszym serwisie możesz błyskawicznie również ekonomicznie naprawić wszelkiego typu sprzęt komputerowy. Najłatwiejsze programy do faktur, magazynu i księgowości.Rozwiązania dla restauracji i sklepów z branż: spożywczych, monopolowych, motoryzacyjnych, samoobsługowych również hurtowni. Kasy Rejestrujące największych producentów w Polsce: Posnet, Elzab, Novitus, Innova.Drukarki Rejestrujące do sieci sklepów oraz małych firm.Programy do Firm, najłatwiejszy program do wystawiania faktur vat, kontroli magazynu, obsługi komisu, serwisu. Terminale płatnicze - SkyCash. Serwis, naprawa: laptopów, netbooków, monitorów LCD, komputerów, drukarek, elektroniki użytkowej...

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Informatyczne Rafał Kaska »

  Profesjonalna obsługa informatyczna firm.
  Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą obsługą firm, instytucji i indywidualnych klientów w regionie warszawskim.
  Naszym celem jest zapewnienie pełnej stabilności i niezawodności działu IT w firmie. Należy sobie uświadomić, iż pojawiające się awarie sprzętu komputerowego oraz oprogramowania są niestety nieuniknione. Przestoje w pracy związane z awarią sprzętu komputerowego, bądź utratą cennych danych pociągają za sobą trudne do oszacowania problemy, straty a nawet konieczność zakończenia działalności. Skutecznym sposobem koncentracji swoich sił na rozwoju prowadzonego biznesu, przy jednoczesnej gwarancji optymalnej i bezawaryjnej pracy systemu informatycznego przedsiębiorstwa jest przekazanie opieki nad infrastrukturą IT zewnętrznej firmie.
  Nasza firma zapewni Państwu sprawne zarządzanie, rozwój i utrzymanie infrastruktury informatycznej.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykonywanie skomplikowanych operacji »

  Specjaliści z HDLab - odzyskiwanie danych ze wszystkich nośników bez względu na rodzaj uszkodzenia (logiczne i fizyczne). Specjalistyczny sprzęt, analizy i oprogramowanie, wykonywanie skomplikowanych operacji na nośnikach. Postaramy się udzielić Państwu szczegółowych informacji na potrzeby konkretnego przypadku. Odzyskiwanie danych - na nasze potrzeby komora z filtrem absolutnym HEPA. Mamy także program partnerski - prosimy skontaktować się z nami - zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT »

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Obsługą informatyczną Firm (Outsourcing IT) na naszą stronę gdzie znajdziecie Państwo pełną ofertę naszej Firmy CTRL-ALT-DELETE, możemy być Twoim lepszym zewnętrznym działem informatycznym! Na codzień rozwiązywać wszystkie Twoje problemy w firmie! Zapraszamy serdecznie www. ctrl-alt-delete. pl

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Komputera Poznań »

  Profesjonalnie sprawnie w atrakcyjnych cenach serwis komputera w Poznaniu. Instalacje internetu konfiguracje sprzętu sieciowego. Problemy z Windows, Potrzebujesz informatyka za rozsądne pieniądze? zadzwoń! Dla stałych klientów pomoc zdalna Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Satysfakcja gwarantowana. Kontakt 500-402-802 lub 722-284-944

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Komputerowe - Warszawa »

  Pogotowie Komputerowe - Warszawa TEL: ☎ 512 614 437, Serwis komputerów z dojazdem do klienta na w Warszawie. 24godziny/dobę, 7 dni w tygodniu, ekspresowo! Konkurencyjne ceny, najwyższa jakość usług. Nie pobieramy opłaty, jeśli naprawa jest nieopłacalna dla klienta lub klient rezygnuje z naprawy. Setki zadowolonych klientów, setki naprawionych komputerów!

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych »

  AGAM to bardzo dobre rozwiązanie dla tych osób, które chciałyby odzyskać ważne dane ze swojego komputera, lecz tak naprawdę nie tylko jego. W końcu możemy zagwarantować więcej usług. Weźmy choćby w rachubę odzyskiwanie danych z kart sim. Także AGAM może zapewnić odzyskiwanie zdjęć. A przecież często przykładowo odzyskiwanie danych z płyt dvd jest niezmiernie pożądaną usługą. Jednak nie można powiedzieć, że oferujemy wyłącznie odzysk danych. Także gorąco chcielibyśmy zaprosić do zapoznania się z akurat naszą ofertą osoby, które bardziej interesuje zabezpieczenie bądź niszczenie danych. A szczególnie zabezpieczenie danych można polecić takim osobom, które posiadają na chociażby dysku bardzo ważne pliki. Bardzo często ważne dane po prostu wyciekają, w niepowołane ręce, a później są duże problemy. Jednak skorzystanie z oferty AGAM powoduje, że wszystko powinno być pod kontrolą. Warto zwrócić uwagę, iż kasowanie danych, przykładowo fotek nie jest oczywiste. Tzn. w bardzo wielu przypadkach to jest tak, że najzwyczajniej w świecie wydaje się nam, iż usunęliśmy dane. Warto zwrócić uwagę, że firma przede wszystkim oferuje usługi dotyczące odzyskiwania plików i całej reszty, na obszarze Lublina.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Skylap »

  Masz problem ze swoim laptopem? Nie pracuje tak jak należy, wszystko zaczęło wolno działać, ładować się? Przynieś swój sprzęt do serwisu komputerów Skylap, nasze przedsiębiorstwo otwarte jest od 10. 00 - 24:00, nasi specjaliści przyłożą wszelkich starań, aby wadliwy sprzęt wrócił do Państwa w pełni działający, w możliwie najkrótszym czasie oczekiwania. Oprócz naprawy laptopów, nasz serwis naprawia również drukarki, monitory, komputery stacjonarne, tablety czy dyski twarde. Zapraszamy wszystkich chcących dać drugie życie swojemu staremu laptopowi, bądź innemu sprzętowi komputerowemu.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Sudercom »

  Odpowiemy na zgłoszony problem w ciągu 60 minut! Nie ma nic bardziej frustrującego niż czekanie na udzielenie pomocygdy nasz komputer nie działa prawidłowo, z nami nigdy nie będziesz musiał czekać.Rozwiążemy twoje problemy szybko i dokładnie przy pierwszej wizycie. Nie będziemy mieć do czynienia z tym samym problemem w kółko. Jako klient naszej firmy asługujesz na odpowiedzi w prostym języku a nie nie zrozumiałym bełkotem czy slangiem informatycznym. Możemy zapobiec problemom z komputerem. Nasze działania pozwalają nam ustalić i rozwiązać problemy, zanim stracisz dane, będziesz mieć przestoje w pracy lub innych drogie w skutkach awarie. Nasza pierwsza wizyta udowodni ze nasz serwis jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Pozwól nam zdobyć twoje zaufanie bez ryzyka i stresu. Jeśli w firmie jest 10 lub więcej komputerów potrzebujesz nas by wszystko działało sprawnie i nie zawodnie. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, nie będziesz się więcej martwić o działjącą pocztę internetową, połącznie z internetem czy zabezpieczeniem danych przed utratą czy kradzieżą. Nasza gwarancja jest prosta. Gwarantujemy, że będą Państwo w ​​pełni zadowoleni z naszej pracy, a my zrobimy wszystko, co jest konieczne, aby tak się stało. Odzyskiwanie danych to dla nas rutyna a nasi klienci są zawsze bardzo zadowoeni. Zapraszamy Sudercom.pl

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie Danych »

  Jednostka ELEKTRO-PCAL zajmuje się wykonywaniem doświadczonych usług elektronicznych. Świadczenia te dzielą się na kilka odmiennych kategorii a m. in. dotyczą przywracania danych z nośników magnetycznych, testowanie elektroniki w nośnikach magnetycznych i innych urządzeniach elektronicznych, serwisu komputerowego, serwisu laptopów a także konstruowania stron www w technice CSS. Każde oferowane za sprawą nas świadczenia są pełnione niezwykle cierpliwie. Nasze świadczenia informatyczne w potężnym stopniu są powiązane w szczególności z przywracaniem danych z pamieci masowych opartych na technologii magnetycznej i technice flash. Usługa mająca na celu odzysk danych z dysku twardego wykonywana jest w naszym profesjonalnym laboratorium. Nasza instytucja używa tylko najlepsze technologie opracowane przez najlepszych profesjonalistów na świecie. Jednostka zajmuje się także badaniem usterek jak i reperowaniem układów elektronicznych w dyskach twardych. Usługa odzyskiwanie danych udzielana jest na terenie całej Polski i za granicą. Przywracamy dane dla spółek i osób fizycznych mających siedzibę w wielkich miastach (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce) miasteczkach i wsiach. Odzyskiwanie danych z dysku twardego to ogromnie odpowiedzialna i skomplikowana sfera informatyki, która wymaga wielkiej dokładności i wielu lat doświadczeń. Niezbędny jest również fachowy sprzęt i bardzo potężna wiedza aby ten sprzęt obsługiwać. Firma ELEKTRO-PCAL odzyskuje dane z dowolnego systemu plików FAT12/16/32, NTFS, NTFS5, HFS/HFS+, UFS1/UFS2, Ext2FS/Ext3FS. Dane przywracane są w jak najszybszym czasie i odpowiedniej cenie. Posiadamy wysoki wskaźnik skuteczności w przywracaniu danych oraz miłą i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy całkowitą tajność powierzonych nam danych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z świadczeń oferowanych przez naszą instytucję.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Montaż kamer przemysłowych »

  Firma Cam-Tech oferuje montaż oraz sprzedaż kamer przemysłowych Niemieckiej marki MAZI, nasze kamery bardzo różnią się od tych co oferuje konkurencja. Pierwszym podstawowym czynnikiem jest jakość wykonania naszych kamer, kamery pochodzące z chińskiej produkcji nie dorównują tym produkowanym przez firmę MAZI, kolejnym czynnikiem wpływającym na decyzje powinna być GWARANCJA, u nas dostaniecie Państwo 3 lata GWARANCJI a u konkurencji na chińskie kamery rok w porywach do 2 jeżeli dał na to gwarancje hurtownik. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony www i zaglądnięcia do naszego sklepu : )

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Serwis laptopów i tabletów Warszawa »

  Serwis Repaired zajmuję się kompleksową naprawą notebook'ów, netbook'ów i tabletów wszystkich marek. Co nas wyróżnia: - U nas zawsze diagnoza jest bezpłatna, nawet w przypadku rezygnacji z naprawy i trwa ok 15 min - Posiadamy doświadczenie w zakresie napraw wielu różnych modeli notebook'ów - Szybkość i solidność napraw to cechy, którymi się kierujemy nieustannie podnosząc jakość naszych usług - Na wszystkie wykonane przez nas usługi wystawiamy pisemną gwarancję - Dogodna lokalizacja - łatwy dojazd zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. - Nie korzystamy z usług podserwisów. Jako jeden z nielicznych serwisów mamy sprzęt do naprawy i wymiany układów BGA. Nie zlecamy pracy podwykonawcom dlatego możemy świadczyć usługi o najwyższej jakości. Oferowany usługi serwisowe: - Bezpłatna diagnoza usterki w 15 minut - Czyszczenie i konserwacja - Wymiana matryc - Naprawa podświetlenia matrycy - Naprawa układów BGA (wymiana, reballing) - Wymiana uszkodzonych gniazd - Naprawa obwodu zasilania - Naprawa układu chłodzenia - Naprawa laptopa po zalaniu - Wymiana klawiatury - Wymiana dysków, pamięci, procesorów i napędów optycznych - Wymiana obudów, zawiasów itp. - Instalacja oraz naprawa systemów operacyjnych - Archiwizacja i tworzenie kopii zapasowych danych - Odzyskiwanie danych - Naprawa tabletów i inne Krótkie terminy napraw i konkurencyjne ceny. Na wszystkie wykonane przez nas usługi udzielamy pisemnej gwarancji. Istnieje możliwość zgłoszenia naprawy poprzez stronę internetową i wysłanie sprzętu darmowym kurierem.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych z dysku »

  Firma MiP Data Recovery specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z elektronicznych nośników informacji. Oferuje także usługi związane z szeroko pojętą informatyką śledczą. Współpracuje z najlepszymi specjalistami w branży. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fenton - wsparcie dla firm »

  Oferta naszej firmy jest idealnym rozwiązaniem dla biznesów zwyczajowo prowadzonych w domach lub nowo otwieranych firm, które chcą ograniczyć koszty i czas związany z prowadzeniem biura. Dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i pracują w terenie a potrzebują jedynie adresu korespondencyjnego, aby nie tracić czasu na oczekiwanie przesyłki. Firm poszukujących wsparcia do prowadzenie swojej firmy od strony biurowej i informatycznej. Służymy wsparciem przy pracach biurowych i informatycznych, robimy wszystko, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług i nie martwiąc się o „przyziemne” sprawy związane z biurem, mogli spokojnie zająć się własną działalnością. Zajmujemy się identyfikacją wizualną Państwa firmy i pomożemy zaistnieć w najefektywniejszym środku przekazu, jakim jest internet. Specjalizujemy się w profesjonalnym tworzeniu stron internetowych. Dodatkowo zajmujemy się także usługą pozycjonowania strony oraz udzielaniem informacji o państwa działalności. Zapewniamy Państwu dużą elastyczność. W naszym biurze nie ma ryzykownych, długoterminowych zobowiązań. Umowy zawieramy na czas nieokreślony. Co ważne umowa taka może być wypowiedziana z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Mogą też Państwo zmodyfikować umowę, płacąc tylko za usługi, z których chcą Państwo korzystać lub wycofać ze współpracy bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Gwarantujemy rzetelną, sprawną i profesjonalną obsługę!

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • INTELi SERWIS - Pogotowie komputerowe, Serwis komputerowy, Szczecin »

  iNTELi SERWIS zajmuje się wsparciem IT dla osób fizycznych oraz firm. Rozwiązujemy wszystkie problemy z komputerem, siecią bezprzewodową czy skanerem. Nie ma dla nas znaczenia czy problemy są programowe czy sprzętowe. Jesteśmy po to by Ci pomóc. Nasze usługi są na najwyższym poziomie, a wszystko w przyjaznych cenach. Zadzwoń i się przekonaj! Zajmujemy się między innymi: - serwisem i naprawą komputerów, - usuwaniem wirusów, - odzyskiwaniem danych, - projektowaniem sieci komputerowych, - pomocą przy zakupie komputera, - szkoleniami komputerowymi, - reinstalacjami komputera, - instalacją peryferiów, itp. iNTELi SERWIS biuro@inteliserwis.szczecin.pl http://inteliserwis.szczecin.pl Tel. 536 336 108

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • RATUJ-DANE Odzyskiwanie danych »

  Odzyskiwanie danych z uszkodzonych pendrive kart pamięci ssd raid dysków twardych. Oferujemy darmową diagnozę w ciągu 1 dnia roboczego! Jesteśmy na rynku od 2009. Doświadczenie i wysoka skuteczność! Nie jesteśmy pośrednikiem jak większość firm znajdujących się obecnie na rynku serwisów komputerowych.

  Data dodania: 30 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • odzyskiwaniedanych-bydgoszcz.pl »

  Na naszej stronie znajdziesz szereg profesjonalnych i praktycznych porad, ciekawych informacji i wyczerpujących odpowiedzi z zakresu odzyskiwania danych. Dowiesz, jak postępować oraz czego nie robić, kiedy zalejesz telefon, upuścisz laptop albo Twój komputer odmówi posłuszeństwa, a także w jakich przypadkach należy liczyć się z bezpowrotną utratą danych. Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i szerokim zakresem wiedzy, opowiemy o różnych konsekwencjach, jakie wynikają z podejmowania próby samodzielnej naprawy sprzętu i odzyskania danych.

  Data dodania: 17 04 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »