Strony związane z hasłem 'ociepleń':

 • Chemia budowlana »

  Portal zawierający ofertę polskich i zagranicznych firm wraz z aktualnymi cenami. Dostarcza wielu informacji i praktycznych porad w zakresie chemii budowlanej. Na stronie można znaleźć również kalkulatory, galerie, filmy, i leksykon zawierający definicje pomagające zgłębić zagadnienie związane z chemia budowlaną.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy ociepleń, tynki i zaprawy klejowe od Astex »

  Astex jest firmą rodzinną produkującą tynki, przede wszystkim tynki silikonowe, tynki akrylowe, zaprawy oraz grunty, róznego rodzaju farby, systemy ociepleń o pełnym polskim kapitale. Pierwsze kroki w produkcji to rok 1968, gdy założycielka familii w Wójtówce k/Sochaczewa rozpoczęła produkcję pierwszych do elewacji zakładanych sposobem natryskowym Firma Astex to popularny i solidny producent. Największy nacisk Astex kładzie produkując tynki, w tym tynki silikonowe i tynki mineralne, farby, zaprawy klejowe i systemy ociepleń z wełną. Astex-Tynki sprzedaje produkty zarówno na obszarze kraju jak też w rynku zagranicznym. Wykształcone przez długie lata sposoby produkcji tynków oraz innych materiałów zapewniły sukces na rynkach budowlanych i zaoowocowały kolejnymi badaniami nad ulepszaniem wyrobów. Firma Astex-Tynki posiada swoje laboratorium przemysłowe. Ciekawostką jest fakt, że Astex-Tynki wytwarza też systemy ociepleń typu styropian i materiały do nich dla konkurencyjnym producentów pod ich nazwą.

  Data dodania: 19 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Baumit - Producent materiałów budowlanych »

  Szukasz wysokiej jakości materiałów budowlanych, które są ekologiczne, ale i wytrzymałe? Zapraszamy na Baumit. pl. Działamy na rynku budowlanym od ponad 25 lat. Wytwarzamy materiały budowlane, które znajdują zastosowanie wewnątrz inwestycji, jak i na zewnątrz. Nasze tynki, systemy ociepleń, zaprawy, produkty gruntujące bazują na innowacyjnej technologii. Liczy się dla nas środowisko, dlatego też dążymy do jak najbardziej ekologicznych rozwiązań dla budownictwa. Na tym polega odpowiedzialny biznes! Przekonaj się o tym!

  Data dodania: 28 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Farby Kabe »

  Farby Kabe Sp. z o. o. to szwajcarska firma produkcyjna, której tradycje sięgają 1995 roku. Dzięki istnieniu w Polsce staliśmy się w tym czasie, głównym oraz solidnym dystrybutorem doskonałej jakości chemii budowlanej, używanej na elewację budynku czy do wnętrza. Oferujemy: masy tynkarskie, farby do ścian i sufitów, farby elewacyjne, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji zabytków oraz farby proszkowe.

  Naszą misją jest dostarczenie odbiorcom zadowolenia i zaufania z naszych towarów. Udzielamy gwarancji na uzyskane przez naszych kontrahentów produkty. Szeroki asortyment produktów firmy Farby Kabe adresowane są do fachowców, firm wykonawczych, architektów, projektantów, konserwatorów zabytków a także osób prywatnych. Produkty marki Farby Kabe wytwarzane są zgodnie z dominującymi standardami istniejącymi w międzynarodowych normach zarządzania jakością a także zarządzania środowiskiem.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 19 12 2021 · szczegóły wpisu »